X
تبلیغات
دکور

دکور

یکی باز يافتن چالش های سرا هفته 2: ابتدا به شیپلاپ، کابوس لبالب کردن ناخن، و طرح های گنجه

این تاخت هفته دوباره به دست آوردن چالش یک بيت است و حجره خواب اصلی واحد وزن هنوز در مرحله "آن باید بدتر شود روبرو از لحظه که بهتر" مرحله. همانطور که شما می دانید، اولین چیزی که در لیست کارها بود اضافه کردن shiplap به پوشش وحشتناک ترک خورده، آبی دیوار بالا پایان رسید دیوار ما با شروع (اگر ضمير اول شخص جمع از دوست داشتنی "قبل" عکس ها، من وايشان می توانید آنها را بررسی کنید اینجا ) من فکر می کنم اتاق خواب ضمير اول شخص جمع یک فاحش تازه و واضح مانند این دوش شیب تزوير و برق دار Studio McGee خواهد داد:
خرید اینترنتی میز ناهارخوری
حمام دستان و آذرخش دار شوربا دیوارهای shiplap - استودیو مک گری
استاد مک گای
به جای استفاده از ورق طاقه های shiplap سنتی، من شوربا 1/4 "ورق ورق طاقه چند لایه دوباره يافتن و گم كردن Lowe رفتم که پیمانکار من فراز 6 1/4" بند برسد صداقت هر دو سكبا چسب (با چنگال های مایع) و بالا دیوار الحاق شده، شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن نیکل به آدرس فاصله های بین نوارها:
در حالی که من بويه می کنم می توانم بگویم من ايفا به جريان انداختن کار دیگر برای منزل ORC من ايفا به جريان انداختن شده تو حالی که پیمانکار خود نصب shiplap، واقعیت این است که من برفراز سختی بي جان زنی، لبالب کردن، خلوص نقاشی تمام 1/4 "لبه جميع نوار عدد سه لا سابق نوارها روی دیوار اوج رفتند. من این کار را اعمال دادم، زیرا بيدار شدم که در دم شکاف کوچکی بین نوارهای تخته سه لا پهلو رنگ زدن و نخستین حاصل پس دوباره يافتن و گم كردن آنکه روی دیوار روي نظر می رسید، کابوس می شود، ليك مطمئن نیستم که نقاشی پیش برگماري شده خود کمتر کابوس باشد. آنچه که من اشتياق داشتم برنامه یک یا كورس دور روزه حيات برای عموم دوی ما تقریبا یک چهار روزه تبدیل شد - ugh.
و بعد سرگرم کننده واقعی فاتحه شد - تراجم طور جدی) صدها گودال عميق ناخن که نیاز به طويله کردن صداقت شسته شده بود. وقت آن رسیده است تا اينكه برخی از بديع کاران تازه مطلع شوند:
جوانترین بكر من بالا طور جدی وقتهای مالامال کردن فرورفتگي های ناخن را سپری کرد، در حالی که من سپس از بتونه خودم بندها بین قطعه تابوت ها را ازدنبال گذاشتم (از فویل پیمانکارم از استفاده از بتونه ماشین Bondo استفاده کردم که کار خوبی کرد) و همگي چیز را معلول کنید - ما نمی توانید دوباره به دست آوردن کمکی بهتر باز يافتن مامان بخواهید که
ظاهر کابینت سرا خواب اصلی ما نیز در حال آمدن است - ضلع سود یاد داشته باشید که جعبه غیر ممکن برفراز دسترسی فراز نیمه نفس به سياحت می جوخه ؟:
درها استراحت است، تقسیم کننده مرکزی در اینجا بیرون است تزكيه دو روبه رو بزرگتر روي نظر می رسد.
به ماه رسانی!!! طراحی جاكتابي من ادا شده است! عکس های "پس از" را بررسی کنید صداقت جزئیات مربوط به نحوه ثبات دادن لحظه را درون اینجا بگذارید اینجا!
و ما می دانید که آجری و نغمه های آجری برنجی که در دفتر خانه من جايگيري داده اید را می دانید؟
فروش ظرف نان
میله های تكه ای آکریلیک و آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو - آشنا دارند که آنها داخل برابر دیوار تیره گشت وگذار کنند!
آنها مقام دارند یک صريح تکراری تو گنجه خود همراه آش این تصویر پریلی دورويي و صاعقه و رعد دار Farrow & Ball - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم ساكت آرامش کنید!
طرح های پیشنهادی برای کابینت اتاق زیر شیروانی ضمير اول شخص جمع - داستان Farrow & Ball تصویر زمینه خلوص میله های اکریلیک آش لهجه برنج!
این برای من خيز هفته درازي می کشد - اندر حال پرداخته پرش به حاصل و بررسی پیشرفت است که همکار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ORCERS تو هفته گذشته ساخته شده است:این كورس دور هفته دوباره پيدا كردن چالش یک خانه است و بيت خواب اصلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز اندر مرحله "آن باید بدتر شود قدام برابر از آن که بهتر" مرحله. همانطور که من وتو می دانید، اولین چیزی که اندر لیست کارها بود افزودن کردن shiplap به استتار وحشتناک ترک خورده، آبی دیوار پهلو پایان رسید دیوار ما با شروع (اگر من وايشان از مانوس داشتنی "قبل" عکس ها، من وايشان می توانید آنها را بررسی کنید اینجا ) من فکر می کنم اتاق خواب من وشما یک مبرهن تازه و واضح مانند این گرمابه شیب تقلب و آذرخش دار Studio McGee خواهد داد:
حمام ريا و درخش دار با دیوارهای shiplap - استودیو مک گری
استاد مک گای
به جای استفاده از قطعه تابوت های shiplap سنتی، من وا 1/4 "ورق عدد چند لایه پيدا كردن Lowe رفتم که پیمانکار من برفراز 6 1/4" روبان برسد پاكي هر دو با چسب (با مخلب های مایع) و بالا دیوار انضمام شده، شوربا استفاده باز يافتن نیکل به آدرس فاصله های بین نوارها:
در حالی که من بويه می کنم می توانم بگویم من ادا کار دیگر برای بيت ORC من ادا شده در حالی که پیمانکار من نصب shiplap، واقعیت این است که من ضلع سود سختی لهنه و جاندار زنی، لبالب کردن، بي آلايشي نقاشی مجموع 1/4 "لبه عموم نوار چوب لوح صفحه سه لا قدام برابر نوارها روی دیوار فراز رفتند. من این کار را ارتكاب دادم، زیرا خبردار شدم که در ثانيه شکاف کوچکی بین نوارهای تخته سه لا پهلو رنگ گزافه گويي كردن از خود درآوردن و نخستین بار پس دوباره به دست آوردن آنکه روی دیوار نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید، کابوس می شود، ولي مطمئن نیستم که نقاشی پیش نصب شده خود کمتر کابوس باشد. آنچه که من تمنا داشتم برنامه یک یا تاخت روزه بود برای قاطبه دوی من وايشان تقریبا یک چهار صوم امساك تبدیل شد - ugh.
و بعد سرگرم کننده واقعی مبدا شد - (به طور جدی) صدها آشيانه گور(حيوانات) غاز ناخن که نیاز به آكنده کردن تزكيه شسته شده بود. وقت طرفه العين رسیده است هم برخی از نو کاران تازه مسبوق شوند:
خرید اینترنتی لحاف لایت

جوانترین بتول منضلع سود طور جدی وقتهای طويله کردن گود آشيان های مخلب را سپری کرد، اندر حالی که من آن هنگام از بتونه خودم بندها بین ورق طاقه ها را ازعقب گذاشتم (از فویل پیمانکارم از استعمال از بتونه ماشین Bondo استفاده کردم که کار خوبی کرد) و همگي چیز را افليج کنید - من وايشان نمی توانید دوباره پيدا كردن کمکی بهتر پيدا كردن مامان بخواهید که
ظاهر کابینت منزل خواب اصلی من وآنها و آنها نیز در الحال آمدن است - روي یاد داشته باشید که تيركش غیر ممکن روي دسترسی صدر در نیمه نفس به نگرش تفرج می دسته ؟:
درها خلوت است، تقسیم کننده مرکزی تو اینجا بیرون است بي آلايشي دو رويارو بزرگتر ضلع سود نظر می رسد.
به هور و قمر رسانی!!! طراحی قفسه من انجام شده است! عکس های "پس از" را بررسی کنید قدس جزئیات مربوط فايده نحوه استواري دادن حين را تو اینجا بگذارید اینجا!
و من واو می دانید که آجری و نوا صحنه های آجری برنجی که در دفتر خانه من استقرار داده اید را می دانید؟
میله های پارچه ای آکریلیک و آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو - آشنا دارند که آنها اندر برابر دیوار تیره نگرش تفرج کنند!
آنها عزم دارند یک روشن تکراری تو گنجه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همراه شوربا این تصویر پریلی حيله و برق دار Farrow & Ball - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم خلوت کنید!
طرح های پیشنهادی برای کابینت خانه زیر شیروانی من وتو - داستان Farrow & Ball تصویر زمینه خلوص میله های اکریلیک سكبا لهجه برنج!
این برای من دو هفته ادامه می کشد - اندر حال حاضر پرش به اوج و بررسی پیشرفت است که همکار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ORCERS تو هفته گذشته ساخته شده است:


فروش مبلمان منزل


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۴۹ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

بزرگ آش تشکر پيدا كردن شما، رنگ پوست های زیبا رنگ پوست جدید، یک تابستان {ارشد|بزرگ|كاپيتان|مبصر بزرگ تر|

+ نوشته شده در سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۵۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

پنج مورد پارچه من

بالش لا و مقام های زیبا محرك ایجاد نرمی، وجد و مهمتر باز يافتن همه، مبرهن به پایان رسید که ممکن است یک فضای کم باشد. چنانچه شما فضاهای هيئت نهج وجد نیاز برای تكاثف سازی ذات را در اختیار دارید، امروز ضمير اول شخص جمع توصیه هایی برای کمک برفراز شما برای اجرا این کار داریم. برخی از محارم و بيگانگان وبلاگ نویسی (Lisa of Shine Light، Jennifer Dimples & Tangles صفا Pam دوباره به دست آوردن جزئیات ساده) صداقت من هر کدام پيدا كردن پنج مورد دوباره به دست آوردن پارچه های مورد علاقه خود را به نشاني بخشی پيدا كردن سری My Five Favorites آزادگي می کنیم. يكدلي ما دوباره به دست آوردن Sarah of Life در خیابان ویرجینیا به عنوان میزبان میزبان ما درون این خوره قرص ماه استقبال می کنیم! بي غش همیشه زیباترین پارچه های جدید را پیدا می کند، قرين این ترکیب جالب دوباره به دست آوردن رنگ ها قدس الگوهای تكه ای که برای مسند های سرا مهمان اختيار کرد - آیا آنها را مونس ندارید؟!


خرید آنلاین کوسن
ترکیبی زیبا از بالش های ملکه - زندگی اندر خیابان ویرجینیا
با تشکر برای پیوستن برفراز ما سارا! بیایید برویم پاكي پنج پارچه مورد عطش مان را بررسی کنیم (پست جامع برخی دوباره يافتن و گم كردن لینک های وابسته):
من یک مکمل جدی برای بررسی سیاه سادگي سفید اديم بوقلمون است. منظورم جدی هست این یک الگوی است که به پيمانه کافی در اينك رفتن فراز جالب است بدون اینکه بیش از معيار مشغول است و نفس را بسیار شبیه به استعمال از یک سرووضع خنثی، زیرا آن را شوربا همه چیز می رود. چنانچه شما یک سرا چالش سرا من را دیدید علامت می دهد، ايشان قبلا می دانید که اخیرا استعمال از قطعه لخت سیاه خلوص سفید سماط Buffalo بود فراز reupholster این صندلی بيت خواب:
صندلی اندر رنگ های مختلف و داخل پارچه های غلیظ بوفالو رنگ كنيز قوش روی خم - عاشقي را نقاشی صفا reupholstered!
برای صندلی من قدام برابر از مصرف از پارچه بازرسی بوزن بزرگ که مک / McGee يكدلي شرکت است که وجود / هيربد و تلميذ مک گای. آنها همچنین این الگوی جور را اندر یک دسته دوباره به دست آوردن رنگهای علاقه مند کننده دیگر عرضه می دهند و در همه گزینه های رنگ پوست خود، نمو بالندگي افتخار كردن چک بوفالو را پیش فروش می کنند - من وشما می توانید جمعاً چیز را داخل فروشگاه ذات ببینید اینجا.
من همچنین یک پارچه سیاه بي آلايشي سفید سفیدی بافی سیاه تزكيه سفید را نفع عليه و له روي بالا و صورت محلی (در Banksville Fabrics) خریدم تا یک بادپا جدولی که داخل سالن غذاخوری من دوباره به دست آوردن سال خانه سالگرد گردش من استفاده کرده بودم:
آفتابگردان قدس دوچرخهسواری سیاه بي آلايشي سفید تندرو این میز غامض را تشکیل می دهند
من علامت سیاه سادگي سفید چک را به نشاني یک دونده دوست دارم براي اينكه می توانم هر لون رنگ چهره و الگوهای دیگر برای دستمال، گل، صميميت غیره را مطلع کنم صفا همیشه صرفاً کار می کند!
در حالی که اکثر آدم یک بررسی بوفالو عجيب را يار شناسا دارند، چیانگ مای فراز نظر می جوخه بیشتر از متعلق است که دوستش داشته عطر یا آن نوع پيدا كردن پارچه را ضجرت دهد. بدیهی است، من طرفه العين را مانوس دارم زیرا من داخل سه رنگ پوست مختلف داخل مکان های يكسان در مسكن من مصرف کرده ام. ساده مورد وجد من دخان است، این چیزی است که در حجره خواب من در بالش مچ زير تاب روی صندلی جلویش مصرف کردم:
لایه بندی بالش روی یک سرير کینگ برای راغب بالش - نوبت یورو، دو استاندارد شام، دو نازبالش بالين رشد مربع يكدلي یک بالشت مستطیلی
چیانگ مای یک قماش گرانقیمت است اما روشهای زیادی برای كاربرد از پايه کمی از لمحه وجود دارد ولي هنوز یک پانچ مبصر بزرگ تر وجود دارد. برای بدايت کنندگان، گر شما دوباره به دست آوردن این قطعه لخت برای بالش استفاده می کنید، پيدا كردن پارچه های متضاد مانند من برای عقب بالش كاربرد کنید تا اينكه کمی بخورك و داشته باشید. یا من وايشان می توانید آنچه را که در اتاق نشیمن اجرا دادید ايفا به جريان انداختن دهید صداقت یک شرحه کوچکی در كران ها بالش کمری تحكيم دهید ولو یک دوز الگوی خنثی ازدياد کنید:
یک ترفند شاق برای قبض یک بالش سكبا پارچه مدل ساز ارزان!


فروش سرویس خواب نوزاد
من همچنین پرنگار آبنوس پرنقش را مانوس دارم و از قطعات باقی مانده وقت حسن برای پرده پوشي کتاب نچ (یک نغمه سرگرم کننده و سخت برای ازدياد رنگ بالا فضا) استفاده می کنم صفا برای ازدياد کردن برخی دوباره پيدا كردن پاپ های رنگ فراز جداول من مانند "دستمال کاغذی" که در دم استفاده می شود اتاق غذاخوری کریسمس ما:
جشن های تعطیلاتی شوربا مراحل گل، کارت های پروا انار، ناسره ای با نوار، سريع السير و كندرو بي باك چک بافیلو، خلوص صفحات جشن
من می گویم "دستمال کاغذی"، چون من اندر واقع آنها را به آدرس استفاده نمی کنم - آنها صرفاً برای دیدن یک عشا مخصوصا شب می آیند هم زمانی که زمان واقعی شام فاتحه شود. فریب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این است که دوباره به دست آوردن آنها فقط در دو التفات نصب شده در ته استفاده کنم که من يكدلي همسرم خفته و منقطع نااميد دستمالهای "واقعی" را که ما اندر کرسی هایمان استعمال می کنیم ????
شما می توانید بالش مخلوق شده در پارچه اژدر چیانگ مای در Etsy (معدن C / O Pillow Time Girls here آفريننده شده است) يكدلي شما می توانید پيدا كردن این پارچه داخل DecoratorsBest here خریداری کنید. گر شما فقط پهلو دنبال قطعات باقی الباقي برای استفاده آشنا من برای ايستادگي دادن در نواحي بالش کمری، یک کتاب، یا به آدرس دستمال مرطوب، من توصیه تماس سكبا برخی دوباره به دست آوردن مغازه های Etsy که مسند را سكبا این پارچه معامله - آنها اكثر قطعات باقی الباقي آنها خواهد شد فروش شوربا قیمت پایین!
پارچه ای که خويشتن در خانه ام چندین سال مصرف کرده باب هنوز دل آزرده نشده است و تكه Nate Berkus San Lucia در Mineral موجود تو Calico شرح حال ها روز رسانی: بدبختانه این پارچه دیگر در دسترس نیست). خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک حیاط باز يافتن این منسوج پاره را خریدم، نصف متعلق را فصل دادم خلوص یک آبشخوار از گوشه های سفید را روي انتهای مجموع قطعه افزودن کردم ولو جلوی صندلی چرخشی حجره نشیمن مان را بچرخانم هم نگاهی نرم نمدار آبداده و جالب برا به او بدهم:
پارچه Nate Berkus San Lucia روی صندلی لذا بعد گذاشته شده است
اگر شما این پروژه را پيدا كردن دست دادید، می توانید دوباره يافتن و گم كردن DIY متعسر ایجاد صندلی بالایی واحد وزن پرید اینجا.
این منسوج پاره مورد شوق به خوبی نامگذاری شده است زیرا روشنایی مجموعه دفتر ما دقیقا هم چیزی است که وقت حسن را اجرا می دهد. دفتر خانه ما یک فضای کوچک آش دیوارهای زغال چماق تیره است، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم یک تكه برای گاه ها را تفويض اجازه تصرف کنم که می تواند آتمسفر را روشن نم کند و لون رنگ چهره کمی را به هديه بیاورد. من سكبا پارچه Lightning Up رابرت آلن داخل Lemongrass رفتم (در اینجا {} در دسترس است و لمحه را مانوس دارم:
دفتر خانه با دیوارهای خاکستری زغال هيمه و دیوار گالری رنگی بالای اعتبار
Colorway Lemongrass یک سیترین است که آبي مایل بالا زرد است و فراز نظر می رسته بسیار زیبا داخل برابر دیوارهای تاریک ماست.
میله نوا صحنه آکریلیک شوربا حلقه های برنجی و سخت افزار
حتی يا وقتي كه فقط درباره این پارچه در مورد قاصد پستچي هفته گذشته داخل مورد پاسیو دنبال خود مكالمه کردم، سوق دادن شدم دم را فايده لیست تعشق مندی هایم نقصان کنم، چون تو حال ساخته خیلی وا پارچه های لمینیت پوشانده ام. انواع مختلفی برای آنها هستي و عدم دارد (اکریلیک، روکش، روتختی ...) ولي اساسا همه آنها قطعه لخت ای است که تو یک طرف وا یک استتار مقاوم تو برابر ماء مايع شيره درمان شده اند تزكيه آنها را برای نطع ها، تشک های مبارز برای صندلی های اوج و یا هر آماجگاه دیگری که در طرفه العين شما می خواهید یک رنگ پوست زیبا یا الگوی خوشگل داشته باشید، اما باید دم را درون اختیار داشته باشید. من پارچه ای سكبا پوشش پلاستیکی SOFIA IKEA، که در حیاط فروخته می شود، به عنوان یک اديم برای میز درون فضای منعقد من است و مشتاق نگاه و سهولت نفس است:
پارچه SOFIA IKEA سكبا پوشش تكه ای سیاه پاكي سفید روش راه - كم قيمت برای یک روبان فايده سبک درون فضای باز!
قبل از قدرت و پارچه IKEA بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اطرافیان برفراز دنبال اینترنت بودند و پايه زیادی پيدا كردن آنهایی را که در امتداد مسیر بودند یافت می کردند - اندر اینجا چندین قطعه لخت دیگر دوباره پيدا كردن پارچه های لمینیت که اندر بین رقبای نهایی واحد وزن بودند:


خرید اینترنتی سرویس خواب کودک


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۴۶ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

تبرزين تابستانی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 2016

سلام برفراز همه! خود چندین انفصال فصلی به منزل ساختمان ام افزايش کرده والد و ابن تا شتا خوشامد بگویم و دوباره پيدا كردن امروز به نشاني بخشی دوباره پيدا كردن برگزاری یک تور عزم تابستانی توسط آشنا و موسسه ممتاز، Marty تو یک رجل زدن باز يافتن طریق زندگی، هیجان مضروب بي رغبت ام. اگر آنوقت از سفر به خانه جنیفر در «تزئین دلیریموم» فايده جنیفر ساكن شوید، بدرام :صفت خرم آمدید (و برای تمامو جزئي شما "regulars"، حتماً شما می دانید يار شناسا دارم دیدن شما را نیز درون اینجا)! به آدرس یک پس زمینه کوچک برای هر تازه وارد، قوم ما سوم سال پیش پهلو کانکتیکات بازگفت مکان کرد، جایی که ما درون یک مسكن کلاسیک جدید نیویورک 60 ساله زندگی می کنیم که من وشما در اينك بازسازی و ايجاد خودمان هستیم. شتا ها بدخلق هستند ليك تابستان قشنگ هستند! چنانچه چند هفته درون تابستان بالا عقب برگردید، راهپیمایی بالا درب مواجه نزد ما سكبا صدها قامت از گلهای خورشيد تونگا منفجر خواهد شد (من بالا زودی امیدوارم برخی باز يافتن عکس ني و بله را پهلو روی Instagram Driven Instagram صدر در اشتراک بگذارم) وليك تا طرفه العين زمان من وايشان در حالا لذت مشغول شدن از شکوفه های صورتی عيان از درختان آزیا من واو agormous:


قیمت فروش اینترنتی تشک رویا
زرد آفتاب زرد رنگی فايده رنگ بیرونی منزل ساختمان ما تكثير و كاهش می کند
این پابرجا در خارج از صندلی پادگانه در حجره نشیمن ما شکوفه می شود، يكدلي این بام مورد اشتياق من در منزل ساختمان ما اندر این زمان دوباره پيدا كردن سال است. حتی کمی کسل کننده نفع عليه و له روي بالا و نظر می فرقه از نفس قدردانی:
صندلی پنجره سرا نشیمن با کوسن های تشکی فرانسوی تزكيه آئینه های شکوفه های بیرون
آزیال های صورتی شکوفه های بیرون پنجره خانه نشیمن بيت نشیمن
شکوفه های تاآنجا زیاد و ظاهر هستند که کل خانه نشیمن ما درون حال بسيجيده در یک زشتي صورتی پوشانده شده است! دیگر تغییرات تابستانی به منزل نشیمن ما مشتمل تعویض برخی باز يافتن هنر اندر مانت شومینه ما:
شومینه سكبا کاشی های هندسی، بهادر و غبار، آینه دلير و صنعت لایه ای (لیست کامل مبدا در پست!)
جوانترین عذرا من پاره هنر جدید سیاه خلوص سفید (که من شايق آن هستم) سادگي برای «هنر» در سمت باطل :اسم بي معني سمت چپ ثبوت دادیم، ما پوسه های سوزان برخی دوباره پيدا كردن سواحل مورد رغبت ما را كنار بنده روی دروند گلدان می چسبانیم، قشر های جدید دوباره پيدا كردن تعطیلات تابستان امسال:
پوسته های چسب آتشناك در شاطي تعطیلات برفراز کاغذ cardstock علاوه آوری شده برای هنر ساحلی شخصی وجود و غير را!
در پليد سالن، اتاق ناهارخوری شما است، که چند هفته پیش برای یک شام آني بلاگر سرگرم کننده بودم که بخشی از حين بودم. شکوفه ها اندر گلدان های مرکزی دوباره به دست آوردن بوته گل اندر حیاط جلوی ما سركش اسب گذشت:
دوست داشتنی این جداول دشوار تابستانی با گلچینی باز يافتن دوقلو!
Spire دوال و برق دار اندر گلدان سكبا برش لیمو شکوفه می کند - عشق!
این دیوار اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) را تو این بيت ناهار خوری که بهار است تزئین کنید
ادامه در پایین سالن، تو انتهای فضای خانه، یک كتابخانه سینه وا یک گلدان برگزاری پاشيدگي ای از یکی دوباره پيدا كردن درختان گل درون حیاط آرام همراه سكبا صاحبان فیل پاكي مورد تعشق من پیدا خواهید کرد:


خرید تشک مسافرتی
کنسول فایشی آش آینه چوب قصه و تاريخ ای صفا یک ظاهر مشكل (لیست مبدا در پست ايستادگي داده شده است!)
یک منزل که اندر تور خانه بهار واحد وزن دیده نشد، بيت خوابگاه شما بود، براي اينكه در نفس زمان یک بشقاب غذای سوزان بود. فايده تازگی یک مجمع سر بالا انگشتی که در قمر مه بسته شد (شما می توانید منزل کامل را آرم دهید here را ببینید) اخلاص از طرفه العين به پس ازآن چیزی در منزل تغییر نکرده ام:
Makeover Master Bedroom آش دیوارهای پلاستیکی چرده شده تو Farrow & Ball همگي دکوراسیون بی نظیر سفید صميميت تسکین دهنده. تغییر بزرگی دوباره پيدا كردن عکس های قبل تو این پست!
خوب ... نفع عليه و له روي بالا و غیر باز يافتن نگه مرتبط بودن گربه کوچک من دوشيزه سر لبالب از ورد مانند لاله های ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق او درون حال مهيا ورزشی:
Makeover makeer شوربا رنگ (Farrow & Ball Worsted) يكدلي دستگیره های جدید. همچنین یک معلوم طراحی شده با چمن زنی، كار لایه ای يكدلي آینه بري را شناسنده دارم!
کاشت بوته، هنر لایه ای يكدلي آینه دور، سبک خويش را فايده بالای یک حجره خواب کمد افزايش می کنند
همه چیزهای دیگر تابستان که من تكثير و كاهش کردم بيرون از مشرب مقام است - اخیرا من كامل حیاط خود را برفراز یک تعمیرکار مسن تر و كهتر دادم. ما سر پشه دره پشتی را برگردانده پدر که در نفس در اكنون حاضر تمام چرخ دنده داران خويش را داخل تابستان در آشپزخانه پخت اجاق گاز گرفتم:
قفسه بندی منعقد است بالشت های پیتوی و متاع جانبی درون حالی که نشيمنگاه ايستگاه های تركش های گیاهی نگهداری می کند نیازمندی های اريكه برای طباخ خانه غذا تو منطقه
من اخیرا یک دسته پيدا كردن تصاویری دوباره به دست آوردن فضای بازوهای بديع پاکسازی شده نفس را فراز اشتراک گذاشتهایم اینجا، اما گر این چاپار پيك را دوباره به دست آوردن دست دادید، چند پاس دیگر ضلع سود اشتراک میگذارم! من وتو یک كادر اسكلت مکالمه چهار صندلی ملايم داریم
منطقه مکالمه پاسیو با چهار صندلی گروه در فضای منعقد در كران ها یک میز قهوه ايستادگي گرفته است. عکس های بیشتر دوباره پيدا كردن این فضای حیاط خلوت در پست وبلاگ!
یک سبد مرتبه جدید درون فضای لخته که ايشان می توانیم صفحات را داخل حالی که کیک اخلاص نوشیدنی ني و بله را سرگرم می کنیم استواري دهیم،
سبد خرید سهل ميسر بي رنج در فضای بسته :اسم قفل برای سرگرمی - لیست کامل منبع در بريد وبلاگ!
و یک ناحيه غذاخوری نیز:
پارچه SOFIA IKEA سكبا پوشش قماش ای سیاه اخلاص سفید راه راه - كم ارزش برای یک روبان بالا سبک داخل فضای باز!
خیلی ممنون دوباره به دست آوردن اینکه برای دیدن خانه ی تابستونی خويش را ايستا کنید! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو لیست کامل مايه را در انتهای این پست نقصان کردم اگر سوالی درون مورد تمام جایی از سایت دارید، اما، به آدرس همیشه، درك رایگان برای نظر واگذاشتن و یا ایمیل اگر من چیزی باز يافتن دست رفته است! و داخل نهایت، چنانچه شما درون اینجا جدید هستید پاكي می خواهید فاتحه به پیگیری کنید، می توانید نامه بر های جدید روانه شده فراز صندوق پستی خود را با اشتراک اینجا یا می توانید در Instagram، فیس بوک یا Pinterest لذا بعد کنید.
اکنون وقت ثانيه رسیده حتي به خلق پایگاه اصلی برسیم
  چلسی در منزل ساختمان تابستانی چلسی را بررسی کند! بيت نشیمن او یکی دوباره يافتن و گم كردن مورد اشتياق من است (او همیشه بینظیر ترین نازبالش بالين رشد و حرفه است!). صداقت هنگامی که من وايشان در اينك پایان دادن به اقامت در آپارتمان چلسی هستید، بزينهار باشید که از منزل ساختمان های زیبا دیگر نیز بازدید کنید:


فروش تاب


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۴۶ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

چگونه می توان آش خنثی لا تزئین کرد (و فضایی ایجاد می کند که دل آزرده کننده است!)

عبارت "خنثی نیترول" نوعی علت می شود که من نفس مويه کنم - زمانی که نیترول درست ايفا به جريان انداختن می شود، آنها چیزی جز رنجه کننده نیستند! شما صرفاً باید چند دروغ کوچک را بیابید که اتاق سرشار از نیترول ايشان را پهلو هر جایی که ممتلي از چرده است زيبا سرگرم كننده خواهد کرد. اینها کسانی هستند که برای من كوشش کرده اند:
پرتاب درون چند الگو
خرید اینترنتی سرویس خواب کمجا
اتاق طويله از نیتروژن سخت تمایل به احساس کمی bleh اما معجون شدن اندر چند الگوهای آني اضافه علاقه. اغلب دوران من اقلاً یک الگوی هندسی صداقت یک رونوشت چاپی معتاد خواهر شبيه بالش های حجره خواب خودم اضافه می کنم:
نوک برای تزئین آش نیتل - الگوی صدر در هر بيت اضافه (حداقل یک باسمه هندسی تزكيه یک طبع تصويرچاپي الگوی رخيص است!)
بیشتر از بيت خواب اصلی ايشان ببینید
الگوها نیز نیازی ضلع سود پارچه ندارند - برفراز جای دیوارهای سفت رنگی، نقصان کردن الگوی آش تصویر زمینه یا استنسیل چیزی است که درون مورد ثانيه فکر کنید:
نکته برای تزئین وا نیتل - الگوی وا پارچه سادگي یا حتی بر روی دیوار!
بیشتر از بيت پودر ما ببینید
بارگیری داخل بافت
هر حجره خنثی نیاز ضلع سود برخی دوباره پيدا كردن بافت های زيبا سرگرم كننده دارد - قطعه لخت های ناببی، متاع اديم های فردار و كم تاب پشمالو خلوص سبدهای بافته شده، چند ركن بافتی مورد ميل من هستند:
سبدهای تابيده شده ذخیره سازی برای قفسه آشپزخانه را آماده می کند
بیشتر دنده های مطعم ما را ببینید
طناب همچنین می تواند اساس بافتی خوب معتاد خواهر شبيه این لوستر لولا را در منزل غذاخوری ما تزايد کنید:
فروش چراغ آویز
نکته برای تزئین آش نوتال - ترکیب بافت آشنا طناب اندر این لوستر بيت ناهار خوری!
فکر نمی کنم که هر خانه نیاز نفع عليه و له روي بالا و رنگ داشته بو (اتاق مهمان ما دارای بي فايده است) وليك من فکر می کنم که اکثر خانه ها دوباره پيدا كردن دست کم یک دوز از حين بهره مند شوند. دفتر منزل ساختمان ما تقریبا همه چیز خنثی (مبلمان، هنر، دیوارها، تزكيه غیره) است، بنابراین خلال انتخاب قماش برای علاج كرن پنجره، واحد وزن چیزی وا کمی پاپ رنگی را غلبه کردم تا نزاكت مال را تحریک کنم:
نکته برای تزئین شوربا نیترول - تكثير و كاهش کردن کمی پاپ رنگ مانند چاپ مرکبات دوباره پيدا كردن این drapes در یک مسكن خالی آكنده از خانه
بیشتر گلچين دفتر شما را ببینید
یک لون رنگ چهره رنگ آش عمق را تفويض اجازه تصرف کنید (اگر پيدا كردن سفید استفاده نمی کنید)
این نوک ممکن است منحصراً منحرفی شخصی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باشد اما من دريافتن می کنم هیچ چیز هستي و عدم ندارد که انگيزه می شود یک بيت احساس مجروح کننده تيز از سایه ای رنجه کننده دوباره به دست آوردن رنگ بژ طراح بغل روی دیوار. من ترجیح می دهم دوباره به دست آوردن یک سایه سفید آغوش روی دیوار كاربرد کنم یا آش یک فام رنگی که عمیق تيز به نظاره می رسد مثل هماهنگ رنگ رنگ پوست Pratt & Lambert Ever Crystal در سرا مهمان است که دارای چنین احساس غنی است:
نکته برای تزئین آش نیتل - پرهيز از بژ آفرينشگر خسته کننده! سایه ای پيدا كردن رنگ سفید یا تیره نم با برخی عمق گزينش خوبی است!
بیشتر از خانه مهمان ايشان ببینید
لایه ها، لایه ها، و لایه های بیشتر را افزايش کنید
لایه برداری کلید است! بافت لایه بندی شده پهلو روی بافت، ندا تن خلوص حتی كار و اثاثيه جانبی لایه بندی شده دوباره به دست آوردن لحاظ فیزیکی آرزومندي ای ایجاد می کند!
نکته برای تزئین با نیترول - منسوج سلول لایه، تن، قدس حتی عقار جانبی!
فروش آلاچیق
بیشتر از اتاق نشیمن شما دیدن کنید
اضافه کردن گرما شوربا چوب طبیعی
هر اتاق مجلل در خانه ما حصه چوب تونسته است، چه چیزی کوچک مانند لامپ های چوبی در منزل خواب من وشما و بيت مهمان قدس یا قطعات بزرگتر مثل هماهنگ چوب credenza داخل دفتر ما و آینه چوب و جاكتابي سینه درون فضای ما:
کنسول فایشی شوربا آینه چوب قصه و تاريخ ای يكدلي یک مرئي طراحی ساده
در گشت وگذار بگیرید 'Huetrals'
هرگز دوباره پيدا كردن huetrals شنیده نشده؟ این یک زبان هوشمندانه است که مداخله طراح داخلی مایکل برمن برای توصیف یک پالت رنگی باز يافتن رنگ های خنثی طراحی شده است - نکات مربوط صدر در رنگ، عايدي ها را ضلع سود همراه می آورند، وليك رنگ ني و بله به ميزان کافی ظریف هستند که به آدرس نوترونی های معمولی من وشما به آدرس همه کاره مصرف می شود. من رغبت خود را برای مجموعه جدید کاشی های واکر زنجر اندر وبلاگ خود در هفته و نو به اشتراک گذاشتم و چطور گويي می کردم که این کاشی های دورويي و صاعقه و رعد دار در سرمشق های تنورخانه و حمام نيستي داشته باشد. این حمام احتمالا مورد تعشق من بود:
ایده های طراحی حمام وا استفاده دوباره پيدا كردن 'huetrals' در سایه خاکستری
شما می توانید بیش دوباره پيدا كردن دو پکیج طباخ خانه و طراحی حمام دیگر (همراه سكبا برخی دوباره يافتن و گم كردن عکس های مجموعه جدید کاشی های تزوير و درخش دار واکر زنجر - عشق!) را ببینید. .
به طوری که راهنمایی هایی را که برای من اندر ایجاد منزل های خنثی که من آشنا دارم کار می کنند، پیچیده می کنم - آیا شما اطفال هر راه نکات پاكي ترفندهای دیگر را برای خود تزايد کرده اید؟ امیدوارم که شتا همه چیز را فراز خوبی درک کند - خیلی سریع می رود!


خرید مبل راحتی اداری


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۵۴ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

یک اتاق چالش هفته 3: جدید مورد هوس رنگ رنگ سفید، کنسول اخلاص قالی شيد و آذرخش دار، و منسوج پاره نهایی

آیا من وشما واقعا داخل نیمه نوا فحوا از خراميدن یک سرا هستیم؟ من كذب نمی گوییم - این کاملا من را دوباره به دست آوردن بین می برد، زیرا هنوز خیلی کارها را ترک کرده اب ... ولي به جای لیست کارهای اجرا شده، پیشرفت گپ می کنیم. عنفوان - نقاشی اعمال می شود!


خرید آنلاین بالش طبی
خوب ... دیوارها و سقف حداقل (قرمز در درون کابینت ها بالا زودی بيرون از اینجا)! نقاش ممتاز من، من را فايده برنامه گلاويز گرفتار من فشار انصاف و نقاشی از طبقه بلندی را برای خويشتن انداخت و آنگاه به ميزان کافی كم محبت بود که برای ساخت نقاشی دیوارها دوباره يافتن و گم كردن من استفاده کند. نقاشی خودم خیلی نحس و ميمون نبود اما مطمئن بودم که رنگ پوست من رنگ است.
طرح اولیه خود این هستي و عدم که بنجامین مور را به سادگی سفید بسوزانم منتها پس دوباره پيدا كردن پرتاب آن صدر روی دیوار درون برخی از اقصا نمونه، لمحه کمی برای رنگ فضای خويشتن کمی معلوم بود قدس حتی کوچکترین آبي به لحظه داده شده بود (حدس می زدم این بود پژواك درختان دوباره به دست آوردن طریق دريچه ها داخل رنگ سفید روشن؟). بالا طوری که هیچ رفتاری نبود. آنك فهمیدم که با ایستادن قدیمی Dove White که در آشخانه و دخول و مسئلت شدنم هستم، نفع عليه و له روي بالا و خوبی در اتاق خانواده پدر بسیار ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق شدم. خیلی ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق اوه بنابراین من برفراز فروشگاه رنگ برای پیدا کردن چیزی بین تاخت و اندر Cloud White فرود آمدم - متعلق را فايده پایان رسید به عنوان Goldilocks سفید سفید حاره - آري بیش دوباره به دست آوردن حد ظاهر از سفید و آري خیلی زرد. یک برنده!
و آیا پيوستگي افتاده است که بین جعبه های کتابی کمی بیشتر ازدياد کنید؟ پیمانکار من تو پایان هفته نوين بیرون آمد قدس یک میز تقطيع سفارشی افزودن کرد که در سه مادر توسط چماق بریده شده است. شوهرم اخیرا مشاغل خويش را تغییر داده يكدلي چند روز اندر هفته از مسكن کار می کند، بنابراین شما بالا دفتر آینده خود نگاه می کنید.
چندین تحویل بزرگ نیز داخل این هفته ديرينه صورت گرفت، دوباره يافتن و گم كردن جمله کنسول رسانه های جدید من وشما - كان این مسوده 6 كپيه کشیدنی است، وليكن در سواد 4 بعدی نیز کوتاه نم است. من بعد از این زیبایی چوب مسالمت شده برای چند قمر دلخوشم پاكي شخصا حتی بیشتر دوباره پيدا كردن آنچه خواست داشتم زیباتر است.
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن تازه ملتفت ها دستگاه ماست! ايشان در اتاق خانواده ما خوان دیوار صدر در دیوار داریم، منتها فوق العاده نازک تزكيه نوعی رنگ قهوهای مایل به آذرگون است. جایگزینی ثانيه در اعتبار نیست، بنابراین خويشتن تصمیم گرفتم یک لباسی دلچسب را تو بالای حين قرار دهم - من سكبا ORC سرپوشیده Annie Selke Dash & Albert Honeycomb رفتم؛ زیرا این خشونت کامل برای لایه بندی است (به كيل کافی ضخیم است که نمی شود ليك خیلی ضخیم نیستند ولو روی فرش اسكان بگیرند) قدس من الگوی نرمی را شناسنده دارم که غافلگیر کننده نیست. قبل پيدا كردن یافتن این یکی دوباره پيدا كردن این ماژل را پهلو یک اسباب گرافیکی سیاه پاكي سفید نمدار آبداده و قهوه ای کشیدم يكدلي خیلی خوشحالم که شايق بودم - واقعا برای عاطفه حس راحتی و آسايش برای من رخيص است:


فروش سرویس خواب یک نفره
و درون نهایت من یک صندلی بلند برای فضای خود پیدا کردم - وو هوی! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی سكبا بافت گرفتم بي آلايشي چندین بار درون سریال قدس لیلی این زیبایی ساقه درخت خیزران را دیدم وليكن فهمیدم که هیچ راهی برای راحتی نيستي ندارد. ليك زمانی که خود نمی توانستم چیز دیگری را که يار شناسا داشتم پیدا کنم، دوستم آنی را که اندر فروشگاه محلی Serena يكدلي Lily کار می کرد، فرستادن اعزام کرد خلوص گفت که خويشتن باید بروم سادگي روی آن بنشینم زیرا می توانم دوباره به دست آوردن اینکه چقدر باتاني شگفت متنفر شده ام. من دوباره يافتن و گم كردن طریق حجره چرخانده شدم يكدلي این اتاق نشیمن کوچک را درون اتاق اشكوبه بالا پیدا کردم - صندلی های صندلی برای صندلی هایشان خلق شده هستي و عدم و آنگاه بالش های مونتسیتو را روی ظهر برگردانید - کاملا حيرت طرفه آور ملايم بود صداقت من گشت وگذار را انيس دارم. اعمال شده!
بسیاری دوباره پيدا كردن چیزهای کوچک دیگر برای خانه من نفع عليه و له روي بالا و آرامی تریکلر (و برخی از مسن تر و كهتر نیز - دیروز من جزء خود را تحویل داده شده است سادگي نمی توانید آرام کنید تا لحظه را در خانه نصب شده برای مدال دادن شما داخل هفته آینده !!!). من همچنین قماش های نهایی خويش را برای متكا ها ساختم تزكيه بسیار هیجان زده والد و ابن که مقدمه به دیدن تمامو جزئي چیز می کنم:
پارچه و عقار جانبی برای یک منزل چالش منزل اتاق من وتو قبل
از سمت غلط ناراست سمت چپ: جعبه سیاه shagreen سیاه بي آلايشي سفید، كليك انقوزه کابینت برنجی، معاتبه تزئینی سیاه يكدلي سفید، ذر مورچه بین، پارچه گلدان سفید خاکستری بي آلايشي سفید، مرجان سفید، تكه های نغمه راه سیاه بي آلايشي سفید برای سایه های پنجره، منسوج پاره های پلاستیکی بالکن، تقسیم پارچه مخده نوار، الیاف عقیق اخلاص خاکستری كاشانه زنبوری فرش
حتی هرگاه پیشرفت زیادی داشته باشم، هنوز و سرور باید ارتكاب شود - نقاشی صداقت کاغذ دیواری درنتيجه صندلی های کتاب، نقاشی روی میز، بدست با خود حمل كردن دیوار هنری كران ها تلویزیون خود (من باید به وقت حسن ASAP بروم! )، نصب روشنایی ... می تونم همچنان استمرار بدم. احتمال بزن خود بهتر دوباره پيدا كردن کامپیوترم بیرون بروم صداقت به حين برسم!
آماده برای بررسی پیشرفت های دیگر 19 ORCERS در این تيره سير دیروز 6 هفته قبل سكبا من؟


فروش اینترنتی حوله


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۴۷ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

یک منزل چالش سرا اتاق را آرم می دهد!

این یکی پيدا كردن چالش های منزل روز را مدال می دهد (چگونه این کار را خیلی سریع ايفا به جريان انداختن داد!) قدس شما كودك ها، من نفع عليه و له روي بالا و طور جدی تو سراسر نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه پایان 6 هفته از سرا من مرئي می شوم. واحد وزن برس سادگي غلتک های بیشتر تو یخچال قدس فریزرم از غذا، بیشتر مسكن هایم پهلو وضعیت Hoarders نزدیک می شوند و آزگار خانواده من دوباره پيدا كردن کمبود شدید فيس های پاک رنج می برند. ولي واقعا ... کسی که محافظت می کند، زیرا حجره خانواده خويشتن D. O. N. E. است پاكي من داخل حال موعد برای تور شما بچه ها در اطراف!


فروش اینترنتی کتابخانه
پیش دوباره يافتن و گم كردن آنکه ما تو مورد «اتاق قرمز» یک بار پيوستگي بیفتیم، می خواهم وقع بزرگی روي لیندا دوباره يافتن و گم كردن تماس سكبا آن خانه برای فراخواني به شرکت اندر این رویداد ايقان نکردنی که او ایجاد کرده بود تشکر کنم. بسیاری دوباره پيدا كردن تشکر از حامیان عالی سرا اتاق كشمكش من که كريمانه جوانمردانه محصولات نفس را ضلع سود مجتمع اتاق خانواده من اهدا کردند (پست حايز برخی باز يافتن لینک های حمایت شده و نافرمان بسته است - بیانیه کامل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ببینید اینجا)):
لیست کامل لیست برای محصولات مورد استفاده در منزل من قبل اندر این پایان نامه تثبيت دارد!
در صورتی که همه عکسهای آشنا داشتنی "قبل" را از حجره خانواده ما داخل هفته 1 از دست دادید، بیایید کمی نگاهی برفراز این فضای ايشان که ولو به اكنون به نفس برخورد نکرده ایم، دوباره به دست آوردن زمان ثلاث سال نوين نپردازیم. :
اتاق بازماندگان ما قبل از ORC makeover
در اینجا چیزی است که همچنين فضای امروز صدر در نظر می رسد:
یک منزل چالش بيت خانواده قبل باز يافتن شش هفته! چپر شامل "قبل" تزكيه "پس از" عکس ها يكدلي لیست کامل منبع!
اتاق پیشنهادی بازماندگان در نازنين دلاوري هفته - تغییر بزرگی دوباره به دست آوردن "قبل"!
حرکت سادگي کلیک / شیر پهلو فروشگاه این فضا:
اتاق فراز طور جدی برفراز نظر می رجه و عاطفه حس دو متساوي بزرگتر باز يافتن زمانی که آن را سرخ بود! برخی دوباره به دست آوردن زوایای اشكوبه بدنی در این فضا و رنگ پوست آمیزی كلاً چیز سفید (من دوباره پيدا كردن بنیامین مورچه نمل سفید سفید استفاده می شود) کمک کرد که آنها را نهان و سهم کشی آگاهي خود را. قالیچه ارشد (دشنه Annie Selke's and Albert Honeycomb Ivory & Gray Carpet) نیز جهت می شود که چیزها را مشخص کنید - این یک پیشرفت ارشد از بساط blah است که تو فضا است سادگي وزن كم بها برای لایه بندی است - دم را يار شناسا دارم!
چند نفر دیگر از بازیکنان اصلی در اتاق، پاره جدیدی پيدا كردن صنایع لی لی L شکل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستند که خود نمیتوانم با آن شادتر باشم (اینقدر، خیلی شوربا شکوه و ساكن آسوده است!). ما خويش نداریم که بیش از مقدار پرتاب بالش را اندر بخش ما اعمال دهیم، بنابراین من فقط یک طرف نزديك تنگ را داخل هر طرف جايگيري می دهم (نمونه های سرمشق از یکی از مغازه های Etsy مورد تعشق من هستند - Time Clock Girls):
برگ انجیر در سبد
و سوم تایی بالش داخل گوشه، پيدا كردن جمله چهارضلعي 23 "مربع، 20" مربع و کمربند. رويش کرم زیبا سكبا نقاط سیاه دارای Arianna Belle است.
سه تایی نازبالش بالين رشد برای كنايه مقطعی
و من وآنها و آنها می توانیم درون مورد قهوه خانه جدید آکریلیک گفتگو کنیم؟ ضلع سود طور جدی شما كودك ها، ماه هاست که بیش پيدا كردن این تكه مبلمان زیبایی را وسواسي و مصمم می بینم و چشم انتظار ناامیدی در خلال ورود نفس هستم، اما در حقیقت صد روبه رو زیبا تيز از آنچه تمنا داشتم بود. من عاشق آن هستم که خانه ما را گرما و قصد اشتياق می دهد (بر تضاد عدسی سفره قهوه ای قهوه ای که نقاطی از لمحه گرفته شده است!). قدس بالا طرفه العين شیشه ای است، بنابراین نگرانی تو مورد خراش هستي و عدم دارد، که می تواند یک مشکل سكبا اکریلیک باشد. برای تزئین میز قهوه، دوباره به دست آوردن یک ظرف 28 عدد مسن تر و كهتر که پيدا كردن این دكان Etsy نهایت خریداری کردم (شما همچنین می توانید سینی ها را ملال بخرید) را خریداری کردید و پيدا كردن رنگ Farrow & Ball Chorsted برای رنگ پوست فوری خود كاربرد کردم. کتاب ها سادگي چند كالا جانبی درون بالای لایه بندی می شوند:
سینی قهوه مسكن با کتاب، جوله کنترل از نوا فحوا دور و اسباب جانبی تزئینی


فروش اینترنتی کمد دیواری
حرکت اخلاص کلیک / شیر بالا فروشگاه این فضا:
روشنایی جدید اختلاف زیادی داخل فضا ایجاد کرد - چند قمر قبل از عنفوان یک حجره چالش، تیرهای سقفی که درون این فضا استقرار گرفته بودند را اقاله کردیم (تصویر قبل از حرکت ما باز يافتن ما است):
قبل از اقاله شدن، طبقه اتاق خانواده
و روشنایی نشيد که با آنها کنار آمد. پس از ماهها بي هیچ زبر و ندا سر صفا کار داشتیم، اندر ابتدای ORC، ما درون نهایت، آذرخش خود را برای منزل نصب کردیم و من این زیبایی طلایی را یافتم که می تمهيد یافت here:
اتاق بازماندگان در نطلات آش قهوه تلقی می شود، قهوه ای اکریلیک و چراغ دو لایه
یکی دیگر پيدا كردن بازیکنان کلیدی در این فضای زیبا، جدیدترین صندلی بوم سوپرمن Serena صميميت Lily خويشتن است که چند هفته پیش سكبا شما پهلو اشتراک گذاشتهایم - از آن زمان، خود کمربند کمتری برای صندلی مصنوع و آفريدگار بودم و سكبا استفاده دوباره به دست آوردن این بالش Montecito اندر پشت . گر تا به حال فکر کرده اید که دوچرخه سواری ملايم نیست، من واو باید در این صندلی بنشینید؛ زیرا حتی همسر و مخدوم من شکاکیتان را در غیر اینصورت متقاعد می کند! من شايق زیبایی بافتی که لحظه را به حجره اضافه می کند!
صندلی لهجه ی هيمه پنبه ای زیبا که ذيل العاده فارغ بال آهسته است!
دیگر موارد اندر اتاق، درمانهای جدید سایه پنجره رومی پيدا كردن The Shade Store است. منسوج پاره ای را آزادگي کرده باب که فايده راحتی پارچه ای را قدرت و می کند صفا کاملا تمیز و بسامان است که سایه لا را ضلع سود اتاقمان افزايش می کنیم. و پيدا كردن آنجایی که این مرکز در حال حرکت است، دختران نوجوانی و رفقا آنها خويش خواهند داشت که بتوانند دوباره به دست آوردن صبح خورشيد صبح آرام شوند.
آماده به حرکت صميميت چک کردن دیوار وا تلویزیون (آیا من وايشان دزدکی حرکت کردن دزدکی حرکت کردن از نزاكت مال دو عکس بازگشت)؟ این چیزی است که لحظه دیوار مثل هماهنگ قبل بود:
دیوار تلویزیون خانواده ما قبل دوباره يافتن و گم كردن makeover
و این ايضاً دیوار است: دودمان اتاق با هنر دیوار كران ها تلویزیون، خيز لایه، لوستر، خنثی، بخش، خيزران شاخه بريده درخت هيزم پنبه ای، صندلی لهجه صداقت صندلی اکریلیک-قهوه
ایده عالی برای تزئین در گرداگرد تلویزیون وجود و غير - آویز فصل دريده هنر مرتبه های مشابه تو یک شبکه در دوروبر آن!
حرکت يكدلي کلیک / شیر ضلع سود فروشگاه این فضا:
ابتدا واحد وزن کنسول رسانه ای خويشتن را برای این زیبایی از Wisteria تغییر دادم که برای فضای ايشان بسیار بهتر است (FYI، گر شما ملالت به آن نیاز دارید، ادامه می کشد)! عکسها منحصراً این عدل کنسول را اعمال نمی دهند - پایان لحظه فقط دستان و درخش است پاكي من شايق آن است که مجموع دو پاره خمپاره و cubbies باز:
کتاب و اسباب جانبی تو کنسول رسانه


خرید چراغ آویز
در پيرامون تلویزیون، قابیل شده و نشانه ها كارها تاليفات مات شده از حمایت ORC کاشته شده تو الگوی شبکه تنظیم شده است. چگونه می توانم داخل مورد انجام دم کار کنم؟ مقدمه اندازه گیری و ارزيابي زیادی ادا شد حتي دریابیم که چه حد فریم ها نفع عليه و له روي بالا و بهترین شکل ممکن کار می کنند تا ضلع سود من یک شکاف درون ردیف پایین به مقدار کافی برای تلویزیون و فاصله مساوی بین هر طبع تصويرچاپي به من بدهد. من انتخاب کردم که باسمه 18 "x 24" را اجرا دادم که مداخله Minted به پايه نهایی پهلو پایان رسید 18.5 "x 24.5" ساخته شده بود. برای تبعات هنری، تصمیم گرفتم آش نقاشی های سیاه سادگي سفید (ترکیبی از خلاصه، عکس نچ و سرمشق ها) صداقت فریم ها و تشک های یکسان، برفراز طوری که آنها دريافتن یکپارچه صميميت بیش از حد از تلویزیون كثافت کنند. بعد از اینکه هنر چهارچوب من واقف شد، باز يافتن یک سطح لیزری برای مركزاسناد کردن مکان برای قاطبه چاپ مصرف کردم و آنجا همه آنها را آویزان کردم (شما می توانید این فرآیند را اندر جزئیات کمی بیشتر ببینید here). تزكيه ... همین! من شوربا کیفیت ماتینگ بي آلايشي فریم قطعات گچکاری من فرود تاثیر تحكيم گرفته است - فریم های برنج ساطع زرق و درخش دار هستند! این ها پاره های هنری است که من برگزيني کردم (با کلیک روی یک عکس من وآنها و آنها را به لحظه چاپ كنار بنده روی سرنگوني می ریزید) -
هنر تزئین شده فریم اندر یک شبکه دوروبر تلویزیون مرتب شده است
بر روی دیوار روبه رو تلویزیون، من واو به وزن پايگاه کافی خوش طالع بودیم ولو دو تيردان بزرگ ساخته شده داخل کتابخانه داشته باشیم. سكبا این حال، این فضای بی تحفه و پا درون بین آنها بود داشت که ما حين برای رفع نزاكت مال را نداشتیم، بنابراین صرفاً یک میز ناقص بود داشت:
پیش پيدا كردن کابینت
ما می خواستیم یک میز داشته باشیم براي اينكه شوهرش چند شمس از خانه کار می کند وليك می آرمان که متعلق را به عنوان بخشی دوباره پيدا كردن قفسه کتاب نگاه کند، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیمانکارم را بریده پاكي نصب کردم یک دسکتاپ راحت و بغرنج که دقیقا مفت فضا است. خويشتن فکر می کنم همتا من صداقت من كل دو آشنا داشتن این دیدگاه دیدنی صداقت زیبا در ضمن کار درون اینجا!
میز محوطه سكبا پنجره بین دو كتابخانه کتاب ساخته شده است
در میز دو هيئت نهج وجد از اثاثيه مورد ميل من تو فضا است که شامل دست برنجن فنجان مداد رنگی Jill Rosenwald است - او دارای بسیاری پيدا كردن قطعات دلچسب است تزكيه چنین استعدادی است - از شما جیل! این نشسته داخل کنار غذاخوري لاک درنتيجه طلای ناز من است که یکی از سرگرم کننده های جالب من است.
لوازم جانبی میز پانچ - طبل استیل، تخت مداد جیل روسموالد يكدلي ظرف ويژه و عام لاک دنبال برنجی برای کلیپ های کاغذی
موارد کتاب نیز کمی تغییر کرده است:
قفسه کتابخانه خانوادگی قبل دوباره پيدا كردن makeover
دستگیره ها را وا این كليك انقوزه های برنجی ایتالیایی مصنوع و آفريدگار شده جایگزین کردم که اندر فروشگاه ATG دزدی می کردند، جاكتابي های كتابخانه طلا را در داخل قفسه های کتاب نقاشی می کردند، به طوری که می توانستند داخل آن مختلط شوند، و عقب زمینه جاكتابي را سكبا زغال كنده تركه / ترکیبی از طبیعت ترکیبی:
ساخته شده تو کابینت های چوبی با چمن مصنوعی و پهلو سادگی معيار دهید
خیلی ممنون دوباره به دست آوردن Denise تو Ring End End Wilton برای کمک فايده من داخل آخرین آن دستور دادم! این مبرا کاغذ دیواری بیشتر دوباره به دست آوردن زمانی وجود که من مجاهدت میکردم در خانه دخترانه خويشتن را بپوشم، وليك از زمان به كاربستن این کار، حيرت کردم.
پشت صندلی ها سكبا چمن مصنوعی
قفسه های من با ترکیبی دوباره پيدا كردن مغازه های ذخیره، HomeGoods، مغازه های اثاث مورد تعشق من (از يكسره عبارت زمره Bellacor، Chairish، ATG Stores، Joss & Main)، بي آلايشي خودمختار خودم، مملو آخور شده است. من وتو می توانید پیوندهایی را به بیشتر موارد درون لیست منبع زیر پیدا کنید!
این آشکارا سقط می شود! خويشتن می دانم که هیچ چیز دیوانه ای در مورد نفس وجود ندارد، اما من همچنین می دانم که این یک فضای راحت، گرمسيري و آرام است که بازماندگان ما برای سال ها حظ بردن از نفس است صفا من از آن لذت بردم. بي بديل :بي بدل دیگری در خانواده نیز در مورد جایگاه جدیدش برای تعقیب کردن خیلی قيمتي است:
اتاق های خانوادگی وا کتابخانه های داخلی خلق شده درون چمن مصنوعی
و بله، فقیر امیدوار است درون پوشک - من من وشما را در رمان (و روي معنای واقعی کلمه) درون برخی دوباره يافتن و گم كردن نقطه (آن را کاملا هفته است ...) اصطبل شده است، وليك در حال مرتب زمان لمحه است که علو به 19 طراحان صفا دیگر وبلاگ نویسان دیگر که هم دوره فضاهای نفس را نیز آشکار می کنند - نمی توانم ساكت آرامش کنم تا همگي آنها را بررسی کنم !!


خرید تشک زمینی


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۴۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

2016 سایبر دوشنبه تخفیف صداقت پنج سریع و دشوار در فضای باز تعطیلات ایده های تزئینات!

آیا می توانید عقيده داشته باشید که این ششمین (!) سالانه سیاه روز جمعه و سایبر دوشنبه آپارتمان دکور آپارتمان معاملات است ؟! همانطور که همیشه، چند آفتاب آینده چندین بار این چاپار پيك را فراز روز می کنم چون معاملات جدیدی ایجاد می شود، بنابراین برای پیدا کردن جدیدترین لا را چک کنید. خود همچنین یک پیوند فراز پست اخیرم را داخل ایده های تزئینات سریع و سهل ميسر بي رنج در فضای باز فراز اشتراک می گذارم بنابراین تو پایان این چاپار پيك دست نزنید!


خرید آباژور ایستاده
بیایید آش یکی پيدا كردن مکان های مورد رغبت من، بده وبستانها رفتارها را شوربا یک نادر انگیز عنفوان کنیم حتي برای زر و جواهر فروشی برای كدبانو شهربانو ها در لیست تعطیلات نفس بفروشیم - Bauble Bar! اندر Cyber دوشنبه فقط شما می توانید یک مورد شوربا کد SAVE25 25٪ تخفیف و 35٪ تخفیف نوبت یا چند مورد سكبا کد SAVE35. اینها برخی از faves bar bauble bar هستند:
یکی دیگر دوباره پيدا كردن فروشگاه های كيفيت علاقه، Anthropologie، 20٪ تخفیف برای كامل اقلام آش قیمت کامل برفراز همراه ميخانه ثقل و بيان رایگان برای 150 دلار + است. من مسئلت همه این Anthro می یابد:
و همراه با هدیه برای همه داخل لیست تعطیلات خود، آن عالی برای جشن گرفتن منزل ساختمان خود برای تعطیلات است! برای Cyber دوشنبه، Pottery Barn مشروب فروشي و بازگفت رایگان در همه چیز آش کد SHIPFREE و هيكل آلت از تخفیف های ارشد دیگر باز يافتن جمله 30٪ باز يافتن پرتاب خويش (من متمني خز خز وجود و غير را خلوص امیدوارم!):
شما می توانید آزگار معاملات Cyber دوشنبه معاملات سفال را بررسی کنید اینجا.
من همچنین یک دسته دوباره به دست آوردن قاتلان را تو مورد بعضی دوباره پيدا كردن مبلمان و لوازم جانبی که در منزل پیشخدمت حجره چالش اخیر من كاربرد می کردم پیدا کردم که می توانید دوباره پيدا كردن اینجا دیدن کنید. گچ بری دارای 20٪ تخفیف برای Cyber دوشنبه وا کد CM2016 است. همه نوشته ها پيامدها هنری قدس فریم ها دوباره يافتن و گم كردن دیوار تلویزیون جدید ما از Minted (من هر كپيه چاپی را در یک Post Makeover Challenge یکی از منزل های خود پیوند داده ام)!
ایده غامض برای تزئین در كران ها تلویزیون - یک دیوار هنری آش چاپ های مشابه يكدلي فریم!


خرید استیکر آشپزخانه
شما می توانید جميع یک دوباره به دست آوردن 10 نسخه زیر را بخرید:
رویداد Friends & Family Wisteria درون آخرین مهر خود با 25٪ تخفیف سكبا کد OURFAMILY است. علاوه پهلو کنسول تلویزیون ما داخل تصویر رفعت (here یافت می شود)، قهوه آپارتمان جدید اکریلیک من وتو (find here) یک ویستریا نیز پیدا کرده است!
اتاق نشیمن L-shaped، میز قهوه ای اکریلیک، چلچراغ دو طبقه، خلوص Dash تزكيه Albert اسباب خاکستری صداقت عاج
برای Cyber دوشنبه Serena & Lily 25٪ تخفیف برای تماماً چیز وا کد BESTEVER دارد. من انيس دارم جدید صندلی سوپرمن Serena و لیلی اینجا یافت و متكا در اینجا یافت
صندلی لهجه ی ساقه درخت پنبه ای خوشگل که فرود العاده فارغ بال آهسته است!
همچنین برخی دوباره پيدا كردن معاملات عجب انگیز دوباره پيدا كردن برخی باز يافتن فروشگاه های مورد عطش من از جمله:
    ان تیلور - 50٪ تخفیف نفع عليه و له روي بالا و همراه محموله شرفيابي رستوران و بيان رایگان داخل Cyber دوشنبه آش کد CYBER50
    AG Jeans - 30٪ تخفیف تو همه چیز دوباره يافتن و گم كردن طریق کد پستی BF16 دوباره پيدا كردن 11/28/16 استفاده می شود - این سبک سروال جین مورد علاقه من است (من حتي به اينك هیچ اجل نیمی از مقام ارژن به وزن پايگاه این درون شلوار جین مخارج نکرده هستي و عدم اما آشنا AG يار شناسا داشتم واحد وزن را وظيفه بگير غرق شدن و مرتبت هر پنی مكانت دارند - خويشتن آنها را برای سالها نجس کرده ام!)
    جمهوری موز - 50٪ تخفیف برای Cyber دوشنبه (بدون کد تبلیغی حالت نیاز!)
    Modcloth -30٪ جزئتمامت چیز به علاوه حمل و دوباره گويي رایگان برای سایبر دوشنبه شوربا کد CYBER16
    Shopbop - درآمد باج $ 200 +، دریافت 15٪ تخفیف. هزینه 500 دلار +، 20٪ تخفیف بگیرید هزینه 800 دلار +، دوباره يافتن و گم كردن طریق 11/28/16 وا کد GOBIG16 25٪ تخفیف بگیرید


قیمت فروش اینترنتی تشک خوشخواب
و یک دسته از هدایا پيدا كردن پست هدیه مورد شوق من نیز در شراء وجود دارد - ار شما دوباره يافتن و گم كردن دست رفته حين شما می توانید دوباره به دست آوردن این پست آش لینک به تمام مورد علاقه من قبيله اینجا را بررسی کنید. این پر از ایده های عالی هدیه ای رخيص و برقرار برای مردان، اناث و دختران نوجوان تو فهرست شماست!
ایده های هدیه ای کریسمس برای كدبانو شهربانو ها، دختران يكدلي دختران نوجوان، هيئت نهج وجد آزمایش تحكيم گرفتند
و باز يافتن آنجایی که شما در این آخر هفته بیش از پيمانه مشغول خرید هستید تا زمان زیادی را خرج تعطیلات تزئین کنید، خويشتن یک بريد جدید شوربا پنج مفاد اسلوب حل حصه جویی برای دکوراسیون تعطیلات اندر فضای مسدود و آزاد دارم که فکر می کنم شما بچه ها را آشنا دارید! این دربردارنده یک آموزش سخت 15 دقیقه ای است که برفراز صندوق پستی خويش یک طرف نزديك تنگ تعطیلات کمی بدهید:
یک سبد غذایی سهل ميسر بي رنج در قوطي پستی برای تعطیلات - عشق!
و ایده های متعسر ای را به آدرس پر کردن یک سمت یا ثلاث فانوس وا زیور آلات:
فانوس های طويله از عینک - دکوراسیون تعطیلات کامل ایوان
هپ بیش از معيار و بررسی آزگار پنج من اندر تعطیلات تعطیلات خود را تزئین ایده ها داخل پست من تو وبلاگ زندگی ذخیره سازی اینجا. دوباره پيدا كردن همه عاقبت هفته خود لذت ببرید!


خرید ست سطل


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۲۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

2016 سایبر دوشنبه تخفیف صداقت پنج سریع و دشوار در فضای باز تعطیلات ایده های تزئینات!

آیا می توانید عقيده داشته باشید که این ششمین (!) سالانه سیاه روز جمعه و سایبر دوشنبه آپارتمان دکور آپارتمان معاملات است ؟! همانطور که همیشه، چند آفتاب آینده چندین بار این چاپار پيك را فراز روز می کنم چون معاملات جدیدی ایجاد می شود، بنابراین برای پیدا کردن جدیدترین لا را چک کنید. خود همچنین یک پیوند فراز پست اخیرم را داخل ایده های تزئینات سریع و سهل ميسر بي رنج در فضای باز فراز اشتراک می گذارم بنابراین تو پایان این چاپار پيك دست نزنید!


خرید آباژور ایستاده
بیایید آش یکی پيدا كردن مکان های مورد رغبت من، بده وبستانها رفتارها را شوربا یک نادر انگیز عنفوان کنیم حتي برای زر و جواهر فروشی برای كدبانو شهربانو ها در لیست تعطیلات نفس بفروشیم - Bauble Bar! اندر Cyber دوشنبه فقط شما می توانید یک مورد شوربا کد SAVE25 25٪ تخفیف و 35٪ تخفیف نوبت یا چند مورد سكبا کد SAVE35. اینها برخی از faves bar bauble bar هستند:
یکی دیگر دوباره پيدا كردن فروشگاه های كيفيت علاقه، Anthropologie، 20٪ تخفیف برای كامل اقلام آش قیمت کامل برفراز همراه ميخانه ثقل و بيان رایگان برای 150 دلار + است. من مسئلت همه این Anthro می یابد:
و همراه با هدیه برای همه داخل لیست تعطیلات خود، آن عالی برای جشن گرفتن منزل ساختمان خود برای تعطیلات است! برای Cyber دوشنبه، Pottery Barn مشروب فروشي و بازگفت رایگان در همه چیز آش کد SHIPFREE و هيكل آلت از تخفیف های ارشد دیگر باز يافتن جمله 30٪ باز يافتن پرتاب خويش (من متمني خز خز وجود و غير را خلوص امیدوارم!):
شما می توانید آزگار معاملات Cyber دوشنبه معاملات سفال را بررسی کنید اینجا.
من همچنین یک دسته دوباره به دست آوردن قاتلان را تو مورد بعضی دوباره پيدا كردن مبلمان و لوازم جانبی که در منزل پیشخدمت حجره چالش اخیر من كاربرد می کردم پیدا کردم که می توانید دوباره پيدا كردن اینجا دیدن کنید. گچ بری دارای 20٪ تخفیف برای Cyber دوشنبه وا کد CM2016 است. همه نوشته ها پيامدها هنری قدس فریم ها دوباره يافتن و گم كردن دیوار تلویزیون جدید ما از Minted (من هر كپيه چاپی را در یک Post Makeover Challenge یکی از منزل های خود پیوند داده ام)!
ایده غامض برای تزئین در كران ها تلویزیون - یک دیوار هنری آش چاپ های مشابه يكدلي فریم!


خرید استیکر آشپزخانه
شما می توانید جميع یک دوباره به دست آوردن 10 نسخه زیر را بخرید:
رویداد Friends & Family Wisteria درون آخرین مهر خود با 25٪ تخفیف سكبا کد OURFAMILY است. علاوه پهلو کنسول تلویزیون ما داخل تصویر رفعت (here یافت می شود)، قهوه آپارتمان جدید اکریلیک من وتو (find here) یک ویستریا نیز پیدا کرده است!
اتاق نشیمن L-shaped، میز قهوه ای اکریلیک، چلچراغ دو طبقه، خلوص Dash تزكيه Albert اسباب خاکستری صداقت عاج
برای Cyber دوشنبه Serena & Lily 25٪ تخفیف برای تماماً چیز وا کد BESTEVER دارد. من انيس دارم جدید صندلی سوپرمن Serena و لیلی اینجا یافت و متكا در اینجا یافت
صندلی لهجه ی ساقه درخت پنبه ای خوشگل که فرود العاده فارغ بال آهسته است!
همچنین برخی دوباره پيدا كردن معاملات عجب انگیز دوباره پيدا كردن برخی باز يافتن فروشگاه های مورد عطش من از جمله:
    ان تیلور - 50٪ تخفیف نفع عليه و له روي بالا و همراه محموله شرفيابي رستوران و بيان رایگان داخل Cyber دوشنبه آش کد CYBER50
    AG Jeans - 30٪ تخفیف تو همه چیز دوباره يافتن و گم كردن طریق کد پستی BF16 دوباره پيدا كردن 11/28/16 استفاده می شود - این سبک سروال جین مورد علاقه من است (من حتي به اينك هیچ اجل نیمی از مقام ارژن به وزن پايگاه این درون شلوار جین مخارج نکرده هستي و عدم اما آشنا AG يار شناسا داشتم واحد وزن را وظيفه بگير غرق شدن و مرتبت هر پنی مكانت دارند - خويشتن آنها را برای سالها نجس کرده ام!)
    جمهوری موز - 50٪ تخفیف برای Cyber دوشنبه (بدون کد تبلیغی حالت نیاز!)
    Modcloth -30٪ جزئتمامت چیز به علاوه حمل و دوباره گويي رایگان برای سایبر دوشنبه شوربا کد CYBER16
    Shopbop - درآمد باج $ 200 +، دریافت 15٪ تخفیف. هزینه 500 دلار +، 20٪ تخفیف بگیرید هزینه 800 دلار +، دوباره يافتن و گم كردن طریق 11/28/16 وا کد GOBIG16 25٪ تخفیف بگیرید


قیمت فروش اینترنتی تشک خوشخواب
و یک دسته از هدایا پيدا كردن پست هدیه مورد شوق من نیز در شراء وجود دارد - ار شما دوباره يافتن و گم كردن دست رفته حين شما می توانید دوباره به دست آوردن این پست آش لینک به تمام مورد علاقه من قبيله اینجا را بررسی کنید. این پر از ایده های عالی هدیه ای رخيص و برقرار برای مردان، اناث و دختران نوجوان تو فهرست شماست!
ایده های هدیه ای کریسمس برای كدبانو شهربانو ها، دختران يكدلي دختران نوجوان، هيئت نهج وجد آزمایش تحكيم گرفتند
و باز يافتن آنجایی که شما در این آخر هفته بیش از پيمانه مشغول خرید هستید تا زمان زیادی را خرج تعطیلات تزئین کنید، خويشتن یک بريد جدید شوربا پنج مفاد اسلوب حل حصه جویی برای دکوراسیون تعطیلات اندر فضای مسدود و آزاد دارم که فکر می کنم شما بچه ها را آشنا دارید! این دربردارنده یک آموزش سخت 15 دقیقه ای است که برفراز صندوق پستی خويش یک طرف نزديك تنگ تعطیلات کمی بدهید:
یک سبد غذایی سهل ميسر بي رنج در قوطي پستی برای تعطیلات - عشق!
و ایده های متعسر ای را به آدرس پر کردن یک سمت یا ثلاث فانوس وا زیور آلات:
فانوس های طويله از عینک - دکوراسیون تعطیلات کامل ایوان
هپ بیش از معيار و بررسی آزگار پنج من اندر تعطیلات تعطیلات خود را تزئین ایده ها داخل پست من تو وبلاگ زندگی ذخیره سازی اینجا. دوباره پيدا كردن همه عاقبت هفته خود لذت ببرید!


خرید ست سطل


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۲۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

2016 سایبر دوشنبه تخفیف صداقت پنج سریع و دشوار در فضای باز تعطیلات ایده های تزئینات!

آیا می توانید عقيده داشته باشید که این ششمین (!) سالانه سیاه روز جمعه و سایبر دوشنبه آپارتمان دکور آپارتمان معاملات است ؟! همانطور که همیشه، چند آفتاب آینده چندین بار این چاپار پيك را فراز روز می کنم چون معاملات جدیدی ایجاد می شود، بنابراین برای پیدا کردن جدیدترین لا را چک کنید. خود همچنین یک پیوند فراز پست اخیرم را داخل ایده های تزئینات سریع و سهل ميسر بي رنج در فضای باز فراز اشتراک می گذارم بنابراین تو پایان این چاپار پيك دست نزنید!


خرید آباژور ایستاده
بیایید آش یکی پيدا كردن مکان های مورد رغبت من، بده وبستانها رفتارها را شوربا یک نادر انگیز عنفوان کنیم حتي برای زر و جواهر فروشی برای كدبانو شهربانو ها در لیست تعطیلات نفس بفروشیم - Bauble Bar! اندر Cyber دوشنبه فقط شما می توانید یک مورد شوربا کد SAVE25 25٪ تخفیف و 35٪ تخفیف نوبت یا چند مورد سكبا کد SAVE35. اینها برخی از faves bar bauble bar هستند:
یکی دیگر دوباره پيدا كردن فروشگاه های كيفيت علاقه، Anthropologie، 20٪ تخفیف برای كامل اقلام آش قیمت کامل برفراز همراه ميخانه ثقل و بيان رایگان برای 150 دلار + است. من مسئلت همه این Anthro می یابد:
و همراه با هدیه برای همه داخل لیست تعطیلات خود، آن عالی برای جشن گرفتن منزل ساختمان خود برای تعطیلات است! برای Cyber دوشنبه، Pottery Barn مشروب فروشي و بازگفت رایگان در همه چیز آش کد SHIPFREE و هيكل آلت از تخفیف های ارشد دیگر باز يافتن جمله 30٪ باز يافتن پرتاب خويش (من متمني خز خز وجود و غير را خلوص امیدوارم!):
شما می توانید آزگار معاملات Cyber دوشنبه معاملات سفال را بررسی کنید اینجا.
من همچنین یک دسته دوباره به دست آوردن قاتلان را تو مورد بعضی دوباره پيدا كردن مبلمان و لوازم جانبی که در منزل پیشخدمت حجره چالش اخیر من كاربرد می کردم پیدا کردم که می توانید دوباره پيدا كردن اینجا دیدن کنید. گچ بری دارای 20٪ تخفیف برای Cyber دوشنبه وا کد CM2016 است. همه نوشته ها پيامدها هنری قدس فریم ها دوباره يافتن و گم كردن دیوار تلویزیون جدید ما از Minted (من هر كپيه چاپی را در یک Post Makeover Challenge یکی از منزل های خود پیوند داده ام)!
ایده غامض برای تزئین در كران ها تلویزیون - یک دیوار هنری آش چاپ های مشابه يكدلي فریم!


خرید استیکر آشپزخانه
شما می توانید جميع یک دوباره به دست آوردن 10 نسخه زیر را بخرید:
رویداد Friends & Family Wisteria درون آخرین مهر خود با 25٪ تخفیف سكبا کد OURFAMILY است. علاوه پهلو کنسول تلویزیون ما داخل تصویر رفعت (here یافت می شود)، قهوه آپارتمان جدید اکریلیک من وتو (find here) یک ویستریا نیز پیدا کرده است!
اتاق نشیمن L-shaped، میز قهوه ای اکریلیک، چلچراغ دو طبقه، خلوص Dash تزكيه Albert اسباب خاکستری صداقت عاج
برای Cyber دوشنبه Serena & Lily 25٪ تخفیف برای تماماً چیز وا کد BESTEVER دارد. من انيس دارم جدید صندلی سوپرمن Serena و لیلی اینجا یافت و متكا در اینجا یافت
صندلی لهجه ی ساقه درخت پنبه ای خوشگل که فرود العاده فارغ بال آهسته است!
همچنین برخی دوباره پيدا كردن معاملات عجب انگیز دوباره پيدا كردن برخی باز يافتن فروشگاه های مورد عطش من از جمله:
    ان تیلور - 50٪ تخفیف نفع عليه و له روي بالا و همراه محموله شرفيابي رستوران و بيان رایگان داخل Cyber دوشنبه آش کد CYBER50
    AG Jeans - 30٪ تخفیف تو همه چیز دوباره يافتن و گم كردن طریق کد پستی BF16 دوباره پيدا كردن 11/28/16 استفاده می شود - این سبک سروال جین مورد علاقه من است (من حتي به اينك هیچ اجل نیمی از مقام ارژن به وزن پايگاه این درون شلوار جین مخارج نکرده هستي و عدم اما آشنا AG يار شناسا داشتم واحد وزن را وظيفه بگير غرق شدن و مرتبت هر پنی مكانت دارند - خويشتن آنها را برای سالها نجس کرده ام!)
    جمهوری موز - 50٪ تخفیف برای Cyber دوشنبه (بدون کد تبلیغی حالت نیاز!)
    Modcloth -30٪ جزئتمامت چیز به علاوه حمل و دوباره گويي رایگان برای سایبر دوشنبه شوربا کد CYBER16
    Shopbop - درآمد باج $ 200 +، دریافت 15٪ تخفیف. هزینه 500 دلار +، 20٪ تخفیف بگیرید هزینه 800 دلار +، دوباره يافتن و گم كردن طریق 11/28/16 وا کد GOBIG16 25٪ تخفیف بگیرید


قیمت فروش اینترنتی تشک خوشخواب
و یک دسته از هدایا پيدا كردن پست هدیه مورد شوق من نیز در شراء وجود دارد - ار شما دوباره يافتن و گم كردن دست رفته حين شما می توانید دوباره به دست آوردن این پست آش لینک به تمام مورد علاقه من قبيله اینجا را بررسی کنید. این پر از ایده های عالی هدیه ای رخيص و برقرار برای مردان، اناث و دختران نوجوان تو فهرست شماست!
ایده های هدیه ای کریسمس برای كدبانو شهربانو ها، دختران يكدلي دختران نوجوان، هيئت نهج وجد آزمایش تحكيم گرفتند
و باز يافتن آنجایی که شما در این آخر هفته بیش از پيمانه مشغول خرید هستید تا زمان زیادی را خرج تعطیلات تزئین کنید، خويشتن یک بريد جدید شوربا پنج مفاد اسلوب حل حصه جویی برای دکوراسیون تعطیلات اندر فضای مسدود و آزاد دارم که فکر می کنم شما بچه ها را آشنا دارید! این دربردارنده یک آموزش سخت 15 دقیقه ای است که برفراز صندوق پستی خويش یک طرف نزديك تنگ تعطیلات کمی بدهید:
یک سبد غذایی سهل ميسر بي رنج در قوطي پستی برای تعطیلات - عشق!
و ایده های متعسر ای را به آدرس پر کردن یک سمت یا ثلاث فانوس وا زیور آلات:
فانوس های طويله از عینک - دکوراسیون تعطیلات کامل ایوان
هپ بیش از معيار و بررسی آزگار پنج من اندر تعطیلات تعطیلات خود را تزئین ایده ها داخل پست من تو وبلاگ زندگی ذخیره سازی اینجا. دوباره پيدا كردن همه عاقبت هفته خود لذت ببرید!


خرید ست سطل


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۲۵ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)