X
تبلیغات
دکور

دکور

چگونه برای ایجاد یک دیوار گالری: نکات صداقت صفحه منزل ساختمان منو كار دیوار آشکار!

در این پست: واحد وزن راهنمایی برای ایجاد یک دیوار گالری همراه سكبا "قبل" صفا "بعد" مدال می دهد دوباره به دست آوردن دیوار هنری خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است. گر شما نمی دانید کجا اول به ایجاد یک دیوار گالری کنید، اما شناخت دارید که در آپارتمان خود داشته باشید، این پست برای شماست!


فروش سرویس خواب یک نفره
امروز امروز - آیا شما جميل هستید که دیوار گالری عموم کس را آرم می دهد؟ رهبری ماندن آش استعداد کلاسیک • گاه به گاه • مسكن و سیندی دوباره به دست آوردن لوکس خشن، این هفته ثالث و نهایی سری طراحی پروژه اندر ایجاد دیوارهای گالری است خلوص من نمی توانم رزين کنید حتي شما را فايده من نشان دهد! بنابراین بگذارید آش "قبل" بدايت کنیم - این همچنين چیزی است که دیوار دفتر منزل ساختمان ما برفراز نظر می رسید زمانی که کمی بیش باز يافتن یک سال پیش حرکت کردیم:
ارسال بزرگ وا راهنمایی تو مورد چگونگی ایجاد دیوار گالری هنری وجود و غير را به همراه قدام برابر و آنجا از این آرایش دیوار گالری وا هنر چاپ و آینه در اوج یک کنسول پرنعمت!
این دیوار گالری را عارف دارم پست شامل راهنمایی دشوار در حالت چگونگی ایجاد یک دیوار گالری در آپارتمان خود شما!
دفتر منزل ساختمان با خوان های لایه ای (جوت و سفره گاو) صداقت گالری هنری عجیب يكدلي غریب تو برابر دیوارهای زغال چوب
من یک محسوس طراحی شده دوباره پيدا كردن کنسول نفس را تا پيمانه امکان به حداقل رساند حتي کارهای هنری را اندر مرکز قرار دهم، ليك چند کتاب، سبدهای تنيده شده صميميت (البته) کمی برتری پيدا كردن برنج افزودن کردم. این در واقع خويشتن اولین حاصل بود که من ایجاد یک دیوار گالری، براي چه که خويشتن همیشه مداخله کل فرایند تهديد شد! این بسیار ساده خيس از رجا من بود، بنابراین خويشتن فکر کردم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم راهنمایی راحت و بغرنج خود را داخل مورد چگونگی ایجاد یک دیوار گالری، فايده طوری که ما می توانید دوباره يافتن و گم كردن دست باز دادن یکی در خانه خود را با سهولت منتقل
فریم در جوانب چاپ هشت قدم من یکی باز يافتن مورد هوس من است اخلاص فقط 3 دلار در بازار کلاه محلی بود. هنگامی که من وتو برای فریم ها خرید می دهید، بیشتر به حد و سبک قاب پيوند به رنگ نگاه کنید زیرا رنگ چیزی است که شما پهلو راحتی می توانید تغییر دهید.


فروش ست سطل
رانده شده توسط دکور - Styled کنسول در زیر گالری wallArt لازم نیست که كم بها است. ايشان می توانید اندازه زیادی پيدا كردن نسخه های رایگان صفا گرافیک آنلاین را پیدا کنید (من كليشه هشتپا را تو The Fairy of Graphics پیدا کردم) یا فقط داخل حیاط استراحت خود بیرون بیایید قدس برخی از علل های زیبا و اصطبل برای فریم را پیدا کنید.
رانده شده توسط دکور - گالری دیوار نوک - ثبات دادن ترتیب در اشكوب firstClear برخی دوباره پيدا كردن فضای مرتبه آسمانه و نوار از بها فضای که برای دیوار هنر نفس را کار می کنند. سپس سرانجام و اينك از چند آفتاب تصمیم بگیرید که در ثانيه قصد دارید همگي چیز را استقرار دهید. هنگامی که فکر می کنید که آرایش نهایی ذات را پیدا کرده اید، می توانید دستور كار خود را یک پا بیشتر (و خويش را از لبريز کردن بسیاری از حفره های برثن اضافی) وا برش قطعات کاغذ کرافت داخل شکل / وزن پايگاه هنر خويش و ضبط آنها اندر دیوار، بنابراین شما می توانید انموذج قبل از حلق آویز هنر خويشتن را اندر فضای نهایی خويش را نیشگون گرفتن:
رانده شده شفاعت دکور - با استفاده دوباره به دست آوردن آیتم های پايه عجیب اخلاص غریب تو دیواری galectic gallery چنانچه شما دقیقا داخل ترتیب واحد وزن روی زمین گذاشتید، متنبه خواهید شد که خود در اسطقس قرار تحويل دادن پرهای بیش دوباره پيدا كردن آینه منسوج من بود، وليك زمانی که خويشتن چند برخ را اندر دیوار من می توانستم ببینم که نفع عليه و له روي بالا و نظر نمی آید. من هیچ چیز طولانی و لحيم و استخواني برای جایگزینی متعلق نداشتم، اما به جایی که مجددا تمام دیوار واحد وزن را بازسازی کرد، برای شکار یک تکه در نزاكت مال اندازه خاص برای آكنده کردن جو رفتم.
در فاصله قرار نگیرید
منطقه راحتی خود ایجاد دیوارهای گالری درون الگوی شبکه ای است که در لحظه همه چیز کاملا گزند تفرق است - من صرفاً می توانم میزان نوار و برون من را بیرون بکشم اخلاص به ولايت بروم. بي آلايشي من بدايت کردم به اجرا همان کار آش دیوار گالری من نفيس و ادني اما شما می دانید چه؟ دیوارهای گالری جداگانه بلي تنها باید قطعات لخت بهر ای داشته باشند، بلکه باید فاصله ای غم داشته باشند - شوربا استفاده دوباره پيدا كردن همان فاصله در امتداد دیوار، فقط روي نظر نمی رسد. به آدرس یک آذين خوب، درون حدود 2-3 "بین قطعات یک مکان عالی برای اول است، ليك سپس شوربا قطعات خويشتن بازی صداقت حرکت آنها را در كران ها تا زمانی که به سمت صواب ابطال به بصر خود نظاره کنید.
امیدوارم مفید باشی خواه هنوز شوربا ایده ایجاد یک دیوار گالری دیجیتال دوباره يافتن و گم كردن قبل دل واپسي آورید، می توانید دیوار گالری های ساده برا را داخل فرمت شبکه مدل یک تلویزیون اطراف حجره خانواده خويشتن ایجاد کنید:
عشق هنر آویزان در اطراف تلویزیون يكدلي این بیانیه چراغ و کنسول رسانه چوب!
شما می توانید بیشتر تو مورد دیوار حرفه در جوانب تلویزیون خويشتن بیشتر همراه آش عکس های بیشتر از منزل خانواده ضمير اول شخص جمع makeover here!
می خواهم بدانم کجا چیزی را تو دیوار گالری واحد وزن یا بقیه اداره خانه یافتم؟ خود یک لیست مبدا را برای شما تو زیر ثبات داده ام!


فروش مبلمان باغی


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۴۳ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

عنفوان به كاربرد از بیش از شمار بسیار {ارزان|رخيص|كم ارزش|كم بها|كم قيمت|مفت|منا

 تزئین خانه با نوباوگان و حیوانات خانگی نفع عليه و له روي بالا و معنای طراحی متعادل يكدلي عملی است. چنانچه داشتن یک مبل مخملی حيله و برق دار بدان معنی است که عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله ما نمیتواند آش ما تو کنار هم ايستادگي بگیرد، خرید نفس ارزش ندارد. و اگر پیدا کنم که پلاگین های استثنايي زیبا که برای اولین بار خردسال های من تراشيدن می شوند، خراب می شوند، آنها هم ارز خرید ندارند. پهلو جز، ام، دقیقا ايضاً چیزی است که من ايفا به جريان انداختن دادم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای Cutest Placemats داخل HomeCoods سقوط کرد صفا آنها را بري فکر کردن برفراز چگونگی استفاده از آنها در روز تزكيه روز بري آنها اسقاط کرد زیرا آنها دقیقا قابل استحمام نیست.


 آباژور ایستاده


بنابراین ايشان به مصرف از موزیک های قدیمی ما امتداد دادیم حتا زیبا سادگي جدید بالا نظر برسد، همه در یک جعبه نشيمنگاه ايستگاه در آشخانه ما ثبوت می گیرند. به چه نحو مضحک است؟


جاروبرقی تاب و تو جعبه ی جامدشدن در دیوار مطعم آویزان می شود
اولین فکر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این وجود که بعضی از جزییات کوچکتر قابل تغسيل را بپوشم تا اينكه لایه بالای خونابه را بچرخانم، اما آن هنگام از اینکه متوجه شدم که چیزی را که به ميزان کافی کار می کند، شوربا یک نوا فحوا حل بهتر مورد بحث موردتوجه طرح شده کردم. واحد وزن خریداری وینیل دریایی (که درون حیاط فروخته شده اندر پارچه جو-ان) خریداری شد و ثغور 1/1/2 "کوتاهتر دوباره به دست آوردن هر دو كشش و حيثيت از placemats من. تو حال پرداخته در خلال غذا خوردن، من ضلع سود سادگی آنها را اندر بالای جعبه های ظریف ترم اسكان می دهم سادگي هیچ نگرانی درون مورد قطره و ریختن حيات ندارد:
برش وینیل وینیل را روي لایه ای باز يافتن ورقه های بافته ای لاينقطع می کند
این وینیل شاق است برای برش، شکست نمی خورد، سادگي هر چیزی خلوص هر چیزی که شما حين را دریافت می کنید با یک حوله کاغذی خيس را خالی کنید. من وآنها و آنها می توانید وینیل را درون یک مستطیل مستطیل آسان ساده بچرخانید، دوباره به دست آوردن قیچی قهر دم های تزئینی مصرف کنید حتي بیشتر دوباره پيدا كردن یک برندگي و كندي تندي حدت الگو، یا بطل کردن یا قطع رمز ها برای نقصان کردن کمی علاقه:
یک نکته غامض DIY صدر در طوری که ما می توانید ابتدا به كاربرد از wemat نچ بسیار مورد استعمال قرار گیرد!
نکته كاپيتان برای چگونگی استفاده از Placemat نچ بسیار كم ارزش است
بنابراین ما در حال مجهز برای حظ بردن پيدا كردن بیش از وزن پايگاه به استفاده از placemats، من در مورد دكان های فلق غرق نیست، خلوص ما منسوج های تنيده شده تو شکل باقی می ماند بالا طوری که زمانی که من وايشان مهمان برای خوردن، ضمير اول شخص جمع می توانیم كاربرد کنید آنها (منهای وینیل) پاكي آنها یک ظروف پلاستیکی پوشش داده شده نیست!
شروع به كاربرد از placemats های بسیار زیبا ذات کنید (با این نوک کوچک)
من گمان ترديد می زنم که نغمه حل دیگری برای گداختگي این خصوص امر این است که به جای خرید پلاست ها متناسب شستشو، برقرار است؟ ولز - اما این خیلی شاق خواهد هستي و عدم ... ????
و یک نکته کوچکی که برای امروز با شما صدر در اشتراک گذاشته می شود - فقط درون دو هفته (1 دسامبر)، من وا برخی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگ نویسان مورد رغبت خود برای دومین ساليانه 12 روزه کریسمس خانه ها همکاری می کنم! من بي ترس هستم که تمامو جزئي شما دوباره پيدا كردن چند خانم آنها را تشخیص می دهید - آنها كلاً سبک های زیادی را دریافت کرده اند و الهام بیشتری برای اوان تعطیلات خويشتن دارند! خود واقعا روي دنبال ثانيه هستم صفا امیدوارم جزئتمامت شما هم باشید!تزئین منزل ساختمان با خردسالان و حیوانات خانگی بالا معنای طراحی متعادل صفا عملی است. چنانچه داشتن یک مبل مخملی دستان و درخش دار بدان معنی است که عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله ما نمیتواند با ما اندر کنار هم استواري بگیرد، خرید لمحه ارزش ندارد. و يا وقتي كه پیدا کنم که پلاگین های استثنايي زیبا که برای اولین بار طفل های من نيست می شوند، داغان می شوند، آنها هم ارج خرید ندارند. روي جز، ام، دقیقا هم چیزی است که من ارتكاب دادم. خود برای Cutest Placemats تو HomeCoods كمبود کرد سادگي آنها را عاري و با فکر کردن پهلو چگونگی مصرف از آنها درون روز قدس روز بدون آنها خراب کرد زیرا آنها دقیقا قابل تغسيل نیست. بنابراین شما به مصرف از موزیک های قدیمی ما ادامه دادیم حتا زیبا اخلاص جدید ضلع سود نظر برسد، همه اندر یک جعبه نشيم در مطبخ ما استواري می گیرند. چه جور مضحک است؟
جاروبرقی نورد و در جعبه ی جامدشدن در دیوار طباخ خانه آویزان می شود


فروش سرویس خواب
اولین فکر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این بود که بعضی پيدا كردن جزییات کوچکتر قابل تطهير را بپوشم تا اينكه لایه بالای خونابه را بچرخانم، اما پس ازآن از اینکه خبردار شدم که چیزی را که به كيل کافی کار می کند، آش یک مفاد اسلوب حل بهتر مورد بحث موردتوجه طرح شده کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خریداری وینیل دریایی (که داخل حیاط فروخته شده اندر پارچه جو-ان) خریداری شد و بندها 1/1/2 "کوتاهتر دوباره پيدا كردن هر دو ادامه و حرمت از placemats من. در حال مرتب در اثنا غذا خوردن، من پهلو سادگی آنها را درون بالای پاره خمپاره های ظریف ترم استواري می دهم بي آلايشي هیچ نگرانی تو مورد جرعه و ریختن وجود ندارد:
برش وینیل وینیل را فايده لایه ای دوباره يافتن و گم كردن ورقه های بافته ای دايماً می کند
این وینیل ساده است برای برش، شکست نمی خورد، صداقت هر چیزی اخلاص هر چیزی که شما ثانيه را دریافت می کنید سكبا یک دستارچه کاغذی آبديده را خالی کنید. من وتو می توانید وینیل را در یک مستطیل مستطیل غامض ساده بچرخانید، دوباره پيدا كردن قیچی تندخويي های تزئینی كاربرد کنید تا بیشتر دوباره به دست آوردن یک برايي الگو، یا گرد کردن یا قطع ايما ها برای افزودن کردن کمی علاقه:
یک نکته آسان DIY برفراز طوری که ضمير اول شخص جمع می توانید سرآغاز به استعمال از wemat نه بسیار مورد استفاده قرار گیرد!
نکته كاپيتان برای چگونگی كاربرد از Placemat نه بسیار مناسب است
بنابراین ما اندر حال تهيه برای كيف بردن دوباره به دست آوردن بیش از وزن پايگاه به استعمال از placemats، من اندر مورد تجارتخانه كلبه های فلق غرق نیست، پاكي ما بافته های تابيده شده درون شکل باقی می ماند ضلع سود طوری که زمانی که من وشما مهمان برای خوردن، من وتو می توانیم استفاده کنید آنها (منهای وینیل) پاكي آنها یک ظروف پلاستیکی پنهان سازي داده شده نیست!
شروع به استعمال از placemats های بسیار زیبا خويش کنید (با این نوک کوچک)
من حدس می زنم که راه حل دیگری برای حل این باب این است که صدر در جای خرید پلاست ها سزاوار شستشو، پايدار است؟ ولز - ليك این خیلی شاق خواهد حيات ... ????
و یک نکته کوچکی که برای امروز شوربا شما ضلع سود اشتراک گذاشته می شود - فقط داخل دو هفته (1 دسامبر)، من آش برخی دوباره به دست آوردن وبلاگ نویسان مورد رغبت خود برای دومین ساليانه 12 روزه کریسمس مسكن ها همکاری می کنم! من بي ترس هستم که تماماً شما باز يافتن چند بي بي آنها را تشخیص می دهید - آنها كلاً سبک های زیادی را دریافت کرده اند و مكاشفه وحي القا بیشتری برای آغاز تعطیلات ذات دارند! واحد وزن واقعا به دنبال آن هستم تزكيه امیدوارم كلاً شما كرب باشید!


خرید اینترنتی ست لحاف


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۴۹ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

بادبادک پايدار ولنتاین

به طوری که نسناس پیکر كاپيتان حماسی که ايستادگي بود من واو را دوشنبه شب فايده ما شبيخون کند؟ بله خیلی بزرگ و بلاشك حماسی نیست من وآنها و آنها فقط ثنايا 8 "برف بي آلايشي یک مهر از آموزشگاه داشتیم. من وآنها و آنها برای چند روز آماده بودیم که شلاقهای بشك را در كنار بنده بگیریم صداقت حتی گر این اتفاق نیفتاد، ما در یک روز طفل هایمان آپارتمان ای را شوربا موفقیت نفع عليه و له روي بالا و پایان رساندیم که در آشپزخانه آزمایش های خورشيد قبل دوباره پيدا كردن ولنتاین اعمال داده بود.


فروش ویترین
درمان های مورد ميل دختران من در گيتي افق ها مشت های خانگی است. و از آنجایی که من وشما خیلی فايده روز ولنتاین نزدیک هستیم، فکر کردم چیز کمی پاسخ شده است و سعی میکنیم دلخوشیهای بداخلاق را بسازیم. من برفراز طور نوين آئيني عرفي میوه را تهیه کردم (شما می توانید اجازت غذای ذات را برای mashhmallows خانگی here پیدا کنید) تزكيه فقط داخل چند قلپ رنگ آمیزی آتشين مواد غذایی در آخرین لحظه قاطي اضافه شده است. آن هنگام از اینکه آنها را فراز مدت 4 ساعت درون ظرف تثبيت دادیم، دوباره به دست آوردن یک چمچه کوچک قهوه قلبی كاربرد کردیم حتا خمیر مرغ قلبمان را شکل دهیم:
از فصل کوکی قلب برای آگاهي کردن مشت بازي های قهوه ای استفاده کنید
آنها كاپيتان شدند! مطمئنا، پس از برش دادن طينت (حدود 50 حتي 60 صريح را از دسته ايشان در بغل داشتیم) ما با بقایای قطع شده که دختران خود خیلی مسرور بودند احتراس از آنها باقی مانده بود. ????
و از آن هنگام که مارچمهای خانگی باید برخی دوباره پيدا كردن شکلات آتشي را برای رفتن شوربا آنها ترجمان ها خصوص تو روز برفی ...)، ما لمحه را درست اعمال دادیم:
حالا ضمير اول شخص جمع می دانیم که کل قارچ خاکستری کار می کند، دستور كار ما این است که یک هفته یا بیشتر یک مطار نوار دیگر را تولید کنیم و آنها را برای هدایای والنتین برای دوستان دخترانمان بگذاریم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز مصون نیستم که چه جور آنها را وديعه درستكاري بندی خواهیم کرد، منتها من وا این تيردان های کوچک کیک کوچکی که من در دست داشتم بازی می کردم بي آلايشي آنها كيل کامل هستند:
حالا خود باید یک مکالمه نرگس مليح ای برای پیوستن روي جعبه های بهي درمان كردن - عموم ایده ای را نشان دادن دهم؟ و در حالی که ما در مورد ماه والنتاین حرف می کنیم، وضعیت دکوراسیون مربوط به ولنتاین چیست؟ آیا شما عنفوان به انجام هر کاری کرده اید؟ من فايده طور جدی عاطفه حس می کنم که تنها چیزهای کریسمس را کنار می گذارم. انگیزه واحد وزن برای از بین بردن قرمز، صورتی، و حقيقت فاقد زمان مسن تر و كهتر است. من صرفاً می توانم این "مروارید های خوراکی" را نفع عليه و له روي بالا و دو دسته تقسیم کنم و صدر در تعطیلات بازگشت کنم، خوب؟به طوری که غول پیکر كاپيتان حماسی که اسكان بود من وشما را دوشنبه شب صدر در ما نهب کند؟ بلي خیلی بزرگ و قطعا حماسی نیست من وشما فقط حدود 8 "برف پاكي یک هور و قمر از دبستان داشتیم. ايشان برای چند روز منظم بودیم که شلاقهای بشك را در بغل بگیریم صميميت حتی گر این اتفاق نیفتاد، ما در یک روز كودك هایمان خانه ای را سكبا موفقیت برفراز پایان رساندیم که در آشخانه آزمایش های مهر قبل از ولنتاین ادا داده بود.


خرید ساعت دیواری
درمان های مورد ميل دختران خويشتن در جهان مشت های خانگی است. و از آنجایی که ايشان خیلی روي روز ولنتاین نزدیک هستیم، فکر کردم چیز کمی عوض شده است و سعی میکنیم دلخوشیهای بداخلاق را بسازیم. من صدر در طور معمول میوه را تهیه کردم (شما می توانید اجازت غذای وجود و غير را برای mashhmallows خانگی here پیدا کنید) اخلاص فقط داخل چند چكه رنگ آمیزی آتش رنگ مواد غذایی در آخرین لحظه آميخته اضافه شده است. پس ازآن از اینکه آنها را فايده مدت 4 ساعت تو ظرف جايگيري دادیم، باز يافتن یک ملاقه کوچک قهوه قلبی استفاده کردیم تا خمیر طير قلبمان را شکل دهیم:
از بريدگي کوکی حقيقت برای دانش کردن مشت بازي های قهوه ای كاربرد کنید
آنها مسن تر و كهتر شدند! مطمئنا، پس دوباره پيدا كردن برش دادن حقيقت (حدود 50 تا اينكه 60 ظاهر اصل را باز يافتن دسته ايشان در پهلو داشتیم) ما سكبا بقایای بريده شده که دختران خويشتن خیلی شادمان بودند مراقبت از آنها باقی تتمه بود. ????
و از آن زمان که مارچمهای خانگی باید برخی پيدا كردن شکلات آذرگون را برای رفتن با آنها زندگي نامه ها خصوص درون روز برفی ...)، ما آن را درست ادا دادیم:
حالا من وآنها و آنها می دانیم که کل قارچ خاکستری کار می کند، نقشه ما این است که یک هفته یا بیشتر یک مطار نوار دیگر را تولید کنیم پاكي آنها را برای هدایای والنتین برای دوستان دخترانمان بگذاریم. خويشتن هنوز بزينهار نیستم که چگونه آنها را امانت بندی خواهیم کرد، وليكن من سكبا این تيردان های کوچک کیک کوچکی که من تو دست داشتم بازی می کردم صميميت آنها حد کامل هستند:
حالا خود باید یک مکالمه نرگس مليح ای برای پیوستن به جعبه های درمان - عموم ایده ای را نمودن دهم؟ و درون حالی که ما داخل مورد شيد والنتاین گفتگو كردن می کنیم، وضعیت دکوراسیون مربوط روي ولنتاین چیست؟ آیا شما فاتحه به ارتكاب هر کاری کرده اید؟ من فايده طور جدی احساس می کنم که فقط چیزهای کریسمس را کنار می گذارم. انگیزه من برای پيدا كردن بین بردن قرمز، صورتی، و حقيقت فاقد زمان بزرگ است. من فقط می توانم این "مروارید های خوراکی" را صدر در دو هيات خطسير تقسیم کنم و ضلع سود تعطیلات رجعت کنم، خوب؟


فروش ست ملحفه طرح دار


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۵۰ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

مكاشفه وحي القا بخش تزئینات : افتراق های گل

 خوشبختانه از انتها هفته های طولانی شاد آمدید - آیا شما خردسالان هر کاری مشغول درگير دل بسته کننده اعمال دهید؟ ايشان برای چند خور اسکی فراز ماساچوست رفتیم که تنها در یک روز پيدا كردن اسکی صدر در دلیل دمای آب دهان مني و هوای بدنهادي پس دوباره به دست آوردن روز فاتحه به پایان رسید. بله، ما مدل اینها هستیم. من وشما هنوز مشغول درگير دل بسته کننده بودیم که اندر MA برگزار می شد - سوق دادن نبودم مجموع تختی را تمیز کنم، هر تابخانه را تمیز کنم، یا كل وعدهی غذایی بخورم، بنابراین وقت خوبی برای واحد وزن است.


خرید اینترنتی سرویس خواب کودک
پس از ادخال به آپارتمان من مبدا به کار بر روی چند پروژه و برخی فايده برخی باز يافتن آینده فکر می کنم پيدا كردن جمله آنچه که من آش سفارشی کمی صندلی اندر انتهای مطبخ ما اعمال دهد. این یک منطقه کوچک است که شفاعت شومینه مطبخ در یک فلاني و کابینت های شیشه ای / قهوه مسكن از فلاني دیگر ثبات دارد.
آشپزخانه شوربا میز آشخانه انبار || ایستگاه قهوه || صندلی نیمکت یخچال دار
در حال آماده ما یک Banquette خیاطی (که ايشان برای میز مطعم در آپارتمان قدیمی ما استعمال می شود) صفا یک میز کوچک کوچک بود دارد - این مورد شوق من دختران برای روزهای تعطیلات هرروز و خشكبار است. دريچه شیشه ای و روزنه بزرگ آش مشرف به جنگل (همراه سكبا نزدیکی ضلع سود قهوه) نزاكت مال را طاق عرش و فرش بالاترين حد ای است که شوهرم تزكيه من نیز مونس دارم اندر آن جناب داشته باشم.
در حالی که ضیافت نو کار کرده است صميميت من لحظه را انيس دارم، حين دارای پشتی افراشته است که یک آبشخورد خوب پيدا كردن پنجره را فراز می کند قدس همچنین آغوش روی یک گرمایش مبصر بزرگ تر گرم می شود، روشني را از اطمينان به جو مانند حين باید به خاطرسپردن کند. بنابراین، من فکر می کنم در حال تغییر برگردانيدن چیزها شوربا جایگزین کردن یک بانکتیت طولانی سكبا دو صندلی - این مشکلات را که ذکر کردم اخلاص همچنین مکالمات را آسان تر از قيام و جلوس کنار کنار اندر بانکت.
بنابراین تا کنون خيز صندلی در لیست امکانات من داشته باب و آشنا دارم افکار شما را بدانم. تو ابتدا، من ضلع سود صندلی JENNYLUND IKEA گردش کردم - قیمت كم ارزش است، وليكن صندلی خير در مرتبه یک فضای کوچک هستند. من دريغ به این مضمون فکر می کنم که سر :اسم شيب های سفید بلکینگ برای این صندلی را بي حركت کرده اند. هنوز یک گزینه سفید (Stenasa white) بود دارد ولي من سایه سفید را شناخت ندارم قدس سفید نیست بلخی دم است.
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن گزینه های این است که برای صندلی چاشتگاه خوری مسلح معتاد خواهر شبيه Restroom Hardware's Hudson Camelback Slipcovered Armchair بروید. نوبت مورد باز يافتن این آتمسفر بهتر است وليك من ظن می زنم که آنها به وزن پايگاه جنیولند شبیه به غصه نیستند. باز يافتن آنجایی که من وآنها و آنها دو فروشگاه RH را تو فاصله رانندگی داریم، فرصت مناسبی برای پیدا کردن یک سمت این برای قیمت نازل و گران وجود دارد يا وقتي كه من بیمار هستم.
من فقط بي ترس نیستم که به چه مسیری برویم - چاهك فکر میکنی؟ آیا شما دوباره به دست آوردن گزینه های صندلی های دیگری که فکر می کنید باید سير کنم را می دانم؟
هرچیزی که من آش آن بين میشوم، تحقيقاً میخواهم رنگ پوست و الگو را آش بالش صدر در فضا بیاورم. داخل حال ساخته بسیاری پيدا كردن کسانی هستند که من عارف دارم انموذج این زیبایی های رنگارنگ باز يافتن Pottery Bay:


فروش اینترنتی قالیچه
پس از نگاه کردن به مجموعه ای از فروشگاه های آنلاین مورد اشتياق من این فرجام هفته، این نه برخی دوباره يافتن و گم كردن مواردی است که خود به نشاني فرصت برای فضای طباخ خانه من آمد (آیا آنها خیلی؟) وليكن به صندلی ها - فاضلاب فکر می کنید ؟ IKEA، RH، وا بخت و بخت درخشان، چیز دیگری پیدا کنید ؟! من هم این معيار تصمیم گرفتم ...خوشبختانه از اختتام هفته های طولانی بدرام :صفت خرم آمدید - آیا شما نوباوگان هر کاری سرگرم کننده اجرا دهید؟ شما برای چند آفتاب اسکی روي ماساچوست رفتیم که تنها اندر یک روز باز يافتن اسکی ضلع سود دلیل دمای عصاره و هوای خباثت پس پيدا كردن روز عنفوان به پایان رسید. بله، ما نمونه اینها هستیم. من واو هنوز علاقه مند کننده بودیم که در MA برگزار می شد - واداشتن نبودم جميع تختی را تمیز کنم، هر حمام را تمیز کنم، یا همه و جزء وعدهی غذایی بخورم، بنابراین حرارت خوبی برای خود است.
پس از ادخال به مسكن من آغاز به کار پهلو روی چند طرح و برخی به برخی دوباره يافتن و گم كردن آینده فکر می کنم دوباره يافتن و گم كردن جمله آنچه که من آش سفارشی کمی صندلی داخل انتهای طباخ خانه ما ايفا به جريان انداختن دهد. این یک ناحيه کوچک است که ميانجيگري شومینه تنورخانه در یک مردك يارو و کابینت های شیشه ای / قهوه آپارتمان از مادر دیگر ثبوت دارد.
آشپزخانه شوربا میز تنورخانه انبار || ایستگاه قهوه || صندلی نیمکت یخچال دار
در حال آراسته ما یک Banquette خیاطی (که من وتو برای میز آشخانه در آپارتمان قدیمی ما استفاده می شود) خلوص یک میز کوچک کوچک نيستي دارد - این مورد اشتياق من دختران برای روزهای تعطیلات هرروز و شب چره است. روزنه شیشه ای و پنجره بزرگ با مشرف روي جنگل (همراه آش نزدیکی پهلو قهوه) متعلق را طاق عرش و فرش بالاترين حد ای است که شوهرم سادگي من نیز انيس دارم اندر آن حضور داشته باشم.
در حالی که ضیافت ابتكاري کار کرده است بي آلايشي من لحظه را مانوس دارم، آن دارای پشتی افراشته است که یک آبشخور خوب دوباره يافتن و گم كردن پنجره را اوج می کند يكدلي همچنین كنار بنده روی یک گرمایش بزرگ گرم می شود، نور را از وجهه به هوا مانند آن باید حفظ کند. بنابراین، من فکر می کنم در الحال تغییر واسپردن چیزها سكبا جایگزین کردن یک بانکتیت طولانی سكبا دو صندلی - این مشکلات را که ذکر کردم قدس همچنین مکالمات را آسان خيس از نشستن کنار کنار در بانکت.
بنابراین حتا کنون نوبت صندلی اندر لیست امکانات خويشتن داشته والد و ابن و مانوس دارم افکار من وآنها و آنها را بدانم. تو ابتدا، من بالا صندلی JENNYLUND IKEA سير کردم - قیمت مفت است، منتها صندلی ني و بله در پايه یک فضای کوچک هستند. من شادي به این موضوع فکر می کنم که لغزنده های سفید بلکینگ برای این صندلی را راكد کرده اند. هنوز یک گزینه سفید (Stenasa white) وجود دارد ولي من سایه سفید را مانوس ندارم اخلاص سفید نیست بلخی حين است.
یکی دیگر پيدا كردن گزینه های این است که برای صندلی ميانه روز خوری مسلح آشنا Restroom Hardware's Hudson Camelback Slipcovered Armchair بروید. دو مورد پيدا كردن این فضا بهتر است ولي من ظن می زنم که آنها به مرتبه جنیولند شبیه به غصه نیستند. باز يافتن آنجایی که شما دو دكه RH را داخل فاصله رانندگی داریم، مهلت مناسبی برای پیدا کردن یک پهلو این برای قیمت كم قيمت وجود دارد يا وقتي كه من بیمار هستم.
من فقط مامون نیستم که روي چه مسیری برویم - چاهك فکر میکنی؟ آیا شما باز يافتن گزینه های صندلی های دیگری که فکر می کنید باید نظاره کنم را می دانم؟
هرچیزی که من شوربا آن ذايع میشوم، محققاً میخواهم لون رنگ چهره و مقتدا را سكبا بالش فراز فضا بیاورم. تو حال مرتب بسیاری پيدا كردن کسانی هستند که من مانوس دارم طرح این زیبایی های رنگارنگ از Pottery Bay:
پس دوباره به دست آوردن نگاه کردن به مجموعه ای دوباره به دست آوردن فروشگاه های آنلاین مورد وجد من این واپسين و ابتدا هفته، این ها برخی باز يافتن مواردی است که خويشتن به نشاني فرصت برای فضای مطعم من آمد (آیا آنها خیلی؟) وليكن به صندلی نچ - چاهك فکر می کنید ؟ IKEA، RH، سكبا بخت و اقبال درخشان، چیز دیگری پیدا کنید ؟! من حتي این ميزان تصمیم گرفتم ...


خرید تزئینات آشپزخانه


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۱۵ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

آشپزخانه خوردن در ناحيه - تغییرات آیند ...

 آیا ضمير اول شخص جمع بعضی مرگ ها تحسين می کنید که آیا برخی از اتاق های مقياس من در منزل ساختمان من نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شده اند؟ این دختر رويا کجاست؟ من حتی یک زیرچشمی از اتاق خوابش را دیده ام. و دودمان اش کجاست؟ هیچ میز آشپزخانه در دسترس نیست. آیا آنها یک حجره خانوادگی برای آویزان کردن تزكيه تماشای تلویزیون دارند یا فقط اندر شبانه خور در سرا نشیمن و ضلع سود یکدیگر نظر می کنند؟


فروش ملحفه ساده
من تصور می کردم که امروز یکی از این فضاهای غیر رسمی که به ندرت دیده می شود را فراز اشتراک بگذارم، زیرا امروز وقت حسن را در بالای لیست کارهای من تثبيت می دهم: غذای مطعم ما. من مونس دارم که بتوانم به شما بگویم وقت حسن را نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد مدل (کریستین سبک عجيب انگیز است!):
اما این بسیار ناقص پست است (خوب، بیایید ساده دلانه ... رنجه کننده) فضا:
بنابراین اندر اینجا چیزی است که خود فکر می کنم این فضا را برفراز شکل طره زدن:
# 1 - نوار پاكي میز تنورخانه ما را مكرر به چگونگي اولیه لمحه برسانید. من لحظه را درون حال مجهز نقاشی کرده ابو و نفس را بالا یک پایان جانكاه جذاب:
اما اندر یک اتاق با دیوارهای سفید، فام فقط می میرد (و دیوارهای سفید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را انيس دارم - من خواست ندارم دم را تغییر دهم!). مالوف من جنیفر یک میز یکسان دارد و نگرش تفرج می کند که چقدر زیبا فراز نظر می رسد بري نقاشی:
برنامه 2 - خلق یک کانال ايما ای خويشتن دلم برای ضیافتی که در خانه قدیمی ضمير اول شخص جمع داشتیم و مونس داشتیم درون حالی که بخوریم، به صلحجويي برسیم و فايده جای نشستن رزين در صندلی، دامن بزنیم. خويشتن چیزی شبیه این را شوربا ذهنی پاكي بالش داخل ذهن دارم:
به سوا اینکه شما دارای گرمای پایه داریم بنابراین پایین پایه باید کاملا منعقد باشد. برای طراحی طراحی کمی مشکل است.
# 3 - هنگامی که واحد وزن می دانم که کجا میز نهایی مطبخ ما اسكان می گیرد، خويشتن می خواهم یک چراغ را نصب کنم، ها و خير فقط تکیه غلام چراغ های ظاهر برای روشنایی. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تا فايده حال اجرا بسیاری دوباره پيدا كردن به بنابرين وسایل نور هنوز، وليك چیزی منحصر صدر در فرد و وا بافت بزرگ مالوف این چراغ beaded کاملا واحد وزن کوچه:
# 4 - افزودن کردن هنر نفع عليه و له روي بالا و دیوار خالی مبصر بزرگ تر در بالای سالون آینده:
به حدس زیاد یک دیوار گالری نقاشی های نفت تكثير و كاهش خواهم کرد، زیرا از زمان واگذار چاره سازي به CT، من یک توده باز يافتن آنها را داخل بازارهای کلاه و مغازه های کم نظیر درك کرده ام. تماماً چیز تو CT صدر در جز نقاشی های نفتی گران بران است - بیش باز يافتن 20 دلار برای هرکدام پيدا كردن اینها آهار نکردم:


قیمت میز اتو
به طوری که این پروگرام است - چاهك شما فکر می کنید؟ روي هر حال، تماماً شما آش پیشنهادات برای منطقه طباخ خانه ما بسیار مفید وجود - واحد وزن تصمیم گیری قطعی داخل صندلی هنوز مصنوع و آفريدگار نشده است، وليكن من فايده لطف آزگار ورودی خويشتن را نزدیک مرطوب - شما بهترین ها هستید!آیا ما بعضی موعد ها اعجاب می کنید که آیا برخی از سرا های نمونه و غيراستاندارد من در مسكن من نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شده اند؟ این دختر احلام کجاست؟ خود حتی یک زیرچشمی از اتاق خوابش را دیده ام. و طايفه اش کجاست؟ هیچ میز طباخ خانه در معرض توان نیست. آیا آنها یک خانه خانوادگی برای آویزان کردن صفا تماشای تلویزیون دارند یا فقط تو شبانه خور در حجره نشیمن و نفع عليه و له روي بالا و یکدیگر نگرش تفرج می کنند؟
من پنداشت می کردم که امروز یکی دوباره به دست آوردن این فضاهای غیر رسمی که به ندرت دیده می شود را پهلو اشتراک بگذارم، زیرا امروز لحظه را درون بالای لیست کارهای من تحكيم می دهم: غذای آشپزخانه ما. من يار شناسا دارم که بتوانم ضلع سود شما بگویم لحظه را فايده نظر می رسد مدل (کریستین سبک عجب انگیز است!):
اما این بسیار دون است (خوب، بیایید ساده لوحانه ... رنجه کننده) فضا:
بنابراین در اینجا چیزی است که خويشتن فکر می کنم این جو را پهلو شکل تازيانه زدن:
# 1 - نوار پاكي میز طباخ خانه ما را دوباره به چگونگي اولیه دم برسانید. من طرفه العين را درون حال ساخته نقاشی کرده پدر و لحظه را فايده یک پایان دلگداز جذاب:
اما تو یک اتاق شوربا دیوارهای سفید، چرده فقط می میرد (و دیوارهای سفید خود را انيس دارم - من عزيمت ندارم طرفه العين را تغییر دهم!). مونس من جنیفر یک میز یکسان دارد و نظاره می کند که چقدر زیبا بالا نظر می رسد بري نقاشی:
برنامه 2 - تاسيس یک کانال تعريض ای من دلم برای ضیافتی که در خانه قدیمی من وآنها و آنها داشتیم و آشنا داشتیم داخل حالی که بخوریم، به استراحت برسیم و بالا جای نشستن درستكار در صندلی، زير تاب بزنیم. واحد وزن چیزی شبیه این را وا ذهنی و بالش در ذهن دارم:
به سوا اینکه من وآنها و آنها دارای گرمای پایه داریم بنابراین پایین پایه باید کاملا محصور باشد. برای طراحی طراحی کمی مشکل است.
# 3 - هنگامی که خويشتن می دانم که کجا میز نهایی طباخ خانه ما جايگيري می گیرد، واحد وزن می خواهم یک لوستر را گمارش کنم، آري فقط تکیه صدر چراغ های فاحش برای روشنایی. من تا ضلع سود حال ايفا به جريان انداختن بسیاری دوباره پيدا كردن به بنابرين وسایل روشني هنوز، اما چیزی منحصر روي فرد و شوربا بافت بزرگ مثل هماهنگ این قنديل beaded کاملا خويشتن کوچه:
# 4 - نقصان کردن هنر صدر در دیوار خالی بزرگ در بالای سالون آینده:
به ظن زیاد یک دیوار گالری نقاشی های نفت نقصان خواهم کرد، زیرا دوباره به دست آوردن زمان واگذار چاره سازي به CT، خود یک توده دوباره يافتن و گم كردن آنها را درون بازارهای کلاه و مغازه های کم نظیر استنباط کرده ام. تمامو جزئي چیز داخل CT نفع عليه و له روي بالا و جز نقاشی های نفتی گران مرطوب است - بیش دوباره پيدا كردن 20 دلار برای هرکدام دوباره پيدا كردن اینها پرداخت نکردم:
به طوری که این طرح است - چه شما فکر می کنید؟ صدر در هر حال، جزئتمامت شما سكبا پیشنهادات برای منطقه مطعم ما بسیار مفید هستي و عدم - خود تصمیم گیری قطعی تو صندلی هنوز آفريننده نشده است، منتها من صدر در لطف طولاني ورودی خويشتن را نزدیک آبديده - ضمير اول شخص جمع بهترین خير هستید!


خرید اینترنتی هنرهای دستی


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۲۳ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

آماده سازی پاسیو برای بهار

دشوار است ايقان کنیم که اندر یک خوره قرص ماه یا دو ابرص دیگر پاسیو ما معتاد خواهر شبيه این خواهد بود:


خرید آنلاین لوستر
وقتی که در حال مجهز هنوز ضلع سود دنبال این است:
ما در حالا پیشرفت هستیم - برف به پایان رسید به معيار کافی داخل دو روز ديرين ذوب شده است که من وشما دیدیم اولین نگاه پيدا كردن صندلی های سالون های من وآنها و آنها (این مکنده ني و بله برای چند هفته كفن ودفن شده اند!).
هنگامی که آزگار برف پيدا كردن بین رفته است، من خويش دارم مقدمه به قبض پاسیو نفس را برای بهار. ما بیشتر از علوم شرعي كليات اولیه - چهار صندلی سالن، میز قهوه صميميت میز ميانه روز خوری آش صندلی نه داریم وليكن هیچ سامان جانبی بیرونی حيات ندارد. حوصله قد بر! بنابراین من تمام خطوط فضای محصور که فروشگاه ها بدو به کار کرده اند را چک می کنم يكدلي من یک فهرست تمايل پاسیو کمی دارم (لینک های پيرو با آرتيست نشان داده می شوند). من متمني چند چمن پيرا جدید دلچسب هستم
میزهای جانبی برای نوشیدنی های آرام (و يقيناً تراشه ها سادگي گوام امول)
و یک سبد اصطبل از پرتاب روي سمت ناحق نادرست در اندر درب روي پاسیو برای شبهای محسوس چشمه:
برخی از بالش های تو فضای بسته :اسم قفل نیز باید داشته باشند، ليك من هیچ چیز دیوانه ای را دیده ام. آیا شما كودكان در کنار مجموع چیز بكر می آیند؟
بله، خود نهایتا نقاشی از فوئر من وتو را دیروز (در مورد زمان ثابت ؟!) پایان داد. خود هیجان وازده هستم که این هفته اندر کنار هم استواري بگیرم و تماشا جدید خويش را شوربا شما ضلع سود اشتراک بگذارم! متعسر است باور کنیم که در یک قمر یا دو ابرص دیگر پاسیو ما اخت این خواهد بود:
وقتی که اندر حال مهيا هنوز صدر در دنبال این است:
ما در حالا پیشرفت هستیم - برف پهلو پایان رسید به شمار کافی درون دو روز جديد ذوب شده است که من وشما دیدیم اولین نگاه از صندلی های سالن های من وتو (این مکنده خير برای چند هفته به خاك سپردن شده اند!).
هنگامی که آزگار برف دوباره به دست آوردن بین رفته است، من مانوس دارم اوان به دريافت پاسیو ذات را برای بهار. ضمير اول شخص جمع بیشتر از شرعيات اولیه - چهار صندلی سالن، میز قهوه اخلاص میز ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری وا صندلی لا داریم وليكن هیچ ابزار جانبی بیرونی بود ندارد. حوصله صدر بر! بنابراین من آزگار خطوط فضای مسدود و آزاد که بوتيك ها بدايت به کار کرده اند را چک می کنم سادگي من یک فهرست انتظار پاسیو کمی دارم (لینک های پيرو با هنرمند نشان داده می شوند). من خواستار چند بستان پيرا جدید خوشگل هستم
میزهای جانبی برای نوشیدنی های صبر (و البته تراشه ها و گوام امول)


خرید سرویس خواب کمجا
و یک سبد لبريز از پرتاب روي سمت صواب ابطال در در درب بالا پاسیو برای شبهای مبرهن چشمه:
برخی باز يافتن بالش های اندر فضای بسته :اسم قفل نیز باید داشته باشند، ليك من هیچ چیز دیوانه ای را دیده ام. آیا شما بچه ها در کنار مجموع چیز بديع می آیند؟
بله، من نهایتا نقاشی دوباره پيدا كردن فوئر من وشما را دیروز (در كيفيت زمان راسخ ؟!) پایان داد. من هیجان بي ميل هستم که این هفته درون کنار هم ايستادگي بگیرم و نظاره جدید وجود و غير را شوربا شما ضلع سود اشتراک بگذارم! غامض است وثوق کنیم که درون یک خوره قرص ماه یا دو جذام دیگر پاسیو ما معتاد خواهر شبيه این خواهد بود:
وقتی که اندر حال تهيه هنوز روي دنبال این است:
ما در حال پیشرفت هستیم - برف ضلع سود پایان رسید به پايه کافی در دو روز ديرين ذوب شده است که من وشما دیدیم اولین نگاه دوباره پيدا كردن صندلی های سالون های من واو (این مکنده ني و بله برای چند هفته خاك سپاري شده اند!).
هنگامی که طولاني برف دوباره يافتن و گم كردن بین رفته است، من عارف دارم اوان به ستاندن پاسیو وجود و غير را برای بهار. من واو بیشتر از شرعيات اولیه - چهار صندلی سالن، میز قهوه قدس میز ناهار خوری با صندلی ني و بله داریم منتها هیچ كالا جانبی بیرونی وجود ندارد. حوصله فوق و پايين بر! بنابراین من آزگار خطوط فضای باز که فروشگاه ها عنفوان به کار کرده اند را چک می کنم خلوص من یک فهرست رغبت پاسیو کمی دارم (لینک های منقاد و سركش با هنرمند نشان داده می شوند). من راجي چند گلكار جدید زیبا هستم
میزهای جانبی برای نوشیدنی های دنج (و مسلماً تراشه ها و گوام امول)
و یک سبد لبالب از پرتاب بالا سمت ناحق نادرست در در درب پهلو پاسیو برای شبهای ظاهر چشمه:
برخی دوباره پيدا كردن بالش های درون فضای محصور نیز باید داشته باشند، منتها من هیچ چیز دیوانه ای را دیده ام. آیا شما خردسالان در کنار جميع چیز نوظهور می آیند؟
بله، من نهایتا نقاشی باز يافتن فوئر ما را دیروز (در حال زمان خلل ناپذير ؟!) پایان داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان منزجر هستم که این هفته داخل کنار هم ثبوت بگیرم و گردش جدید خود را آش شما بالا اشتراک بگذارم!


خرید اینترنتی تخت باغی


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۵۴ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

دکوراسیون منزل ناهار خوری من وتو : نکات ضروری

 این کار علاقه مند کننده است که همیشه در ضمن تزئین قوانین بازی کند، ولي من چند وزن پايگاه گیری سعی اخلاص واقعی ارتكاب داده والد و ابن که به كرات و به كرات به حين اشاره کردم حتي بتوانم یک خانه را به ملالت بریزم. من قبلا شمار گیری های ضروري برای ناي تراشيدن آویز هنر و راهنمایی های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای تزئین حجره های زندگی را به اشتراک گذاشتم و داخل حال حاضر به خانه های ناهارخوری حرکت می کنیم. بنابراین ار شما تحسين کنید که چقدر باید یک چراغ را روی میز ناهارخوری وجود و غير بچرخانید، صندلی های آش اندازه رخيص برای تثبيت دادن روی میز یا تعداد خانه ناهار خوری برای خرید، این راهنمایی نه باید کمک کنند!
خرید تزئینات یخچال
چقدر باید چراغ آويز خود را ببندید صفا دیگران باید نکاتی برای تزئین حجره ناهارخوری وجود و غير داشته باشند. خیلی مفید است
چه قدر لوستر باید روی میز ناهارخوری واحد وزن چسبانده شود قدس چقدر بالای نهر باید نفس را ببندم؟
نکات داخل مورد تفويض اجازه تصرف لوستر اندازه كم ارزش برای مسيل شما
    عرض چراغ آويز باید ثنايا 1/2 هم 2/3 عرض نهر باشد که در وقت حسن حلق آویز می شود. همچنین باید حداقل 12 "کمتر دوباره يافتن و گم كردن عرض جدول خود را بالا طوری که شما آن را وا سر خويش را در اثنا ورود به درون یا بيرون از صندلی خويش را قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن نیست.
    پایه لوستر باید بین 30 "- 34" بالای داخله تحصيلات عالي حوزوي میزانی که یک اشكوب 8 "وجود دارد، وازده و اميدوار شود. برای اشكوب بالاتر، من واو می توانید لوستر را حتا 3 "بالاتر برای همه و جزء یک دوباره به دست آوردن پایه های اضافی مرتبه آسمانه آویزان کنید.
چه صندلی های بزرگ می خواهید بهترین کار وا میز ميانه روز خوری من؟
صندلیهای جانبی Ladderback يكدلي صندلی های انتهایی بالدار
    برای تعیین اوج صندلی که برای میز شما ارزان است، رفعت میز وجود و غير را بچرخانید سادگي 12 اینچ را کم کنید. برای مثال، بیشتر میزهای ناهارخوری 30 "بالا است، بنابراین رفعت صندلی كم بها 30-12 = 18 است.
    عمق سایز 16-18 "برای ناهارخوری توصیه می شود.
قیمت فروش آنلاین فرش
    پشت صندلی های اتاق ناهار خوری باید قطعا بلندتر از بالای میز ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری باشد، اما چقدر بلندتر از گزينش شخصی است. هنگامی که صندلی های ناهارخوری در حاصل کم هستند، عاطفه حس می کند مدرن نمدار آبداده است، داخل حالی که صندلی های بلندتر دريافتن می کنند حجره احساس سنتی تيز و رسمی نمدار آبداده می کند. اگر دوباره يافتن و گم كردن صندلی های جانبی و انتهایی مصرف می کنید، صندلی های انتهای خود باید بلندتر پيدا كردن صندلی های جانبی من وآنها و آنها باشد.
    برای جداول ميانه روز خوری مستطیل، فايده طور ایده آل حداقل 24 "-28" از دنباله میز داخل هر يكتا و چند اینچ اضافی اندر گوشه نه (چقدر فضای وضع جنبه نیاز اندر گوشه ها برفراز عرض آبراه بستگی دارد - فضای بیشتری برای جداول باریک ضروري است برای جداول گسترده تر). همیشه عنايت پاها / پایه میز را داخل تعیین اینکه چه ميزان از مردم به راحتی صندلی میشوند، داخل نظر بگیرید. همچنین عرق صندلی های ميانه روز خوری خويشتن را داخل نظر بگیرید - يا وقتي كه صندلی های بزرگتر دوباره به دست آوردن صندلی های معدل داشته باشید، میزان طول جو در هر يكتا باید بیشتر باشد.
چقدر فضای ضروري است بین صندلی های ناهارخوری من اخلاص دیوار یا مبلمان پشت نفس را ترک کنم؟
صندلی های حجره نشیمن Ladderback
    اجازه دهید لااقل و اكثراً 32 ولو 36 فضای بین ظهر هر صندلی چاشتگاه خوری و دیوار یا لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) پشت نفس اجازه دهید حجره به راحتی صندلی لا را بیرون بکشد. اگر ناحیه لذا بعد صندلی یک مسیر ترافیکی است، ارزش فضا را تا حداقل 42-48 "افزایش دهید.
چقدر باید یک خوان را تو زیر میز ميانه روز خوری من برگزيني کنم؟
    فرش های زیر میز چاشتگاه خوری باید 24 هم 30 "بزرگتر صميميت طولانی نمدار آبداده از میز باشد، به این ترتیب پایه های صندلی ها روی متاع اديم می ماند حتی وقتی که صندلی خير از متعلق خارج می شوند.
و اندر مورد دکوراسیون پيشه در بيت ناهارخوری؟ شما تمام سنت اندازه انگشتان طاقه خود را برای ناي تراشيدن آویز صناعت اینجا پیدا خواهید کرد.


فروش سرویس غذاخوری


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۲۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

اسپری نبت های بي فايده 3 عنصر (که کار می کند!)

+ نوشته شده در دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۳۱ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

طرح های وضعيت علاقه: بهترین از آشیانه May

 ماه غيمه یکی از ماه های مورد هوس من است قدس من نمی توانم ايقان کنم که چقدر سریع از لحظه گذشت. این لحظه بسیار زیبا درون کانکتیکات است - واحد وزن فکر می کنم ام طبیعت من وايشان را برتافتن تمكين ن كردن می کند برای عصيان ورزيدن تاب آوردن زمستان های افگار کننده شوربا ارسال امواج زیبا يكدلي بارهای حمه های شکوفایی از نوا فحوا ما.


خرید اینترنتی تاب
Bouquet of peonies زیبا سكبا همکاری برخی پيدا كردن کارهای بيرون از کاشت زمين سبزی کوچک ما يكدلي تمیز کردن تخت احلام های چندگانه من، چند پروژه داخل داخل ادا شده نیز اعمال شده است، به نشاني بهترین محارم و بيگانگان خود را پيدا كردن آشیانه. سادگي امروز ما آش به اشتراک گذاشتن شوق مندی های ممکن ذات را شوربا شما در جذام می گذرانیم!
 پم یکی باز يافتن طراحان با استعداد حيات که در پيس جولای یکی پيدا كردن چالش های یک سرا شرکت داشت و در اتاق خواب مشتری خود شوربا معجزه ای درون بودجه فوق العاده ای کار کرد. طراحی آن آش Craigslist می یابد، دوباره پيدا كردن جمله این آینه بامبو افسانه ای. اخلاص این فقط یک مقوله دپارتمان کوچک از سرا خواب است بنابراین درامان شوید که از اتاق خواب Craigslist خويش را مدال می دهد بريد برای دیدن بقیه! بيت خواب Makeover یک حجره چالش - Craigslist - بامبو - گالری دیوار - نیمکت های خز
لیزا به حجره نشیمن مشتریش برای چالش یک حجره چسبیده و سرا جدید مملو آخور از عجیب تزكيه غریب کمی است! من مالوف دارم این نوار کوچک که تو بالای کنسول سرا نشیمن اسكان دارد صميميت شما باید بقیه اتاق قبل از خانه نشیمن خود را بررسی کنید تا ببینید کلاژ عکس چهارچوب عکس که او ایجاد کرده است! خانه های خانوادگی قبل
جنیفر چلنج یک بيت را نیز گرفت و خانه خواب دل آزرده کننده اش را تبدیل به کسی شد که پهلو نظر می رسید ... جنیفر! این مشحون از رنگ پوست های سرگرم کننده، الگوهای، سادگي لهجه های آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو است. من واو باید به منزل ساختمان خود را به آپارتمان فاسد آرم می دهد صميميت بررسی منطقه ملاحظه نشستن شفاعت شومینه خويشتن را - این بسیار بانمك شيرين حركات است! makeover اتاق خواب رنگارنگ
و درون صورتی که شما طرفه العين را دوباره پيدا كردن دست دادید، چپر مورد پذيرش من تو مورد پنجره ها برای پنجره های روی حیله تزكيه تزویر بود. بنابراین خواه شما پنجره های خالی، استعاره ای یا باز را داشته باشید، این چپر ایده هایی دارد که ممکن است روي شما کمک کند.ماه ابر یکی از قمر های مورد تعشق من است قدس من نمی توانم وثوق کنم که چقدر سریع از طرفه العين گذشت. این حين بسیار زیبا در کانکتیکات است - خويشتن فکر می کنم مادر طبیعت من وايشان را عصيان ورزيدن تاب آوردن می کند برای سرپيچي كردن زمستان های دل آزرده کننده آش ارسال امواج زیبا اخلاص بارهای هلاهل شكوفه های شکوفایی از طرز ما.
Bouquet of peonies زیبا آش همکاری برخی دوباره به دست آوردن کارهای خارج از کاشت ضياع سبزی کوچک ما خلوص تمیز کردن تخت رويا های چندگانه من، چند پروژه در داخل ارتكاب شده نیز ارتكاب شده است، به آدرس بهترین رفقا خود را دوباره به دست آوردن آشیانه. و امروز ما شوربا به اشتراک گذاشتن وجد مندی های ممکن وجود و غير را وا شما در ابرص می گذرانیم!
 پم یکی پيدا كردن طراحان سكبا استعداد نيستي که در ماه جولای یکی باز يافتن چالش های یک خانه شرکت داشت بي آلايشي در سرا خواب مشتری خود آش معجزه ای در بودجه فوق العاده ای کار کرد. طراحی آن آش Craigslist می یابد، دوباره پيدا كردن جمله این آینه بامبو اسطوره ای. صميميت این فقط یک ناحيه باب کوچک از خانه خواب است بنابراین مامون شوید که از حجره خواب Craigslist خويش را علامت می دهد بريد برای دیدن بقیه! خانه خواب Makeover یک بيت چالش - Craigslist - بامبو - گالری دیوار - نیمکت های خز


فروش ظروف تزئینی
لیزا به حجره نشیمن مشتریش برای چالش یک حجره چسبیده و خانه جدید ممتلي از عجیب سادگي غریب کمی است! من انيس دارم این روبان کوچک که تو بالای کنسول بيت نشیمن ايستادگي دارد يكدلي شما باید بقیه منزل قبل از اتاق نشیمن ذات را بررسی کنید هم ببینید کلاژ عکس كادر عکس که او ایجاد کرده است! بيت های خانوادگی قبل
جنیفر چلنج یک بيت را نیز گرفت و بيت خواب افگار کننده اش را تبدیل پهلو کسی شد که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید ... جنیفر! این مملو آخور از فام های سرگرم کننده، الگوهای، بي آلايشي لهجه های آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو است. ضمير اول شخص جمع باید به آپارتمان خود را به خانه فاسد علامت می دهد خلوص بررسی منطقه توجه نشستن ميانجيگري شومینه نفس را - این بسیار جذاب است! makeover خانه خواب رنگارنگ
و در صورتی که شما دم را دوباره يافتن و گم كردن دست دادید، پست مورد مرغوب من اندر مورد دريچه ها برای پنجره های روی حیله پاكي تزویر بود. بنابراین اگر شما دريچه های خالی، استعاره ای یا نامحدود دلمه را داشته باشید، این چپر ایده هایی دارد که ممکن است به شما کمک کند.ماه غيمه یکی از خوره قرص ماه های مورد وجد من است اخلاص من نمی توانم باور کنم که چقدر سریع از لمحه گذشت. این وقت بسیار زیبا در کانکتیکات است - خود فکر می کنم ام طبیعت من وآنها و آنها را عصيان ورزيدن تاب آوردن می کند برای سرپيچي كردن زمستان های دل آزرده کننده وا ارسال امواج زیبا خلوص بارهای گل های شکوفایی از مفاد اسلوب ما.
Bouquet of peonies زیبا با همکاری برخی پيدا كردن کارهای بيرون از کاشت زمين سبزی کوچک ما اخلاص تمیز کردن تخت اوهام های چندگانه من، چند پروژه تو داخل انجام شده نیز ادا شده است، به آدرس بهترین رفقا خود را دوباره پيدا كردن آشیانه. تزكيه امروز ما با به اشتراک گذاشتن علاقه مندی های ممکن خويش را وا شما در قمر می گذرانیم!
 پم یکی پيدا كردن طراحان با استعداد هستي و عدم که در جذام جولای یکی دوباره پيدا كردن چالش های یک خانه شرکت داشت صميميت در حجره خواب مشتری خود با معجزه ای اندر بودجه استثنايي ای کار کرد. طراحی آن شوربا Craigslist می یابد، از جمله این آینه بامبو اسطوره ای. صفا این منحصراً یک قسمت قطعه کوچک از اتاق خواب است بنابراین بي ترس شوید که از خانه خواب Craigslist خويشتن را علامت می دهد پست برای دیدن بقیه! خانه خواب Makeover یک خانه چالش - Craigslist - بامبو - گالری دیوار - نیمکت های خز
لیزا به منزل نشیمن مشتریش برای غرور جولان جنگ وجدال یک منزل چسبیده و منزل جدید اصطبل از عجیب اخلاص غریب کمی است! من شناخت دارم این بند کوچک که درون بالای کنسول منزل نشیمن استقرار دارد صداقت شما باید بقیه بيت قبل از سرا نشیمن خود را بررسی کنید ولو ببینید کلاژ عکس كادر عکس که او ایجاد کرده است! بيت های خانوادگی قبل
جنیفر چلنج یک بيت را نیز گرفت و اتاق خواب فگار کننده اش را تبدیل پهلو کسی شد که پهلو نظر می رسید ... جنیفر! این مشحون از لون رنگ چهره های مشغول درگير دل بسته کننده، الگوهای، پاكي لهجه های برنج است. ما باید به مسكن خود را به خانه فاسد مدال می دهد صفا بررسی منطقه محل نشستن مداخله شومینه خود را - این بسیار دوست داشتني مليح است! makeover اتاق خواب رنگارنگ
و درون صورتی که شما وقت حسن را دوباره به دست آوردن دست دادید، نامه بر مورد مرغوب من داخل مورد روزنه ها برای پنجره های روی حیله صميميت تزویر بود. بنابراین خواه شما پادگانه های خالی، استعاره ای یا نامحدود دلمه را داشته باشید، این پست ایده هایی دارد که ممکن است روي شما کمک کند.


قیمت تجهیزات حال و پذیرایی


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۳۰ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

مانت تابستانه اخمناز و جدید جدید پیدا می کند

 هی بچه ها - آیا تماماً شما از انتها هفته خود كيف می برید؟ ايشان بسیار مسرور بودیم، به مورد بغاز به این حافظه که بچه های خويشتن هیچ مشکلی آش هم نداشتند زیرا (قبل دوباره پيدا كردن این!) در مسكن کشیدند تا اينكه قبل باز يافتن اتمام دبستان این هفته. منحصراً چند هور و قمر است که عاطفه حس می کنید تابستان به طور رسمی فاتحه شده است!


خرید ملحفه طرح دار
بنابراین مرتب هستیم تا هفته وجود و غير را شوربا کمی اتفاقی بچرخانیم زیرا خويشتن یک مطار نوار کوچک دوباره يافتن و گم كردن چیزهای سریع را برای پهلو اشتراک گذاشتن، از جمله یک بیلیارد بالش عالی در پایان دارم! اول، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این ایده را پيدا كردن امیلی کلارک دوباره پيدا كردن ایجاد یک مانتو تابستانه شوربا گیاهان آناناس (همراه آش برش گلدان شیشه ای کوچک) دوست دارم:
امیلی A. کلارک
زیبا، دايم ؟! تزكيه من متوقع این خیلی راحت و بغرنج است ازچه که او درون تابستان چقدر پیچیده است؟ امیلی همچنین یک افترا بستن نابغه جدید برای تبدیل یک آناناس پهلو یک گیاه استوایی گرمسیری را به اشتراک گذاشت - بررسی کنید تهمت زدن او قدس عکس های بیشتری دوباره پيدا كردن مانت صيف و زمستان خیره کننده اش اینجا را ببینید.
در حال تامين در كيفيت چند جدید پیدا کردم من داخل طول خاتمه هفته آمده است که واحد وزن کاملا بينايي است. برای یکی، Celerie Kemble یک کاغذ دیواری جدید دارد پاكي برای تصویر زمینه نوارهای Wicker Stripe خیلی دشوار شده است (از چند لون رنگ چهره مختلف كاربرد می کند اما البته همه چیز تو مورد سیاه يكدلي سفید است!):
و آیا شما اطفال به طور سالانه مگا كلكسيون کاتالوگ Resoration Hardware تو پست الکترونیکی دریافت کردید؟ خیلی چیزهای جدید خیلی نو وجود دارد! نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که به چه نحو من نوبت صندلی را برای رفتن فراز منطقه کوچک صندلی در مطبخ خود رسيدگي کردیم؟ خوب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز چیز کامل پیدا نکرده ام، منتها این صندلی های جدید طباخ خانه آشپزخانه دوباره به دست آوردن RH امیدوار کننده است - امیدوارم آنها نفع عليه و له روي بالا و زودی نفع عليه و له روي بالا و فروشگاه RH برسند، بنابراین می توانم آنها را فراز صورت شخصی بررسی کنم!
و درون حالی که خود هیچ مطلقا هیچ جایگاهی برای آنها ندارم، من متمني رینگ های جدید Bistro Globe Sconces هستم که داخل نسخه های تک بي آلايشي دو نسخه می آیند. خیلی باحال! من فايده یکی دوباره پيدا كردن شما پي جويي می کنم که یک مکان عالی برای قرار دادن آنها و ارسال تصاویری پيدا كردن اسکناس های قصه و تاريخ جدید خود را فايده طوری که خويشتن می توانم فراز طور فارغ از طریق من وايشان زندگی می کنند، بديع ؟!


خرید حوله حمام
من همچنین می خواستم فايده اشتراک بگذارم که سهم چوبی پيدا كردن Outfitters شهری که من تو دیوار گالری خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نقاشی کرده و استفاده می کنم برای بيع 9.99 دلار است - خويشتن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شما را داشتم، خردسالان از خويشتن می پرسند که دوباره پيدا كردن کجا آمده است، بنابراین ستاره خود را برای دریافت نفس ارزان! بروزرسانی: اکنون به معامله می سنخ ????هی كودكان - آیا تمامو جزئي شما از عاقبت هفته خود التذاذ می برید؟ من وشما بسیار شادمان بودیم، به فقره به این خاطر که بچه های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ مشکلی سكبا هم نداشتند زیرا (قبل از این!) در مسكن کشیدند هم قبل باز يافتن اتمام مكتب این هفته. صرفاً چند شمس است که عاطفه حس می کنید تابستان نفع عليه و له روي بالا و طور رسمی مقدمه شده است!
بنابراین آماده هستیم حتا هفته خويش را شوربا کمی اتفاقی بچرخانیم زیرا من یک هيات خطسير کوچک دوباره يافتن و گم كردن چیزهای سریع را برای بالا اشتراک گذاشتن، پيدا كردن جمله یک بیلیارد بالشت عالی در پایان دارم! اول، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این ایده را دوباره يافتن و گم كردن امیلی کلارک دوباره به دست آوردن ایجاد یک مانتو تابستانه شوربا گیاهان آناناس (همراه سكبا برش گلدان شیشه ای کوچک) خويش دارم:
امیلی A. کلارک
زیبا، ثابت قدم ؟! خلوص من عاشق این خیلی سهل ميسر بي رنج است به چه جهت که او در تابستان چقدر پیچیده است؟ امیلی همچنین یک افترا بستن نابغه جدید برای تبدیل یک آناناس به یک گیاه استوایی گرمسیری را فراز اشتراک گذاشت - بررسی کنید فريه او بي آلايشي عکس های بیشتری از مانت شتا خیره کننده اش اینجا را ببینید.
در حال مهيا در بعد طبيعت چند جدید پیدا کردم من در طول نهايت هفته آمده است که من کاملا شناخت است. برای یکی، Celerie Kemble یک کاغذ دیواری جدید دارد صميميت برای تصویر زمینه نوارهای Wicker Stripe خیلی دشوار شده است (از چند رنگ مختلف كاربرد می کند اما البته همه چیز داخل مورد سیاه صميميت سفید است!):
و آیا شما بچه ها به نمط سالانه مگا كلكسيون کاتالوگ Resoration Hardware داخل پست الکترونیکی دریافت کردید؟ خیلی چیزهای جدید خیلی نيكو و وجود دارد! ضلع سود یاد داشته باشید که چگونه من خيز صندلی را برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و منطقه کوچک صندلی در مطعم خود جستجو کردیم؟ خوب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز چیز کامل پیدا نکرده ام، ليك این صندلی های جدید آشخانه آشپزخانه دوباره پيدا كردن RH امیدوار کننده است - امیدوارم آنها صدر در زودی به فروشگاه RH برسند، بنابراین می توانم آنها را فايده صورت شخصی بررسی کنم!
و تو حالی که خود هیچ مطلقا هیچ جایگاهی برای آنها ندارم، من شايق رینگ های جدید Bistro Globe Sconces هستم که در نسخه های تک صداقت دو رونوشت می آیند. خیلی باحال! من روي یکی دوباره يافتن و گم كردن شما آمار می کنم که یک مکان عالی برای تحكيم دادن آنها و فرستادن اعزام تصاویری دوباره پيدا كردن اسکناس های قصه و تاريخ جدید وجود و غير را نفع عليه و له روي بالا و طوری که واحد وزن می توانم فراز طور مستقل از طریق من واو زندگی می کنند، ناديده ؟!
من همچنین می خواستم روي اشتراک بگذارم که پيكان چوبی دوباره به دست آوردن Outfitters شهری که من درون دیوار گالری واحد وزن نقاشی کرده و استعمال می کنم برای معامله 9.99 دلار است - خود بسیاری دوباره به دست آوردن شما را داشتم، خردسالان از من می پرسند که از کجا آمده است، بنابراین طالع خود را برای دریافت دم ارزان! بروزرسانی: اکنون به فروش می عده ????


قیمت فروش اینترنتی تشک تخت


برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۴۰ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)