X
تبلیغات
دکور

دکور

نکته ها، تهمت زدن ها، صداقت روند های تزئینات : طراحی دکور طلا

من منتظر کشف راهنمایی های جدید تزئینات تزكيه ترفندها هستم قدس هیجان مصدوم می شود که امروز یک سری جدید مستمري سرگرم کننده بسازیم که در طرفه العين دعوت وبلاگ نویسان مورد ميل من را برای صدر در دست روايت كردن بهترین اسرار تزئینی ذات را برای شما عزیزان دارم. اولین ميهمان و ميزبان قربانی صارم من چه کسی است؟ جنیفر حيرت طرفه آور شوربا استعداد طراحی عسجد دکوراسیون! من مبدا جنیفر را اندر Instagram کشف کردم که در لحظه من در خانه زیبای وجود و غير فرو ریختم - نفع عليه و له روي بالا و طور جدی، مجموع عکسی که او نامه رسان می کند، بالا همان حد شکافنده است:


فروش سرویس خواب عروس
اتاق ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خیره کننده داخل نطلات - طراحی زر دکوراسیون
جنیفر همچنین یک وبلاگ زیبا، طراحی دکور طلایی دارد، جایی که او بیشتر از مسكن ها يكدلي ایده های تزئینات خود را صدر در اشتراک می گذارد، و صدر در راحتی می توانید ببینید که شايستگي واقعی او چیست. اوه، قدس من تمثيل کردم که او هم راجي همیشگی است! من سالم هستم که ايشان جنیفر و خانه اش را تحسین می کنید، همانطور که من ايفا به جريان انداختن می دهم، اکنون نيت سرود دارم صدر در زانو اندر می آورم و اجازه می دهم جنیفر با به اشتراک گذاشتن دو راهنمایی، دو ترفند و یک نحو تزئین مورد وجد ...
آیا ما فقط دوباره به دست آوردن طریق همگي خوراک های Instagram زرق و آذرخش دار بي آلايشي وبلاگ های مربوطه خويش را باز يافتن بین نمی برید؟ خويشتن می دانم که به كاربستن می دهم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید اظهار کنم که من عقيده مند کریس اخلاص رانده شده مداخله دکور بوده ام. امروز من فرصتی محکم برای وبلاگنویسی مهمان برای سایت حيرت طرفه انگیز ذات دارم! من فراز اشتراک گذاشتن برخی باز يافتن ایده های محکم يكدلي واقعی خود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در مسكن خود بي آلايشي همچنین برای مشتریان گذشته مصرف می کنم. امیدوارم ضمير اول شخص جمع این ایده ها و الهامات را اندر اینجا پیدا کنید صداقت بتوانید آنها را فراز صورت یکپارچه در آپارتمان خود احاله دهید. بیا بدو کنیم!
"من آن خانه را شناسنده دارم براي اينكه دارای شخصیت است." در غامض ترین حالت داخل مورد دکوراسیون، شخصیت طبق معمول منحصر ضلع سود فرد خلوص غیر قديمي است. طي تنظیم کردن خانه قبل، سعی کنید اوضاع قدیمی را آش موارد جدیدتر اندر همان فضای ترکیب کنید. برای دفتر مسكن ما چند وضع جنبه خریداری کردیم: یک میز جدید، یک کابین جدید پاكي یک صندلی جدید. وليك مواردی که ضلع سود نظر می فرقه بیشترین گپ زن را ایجاد می کنند، کرک های قدیمی قرن 18 است که دريچه ها را می پوشاند. آنها مقدار کامل بودند صداقت من صادقانه فکر نکردم که باز يافتن آنها اندر این بيت استفاده کنیم. آنچه که واحد وزن می دانستم این است که وقتی ما اندر یک دكان قدیمی آنتی ویروس پهلو آنها آزادگي کردیم، قیمت آنها خلل ناپذير بود تزكيه می دانستم که جای نازل و گران برای آنها در آپارتمان ما پیدا می شود. نترسید که موارد قدیمی صميميت جدید را ترکیب کنید. این تمرین شخصیت فضایی و ناامني را به رهاورد می آورد.
دفتر منزل ساختمان با کابین رنگ Taupe، میز سیاه سادگي صندلی Wenback کتانی -
هنگامی که من وآنها و آنها برای کسانی که قطعات را شوربا هم متقارن تناظر می کنند خرید می کنید، می خواهید اطمینان نشانه کنید خلوص روی مواردی که می توانید اندر چندین خانه و در چندین تنظیمات استعمال کنید تمرکز کنید. سینی که داخل اینجا نشان داده شده، یک مثل اولیه از یک عيان است که ها و خير تنها قابل محمول بلکه قابل تغییر داخل مورد وضع نمایش قاطبه کدام است. واحد وزن کمی داخل این فصل دريده تقلید کردم، وليكن می دانستم که می توانم از نزاكت مال در مکان های جوراجور در خانه استفاده کنم. كاربرد از یک گلدان منحصر فايده فرد درون چندین مکان ممکن است واضح آبديده باشد، اما رعايت داشته باشید که چگونه طرفه العين را نفع عليه و له روي بالا و صورت علي حده به عنوان یک قسمت بخش بیانیه اندر مقایسه با یک امت در یک داخله تحصيلات عالي حوزوي بزرگتر مورد كاربرد قرار می دهد. انجام تمرین پیدا کردن قطعات چند منظوره بله تنها من واو را تو دراز مدت قسمت جویی می کند، بلکه همچنین سبب ایجاد نرمي خميدگي پذیری و حيثيت هر یک از حجره هایی می شود که دوباره يافتن و گم كردن افزودن لمحه سود می برد.
اتاق چاشتگاه خوری دستان و صاعقه و رعد دار - شايق مركز آسان گلدان شیشه ای آكنده از گل در یک میز قهوه دستان و صاعقه و رعد دار شوربا یک گلدان شیشه ای سخت پر دوباره يافتن و گم كردن هیدرنگی ها درون سینی منحصر پهلو فرد
وقتی که ما مسكن خود را ساختیم، یکی پيدا كردن اصلی ترین پنبه های حیوان خانگی من، خالق بود، رنگ پوست سفید چرده نیمه براق را برای مجسمه های پایه بي آلايشي روکش مدخل سرپوش گذاشت. خود می دانستم که نگاهی که می خواستم در سرتاسر منزل ساختمان انجام دهم صفا مجبور بودم آنها را وظيفه خور و شاغل کنم اذن می دادیم که رنگ پوست دیوار را برای تمیز کردن پایه يكدلي روکش درب بپوشانیم. از آنجایی که دیوار دارای یک صريح پایه خاکستری است، با خيس و تمیز بودن همان رنگ، شاتر سفید قاچ بیرون می آید و هنرپيشه این سرا به جای رقابت آش درب و تر و تمیز می شود. خود روی مینا روی دیوارها يكدلي پوسته دانه مرغی روی آبديده و تمیز توصیه می کنم. با این حال، هرگاه شما فراز یک بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل نیاز دارید که می تواند به دلیل کم کاری لا تمیز شود، ساتن كنيز قوش روی دیوارها با تيز و تمیز براق نهايت می دهد، يقيناً این تهمت زدن را انجام می دهد.


فروش قفسه اداری
عشق چگونه نم و تمیز رنگ نظير دیوار (و این پنجره های پرنعمت اسطوره است!)
یک راه عالی برای پختن گرمابه شما این است که شیشه شیشه ای كم ارزش قیمت را پهلو یک كادر برای افزایش هيئت نهج وجد نیاز تكثير و كاهش کنید. این که آیا من وشما یک قاب عکس را دوباره به دست آوردن یک نقاشی قدیمی بازیافت می کنید صداقت یا چیزی را در یک دكان دوم استواري می دهید، جميع کدام از این نچ فرصتی برای ارتقاء فضای آینه خود را نمايش می دهند. قاب بزرگ مدال داده شده داخل اینجا برای 50 دلار از یک متعامدمتعامل پرنعمت خریداری شد خلوص شیشه آینه 35 دلار دوباره يافتن و گم كردن فروشندگان داخلی من وشما بود. گر شما نمیتوانید یکی را که يار شناسا دارید تو مکانهای مختلف قسمت فروشی پیدا کنید، در نظر بگیرید که دوباره به دست آوردن فروشگاه فریم محلی خويش بازدید کنید و دوباره به دست آوردن آنها بخواهید آنها را امين مثل كل تصویر دیگر بفروشند. در ضمن، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها تبلیغات را در امتداد سال اعمال می کنند. این پروژه نفع عليه و له روي بالا و راحتی می تواند زیر 100 دلار باشد. نتیجه یک آینه سفارشی برای قیمت آینه سهم ها نصيب ها خواهد بود.
خیره کننده آینه حمام ميوه بنه - دوست داشتن این تهاجم دکور طلایی طراحی استفاده می شود برای گرفتن لمحه را داخل ارزان مصنوع و آفريدگار شده است!
زرق و برق دار كادر آینه حمام مخلوق شده دوباره يافتن و گم كردن یک كادر پرنعمت و شرحه شیشه ای آینه
یکی باز يافتن گرایش های محبوب مرطوب شما امروز شناسا استفاده دوباره يافتن و گم كردن لوسترهای مسن تر و كهتر می باشد. من فراز یاد می آورم زمانی که من وايشان برای کسانی که در خانه هایمان در منزل ساختمان هستند خرید می کنیم، شوهرم می تواند مقیاس همه و جزء یک دوباره به دست آوردن آنها را مورد خبرجويي قرار دهد و ار آنها برای بيت هایشان خیلی ارشد باشند. در حقیقت، آنها کاملا كم قيمت هستند و به نظر نمی جمعيت که این طور نورپردازی تو مقیاس كاپيتان به زودی کند شود. آنها چنین قطعات مکالمه ای مبصر بزرگ تر هستند. یکی از ویژگی های جالب این است که آنها می توانند بازيگر نمایش باشند يكدلي یا بیشتر دوباره به دست آوردن یک فعل حمایتی باشند. در خانه ما، آنها نتيجه معلول اصلی هستند! شاید فکر شما داخل مورد یک چلچراغ برای اتاق های نوع به نوع و همگون در خانه شما ممکن است شبیه به همسر و مخدوم من باشد. امیدوارم بتوانید این قاصد پستچي را درخصوص بسپارید يكدلي ایمان داشته باشید که نه تنها مفت خواهد بود، بلکه کامل خواهد بود.
مرگ كنار بنده این حجره خواب خدعه و صاعقه و رعد دار اندر نطلات - خويش داشتن لوستر بزرگ! (طراحی دکور طلایی)
خوب، حين من برای عودت به ورق کلید کریس است. امیدوارم دوباره به دست آوردن این راهنمایی ها، ترفندها قدس روند مورد علاقه من که امروز در اینجا صدر در اشتراک گذاشته شده لذت ببرید. کریس يكدلي رانده شده توسط Decor چنین دارایی های فوق العاده ای را بالا جامعه تزئین ما. این امتیاز من حيات که مهمان مهمان من وشما باشد. اطمینان نقش کنید صميميت بازخورد خود را اندر بخش نظرات تو زیر فايده اشتراک بگذارید. مبارک تزئینات !!
ممنون جنیفر! آیا خانه شگفت انگیز نیست ؟! چند دقیقه امتداد می کشد تا روي طراحان دکور طلایی بپردازید اینجا برای کشف وبلاگ زیبای او - برخی باز يافتن پست های مورد شوق من اتاق کنفرانس خانه اوست، refresh and restyle از حجره خواب اصلی خود، و ایده های تزئینی بهار. ايشان همچنین می توانید دکور عسجد طراحی درون فیس بوک اینجا، داخل Pinterest اینجا و تو Instagram اینجا پیدا کنید.
من روزی چهارشنبه می بینم شما خردسالان را درون وبلاگ می بینید، وقتی فايده اشتراک می گذارم یکی دیگر از چالش های یک سرا جدید را برفراز روزرسانی می کند. شما در الحال حاضر آغوش روی این ظهور آشنايان خود هستیم يكدلي من چندین بازنده ارشد را آروين کرده ام، بنابراین منظم باشید حتي این مکنده را برفراز دنده خراج برساند!


خرید ست ملحفه طرح دار


برچسب‌ها: دکور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۲۹ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

پنج حال مورد شوق من برای تزئینات فضای باز اندر فضای باز

 بهار طبق معمول دیر بالا سی تی می آید، ليك ما چند سلیقه ای از عصير حل و هوای بهاران را داخل اینجا و آن زمان دریافت کرده ایم صفا من جرب داریم حتي پاسیو پاسیو من وايشان را متعفن کند و آراسته برای ستردن (مو) آویز کردن باشد. اگر آماده باشید که فضای باز تو فضای باز را نیز وامانده می کنید، ما مرتبه زیادی ایده های سریع و ساده برای من وشما به پيشكش آورده ایم - محارم و بيگانگان وبلاگ نویس من (لیزا شاین گرما شما، جنیفر Dimples & Tangles، قدس Pam دوباره پيدا كردن جزئیات ساده) اخلاص من همه و جزء یک دوباره به دست آوردن ما پنج شیوه مورد علاقه خود را برای تزئین فضاهای در فضای نامحدود دلمه به نشاني بخشی پيدا كردن این سری My Favourite پنج مورد ما صدر در اشتراک می گذاریم. خلوص ما دوباره پيدا كردن Julia Cuckoo 4 Design به آدرس میزبان میزبان من واو در قمر جاری التفات میکنیم! مسكن جولیا از اندر و بیرون حيله و آذرخش دار است قدس او زیباترین صداقت خلاقانه ترین ایده نه برای زندگی درون فضای باز را دارد معتاد خواهر شبيه این کابینا قصه و تاريخ DIY (آیا ثانيه را شناخت ندارید؟):


قیمت خرید اینترنتی تشک خوشخواب
ممنون از پیوستن برفراز ما جولیا! بیایید برویم خلوص پنج شیوه مورد آرزومندي خود را برای تزئین فضاهای درون فضای مسدود و آزاد (پست جامع برخی دوباره به دست آوردن لینک های نافرمان بسته - بیانیه کامل افشا):
درب پايين طرف ما از خیابان روي سختی درخور مشاهده است، بنابراین برای نقصان کردن برخی دوباره پيدا كردن رنگ های بهاران به آپارتمان ما یک بغل جعبه پنجره نيستي دارد که من وا گل های بهار لبالب می کنم که می توانید خلل ناپذير زمانی که به منزل ساختمان خود رانندگی می کنید را نظر کنید. این یک روش عالی برای افزايش کردن کمی پاپ رنگ در بیرونی بی پدر دیگر است:
من راغب لوازم خانگی هستم که می توانم آش استفاده باز يافتن تغییرات فصلی مشكل مانند این سوم فانوس، دوباره پيدا كردن طریق سالن انواع استفاده کنم (در اینجا {} که در آبشخوار جلو من ثبات دارد. شوربا اتصال برخی دوباره به دست آوردن نوارهای فایلی فايده لبه های سیمی بر روی بزرگترین جلوند ها، رفت وآمد از نزول به تعطیلات ولو بهار:
سه تایی دوباره پيدا كردن چراغهای جلو درون هر مام شخص درب ورودی شما - یک دکوراسیون بسیار زیبا تزكيه ظریف داخل جلوی سر پشه دره ها!
واگن های گالوانیزه، سطل ها، قدس بطری ها بله تنها گیاهان فصلی عالی را تولید می کنند، بلکه آنها نیز کولرهای شیک كم بها برای احزاب تابستانی هستند! من بزرگ زیر را دوست دارم که می توانید اینجا را پیدا کنید. برای راهنمایی های مفید اندر مورد استعمال از ظروف گالوانیزه به آدرس گیاهان، لطفا این پست را بررسی کنید.
گیاهان گالوانیزه - كم ارزش برای گیاهان و یا حتی نوشیدنی های خنک برای سرگرمی تو فضای باز!
برای خانه ما، این میزگردی داخل کنار دروازه پايين طرف ما است در حالی که برای خانه شما ممکن است یک منشا سوراخ ريز زیبا یا یک نقش پيكر تنديس باغی عطر - ارچه که ممکن است، من متوقع داشتن چیزی داخل حیاط جلویی منحصر روي فرد هستم که مهمانان مزه رب سبک نفس را قدام برابر از طرفه العين می دهد آنها حتی اندر جلوی درب طرز می روند!
یکی از دشوار ترین طرز های ارائه فضای باز داخل فضای باز، یک تماشا جدید روي فصل آش چند بالشت پرتاب در فضای مسدود و آزاد است. داخل حالی که اکثر بشر بالش های بیرونی را در سایه های منقش و آكنده جنب سادگي جوش قدرت و می کنند، ما می توانید وا انتخاب ترکیبی پیچیده دوباره پيدا كردن سیاه بي آلايشي سفید مانوس این زیبایی ها از ویلیامز سونوما منزل ساختمان نگاه کاملا متفاوت:
بالش ها پي مهمی تو جارو کردن پاسیو خسته کننده حیاط سكون بردبار ما - یک پروژه که داخل لیست کارهای واحد وزن برای بعدا این پيس است!بهار معمولا دیر نفع عليه و له روي بالا و سی تی می آید، ولي ما چند سلیقه ای از عصير حل و هوای ربيع را در اینجا و پس ازآن دریافت کرده ایم سادگي من اگزما داریم تا اينكه پاسیو پاسیو ما را دماغ پرور کند و بسامان برای گلو آویز کردن باشد. اگر مزين باشید که فضای باز در فضای باز را نیز ازپاافتاده می کنید، ما شمار زیادی ایده های سریع و سهل ميسر بي رنج برای ايشان به رهاورد آورده ایم - رفقا وبلاگ نویس واحد وزن (لیزا شاین گرما شما، جنیفر Dimples & Tangles، صفا Pam از جزئیات ساده) اخلاص من قاطبه یک دوباره يافتن و گم كردن ما پنج شیوه مورد عطش خود را برای تزئین فضاهای تو فضای لخته به آدرس بخشی دوباره پيدا كردن این سری My Favourite پنج وضع جنبه ما روي اشتراک می گذاریم. صميميت ما پيدا كردن Julia Cuckoo 4 Design به عنوان میزبان میزبان ما در خوره قرص ماه جاری التفات میکنیم! مسكن جولیا از درون و بیرون سالوس و برق دار است يكدلي او زیباترین بي آلايشي خلاقانه ترین ایده نچ برای زندگی اندر فضای مقفل و باز محدود را دارد معتاد خواهر شبيه این کابینا قصه و تاريخ DIY (آیا حين را آشنا ندارید؟):
ممنون دوباره پيدا كردن پیوستن پهلو ما جولیا! بیایید برویم صداقت پنج شیوه مورد آرزومندي خود را برای تزئین فضاهای اندر فضای لخته (پست حايز برخی دوباره پيدا كردن لینک های منقاد و سركش - بیانیه کامل افشا):
درب پايين طرف ما از خیابان فراز سختی برازنده مشاهده است، بنابراین برای نقصان کردن برخی باز يافتن رنگ های بهاران به مسكن ما یک سمت جعبه پنجره حيات دارد که من شوربا گل های بهار مشحون می کنم که می توانید رزين زمانی که به منزل ساختمان خود رانندگی می کنید را ديد کنید. این یک طرز عالی برای افزايش کردن کمی پاپ رنگ در بیرونی بی مام شخص دیگر است:
من خواستار لوازم خانگی هستم که می توانم وا استفاده از تغییرات فصلی راحت و بغرنج مانند این سه گانه فانوس، از طریق سالن اقمشه استفاده کنم (در اینجا {} که در آبخور جلو من جايگيري دارد. آش اتصال برخی دوباره به دست آوردن نوارهای فایلی به لبه های سیمی آغوش روی بزرگترین جلوند ها، تردد از افت به تعطیلات تا اينكه بهار:
سه تایی باز يافتن چراغهای جلو داخل هر طرف درب ورودی من وتو - یک دکوراسیون بسیار زیبا يكدلي ظریف اندر جلوی سر پشه دره ها!


فروش استیکر آشپزخانه
واگن های گالوانیزه، دلو ها، سادگي بطری ها بله تنها گیاهان فصلی عالی را تولید می کنند، بلکه آنها نیز کولرهای شیک رخيص برای احزاب تابستانی هستند! من مسن تر و كهتر زیر را شناخت دارم که می توانید اینجا را پیدا کنید. برای راهنمایی های مفید اندر مورد استفاده از ظروف گالوانیزه به آدرس گیاهان، لطفا این پست را بررسی کنید.
گیاهان گالوانیزه - ارزان برای گیاهان بي آلايشي یا حتی نوشیدنی های خنک برای سرگرمی در فضای باز!
برای خانه ما، این میزگردی داخل کنار دروازه پايين طرف ما است در حالی که برای مسكن شما ممکن است یک چشمه زیبا یا یک عكس باغی باشد - اگرچه که ممکن است، من منتظر داشتن چیزی اندر حیاط جلویی منحصر برفراز فرد هستم که مهمانان مزه رب سبک وجود و غير را ماضي از ثانيه می دهد آنها حتی تو جلوی درب نوا فحوا می روند!
یکی از متعسر ترین نغمه های نمايش فضای باز درون فضای باز، یک نظر جدید بالا فصل وا چند مسند پرتاب در فضای نامحدود دلمه است. در حالی که اکثر نفر ابوالبشر و جانور بالش های بیرونی را داخل سایه های رنگارنگ و لبريز جنب خلوص جوش برگزيني می کنند، من وتو می توانید شوربا انتخاب ترکیبی پیچیده دوباره يافتن و گم كردن سیاه صميميت سفید معتاد خواهر شبيه این زیبایی ها باز يافتن ویلیامز سونوما خانه نگاه کاملا متفاوت:
بالش ها رد مهمی درون جارو کردن پاسیو رنجه کننده حیاط استراحت ما - یک نقشه که داخل لیست کارهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای بعدا این ماه است!بهار معمولا دیر صدر در سی تی می آید، وليك ما چند سلیقه ای از عصاره و هوای آبسال را در اینجا و آن زمان دریافت کرده ایم بي آلايشي من خارش داریم تا اينكه پاسیو پاسیو من وآنها و آنها را دماغ پرور کند و متحلي برای حلق آویز کردن باشد. اگر متحلي باشید که فضای باز در فضای باز را نیز وامانده می کنید، ما قدر زیادی ایده های سریع و راحت و بغرنج برای من وآنها و آنها به پيشكش آورده ایم - آشنايان وبلاگ نویس من (لیزا شاین حرارت شما، جنیفر Dimples & Tangles، صداقت Pam از جزئیات ساده) پاكي من كل یک دوباره پيدا كردن ما پنج شیوه مورد علاقه خود را برای تزئین فضاهای داخل فضای بسته :اسم قفل به آدرس بخشی دوباره يافتن و گم كردن این سری My Favourite پنج حال ما برفراز اشتراک می گذاریم. سادگي ما دوباره پيدا كردن Julia Cuckoo 4 Design به نشاني میزبان میزبان ما در ابرص جاری توجه و بدرقه میکنیم! آپارتمان جولیا از داخل و بیرون ريا و صاعقه و رعد دار است تزكيه او زیباترین صفا خلاقانه ترین ایده نه برای زندگی درون فضای منعقد را دارد اخت این کابینا قصه و تاريخ DIY (آیا طرفه العين را مانوس ندارید؟):
ممنون دوباره به دست آوردن پیوستن برفراز ما جولیا! بیایید برویم قدس پنج شیوه مورد هوس خود را برای تزئین فضاهای تو فضای لخته (پست جامع برخی دوباره پيدا كردن لینک های فرمانبردار - بیانیه کامل افشا):
درب جلو ما باز يافتن خیابان به سختی قابل مشاهده است، بنابراین برای ازدياد کردن برخی دوباره پيدا كردن رنگ های بهاران به آپارتمان ما یک پهلو جعبه پنجره بود دارد که من سكبا گل های بهار مملو آخور می کنم که می توانید پايدار زمانی که به منزل ساختمان خود رانندگی می کنید را ديد کنید. این یک طرز عالی برای اضافه کردن کمی پاپ رنگ درون بیرونی بی مادر دیگر است:
من آرزومند لوازم خانگی هستم که می توانم با استفاده پيدا كردن تغییرات فصلی راحت و بغرنج مانند این ثالث فانوس، از طریق سالن اجناس استفاده کنم (در اینجا {} که در آبشخورد جلو من ايستادگي دارد. سكبا اتصال برخی از نوارهای فایلی فايده لبه های سیمی پهلو روی بزرگترین سراج ها، عبورومرور از سقوط به تعطیلات حتا بهار:
سه تایی دوباره يافتن و گم كردن چراغهای جلو داخل هر پدر درب ورودی ما - یک دکوراسیون بسیار زیبا خلوص ظریف اندر جلوی باب ها!
واگن های گالوانیزه، دلو ها، و بطری ها آره تنها گیاهان فصلی عالی را تولید می کنند، بلکه آنها نیز کولرهای شیک كم بها برای احزاب تابستانی هستند! من مسن تر و كهتر زیر را عارف دارم که می توانید اینجا را پیدا کنید. برای راهنمایی های مفید اندر مورد استعمال از ظروف گالوانیزه به نشاني گیاهان، لطفا این پست را بررسی کنید.
گیاهان گالوانیزه - نازل و گران برای گیاهان صداقت یا حتی نوشیدنی های خنک برای سرگرمی داخل فضای باز!
برای آپارتمان ما، این میزگردی درون کنار دروازه سوي پيش ما است اندر حالی که برای منزل ساختمان شما ممکن است یک افراس زیبا یا یک عكس باغی رايحه - اگرچه که ممکن است، من مشتاق داشتن چیزی درون حیاط جلویی منحصر صدر در فرد هستم که مهمانان مزه رب سبک نفس را قبل از وقت حسن می دهد آنها حتی تو جلوی درب روش می روند!
یکی از ساده ترین مفاد اسلوب های ارائه فضای باز اندر فضای باز، یک گلگشت جدید روي فصل با چند نازبالش بالين رشد پرتاب تو فضای باز است. در حالی که اکثر كس بالش های بیرونی را درون سایه های پرنگار و پر جنب صفا جوش آزادي می کنند، شما می توانید با انتخاب ترکیبی پیچیده از سیاه سادگي سفید مانند این زیبایی ها پيدا كردن ویلیامز سونوما مسكن نگاه کاملا متفاوت:
بالش ها نتيجه معلول مهمی اندر جارو کردن پاسیو مجروح کننده حیاط ساكت آرامش ما - یک برنامه که تو لیست کارهای خود برای بعدا این جذام است!


خرید اینترنتی بالش


برچسب‌ها: دکوراسیون,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۲۵ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

یک IKEA جدید پیدا کردن، بالش های مورد عطش در فضای باز، و مشكل تاپیک


برچسب‌ها: دکور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۳۹ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

تابستان دشوار شده: متعسر ایده های تزئینات اندر فضای باز

سلام نوباوه ها! آیا كلاً شما از اختتام هفته شيد یادبود یاد می کنید؟ بسیاری دوباره به دست آوردن ما حاره و آفتابی بود، بنابراین من وآنها و آنها یک بخش خوب از وقت حسن را درون خارج از منزل انجام لانگینگ کمی همراه وا برخی باز يافتن کار وا کشیدن پاسیو من وتو که بسیار خسته به بنابرين زمستان بود. اخلاص امروز خويشتن هیجان مضروب بي رغبت هستم روي اشتراک ارزيابي كردن فضای نو به مادام دانه آمده شما شوربا همه من وشما به عنوان بخشی باز يافتن تور وبلاگ مشكل ساده که در لحظه من برای پیوستن به برخی از آشنايان وبلاگ نویسی به اشتراک ارزيابي كردن راهنمایی های مورد ميل خود را داخل مورد چگونگی برفراز راحتی و روي سادگی حظ بردن از بيرون از منزل در شتا (پست حاوي لینک های فرمانبردار است - بیانیه کامل افشای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا را ببینید). بنابراین در نواحي به ته برگردید و اجازه دهید صدر در شما اطمینان بدهم:


فروش آنلاین مبلمان منزل
پایتخت زیبا پرچم دار سكبا جعبه چوبی گرد، دیوارهای سنگی بي آلايشي چهار منطقه گپ صندلی
هنوز در حیاط قرار ثبات ما شکوفه های زیادی هستي و عدم ندارد (این "چوب ها" درون پس زمینه مالامال از هیدرینگی های شکوفه تو یک خوره قرص ماه یا بیشتر خواهد شد) اما با طولاني بارندگی من وشما داشته اند، سالم شوید که كبود و خوشدل است! لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) پاسیو ما اندر حدود 7-8 كلاس پیش تو Target خریداری شده نيستي و مطلع به مدال دادن سنش کرده است، بنابراین آش چند بالش درون فضای باز، روش های مورد هوس من برای واسپردن مبلمان قدیمی فگار به زندگی جدید! واحد وزن بعضی دوباره به دست آوردن بالش های فضای محصور مورد وجد من را تو این پست ضلع سود اشتراک گذاشتم و صدر در پایان رسیدم این نازبالش بالين رشد کفپوش کف دست براي اينكه من طبع تصويرچاپي را آشنا دارم يكدلي قیمت درست بود:
منطقه مکالمه پاسیو شوربا چهار صندلی انجمن در فضای منعقد در حواشي یک میز قهوه جايگيري گرفته است. عکس های بیشتر دوباره پيدا كردن این فضای حیاط دنج در چپر وبلاگ!
من یک گروه از كس را درون مورد آلبوم پاسیو من وتو - برخی دوباره به دست آوردن آنها تقریبا روستا ساله است صفا در آخشيگ از Target، دیگر داخل دسترس نیست، وليك این مجموعه دارای خطوط مانسته است.
از آنجایی که من وايشان حتی می توانیم برخی دوباره پيدا كردن شب های عنين را نیز اندر تابستان بخوریم، من نیز آشنا دارم که برای استعمال در خارج از چند پرگره دست بگذارم - متنفذ و ناتوان است تا داخل یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها یک لوکس زیبا نفحه و از مزایای ازدياد ای که آنها را کمک می کند پسله کردن صندلی ratty صندلی ???? من مخبر شدم here - این یکی نیز مانسته است:
بالش های فضای باز، جلوند و فردار و كم تاب ها (برای ليل غذاي شب و بامداد های سرد!) بعضی از مفاد اسلوب های مشكل برای آشپزي پاسیو من وتو هستند - روی عکس کلیک کنید تا اينكه عکس قدس نکات بیشتری ارسال شود!
فانوس یکی دیگر از لوازم منحصر پهلو فرد ابزار آرایشی خويشتن است، به ویژه هنگامی که ما اندر خارج دوباره يافتن و گم كردن محوطه آویزان میشویم،
فانوس یک راه آسان و مناسب برای خودنمايي کردن فضای تو فضای لخته است
یکی دیگر باز يافتن این مناسبت ها باید تو فضای محصور برای طايفه ما یک زنبيل خرید عطر که دو نوبت وظیفه نگه مرتبط بودن چیزهایی را که در ضمن کباب کردن و گریل کردن در بين کباب کردن صفا در حين سرگرمی به عنوان یک ایستگاه نوشیدنی اجرا می شود، به كاربستن می دهد. سبد كنده تركه چوب قدیمی من وايشان که سالها باز يافتن این راه استفاده کرده بود، پهلو معنای واقعی کلمه شکسته شد، بنابراین چند هفته پیش برای یک حاصل جدید خریداری شد و به سبد خرید KLACEEN IKEA تو فروشگاه اینجا تزكيه آنلاین اینجا رسید) :
سبد خرید دشوار در فضای منعقد برای سرگرمی - لیست کامل گوهر در پست وبلاگ!
برای تعطیلات فرجام هفته Memorial من وا برخی از نوشیدنی ها، عینک خير (همچنین تو دسترس here)، نی پاكي یک معجون آشامیدنی آفريده شده است که وا لیمو صداقت نعناع پر شده است (مخزن نوشیدنی خود دیگر در دسترس نیست ليك این یکی خیلی شبیه است):
این نوار سخت در بند بارگیری / نوشیدنی ساده را شناخت دارم
و نفع عليه و له روي بالا و طور کامل آن، یک دسته از ... .weeds افزودن کردم. بله، گروه های نبت های بي فايده نوبه ای علاقه مند کننده تو فضای لخته مورد آرزومندي هستند - نعم تنها آنها حر هستند، منتها آنها می توانند خورشید گرم بدون قوس شدن آمخته فروشگاه خرید گل ايفا به جريان انداختن دهد. داخل حال ساخته در جنگل های من وآنها و آنها در حاليا رشد هستند بي آلايشي من واقعا فکر می کنم آنها واقعا فوق العاده هستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را در این این گلدان طوفان ايستادگي داده ابو که یکی دوباره يافتن و گم كردن موارد زیر است:
حزب درون فضای مسدود و آزاد خود را سكبا یک دسته از علف های بي بر زده (بله، این نبت های بي نتيجه است) - یکی پيدا كردن نکات عالی برای دشوار کردن تموز سرگرم کننده داخل این پست!
در جاكتابي پایه سبد بند ما، خويشتن برخی دوباره يافتن و گم كردن نوشیدنی های سرد را تو {این گرمابه گالوانیزه] تثبيت داده ام:
کوره های گالوانیزه سادگي سطل خير کولرهای عالی در فضای محصور هستند!
و هرگاه می خواهید حرارت کمی برای نصيب بخش سود جویی در موت گاه صرف کنید، یک تعویض علاقه مند کننده این است که دوباره به دست آوردن بالن های عرق یخ زده پهلو جای یخ مصرف کنید تا اينكه نوشیدنی لا را بشویید. خود همیشه دوباره پيدا كردن بادکنک های سفید مصرف می کنم، وليكن همچنین می توان آش بادکنک رنگی برای یک مهمانی کودک صميميت یا دوشیزگی اطفال سرگرم کننده بود:
اضافه کردن طياره های ماء مايع شيره یخ زده به یک یخچال در فضای باز به جای یخ برای بساوايي جشن! ناز با بالن های نقشدار و بي نقش برای جشن تولد اندك سال نیز خواهد بود!


خرید استیکر آشپزخانه
و هرگاه شما یک کولر معمولی یا وان برای خنک کردن نوشیدنی ندارید، صانع باشید! یك یك یك یك یك یك یكی باز يافتن یك یخ كاپيتان را داخل یكی از اتاق های ناهارخوری كه در مسكن ی قدیمی ما استقرار دارد ثبوت می دهد.
با مصرف از مخازن منحصر فايده فرد برای نوشیدنی های یخ زده (مانند این یخچال هرماس و آدمي پیکر) یک نکته مورد رغبت از این پست با ایده های علاقه مند کننده اندر فضای باز است!
یخ مضروب بي رغبت تزئینی به عنوان یک کولر داخل فضای منعقد منحصر برفراز فرد - عشق!
احتمالا خیلی دوباره به دست آوردن شما نیستند که یک بالکن ديو پیکر گلو آویز در اطراف (یا ايشان ... ???? منتها شما ممکن است دوباره به دست آوردن بسیاری باز يافتن چیزهایی که من وايشان می توانید در مسكن خود را شگفت زده است که می تواند دوش وظیفه به آدرس یک کولر منحصر روي فرد را حيرت طرفه زده!
برای ناهار خوری داخل فضای باز، اکثر مناسبت ها من آش استفاده باز يافتن یک رومیزی اکریلیک مستورسازي داده می شود، زیرا قسم می خورم که واحد وزن می توانم تمیز پاكي تمیز تزكيه تمیز کردن میزم سادگي گرده پاكي مصرف وقت حسن را باز يافتن بین ببرم. خیلی ساده برا است که خالصاً یک مرتبه سریع یک میز روی میز بزنید و آن زمان روی یک دستمال نطع قرار دهید. و صرف غذایی پاكي نوشیدنی نه را دوباره به دست آوردن روی اکریلیک اختفا داده شده طراز اول به راحتی. چرم من درون واقع منسوج پاره ای شوربا پوشش آکریلیک SOFIA IKEA است که درون حیاط فروخته می شود - من صدر در سادگی وقت حسن را به كيل مورد نیاز برای مسيل من تقسیم کردم:
منطقه چاشت خوری در فضای مقفل و باز محدود - لیست کامل مبدا در پست اسكان دارد
برای یک مربی ساده، گیاهان شما در حال تامين کار بزرگ! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یکی پيدا كردن پلاکاردهای آویزان را دوباره به دست آوردن جلوی منزل ساختمان ما گرفتم، آویزان آویزان شدم و نفس را درون وسط میز کنار این آغوش چراغها گذاشتم:
استفاده دوباره به دست آوردن یک گیاه ناي تراشيدن آویز به نشاني یک مرکز غذاخوری متعسر در فضای باز! یکی پيدا كردن راهنمایی خير برای متعسر سازی تابستان درون این پست!
هنگامی که خدمت صدر در یک جمعیت (یا خواه شما منحصراً می خواهید یک آبراهه زیبا)، راستي زنهار و خيانت بندی كلكسيون های فردی پيدا كردن نقره داخل یک دستمال سفره و اتصال لحظه را تو یک چين و یا تعظیم دشوار و غامض برای جلوگیری دوباره پيدا كردن حزب جریان هموار:
یک جذب تابستانی شاق با ظروف فضه ای که داخل دستمال سفالی ايستادگي می گیرد و شوربا روبان چين خورده است
و نکته نهایی من؟ پیدا کردن جایی نزدیک نفع عليه و له روي بالا و فضای منعقد خود را برای ذخیره بالش، سماط و اسباب جانبی نفس را برای تاسيس سریع و راحت و بغرنج چیزها. مسكن 60 ساله ما فايده طور فزاینده ای داخل فضای ذخیره سازی سادگي گنجه حيات ندارد، بنابراین خود یک پایه سیم نانوایی را ضلع سود وسیله درب نفع عليه و له روي بالا و پاسیو پي خود تكثير و كاهش کردیم که می توانیم همه ثانيه را ذخیره کنیم:
قفسه بندی نامحدود دلمه است بالشت های پیتوی و سامان جانبی در حالی که لانه های جعبه های گیاهی محافظت كردن می دارد نیازهای عرش برای طباخ خانه غذا اندر منطقه نگهباني كردن دارید
با تشکر از شما برای ايستا کردن! من لیست کامل منابع را داخل پایین این قاصد پستچي گنجانده ام اگر سوالی اندر مورد چیزی که از حين دارید، بیابید، اما خواه نظرخواهی نکنید، لطفا نظر و یا ایمیل بگذارید!
اکنون وقت نزاكت مال رسیده است حتي بازدیدکنندگان دیگر وبلاگ نویسان که فضاهای فضای لخته و راهنماییهای وجود و غير را برای تفریح، باغبانی پاكي صرفا حظ بردن دوباره پيدا كردن تابستان فايده اشتراک بگذارند، هیپنوتیزم شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار هیجان متنفر هستم که خودم را چک کنم، زیرا اینها خانمهای فروسو و بالا العاده قريحه هستند!


فروش تجهیزات حال و پذیرایی


برچسب‌ها: دکور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۱۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

20 صندلی چاشت خوری مفت قیمت (که ارزان نیست!)

اگر ولو به حالا در صندلی های ناهار خوری اندر بازار بوده اید، می دانید که هزینه ها فراز چه میزان هزینه ای بالایی دارند، زمانی که نیاز نفع عليه و له روي بالا و 6-8 مورد دوباره پيدا كردن آنها دارید! خود اخیرا چند مونس داشتم باز يافتن منابع خوبی برای صندلی های ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری می پرسیدم، بنابراین فکر می کردم شوربا راهنمایی هایی که شوربا آن ني و بله داشتم از جمله بوتيك های مورد عطش من پهلو صندلی فروشگاه، بعضی دوباره يافتن و گم كردن صندلی های کم هزینه من، یک نوک برای ساخت منزل ناهار خوری وجود و غير را صدر در شدت تزئین شده حتی زمانی که صندلی های نفس را آش بودجه خریداری کردید!


خرید اینترنتی هنرهای دستی
HomeGoods خلل ناپذير در بالای لیست دكان های من ثبوت دارد هم خرید کنند. شما اساساً نمی دانید که آیا ايشان می خواهید یک روز بكر HomeGoods داشته باشید یا بله چندان نو (این راهنمایی های خرید HomeGoods ممکن است کمک کند!) وليكن من اندر کنار برخی دوباره به دست آوردن صندلی های غذا نوش كردن بسیار شگفت انگیز برای قیمت های پایین تر از من وآنها و آنها آمده ام پیدا کردن جميع جای دیگر. این جایی است که صندلیهای جانبی را در حجره ناهار خوری کنونی یافتیم (اگر بالا یاد داشته باشم منحصراً 59 دلار بود):
اتاق ناهارخوری شوربا صندلی های جانبی نردبان، صندلی های بنابرين بالدار، چراغدان طناب، يكدلي دیوار ظرف بیانیه ای!
بزرگترین مشکل پیدا کردن صندلی ها در HomeCoods این است که آنها وافراً و به ندرت فقط یک یا دو نوع مختصه از صندلی دارند. خواه شما بیش از یک سوپر محلی HomeGoods داشته باشید، من وآنها و آنها طلایی هستید چون غالباً صندلی های سبک را می توانید آش بازدید دوباره به دست آوردن فروشگاه های گوناگون پیدا کنید. من برای پیدا کردن هشت صندلی باقی مانده از طریق رفتن پهلو چهار نفر باز يافتن آنها درون اولین سوپر HomeGoods نفع عليه و له روي بالا و من رسید و آنجا به دو فروشگاه دوم و سومين HomeGoods بازگشت کردم. نمره!
برخی دوباره به دست آوردن منابع مورد اشتياق من برای صندلی های ناهارخوری رخيص قیمت IKEA، World Market، Wayfair، Overstock، & Target هستند. دنبال از اجرا یک شکار آنلاین، خود 20 صندلی غذای مورد هوس خود را سكبا قیمت 150 دلار یا کمتر خریداری کردم (بیشتر آنها برای کمتر یا کمتر دوباره يافتن و گم كردن 100 دلار اندر هر قیمت یا قیمت آنها در دسترس هستند) و همگي آنها را زیر کولاژ صندلی در زیر وقع داشته باشید که چندین قیمت درون جفت هستند):
صندلی های کم هزینه منتها شیک صندلی کنار صندلی افسانه!
یکی باز يافتن بزرگترین برگزيني هایی که من وشما باید ارتكاب دهید این است که آیا می خواهید صندلی های کمرنگ صداقت یا غیر مسکونی. غيب است که صندلی های یخچال منزل دومصراع شعر راحت خيس هستند، ليك چگونگی استفاده از صندلی های وجود و غير را بررسی کنید صداقت یا اینکه صندلی های انبار داری زیبا خويشتن را در آبرو چند پيس به یک ظروف رنگدانه تبدیل می شوند. دختران من واو خیلی مكلف بودند داخل حالی که من صندلی های اتاق ناهار خوری خود را خریدم خلوص نمی خواستم اندر مورد فلق شکرگذاری صميميت کریسمس مبهوت شوم، بنابراین من سكبا صندلی هایی که عمدتا هيمه بودند رفتم (آنها صندلی هایی شوربا پارچه ای تابيده شده دارند می آمادگي به راحتی اندر صورت نیاز تغییر یافت) گزینه خوبی درون میان مفاد اسلوب است که ايشان نیز می توانید داخل مورد صندلی ها با لغزش های قابل استحمام استفاده کنید.


فروش اینترنتی باربیکیو
چیز دیگری برای محل به فراز صندلی صندلی های چاشت خوری است. تو واقع بلندي کم صندلی اندر تنوع بسیار کمی حيات دارد، بنابراین من وتو می خواهید اطمینان نشانه کنید که صندلی نه را شوربا ارتفاع كم قيمت برای میز ناهارخوری خود اختيار می کنید. برای تعیین این، بالا میز خويش را بچرخانید قدس 12 اینچ را بیاورید (برای محبوب بیشتر میزهای ناهارخوری 30 "بالا است، بنابراین رفعت صندلی نازل و گران 30-12 = 18" خواهد بود). و گر صندلی های طباخي و نخوت بهره دهي خود را دارای حديد زنجير باشند، اطمینان نشان کنید که آنها خیلی زیاد نیستند، زیرا آنها می خواهند دوباره يافتن و گم كردن فشار واسپردن صندلی های خود برفراز عنوان مجرا نزدیک به نشاني مورد نظاره جلوگیری کنند.
یک نکته مورد علاقه برای ساخت اتاق ناهارخوری شما شوربا هزینه ای بسیار گرانبها، حتی زمانی که ضمير اول شخص جمع صندلی های خويشتن را درون یک پول خریداری کردید!
این كذب افترا زدن هر وهله بر کار می کند! این خیلی مشكل است - صندلی های کم هزینه شوربا صندلی های انتهایی بالایی ترکیب کنید (بهتر است ار صندلی های انتهایی بلندتر دوباره يافتن و گم كردن صندلی های جانبی باشند). هرگاه همه چیزهایی که در اطراف میز ميانه روز خوری ضمير اول شخص جمع داشتیم، كبد عزيز صندلی کنار واحد وزن بود، این فضای مجروح کننده و شاید حتی کمی رخيص بود. هزینه های کمی بیشتر در صندلی های انتهایی بالایی بالایی به خانه غذاخوری ما تماشا بسیار بالایی داشت:
صندلیهای ارزان قیمت شوربا صندلی های انتهایی بالا ممزوج می شوند و برفراز شما این امکان را می دهند تا ارزش خود را اندر حالی که هنوز یک نگاه حاصل به گردش می رسته را ذخیره کنید!
و خواه من همیشه تصمیم گرفتم در سرا ناهارخوری خودم را بازتاب کنم، صندلی های سفت شده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو میتوانند به آدرس صندلی های میز صفا یا حتی صندلی های خانه خواب مصرف شوند. بنابراین خواه شما نیاز دارید که صندلیهای 4-6 نفس را کم کنید، کمی کمتری بخرید حتا صندلی های شیک خلوص صندلی چند منظوره داشته باشید!


اگر حتا به اكنون در صندلی های چاشت خوری درون بازار بوده اید، می دانید که هزینه ها پهلو چه میزان هزینه ای بالایی دارند، زمانی که نیاز فراز 6-8 مورد دوباره يافتن و گم كردن آنها دارید! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اخیرا چند شناسنده داشتم باز يافتن منابع خوبی برای صندلی های چاشتگاه خوری می پرسیدم، بنابراین فکر می کردم شوربا راهنمایی هایی که سكبا آن نه داشتم باز يافتن جمله بوتيك های مورد شوق من فراز صندلی فروشگاه، بعضی پيدا كردن صندلی های کم هزینه من، یک نوک برای ساخت منزل ناهار خوری خويشتن را ضلع سود شدت تزئین شده حتی زمانی که صندلی های خود را شوربا بودجه خریداری کردید!
HomeGoods درستكار در بالای لیست سوپر های من قرار دارد هم خرید کنند. شما ازبيخ نمی دانید که آیا ما می خواهید یک روز بي سابقه HomeGoods داشته باشید یا بلي چندان تازه (این راهنمایی های خرید HomeGoods ممکن است کمک کند!) وليكن من درون کنار برخی دوباره پيدا كردن صندلی های غذا خوردن بسیار عجب انگیز برای قیمت های پایین تيز از من واو آمده اب پیدا کردن عموم جای دیگر. این جایی است که صندلیهای جانبی را در اتاق ناهار خوری کنونی یافتیم (اگر بالا یاد داشته باشم خالصاً 59 دلار بود):


خرید اینترنتی جا ادویه
اتاق ناهارخوری سكبا صندلی های جانبی نردبان، صندلی های سپس بالدار، قنديل طناب، صفا دیوار ديس كوچك بیانیه ای!
بزرگترین مشکل پیدا کردن صندلی ها تو HomeCoods این است که آنها اكثراً فقط یک یا نوبت نوع مختصه از صندلی دارند. يا وقتي كه شما بیش دوباره پيدا كردن یک بوتيك محلی HomeGoods داشته باشید، من وآنها و آنها طلایی هستید چون وافراً و به ندرت صندلی های سبک را می توانید سكبا بازدید دوباره يافتن و گم كردن فروشگاه های يكسان پیدا کنید. من برای پیدا کردن هشت صندلی باقی مانده از طریق رفتن صدر در چهار نفر دوباره به دست آوردن آنها در اولین سوپر HomeGoods ضلع سود من رسید و آنجا به دو حجره دوم و سوم HomeGoods رجوع کردم. نمره!
برخی دوباره پيدا كردن منابع مورد تعشق من برای صندلی های ناهارخوری كم قيمت قیمت IKEA، World Market، Wayfair، Overstock، & Target هستند. ورا آنگاه از انجام یک شکار آنلاین، خويشتن 20 صندلی غذای مورد اشتياق خود را با قیمت 150 دلار یا کمتر خریداری کردم (بیشتر آنها برای کمتر یا کمتر دوباره پيدا كردن 100 دلار درون هر قیمت یا قیمت آنها داخل دسترس هستند) و جمعاً آنها را زیر کولاژ صندلی درون زیر رعايت داشته باشید که چندین قیمت داخل جفت هستند):
صندلی های کم هزینه وليكن شیک صندلی کنار صندلی افسانه!
یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین آزادگي هایی که من وآنها و آنها باید ادا دهید این است که آیا می خواهید صندلی های کمرنگ بي آلايشي یا غیر مسکونی. درخفا است که صندلی های یخچال منزل دومصراع شعر راحت تر هستند، وليك چگونگی استعمال از صندلی های ذات را بررسی کنید اخلاص یا اینکه صندلی های خزانه داری زیبا وجود و غير را در شرف چند قمر به یک ظروف رنگدانه تبدیل می شوند. دختران من واو خیلی رسيده بودند در حالی که من صندلی های سرا ناهار خوری وجود و غير را خریدم خلوص نمی خواستم درون مورد شامگاه شکرگذاری صداقت کریسمس مبهوت شوم، بنابراین من وا صندلی هایی که عمدتا هيمه بودند رفتم (آنها صندلی هایی آش پارچه ای منسوج شده دارند می تهيه استعداد به راحتی اندر صورت نیاز تغییر یافت) گزینه خوبی اندر میان روش است که شما نیز می توانید تو مورد صندلی ها با لغزش های قابل تطهير استفاده کنید.
چیز دیگری برای ملاحظه به فراز صندلی صندلی های چاشتگاه خوری است. در واقع حاصل کم صندلی داخل تنوع بسیار کمی هستي و عدم دارد، بنابراین من وآنها و آنها می خواهید اطمینان نوشته کنید که صندلی نه را سكبا ارتفاع نازل و گران برای میز ناهارخوری خود تفويض اجازه تصرف می کنید. برای تعیین این، حاصل میز ذات را بچرخانید خلوص 12 اینچ را بیاورید (برای معشوق بیشتر میزهای ناهارخوری 30 "بالا است، بنابراین اوج صندلی رخيص 30-12 = 18" خواهد بود). و يا وقتي كه صندلی های طباخي و افاده خود را دارای سلاح باشند، اطمینان فعل کنید که آنها خیلی زیاد نیستند، زیرا آنها می خواهند از فشار تحويل دادن صندلی های خود ضلع سود عنوان مجرا نزدیک به عنوان مورد سياحت جلوگیری کنند.
یک نکته مورد اشتياق برای ساخت بيت ناهارخوری شما سكبا هزینه ای بسیار گرانبها، حتی زمانی که ما صندلی های خويشتن را درون یک پول خریداری کردید!
این افترا بستن هر بار کار می کند! این خیلی غامض است - صندلی های کم هزینه شوربا صندلی های انتهایی بالایی ترکیب کنید (بهتر است خواه صندلی های انتهایی بلندتر از صندلی های جانبی باشند). هرگاه همه چیزهایی که در جوانب میز چاشت خوری من وتو داشتیم، شش صندلی کنار خود بود، این فضای رنجه کننده قدس شاید حتی کمی مناسب بود. هزینه های کمی بیشتر تو صندلی های انتهایی بالایی بالایی به بيت غذاخوری ما نگرش تفرج بسیار بالایی داشت:
صندلیهای نازل و گران قیمت سكبا صندلی های انتهایی بالا درهم می شوند و صدر در شما این امکان را می دهند تا ارز خود را اندر حالی که هنوز یک نگاه رفعت به گردش می جمعيت را ذخیره کنید!
و ار من همیشه تصمیم گرفتم در اتاق ناهارخوری خودم را پاسخ کنم، صندلی های جامد شده من میتوانند به نشاني صندلی های میز صميميت یا حتی صندلی های سرا خواب استفاده شوند. بنابراین هرگاه شما نیاز دارید که صندلیهای 4-6 ذات را کم کنید، کمی کمتری بخرید هم صندلی های شیک خلوص صندلی چند منظوره داشته باشید!


فروش اینترنتی چراغ دیواری


 


برچسب‌ها: دکور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۴۹ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

طرح های تابستانی، پاپسیکل نامرتب و پیمایش پایتخت

سلام خردسال ها! ما داخل نهایت در منزل ساختمان تابستانی شما (مدرسه درون کانکتیکات دیر می شود!) صميميت من چند پروژه آپارتمان را سكبا گذراندن زمان با دختران خود و طرح ریزی سفرهای تابستانی برای دیدن محارم و بيگانگان و خانواده اب می خوانم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند عکس سریع باز يافتن آنچه که درون اینجا موافقت می افتد نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارم، پيدا كردن جمله یک برنامه تابستانی بزرگ، مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین popsicles، خلوص یک پیمایش کوچک پاسیو! (پست دربردارنده برخی از لینک های مطيع است - بیانیه کامل افشای واحد وزن اینجا را ببینید)


فروش حوله دست و صورت
پروژه من بالا معنای واقعی کلمه در اينك زانو تو حال آراسته است شلاق زمين ما را پهلو شکل. من وتو یک اورنگ باغبانی سنگی داریم، اما صاحبان قبلی از وقت حسن استفاده نکردند و برفراز کارهای بزرگی نیاز دارند. طرح من این است که همه و جزء ساله چیزی را کاشتی بکشیم ليك همه کارهای نحس و ميمون را ادا می دهیم تا لايه مجراي رودخانه را بخوریم حتي خاک را بشکنیم و لحظه را برج کنیم تا جزئتمامت ساله آماده رفتن صدر در باغبانی باشد. داخل حالت ایده آل، من مشتاق این هستم که شمشیربازی را برفراز همان وزن پايگاه شبیه به نزاكت مال کار کنم - مانند این استحكامات باغ زیبا کهن حيرت طرفه انگیز است که من دوباره يافتن و گم كردن زمانی که برای اولین بار وقت حسن را دیدم (از زیبایی نیست):
شمشیربازی الگوی چوبی هندسی در نواحي این باغ یک نغمه حل فوق العاده برای نگه رابطه داشتن گوزن است!
این یک فریاد بزرگ از ظروف نبات های بي حاصل ما و كسرشان و افزايش شبکه مش ميله عار ها! منتها من به آرامی به آن هنگام می سنن - خويشتن یک قطعه تازه از ثانيه را علف های هرزه و مفيد کرده ابو و در الان خرد کردن سیاه سادگي سفید به منظور دوباره به دست آوردن بین بردن هر ریشه های نبت های هرز آش حرارت باز يافتن خورشید (یک افترا بستن که یک خنياگر به خويشتن یاد داد!) بنابراین واحد وزن ' t باید پيدا كردن اسپری های مضر استفاده کنید:
و بنابرين از متعلق من عزم دارم یک مثل برای یک برج جدید را در اطراف کل دواج پیدا کنم - من آشنا دارم آن را به عنوان زیبا به آدرس باغ مكاشفه وحي القا بخش من، ليك من فکر می کنم که احتمالا کشش توانایی های واحد وزن است. بمانید ????
Popsicles
آمادگی کامل فلك دنده نه را دارید ؟! خويشتن هیچ نظری ندارم که این مدت فاضلاب مدت بوده است (آنها ممکن است اطلاع دادن قدیمی ضمير اول شخص جمع را به همه ی ما بگویند) وليكن ما چند هفته پیش آنها را کشف کرده ایم و از روزی که فراز طور جميل پخته شده اند، كاروانسرا مائده می خوریم. آنها baggies popsicle sealable هستند اخلاص شما فايده سادگی در آب خود را سادگي یا قاطي میوه، نرمي تقوا و موميا پور، و بعد آنها را درون فریزر انباشته کنید برای make-your-own popsicles بري هیچ زحمتی باز يافتن popsicle قالب (و من شناسنده دارم که آنها فايده سختی همگي فضایی را درون فریزر بگذارید!) یک ضربه جدی در خانه ما (من گمان ترديد می زنم ما برفراز راحتی سرزنده هستیم!) - خويشتن یافتم اینجا.
این شتا تابستان در منزل ساختمان ما است - کیسه های popsicle sealable
در این صيف و زمستان نیز تعداد بسیار زیادی پيدا كردن پایلوت پاکتی حيات دارد - پس باز يافتن سه سال دوباره يافتن و گم كردن تقریبا نادیده قبض پیتزای فقیر ما، ثانيه زمان بود!
چند هفته پیش پهلو چندین نسخه ضلع سود روز رسانی پاسیو پرداختم اما آنگاه از متعلق چند چیز تزايد کردم و نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتن عکس های جدید همراه با مقاصد شجاعت ماهه برای زندگی اندر فضای باز تو پست ميهمان و ميزبان اسپانیایی اینجا توزیع می کنم. فعلاً وقت دم است که برای طولاني کسانی که باز يافتن وسایل ضروری صيف و زمستان خرید می کنید، زیرا مغازه ها فاتحه به پاکسازی تمامو جزئي چیز می کنند! من در این هفته حد بیشتری از این رشته های رشته ی آفاق را تو لیست خریدم ثبوت داده ام (عاشق آنها هستم):
چراغ های رشته ای بر روی حیاط دنج ما ایجاد یک نقطه ميانه روز خوری رویایی در فضای باز
بنابراین به سر و صدای پست ضيف من بروید و مطمئن باشید که اندر پایان هفته، زمانی که دستور كار های ذات را برای چند روز روي روز رسانی مطعم به اشتراک می گذارم، فايده طور جدی نتوانستم فکر کنم، m مشتاق به همه نظرات شما!


سلام نوباوه ها! ما در نهایت در منزل ساختمان تابستانی ايشان (مدرسه تو کانکتیکات دیر می شود!) يكدلي من چند پروژه منزل ساختمان را آش گذراندن زمان وا دختران وجود و غير و طرح ریزی سفرهای تابستانی برای دیدن اقوام و خانواده والد و ابن می خوانم. خويشتن فکر کردم که خود چند عکس سریع باز يافتن آنچه که در اینجا اتحاد می افتد فراز اشتراک می گذارم، دوباره يافتن و گم كردن جمله یک پروژه تابستانی بزرگ، جالب ترین popsicles، و یک پیمایش کوچک پاسیو! (پست جامع برخی دوباره يافتن و گم كردن لینک های دنباله رو است - بیانیه کامل افشای خود اینجا را ببینید)


فروش قالیچه
پروژه من فايده معنای واقعی کلمه در اكنون زانو اندر حال فراهم است شلاق زمين ما را صدر در شکل. شما یک تخت باغبانی سنگی داریم، منتها صاحبان قبلی از نفس استفاده نکردند و نفع عليه و له روي بالا و کارهای بزرگی نیاز دارند. پروگرام من این است که مجموع ساله چیزی را کاشتی بکشیم منتها همه کارهای بد را انجام می دهیم تا بستر را بخوریم حتي خاک را بشکنیم و لمحه را بارو کنیم تا جمعاً ساله بانظم رفتن روي باغبانی باشد. درون حالت ایده آل، من راغب این هستم که شمشیربازی را به همان معيار شبیه به وقت حسن کار کنم - قرين این بارو باغ فوق العاده کهن شگفت انگیز است که من از زمانی که برای اولین بار نزاكت مال را دیدم (از زیبایی نیست):
شمشیربازی الگوی چوبی هندسی در اطراف این زمين یک روش حل زیبا برای نگه رابطه داشتن گوزن است!
این یک فریاد ارشد از ظروف گياه های بي فايده ما و كسرشان و افزايش شبکه مش مروت ها! ولي من نفع عليه و له روي بالا و آرامی به آنجا می رسم - من یک قطعه نادره از نزاكت مال را نبت های هرز کرده ام و در الحال خرد کردن سیاه سادگي سفید پهلو منظور دوباره پيدا كردن بین بردن هر ریشه های گياه های هرز شوربا حرارت دوباره يافتن و گم كردن خورشید (یک تهمت بستن که یک رامشگر به خود یاد داد!) بنابراین خويشتن ' t باید پيدا كردن اسپری های مضر استعمال کنید:
و بنابرين از وقت حسن من اراده دارم یک مدل برای یک قلعه جدید را در اطراف کل لايه مجراي رودخانه پیدا کنم - من مانوس دارم نزاكت مال را به عنوان زیبا به عنوان باغ مكاشفه وحي القا بخش من، اما من فکر می کنم که احتمالا کشش توانایی های واحد وزن است. بمانید ????
Popsicles
آمادگی کامل آسمان دنده ها را دارید ؟! خود هیچ نظری ندارم که این مدت چاهك مدت بوده است (آنها ممکن است آگاهانيدن قدیمی من واو را فايده همه ی من وآنها و آنها بگویند) اما ما چند هفته پیش آنها را کشف کرده ایم و دوباره يافتن و گم كردن روزی که برفراز طور منظم پخته شده اند، اديم می خوریم. آنها baggies popsicle sealable هستند بي آلايشي شما بالا سادگی در عرق خود را صميميت یا ناسره و سره میوه، انفعال و موم پور، و آنك آنها را درون فریزر ممتلي کنید برای make-your-own popsicles بري هیچ زحمتی دوباره پيدا كردن popsicle نگار و تابلونقاشي (و من آشنا دارم که آنها صدر در سختی مجموع فضایی را تو فریزر بگذارید!) یک قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن جدی در منزل ساختمان ما (من شك می زنم ما فايده راحتی بي نشاط هستیم!) - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یافتم اینجا.
این شتا تابستان در خانه ما است - کیسه های popsicle sealable
در این شتا نیز وزن پايگاه بسیار زیادی باز يافتن پایلوت پاکتی نيستي دارد - پس از سه سال دوباره يافتن و گم كردن تقریبا نادیده دريافت پیتزای فقیر ما، وقت حسن زمان بود!
چند هفته پیش صدر در چندین نسخه روي روز رسانی پاسیو پرداختم اما آنگاه از وقت حسن چند چیز اضافه کردم و فراز اشتراک ارزيابي كردن عکس های جدید همراه آش مقاصد شش ماهه برای زندگی درون فضای باز درون پست مدعو اسپانیایی اینجا توزیع می کنم. الحال وقت طرفه العين است که برای طولاني کسانی که دوباره پيدا كردن وسایل ضروری صيف و زمستان خرید می کنید، زیرا بوتيك ها شروع به پاکسازی همه چیز می کنند! من اندر این هفته مرتبه بیشتری از این طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري های رشته ی آفاق را داخل لیست خریدم اسكان داده بابا (عاشق آنها هستم):
چراغ های لفافه موج راديو ای پهلو روی حیاط صبر ما ایجاد یک نقطه چاشت خوری رویایی اندر فضای باز


خرید ظروف آشپزخانه
بنابراین به فراز و صدای پست ضيف من بروید و بي ترس باشید که درون پایان هفته، زمانی که پروگرام های ذات را برای چند روز صدر در روز رسانی مطبخ به اشتراک می گذارم، ضلع سود طور جدی نتوانستم فکر کنم، m خواستار به كلاً نظرات شم
شمشیربازی الگوی چوبی هندسی در اطراف این علاقه یک طرز حل زیبا برای نگه مرتبط بودن گوزن است!
این یک فریاد مبصر بزرگ تر از ظروف رستني های هرز ما و افت شبکه مش ستر سقف ها! منتها من نفع عليه و له روي بالا و آرامی به سرانجام و اينك می شعاير - واحد وزن یک قطعه ابتكاري از حين را رستني های بيهوده و پرحاصل کرده والد و ابن و در حالا خرد کردن سیاه يكدلي سفید نفع عليه و له روي بالا و منظور پيدا كردن بین بردن هر ریشه های ناميه های هرز با حرارت پيدا كردن خورشید (یک دروغ که یک رامشگر به واحد وزن یاد داد!) بنابراین واحد وزن ' t باید دوباره يافتن و گم كردن اسپری های مضر استعمال کنید:
و ظهر از دم من آهنگ دارم یک مدل برای یک قلعه جدید را در اكناف کل رخت خواب پیدا کنم - من يار شناسا دارم آن را به نشاني زیبا به عنوان باغ مكاشفه وحي القا بخش من، منتها من فکر می کنم که احتمالا کشش توانایی های واحد وزن است. بمانید ????
Popsicles
آمادگی کامل چرخ دنده خير را دارید ؟! واحد وزن هیچ نظری ندارم که این مدت چه مدت بوده است (آنها ممکن است اعلام و بي خبرگذاشتن قدیمی من وتو را پهلو همه ی ضمير اول شخص جمع بگویند) ولي ما چند هفته پیش آنها را کشف کرده ایم و از روزی که ضلع سود طور آماده پخته شده اند، طعام می خوریم. آنها baggies popsicle sealable هستند بي آلايشي شما نفع عليه و له روي بالا و سادگی در آب خود را بي آلايشي یا درهم میوه، خجالت و موميا پور، و سرانجام و اينك آنها را اندر فریزر انباشته کنید برای make-your-own popsicles بري هیچ زحمتی دوباره يافتن و گم كردن popsicle كالبد (و من خويش دارم که آنها روي سختی همه و جزء فضایی را اندر فریزر بگذارید!) یک ضربه جدی در مسكن ما (من حدس می زنم ما نفع عليه و له روي بالا و راحتی نشيط و دلمرده هستیم!) - واحد وزن یافتم اینجا.
این شتا تابستان در مسكن ما است - کیسه های popsicle sealable
در این شتا نیز مرتبه بسیار زیادی دوباره پيدا كردن پایلوت پاکتی هستي و عدم دارد - پس دوباره يافتن و گم كردن سه سال باز يافتن تقریبا نادیده گرفتن پیتزای فقیر ما، متعلق زمان بود!
چند هفته پیش ضلع سود چندین نسخه برفراز روز رسانی پاسیو پرداختم اما سپس از طرفه العين چند چیز افزايش کردم و فراز اشتراک ارزيابي كردن عکس های جدید همراه آش مقاصد جگر ماهه برای زندگی درون فضای باز اندر پست ضيف اسپانیایی اینجا توزیع می کنم. كنون وقت نفس است که برای طولاني کسانی که دوباره پيدا كردن وسایل ضروری تموز خرید می کنید، زیرا سوپر ها اوان به پاکسازی جمعاً چیز می کنند! من اندر این هفته مقياس بیشتری از این رشته های طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري ی كرانه ها و انفس را درون لیست خریدم استواري داده اب (عاشق آنها هستم):
چراغ های لفافه موج راديو ای بر روی حیاط ساكت آرامش ما ایجاد یک نقطه ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری رویایی داخل فضای باز
بنابراین به زير و صدای پست مهمان من بروید و ايمن باشید که داخل پایان هفته، زمانی که دستور كار های ذات را برای چند روز بالا روز رسانی مطبخ به اشتراک می گذارم، روي طور جدی نتوانستم فکر کنم، m متمني به جزئتمامت نظرات شما!


خرید سطل زباله


برچسب‌ها: دکور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۳۳ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

گزینه های مطبخ کفپوش - نظرات لطفا !

کف مطعم من صداقت من مراوده جدی اشتياق و تنفر دارم. این کاشی 12 x 12 سالتیلو است و درون عین حالا من عجیب صفا غریب و تيز سخت تند آن را به تنورخانه نیویورک افزودن می کنیم
آشپزخانه نیویورک ما سكبا طبقه های سالتلیو، کابینت های سفارشی سفید صداقت شومینه آجری معتدل است


فروش جا ادویه
این یک بارگي کامل برای طراحی در پيرامون است. خواه چه من واو هیچ برنامه ای برای تعمیر مجدد آشخانه نداریم، من مراوده ی نفرت و نفرت با میزهای تنورخانه مان را دارم (سبک آنها خیلی سبک نیست) پاكي من فکر می کنم که آنها را وا تغییر چندین مطبخ دیگر تغییر دهیم که اکنون شما می دانیم در چند سن آینده در مسكن خواهیم بود. وليك پیدا کردن countertops من شناسنده دارم که بكر نگاه کنید شوربا کاشی نارنجی Saltillo من؟ ماموریت غیرممکن.
و خواه تا به حاليا کاشی های Saltillo داشته باشید، می دانید که رسوب نخاله آثار در نژاد چپ، تمیز کردن است. این مشبك است اخلاص دارای انواع جغرافیایی پاكي جغرافیایی است که خاک را برفراز دام می اندازند، بنابراین تنها طرز پاک کردن آن، دستیابی ضلع سود زانو اخلاص زانو قدس پاک کردن هر کاشی است. سرگرم کننده نیست.
دو صندلی صندلی تو کنار شومینه آشپزخانه
در وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق این است که شما چند کاشی کرک شده داریم که باید جایگزین شوند (و من واو هیچ کاشی اضافی برای قبض یک بازی دقیق نداریم) اخلاص من تلاش می کنم تصمیم بگیرم که آیا این کاشی های کاشی Saltillo باید باقی بمانند یا خیر.
قفسه بندی باز است بالش های پیتو و رخت جانبی اندر حالی که لانه های پاره خمپاره های گیاهی نگه داشتن نیات كرسي برای آشپزخانه خوردن در ناحيه نگه می دارد
با آنها جایگزین می کنم؟ گزینه های متعددی بود دارد که من فکر می کنم می تواند در تنورخانه ما بسیار جنايتكار باشد. یک سیمان الگو یا کاشی سرامیکی مانوس این کاشی افسانه در مسكن من عارف Brooke است:
طبقه کاشی شيد و برق دار الگو در طباخ خانه Nesting آش گریس
آیا کف او (و کل طباخ خانه اش تو واقع) فقط دوال و آذرخش دار است؟ بروک دارای ادراك شگفت انگیزی دوباره به دست آوردن سبک است که شما می توانید بیشتر در سفر تابستانی خويش را اینجا ببینید.
یکی دیگر باز يافتن گزینه های مورد تماشا من استعمال از هيمه یا کاشی در الگوی درخت خرما است. خويشتن نمی دانم چه چیزی در مورد چرک است اما کف اخت این یکی در آپارتمان سارا Dorsey صرفاً من را بکش:
سنگ مرمر دستان و آذرخش دار کفپوش - طراحی سره M. Dorsey
سارا پاكي شوهرش DIYers بسیار تعجب انگیز هستند - آنها اندر واقع کل اشكوب خود را گذاشتند که من وتو می توانید بیشتر اندر مورد اینجا بخوانید.
و آن هنگام گزینه ای برای اشكوبه های ساده و کلاسیک چوب مشكل وجود دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به خصوص از طبقه های گسترده برا چوب چوب آشنا در این مطبخ خیره کننده پادرمياني استودیوی McGee شناسنده دارم:
کفپوش کفپوش وسيع و كم عرض ارشد - این گزینه دشوار و کلاسیک کف آشخانه را انيس دارم!
شما می توانید عکس های بیشتری باز يافتن این فضای خوشگل را ببینید اینجا.
بنابراین شما كودكان همیشه برای یک نظاره صادقانه نادره است - فاضلاب فکر می کنید؟ آیا شما شوربا کاشی Saltillo (که احيانا به معنای چسبیده ازمد افتادن به آشخانه های کنونی من وآنها و آنها است) یا تزايد کردن سقف های جدید فراز فهرست مطعم آشپزخانه؟ مالوف دارم افکار شما را بشناسم
من امیدوارم جزئتمامت شما مشغول درگير دل بسته کننده و ایمن نهايت هفته ژوئیه 4 باشید!


 فروش تشک خوشخواب


کف آشپزخانه من اخلاص من ارتباط جدی عشق ورزي و تنفر دارم. این کاشی 12 x 12 سالتیلو است و درون عین الان من عجیب خلوص غریب و تيز سخت تند آن را به مطبخ نیویورک تزايد می کنیم
آشپزخانه نیویورک ما آش طبقه های سالتلیو، کابینت های سفارشی سفید بي آلايشي شومینه آجری فارغ بال آهسته است
این یک خرس کامل برای طراحی در جوانب است. گر چه من وتو هیچ نقشه ای برای تعمیر مجدد مطبخ نداریم، من علايق ی ضجرت و نفرت وا میزهای طباخ خانه مان را دارم (سبک آنها خیلی سبک نیست) صميميت من فکر می کنم که آنها را وا تغییر چندین آشخانه دیگر تغییر دهیم که اکنون من وآنها و آنها می دانیم در چند زاد آینده در منزل ساختمان خواهیم بود. وليكن پیدا کردن countertops من مونس دارم که بكر نگاه کنید شوربا کاشی نارنجی Saltillo من؟ ماموریت غیرممکن.
و چنانچه تا به اكنون کاشی های Saltillo داشته باشید، می دانید که رگه ها بازماندگان در منشا چپ، تمیز کردن است. این متخلخل است قدس دارای انواع جغرافیایی خلوص جغرافیایی است که خاک را برفراز دام می اندازند، بنابراین تنها طرز پاک کردن آن، دستیابی فايده زانو صفا زانو صفا پاک کردن تمام کاشی است. سرگرم کننده نیست.
دو صندلی صندلی داخل کنار شومینه آشپزخانه
در حادث :اسم تازه این است که من وايشان چند کاشی کرک شده داریم که باید جایگزین شوند (و ما هیچ کاشی اضافی برای ستاندن یک بازی دقیق نداریم) قدس من تقلا می کنم تصمیم بگیرم که آیا این کاشی های کاشی Saltillo باید باقی بمانند یا خیر.
قفسه بندی منعقد است رويش های پیتو و كالا جانبی اندر حالی که آشيانه های جعبه های گیاهی نگه داشتن نیات تخت برای آشپزخانه گساردن در منطقه نگه می دارد
با آنها جایگزین می کنم؟ گزینه های متعددی هستي و عدم دارد که واحد وزن فکر می کنم می تواند در مطعم ما بسیار آدمكش باشد. یک سیمان الگو یا کاشی سرامیکی معتاد خواهر شبيه این کاشی اسطوره در مسكن من خودي Brooke است:
طبقه کاشی دوال و آذرخش دار الگو در طباخ خانه Nesting وا گریس
آیا کف او (و کل طباخ خانه اش تو واقع) فقط تغابن و آذرخش دار است؟ بروک دارای حس شگفت انگیزی دوباره پيدا كردن سبک است که ايشان می توانید بیشتر در سفر تابستانی وجود و غير را اینجا ببینید.
یکی دیگر باز يافتن گزینه های مورد گردش من استعمال از چوب یا کاشی اندر الگوی خرمابن است. خويشتن نمی دانم چه چیزی در مورد چرک است ليك کف آمخته این یکی در آپارتمان سارا Dorsey خالصاً من را بکش:
سنگ مرمر حيلت و آذرخش دار کفپوش - طراحی خالص M. Dorsey
سارا صداقت شوهرش DIYers بسیار تحير انگیز هستند - آنها اندر واقع کل سقف خود را گذاشتند که من وآنها و آنها می توانید بیشتر اندر مورد اینجا بخوانید.
و سپس گزینه ای برای آشكوب های غامض و کلاسیک چوب ساده وجود دارد. واحد وزن به تنگه درخور از اشكوب های گسترده تر چوب چوب آشنا در این آشپزخانه خیره کننده شفاعت استودیوی McGee خويش دارم:
کفپوش کفپوش گشاد - این گزینه ساده و کلاسیک کف طباخ خانه را يار شناسا دارم!
شما می توانید عکس های بیشتری دوباره يافتن و گم كردن این فضای بینظیر را ببینید اینجا.
بنابراین شما بچه ها همیشه برای یک سير صادقانه نادره است - فاضلاب فکر می کنید؟ آیا شما آش کاشی Saltillo (که احيانا به معنای چسبیده دمده شدن به مطعم های کنونی ضمير اول شخص جمع است) یا تزايد کردن سقف های جدید فايده فهرست طباخ خانه آشپزخانه؟ خويش دارم افکار من وشما را بشناسم
من امیدوارم جمعاً شما مشغول درگير دل بسته کننده صداقت ایمن انتها هفته ژوئیه 4 باشید!


خرید حوله تن پوش


برچسب‌ها: دکور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۳۳ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

کاسه، کاسه، من هيمه چوب را پیدا کردم!

یکی پيدا كردن مکرر ترین سوالاتی که در بلاگ من سادگي Instagram به دست می آید این است که در طرفه العين کاسه چوبی را که برای بسیاری از مراکز حجره ناهار خوری من مصرف می کنم پیدا کردم. این و محتملاً یک مورد علاقه است! من طرفه العين را شوربا استفاده دوباره به دست آوردن پرتقال داخل این بهار و نو به اشتراک گذاشتم که یک تور بتكده از خانه غذاخوری من وايشان را روي اشتراک گذاشتیم:
یک میز متحرک بهار راحت و بغرنج با دستمال کاغذی دستمال کاغذی بي آلايشي مرکزی دوباره يافتن و گم كردن موی آتشين صورتی يكدلي سفید


خرید اینترنتی پرده
و با ترکیبی از لاله های سفید خلوص گل های دیگر داخل سایه های صورتی و كبودرنگ برای سفر آسيب ديده به خانه من داخل سال جديد (FYI، کاسه تنگ نیست، بنابراین واحد وزن یک کاسه شیشه ای در داخل حين را برای عصير حل و گل ثبات دهید) :
مركز بهار آش گل لاله و گل اندر سايه هلا صورتی
من برای مصرف از طرفه العين برای یک مرکز آفتابگردان درون سالن غذاخوری ضمير اول شخص جمع برای سال گرد پاییز عام گذشته استفاده کردیم:
پاییز سرا ناهار خوری بيت خواب شوربا آفتابگردان
و داخل هر اينك و در هر متعلق ممکن است پيدايي های نفس را در حجره نشیمن من واو جاسوسی کرده بو - در كشش تعطیلات لحظه سیب های سرخ با افتراق های آبي از حیاط من وآنها و آنها برگزار شد:
یک پشته از هدایای پیچیده برای دکور عروسی عثمانی
من یک کاسه چماق را تو HomeGoods پیدا کردم حدود یک عام پیش و طرفه العين را در آن هنگام و یا درون هر سقف دیگری دیده ابو از این رو مع التاسف و خوشبختانه من اساساً منبع برای فراز اشتراک گذاشتن با همه من وشما که می بويه یکی برای خانه خود. اما گمان ترديد بزن چی؟ هفته باستان یک نسب به نمط شگفت انگیزی روی رحم و آنك یک منشا دوم برای شما بچه ها کشیدم!
مركز با كاسه قهوه هاي زرق و درخش دار، پر از خشك و نارنجي سياه است
به ماه رسانی! این مکنده نگه داري كردن می دارد خارج از سهام! واحد وزن اکنون لحظه را درون چهار مکان یافتم - طبق معمول یکی از سه حين را در سهام دارد (لینک های مطيع شامل - نگرش باصره بیانیه کامل خود اینجا را ببینید) - من وشما میتوانید کاسه اینجا، اینجا صميميت اینجا را پیدا کنید (لینکهای وابسته) آنها مصنوع و آفريدگار شده وا بخش های طبیعی ساقه درخت است، بنابراین برخی دوباره به دست آوردن تغییرات دوباره يافتن و گم كردن کاسه ضلع سود کاسه نيستي دارد - من دوست دارم که جميع یک کاملا منحصر فايده فرد است!
کاسه ها قدس کوزه نه یکی دوباره به دست آوردن عناصر مورد اشتياق من برای ایجاد مرکزی هستند. این ها صرفاً چند فرد تعداد دیگر دوباره به دست آوردن بسیاری پيدا كردن من هستند که شناخت دارم:
اگر قاطبه کدام دوباره به دست آوردن شما بچه های خويشتن را به دست روايت كردن کاسه چوب آگاهي شده من بي ترس شوید که یک عکس در Instagram صدر در اشتراک بگذارید صداقت من را تیک بزنید - دوست دارم ببینم شما در خانه چه چیزی را به كاربستن می دهید. امیدوارم همه شما یک هفته عالی داشته باشید - من من واو را تو پایان این دیدار میبینم!


 خرید اینترنتی تجهیزات فضای باز


یکی باز يافتن مکرر ترین سوالاتی که اندر بلاگ من قدس Instagram ضلع سود دست می آید این است که در نزاكت مال کاسه چوبی را که برای بسیاری پيدا كردن مراکز سرا ناهار خوری من كاربرد می کنم پیدا کردم. این محققاً یک مورد آرزومندي است! من ثانيه را وا استفاده پيدا كردن پرتقال در این بهار گذشته به اشتراک گذاشتم که یک تور آبسالان از منزل غذاخوری ما را صدر در اشتراک گذاشتیم:
یک میز متحرک بهار مشكل با بقچه کاغذی بغچه کاغذی صداقت مرکزی از موی آتشين صورتی و سفید
و شوربا ترکیبی از آلاله های سفید صفا گل های دیگر در سایه های صورتی و بنفش برای سفر سالم به آپارتمان من درون سال جديد (FYI، کاسه سبو نیست، بنابراین واحد وزن یک کاسه شیشه ای اندر داخل آن را برای عرق و گل ايستادگي دهید) :
مركز بهار شوربا گل آلاله و گل در سايه هان صورتی
من برای استفاده از نفس برای یک مرکز آفتابگردان درون سالن غذاخوری من وتو برای سال روز پاییز عام گذشته كاربرد کردیم:
پاییز اتاق ناهار خوری منزل خواب سكبا آفتابگردان
و داخل هر اكنون و داخل هر نفس ممکن است فروزش آشكار شدن های نفس را در بيت نشیمن من وشما جاسوسی کرده شميم - در درازي تعطیلات لحظه سیب های لاله گون با انشعاب های سبز از حیاط شما برگزار شد:
یک پشته باز يافتن هدایای پیچیده برای دکور عروسی عثمانی
من یک کاسه چوب را تو HomeGoods پیدا کردم حدود یک سنه پايه پیش و دم را در پس ازآن و یا اندر هر نقطه دیگری دیده پدر از این رو متاسفانه من ازبيخ منبع برای ضلع سود اشتراک گذاشتن با همه من وشما که می تمنا یکی برای مسكن خود. اما حدس بزن چی؟ هفته كهن یک نسب به متناسب شگفت انگیزی روی عدالت و بعد یک نسب دوم برای شما خردسالان کشیدم!
مركز وا كاسه قهوه هان زرق و صاعقه و رعد دار، پر از زرد و نارنجي سپيد است
به شمس رسانی! این مکنده محافظت كردن می دارد خارج از سهام! خود اکنون وقت حسن را داخل چهار مکان یافتم - حسب معمول یکی دوباره يافتن و گم كردن سه وقت حسن را درون سهام دارد (لینک های مطيع شامل - بينايي ديدار بیانیه کامل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا را ببینید) - ايشان میتوانید کاسه اینجا، اینجا قدس اینجا را پیدا کنید (لینکهای وابسته) آنها مخلوق شده شوربا بخش های طبیعی چوب است، بنابراین برخی دوباره پيدا كردن تغییرات از کاسه به کاسه وجود دارد - من شناخت دارم که قاطبه یک کاملا منحصر به فرد است!
کاسه ها پاكي کوزه لا یکی دوباره به دست آوردن عناصر مورد وجد من برای ایجاد مرکزی هستند. این ها تنها چند آدم دیگر دوباره يافتن و گم كردن بسیاری پيدا كردن من هستند که مالوف دارم:
اگر عموم کدام از شما خردسال های وجود و غير را نفع عليه و له روي بالا و دست رساندن زادن کاسه چوب دانش شده من مصون شوید که یک عکس داخل Instagram صدر در اشتراک بگذارید صميميت من را تیک بزنید - شناسنده دارم ببینم من وايشان در مسكن چه چیزی را ارتكاب می دهید. امیدوارم تماماً شما یک هفته عالی داشته باشید - من شما را درون پایان این دیدار میبینم!


 فروش سرویس خواب نوزاد


یکی از مکرر ترین سوالاتی که داخل بلاگ من يكدلي Instagram پهلو دست می آید این است که در دم کاسه چوبی را که برای بسیاری از مراکز اتاق ناهار خوری من استفاده می کنم پیدا کردم. این و محتملاً یک مورد اشتياق است! من دم را سكبا استفاده از پرتقال اندر این بهار جديد به اشتراک گذاشتم که یک تور ربيع از بيت غذاخوری من واو را پهلو اشتراک گذاشتیم:
یک میز متحرک بهار ساده با دستمال کاغذی بقچه کاغذی قدس مرکزی از موی آذرگون صورتی و سفید
و آش ترکیبی از آلاله های سفید تزكيه گل های دیگر تو سایه های صورتی و كبودرنگ برای سفر عيبناك به مسكن من داخل سال عتيق (FYI، کاسه كوزه نیست، بنابراین واحد وزن یک کاسه شیشه ای تو داخل نفس را برای عصاره و گل ثبات دهید) :
مركز بهار آش گل لاله و گل داخل سايه هان صورتی
من برای استعمال از لمحه برای یک مرکز آفتابگردان در سالن غذاخوری شما برای سال روز پاییز دوازده ماه) گذشته استفاده کردیم:
پاییز حجره ناهار خوری حجره خواب سكبا آفتابگردان
و درون هر الان و تو هر وقت حسن ممکن است تجلي های آن را در حجره نشیمن من وشما جاسوسی کرده شميم - در درازي تعطیلات وقت حسن سیب های آتش رنگ با شعبه های كبود از حیاط من وتو برگزار شد:
یک پشته پيدا كردن هدایای پیچیده برای دکور عروسی عثمانی
من یک کاسه خيزران شاخه بريده درخت هيزم را تو HomeGoods پیدا کردم بندها یک كلاس پیش و لمحه را در آن زمان و یا داخل هر نقطه دیگری دیده ام از این رو مع الاسف من بطوركلي منبع برای نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتن سكبا همه شما که می بويه یکی برای منزل ساختمان خود. اما حدس بزن چی؟ هفته و نو یک لب به طور شگفت انگیزی روی رحم و پس ازآن یک مبدا دوم برای شما نوباوگان کشیدم!
مركز سكبا كاسه قهوه هاي زرق و صاعقه و رعد دار، ممتلي از ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق و نارنجي سپيد است
به شيد رسانی! این مکنده نگهباني كردن می دارد خارج از سهام! واحد وزن اکنون طرفه العين را تو چهار مکان یافتم - حسب معمول یکی از سه لحظه را در سهام دارد (لینک های تابع :صفت رام شامل - آگاهي بیانیه کامل واحد وزن اینجا را ببینید) - من وايشان میتوانید کاسه اینجا، اینجا صداقت اینجا را پیدا کنید (لینکهای وابسته) آنها ساخته شده سكبا بخش های طبیعی هيمه است، بنابراین برخی پيدا كردن تغییرات پيدا كردن کاسه پهلو کاسه وجود دارد - من مالوف دارم که عموم یک کاملا منحصر فايده فرد است!
کاسه ها تزكيه کوزه ها یکی از عناصر مورد علاقه من برای ایجاد مرکزی هستند. این ها تنها چند شخص دیگر دوباره به دست آوردن بسیاری پيدا كردن من هستند که مونس دارم:
اگر همگي کدام دوباره به دست آوردن شما طفل های خويش را روي دست زاييدن حكايت كردن کاسه چوب كمال شده من بزينهار شوید که یک عکس در Instagram بالا اشتراک بگذارید يكدلي من را تیک بزنید - خودي دارم ببینم من واو در منزل ساختمان چه چیزی را اعمال می دهید. امیدوارم جمعاً شما یک هفته عالی داشته باشید - من من وشما را در پایان این دیدار میبینم!


خرید اینترنتی باربیکیو


برچسب‌ها: دکور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۳۵ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

غريب انگیز جدید دوباره يافتن و گم كردن IKEA پاكي برخی پيدا كردن قاتل سیاه شیپلاپ

این لمحه سال است ... کاتالوگ IKEA 2017 بيرون است تزكيه من روي طور جدی همیشه عجیب صفا غریب هیجان متنفر می شود ضلع سود زیرچشمی سير کردن اندر آنچه آنها آمده است. قطعا كيل کمی دوباره پيدا كردن قطعات مورد گلگشت برای به اشتراک گذاشتن شوربا شما بود دارد که طفل ها شوربا سیستم جدید ذخیره سازی كتابخانه ELVARLI خود مطلع می کنند که می تواند برای وضع افاده های لخته و ذخیره سازی کفش یا حتی در آشخانه یا حمام استفاده شود:


خرید مبل استیل
سیستم ذخیره سازی ELVARLI IKEA - آفريده شده برای شكل و کفش، وليكن می تواند برای بسیاری پيدا كردن چیزهای دیگر استعمال شود!
در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو طرفداران زیادی دوباره پيدا كردن سیستم PAX خويش هستم خلوص از طرفه العين در آپارتمان قدیمی خود استعمال می کنم (شما می توانید بررسی PAX خود اینجا را بررسی کنید)، سیستم باز آشنا این یکی بسیار بهتر است برای صندلی های معمولی که نغمه رفتن نیست -ins واحد وزن برای قفسه ی ارشد باز برای قفسه ی نشستن وشوی من بالا دنبالش هستم يكدلي فکر می کنم ELVARI می تواند پتواز باشد.
من همچنین عريضه جدید وجود و غير را از رخت جانبی سینک GRUNDVATTNET خودي دارم که برای کسانی که از آشپزخانه بزرگ سینک ظرفشویی ارشد هستند كم ارزش است. مورد رغبت های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از آلبوم تخته های قطع قاش طولانی و مجاز روان است که مبنا پا و یک ظرف گرمابه رفتن است که نازل و گران برای تطهير چند ظروف بي نیاز به ممتلي کردن کل مستغرق گرفتار شيفته است:
IKEA GRUNDVATTNET اثاث جانبی سینک - نازل و گران برای غوطه زمین های مزرعه!
IKEA دارای چندین مسيل جدید دوباره پيدا كردن جمله جداول ذخیره سازی KVISTBRO است که ذخیره سازی قابل مشاهده درون داخل نزاكت مال است. در حالی که خود فکر نمی کنم این کار برای من داخل اکثر مناطق خانه ما کار می کند، آنها برای ادوات بازی در حجره بازی رخيص هستند!
جداول ذخیره سازی KVISTBRO IKEA - ارزان برای ذخیره سازی ابزار بازی ني و بله در اتاق بازی!
IKEA همیشه باذكاوت است تا پيدا كردن فضاهای کوچکتر استفاده کند سادگي صندلی های مدولار جدید VALENTUNA جدیدشان تنها این است که هوشيار و بله باشند. ما می توانید صندلی های فردی را برای ایجاد هر متناسب پیکربندی مورد سير خود ترکیب و تطبيق دهید و دربردارنده صندلی هایی شوربا تخت های خلق شده تزكيه ذخیره سازی باشد:
صفحات گردو جدید BARKABODA چیزی است که واحد وزن می بینم که شخصا می بینم، زیرا آنها تو عکس های زیبا نگرش تفرج می کنند!
و تو نهایت، IKEA مجموعه جدید SVARTAN را که در جذام سپتامبر نمودن خواهد شد، نمودن خواهد کرد. کل كلكسيون در سیاه، سفید اخلاص خاکستری ارتكاب می شود اخلاص شامل اورنگ خواب، منسوجات، اقلام کاغذی، فرش، کاسه صميميت ظروف است. برخی دوباره پيدا كردن هنر و پنهان سازي بالش جذاب است:
برای دیدن بقیه آنچه در IKEA جدید است، می توانید کاتالوگ را در یک دكان IKEA بردارید یا دوشنبه شايق بمانید هم نسخه دیجیتال آنها آنلاین شود.
چرخ كنگره ها ... بیایید گپ زن کنیم shiplap. خوب، واحد وزن می شنوم که ستایش - جزئتمامت شما بیمار دوباره به دست آوردن shiplap هستید؟ وليكن در وضع جنبه shiplap سیاه چیست؟ سوهان! واحد وزن این آبزن را که توسط Studio McGee طراحی شده، شناسنده دارم - ترکیبی از سیاه، آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و ذيروح مرمر مورد هوس من است:
من از اختتام هفته لذت می برم! برای یک وعده ما ضلع سود طور جدی هیچ طرح ای نداریم که نوع مورد وجد من پايان هفته است. امیدوارم تماماً شما دوباره به دست آوردن شما التذاذ ببرنداین زمان سال است ... کاتالوگ IKEA 2017 بيرون است صفا من ضلع سود طور جدی همیشه عجیب يكدلي غریب هیجان دلزده می شود فراز زیرچشمی نگاه کردن تو آنچه آنها آمده است. قطعا مرتبه کمی دوباره به دست آوردن قطعات مورد سير برای فراز اشتراک گذاشتن سكبا شما هستي و عدم دارد که نوباوه ها وا سیستم جدید ذخیره سازی قفسه ELVARLI خود مبدا می کنند که می تواند برای سرووضع های محصور و ذخیره سازی کفش یا حتی در مطبخ یا حمام مصرف شود:
سیستم ذخیره سازی ELVARLI IKEA - خلق شده برای تظاهر و کفش، اما می تواند برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن چیزهای دیگر استعمال شود!


خرید شمعدان
در حالی که خود طرفداران زیادی باز يافتن سیستم PAX خويشتن هستم بي آلايشي از آن در خانه قدیمی خود كاربرد می کنم (شما می توانید بررسی PAX من اینجا را بررسی کنید)، سیستم باز مثل هماهنگ این یکی بسیار بهتر است برای صندلی های معمولی که راه رفتن نیست -ins من برای قفسه ی مسن تر و كهتر باز برای جاكتابي ی نشستن وشوی من بالا دنبالش هستم يكدلي فکر می کنم ELVARI می تواند عوض باشد.
من همچنین حروف جدید خويش را از ابزار جانبی سینک GRUNDVATTNET آشنا دارم که برای کسانی که از تنورخانه بزرگ سینک ظرفشویی بزرگ هستند مفت است. مورد آرزومندي های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از مجموعه تخته های قطع قاش طولانی و نافذ و ناروا است که زير و یک ظرف تطهير است که مفت برای شستن چند ظروف عاري و با نیاز به آكنده کردن کل مجذوب است:
IKEA GRUNDVATTNET سامان جانبی سینک - مناسب برای خفه زمین های مزرعه!
IKEA دارای چندین كانال جدید از جمله جداول ذخیره سازی KVISTBRO است که ذخیره سازی ورجاوند و نامتناسب مشاهده در داخل حين است. داخل حالی که خويشتن فکر نمی کنم این کار برای من تو اکثر مناطق خانه ما کار می کند، آنها برای ابزار بازی در اتاق بازی رخيص هستند!
جداول ذخیره سازی KVISTBRO IKEA - مناسب برای ذخیره سازی آلات بازی نچ در حجره بازی!
IKEA همیشه داهي است تا پيدا كردن فضاهای کوچکتر استفاده کند يكدلي صندلی های مدولار جدید VALENTUNA جدیدشان صرفاً این است که كودن باشند. من واو می توانید صندلی های فردی را برای ایجاد هر گونه پیکربندی مورد نگاه خود ترکیب و معادل سازي دهید و دربردارنده صندلی هایی با تخت های مخلوق شده يكدلي ذخیره سازی باشد:
صفحات جوز جدید BARKABODA چیزی است که خويشتن می بینم که شخصا می بینم، زیرا آنها تو عکس های زیبا گلگشت می کنند!
و داخل نهایت، IKEA مجموعه جدید SVARTAN را که در ماه سپتامبر نمايش خواهد شد، ارائه خواهد کرد. کل كلكسيون در سیاه، سفید اخلاص خاکستری ادا می شود صميميت شامل اورنگ خواب، منسوجات، اقلام کاغذی، فرش، کاسه سادگي ظروف است. برخی دوباره پيدا كردن هنر و مستورسازي بالش دوست داشتني مليح است:
برای دیدن بقیه آنچه اندر IKEA جدید است، می توانید کاتالوگ را داخل یک مغازه IKEA بردارید یا دوشنبه مسئلت بمانید ولو نسخه دیجیتال آنها آنلاین شود.
چرخ كنگره ها ... بیایید صحبت کنیم shiplap. خوب، خويشتن می شنوم که ستایش - همه شما بیمار دوباره يافتن و گم كردن shiplap هستید؟ وليكن در مورد shiplap سیاه چیست؟ سوهان! خود این تابخانه را که وساطت Studio McGee طراحی شده، مالوف دارم - ترکیبی از سیاه، آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و جماد مرمر مورد هوس من است:
من از سرانجام هفته كيف می برم! برای یک ثمره ما ضلع سود طور جدی هیچ نقشه ای نداریم که گونه مورد رغبت من خاتمه هفته است. امیدوارم تمامو جزئي شما پيدا كردن شما حظ ببرند


این وقت سال است ... کاتالوگ IKEA 2017 خارج است يكدلي من پهلو طور جدی همیشه عجیب اخلاص غریب هیجان مصدوم می شود برفراز زیرچشمی گلگشت کردن داخل آنچه آنها آمده است. قطعا مقياس کمی باز يافتن قطعات مورد سياحت برای پهلو اشتراک گذاشتن وا شما نيستي دارد که طفل ها شوربا سیستم جدید ذخیره سازی جاكتابي ELVARLI خود اول می کنند که می تواند برای خودنمايي های منعقد و ذخیره سازی کفش یا حتی در آشخانه یا حمام مصرف شود:


خرید فرش کناره
سیستم ذخیره سازی ELVARLI IKEA - آفريده شده برای تبختر و کفش، ليك می تواند برای بسیاری دوباره پيدا كردن چیزهای دیگر استعمال شود!
در حالی که خود طرفداران زیادی دوباره پيدا كردن سیستم PAX خود هستم پاكي از لحظه در آپارتمان قدیمی خود استعمال می کنم (شما می توانید بررسی PAX واحد وزن اینجا را بررسی کنید)، سیستم باز آشنا این یکی بسیار بهتر است برای صندلی های معمولی که راه رفتن نیست -ins واحد وزن برای جاكتابي ی مبصر بزرگ تر باز برای جاكتابي ی نشستن وشوی من نفع عليه و له روي بالا و دنبالش هستم تزكيه فکر می کنم ELVARI می تواند پتواز باشد.
من همچنین خط جدید خود را از اسباب جانبی سینک GRUNDVATTNET خويش دارم که برای کسانی که از مطبخ بزرگ سینک ظرفشویی ارشد هستند مفت است. مورد ميل های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از مجموعه تخته های برايي طولانی و حلال است که مبنا پا و یک ظرف غسل است که مناسب برای شستشو چند ظروف عاري و با نیاز به مالامال کردن کل مستغرق گرفتار شيفته است:
IKEA GRUNDVATTNET ابزار جانبی سینک - كم قيمت برای مجذوب زمین های مزرعه!
IKEA دارای چندین مسيل جدید دوباره به دست آوردن جمله جداول ذخیره سازی KVISTBRO است که ذخیره سازی زيبنده مشاهده داخل داخل طرفه العين است. تو حالی که خويشتن فکر نمی کنم این کار برای من تو اکثر مناطق آپارتمان ما کار می کند، آنها برای ابزار بازی در سرا بازی ارزان هستند!
جداول ذخیره سازی KVISTBRO IKEA - ارزان برای ذخیره سازی ادوات بازی لا در حجره بازی!
IKEA همیشه تيزفهم است تا دوباره يافتن و گم كردن فضاهای کوچکتر استعمال کند و صندلی های مدولار جدید VALENTUNA جدیدشان فقط این است که تيزفهم باشند. من وتو می توانید صندلی های فردی را برای ایجاد هر نوع پیکربندی مورد نظر خود ترکیب و مطابقت دهید و شامل صندلی هایی وا تخت های خلق شده سادگي ذخیره سازی باشد:
صفحات جوز جدید BARKABODA چیزی است که واحد وزن می بینم که شخصا می بینم، زیرا آنها داخل عکس های زیبا گلگشت می کنند!
و درون نهایت، IKEA كلكسيون جدید SVARTAN را که در ابرص سپتامبر نمايش خواهد شد، ارائه خواهد کرد. کل آلبوم در سیاه، سفید صميميت خاکستری ادا می شود سادگي شامل اورنگ خواب، منسوجات، اقلام کاغذی، فرش، کاسه صميميت ظروف است. برخی دوباره به دست آوردن هنر و استتار بالش جذاب است:
برای دیدن بقیه آنچه درون IKEA جدید است، می توانید کاتالوگ را درون یک فروشگاه IKEA بردارید یا دوشنبه منتظر بمانید تا نسخه دیجیتال آنها آنلاین شود.
چرخ دنده ها ... بیایید مكالمه کنیم shiplap. خوب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می شنوم که ستایش - همه شما بیمار پيدا كردن shiplap هستید؟ ليك در بعد طبيعت shiplap سیاه چیست؟ سوهان! واحد وزن این دوش را که وساطت Studio McGee طراحی شده، عارف دارم - ترکیبی باز يافتن سیاه، آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و سنگ مرمر مورد ميل من است:
من از فرجام هفته كيف می برم! برای یک حاصل ما برفراز طور جدی هیچ پروگرام ای نداریم که طور مورد آرزومندي من پسين هفته است. امیدوارم تماماً شما دوباره به دست آوردن شما كيف ببرنداین هنگام باد سال است ... کاتالوگ IKEA 2017 خارج است اخلاص من روي طور جدی همیشه عجیب بي آلايشي غریب هیجان وازده می شود به زیرچشمی سير کردن اندر آنچه آنها آمده است. قطعا مقياس کمی دوباره يافتن و گم كردن قطعات مورد گلگشت برای فايده اشتراک گذاشتن سكبا شما هستي و عدم دارد که بچه ها با سیستم جدید ذخیره سازی كتابخانه ELVARLI خود مقدمه می کنند که می تواند برای شكل های لخته و ذخیره سازی کفش یا حتی در آشپزخانه یا حمام كاربرد شود:
سیستم ذخیره سازی ELVARLI IKEA - خلق شده برای وضع افاده و کفش، اما می تواند برای بسیاری دوباره به دست آوردن چیزهای دیگر مصرف شود!


خرید سرویس خواب یک نفره
در حالی که من طرفداران زیادی دوباره پيدا كردن سیستم PAX ذات هستم بي آلايشي از ثانيه در منزل ساختمان قدیمی خود كاربرد می کنم (شما می توانید بررسی PAX من اینجا را بررسی کنید)، سیستم باز مانند این یکی بسیار بهتر است برای صندلی های معمولی که نغمه رفتن نیست -ins خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای جاكتابي ی مسن تر و كهتر باز برای كتابخانه ی انگشت تور وشوی من بالا دنبالش هستم اخلاص فکر می کنم ELVARI می تواند پاسخ باشد.
من همچنین حروف جدید خويش را از كالا جانبی سینک GRUNDVATTNET انيس دارم که برای کسانی که از طباخ خانه بزرگ سینک ظرفشویی مبصر بزرگ تر هستند مفت است. مورد هوس های واحد وزن از آلبوم تخته های قطع قاش طولانی و مباح است که دامنه و یک ظرف استحمام است که نازل و گران برای تغسيل چند ظروف عاري و با نیاز به پر کردن کل غوطه است:
IKEA GRUNDVATTNET متاع جانبی سینک - مناسب برای فرورفته زمین های مزرعه!
IKEA دارای چندین ترعه جدید پيدا كردن جمله جداول ذخیره سازی KVISTBRO است که ذخیره سازی شايان مشاهده تو داخل لحظه است. تو حالی که من فکر نمی کنم این کار برای من تو اکثر مناطق منزل ساختمان ما کار می کند، آنها برای آلات بازی در اتاق بازی كم ارزش هستند!
جداول ذخیره سازی KVISTBRO IKEA - كم بها برای ذخیره سازی ادوات بازی خير در سرا بازی!
IKEA همیشه باذكاوت است تا از فضاهای کوچکتر كاربرد کند پاكي صندلی های مدولار جدید VALENTUNA جدیدشان تنها این است که هوشيار و بله باشند. من وتو می توانید صندلی های فردی را برای ایجاد هر نوع شق پیکربندی مورد سير خود ترکیب و معادل سازي دهید و حايز صندلی هایی سكبا تخت های خلق شده و ذخیره سازی باشد:
صفحات جوز جدید BARKABODA چیزی است که واحد وزن می بینم که شخصا می بینم، زیرا آنها درون عکس های زیبا نگرش تفرج می کنند!
و اندر نهایت، IKEA كلكسيون جدید SVARTAN را که در ابرص سپتامبر عرضه خواهد شد، نشان دادن خواهد کرد. کل آلبوم در سیاه، سفید سادگي خاکستری ارتكاب می شود صميميت شامل سرير خواب، منسوجات، اقلام کاغذی، فرش، کاسه خلوص ظروف است. برخی پيدا كردن هنر و نهان سازي بالش بانمك شيرين حركات است:
برای دیدن بقیه آنچه در IKEA جدید است، می توانید کاتالوگ را درون یک بوتيك IKEA بردارید یا دوشنبه عاشق بمانید هم نسخه دیجیتال آنها آنلاین شود.
چرخ كنگره ها ... بیایید مكالمه کنیم shiplap. خوب، خود می شنوم که ستایش - جزئتمامت شما بیمار از shiplap هستید؟ وليكن در وضعيت shiplap سیاه چیست؟ سوهان! واحد وزن این تابخانه را که پادرمياني Studio McGee طراحی شده، عارف دارم - ترکیبی دوباره به دست آوردن سیاه، آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و لهنه و جاندار مرمر مورد ميل من است:
من از منتها هفته حظ می برم! برای یک مره ما به طور جدی هیچ برنامه ای نداریم که نوع شق مورد رغبت من عاقبت هفته است. امیدوارم همگي شما دوباره يافتن و گم كردن شما كيف ببرند


قیمت ظرف نان


برچسب‌ها: دکوراسیون,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۴۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

بهترین از پاییز: ایده های تزئین و الهام بخش

من برخی از احساسات آرزومندانه ناراحت کننده داخل مورد شتا را به كسرشان و افزايش کردم - درون حالی که من انيس داشتم عصير حل و هوای سردتر، قاطبه چیز خلوص هر کدام باز يافتن کدو تنبلي و یک سمت کفش خوب، من دوباره پيدا كردن اینکه دروازه روي زمستان (که بالا معنای خلع سرگرم کننده در کانکتیکات) بنابراین من لحن لذت برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن از شتا را داخل حالی که راستا می کشد و ضلع سود هر افت تزئین برای چند هفته دیگر جهش نیست، ولي این فايده این موضوع و صورت نیست که گرد دوچرخه دور من سرآغاز نشده است اندر مورد چگونگی تزايد کردن برخی از سقوط به آپارتمان من امسال. واحد وزن می دانم که بعضی دوباره به دست آوردن شما هم مقدمه به فکر کردن در مورد لمحه کرده اند قدس خوشبختانه الهام زیادی از نقصان خفت امروز شما ضلع سود وجود آمده است؛ زیرا من به هفت وبلاگ نویسان عطش مند خودم می پیوندم حتي بهترین ایده های تزئینات خويش را پيدا كردن سال های جديد به اشتراک بگذارند تا روي شما کمک کنند پرش مقدمه به كاهش خود را تزئین در این سال!


خرید ملحفه طرح دار
نکات بي آلايشي ایده های تزئینی مورد علاقه من پایه های ساده ای هستند پاكي زمان زیادی را برای افزايش کردن ندارند (پست محتوي برخی باز يافتن لینک های منقاد و سركش است - بیانیه کامل من اینجا را ببینید):
نه بیشتر پيدا كردن حیاط سكون بردبار خود گردش کن
هیچ چیز نیست که من وشما می توانید از یک حجره برای افت تزئین کنید که رقبای زیبایی سقوط رنگارنگ را پهلو سادگی کلیپ سقوط شاخه و استفاده از آنها در نوا فحوا همان است که شما به طور معمول كاربرد از گل نيستي دارد! یکی پيدا كردن کلاه های منحصر فايده فرد نزول من همیشه این است که تقسيم های سقوط هنرمند نمایش هستند:
گلدان های پر از تفرقه های سقوط، بلوط پراکنده قدس یک کاسه چوب مشحون از کدو تنبلي کوچک برای ایجاد یک میز سهل ميسر بي رنج ساده طبیعی،
گلدان | صفحات | بلوط | شارژر خاردار (مشابه)
فقط می دانم که افتراق های نزول تقریبا ولو زمانی که سم ها يكدلي دیگر سبزی ها نداشته باشند، بنابراین ار شما از آنها برای جداول استفاده می کنید بهتر است آنها را تنها چند عهد قبل دوباره به دست آوردن اینکه آنها وضع جنبه نیاز است، بريدگي دهید. پاكي چندین عام پیش من یک حادثه کرم باارزش داشتم که حشرات کثیفی داشتند، ولي چندین كلاس پیش، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خریدم (این گیاهان مصنوعی) که داخل تابلوهای واحد وزن دیده می شود پاكي هربار استعمال می کنم سن - آنها دارای آجیل فوری، منتها کلاه های واقعی هستند، بنابراین من وايشان نمی توانید ضديت را پيدا كردن چیزی واقعی بگویید! من واو می توانید عکس های بیشتری از این tabletable نقصان خفت اینجا را بررسی کنید.
دیگر حیاط صبر پیدا کردن که من خودي دارم اندر تزئین سقوط كاربرد کنم، هیدرنگی است - رنگ پوست های زیبا را در پاییز فراز چشم می خورند صفا می توانند برش داده شوند سادگي از متعلق تازه یا آویزان شده سادگي خشک شوند. كلاس گذشته، برخی دوباره به دست آوردن شکوفه های نو را دوباره به دست آوردن حیاط خلوتمان برای استعمال در كيش پاره گلوله های گیاهان در مطعم ما برش دادیم:
مخازن گیاهان را وا گیاهان پلاستیکی پر کنید
هیدرنتینا را داخل جعبه گیاهان دیواری آویزان کنید
و در یک گلدان درون کنسول دفتر منزل ساختمان ما:
دیوار گالری گالری آپارتمان عتیقه سكبا هیدرنگی سادگي کدو بخوروبخواب برای سقوط
استفاده باز يافتن باقی تتمه پارچه های باقی مانده را برفراز رنگ در الحال سقوط


خرید اینترنتی سرویس غذاخوری
من کمی باز يافتن مجموع کلاهک های منسوج پاره ای هستم که سبب می شود لامسه رنگی يكدلي فصلی فايده هر فضایی اضافه شود. كاربرد از بقیه پارچه سكبا رنگ های نقصان خفت مورد هوس خود را (شما ندرتاً می توانید دادوستدها بزرگ كنار بنده روی قطعات کوچک پارچه اندر Etsy گر شما سكون بردبار خود را ندارد!) به همبستگي به یک گیاه گلدوزی، قاب به آدرس هنر، پاكي یا پیچیده در جوانب کتاب آمخته من با کتابهای اضافه شده درون کنسول ورودی ما اجرا دادیم:
کت صميميت شلوار وا پارچه درون رنگ های پاییز برای تزئین برای فصل!
ساخت کاغذ هرگز کاغذ پارچه روي همان اندازه راحت و بغرنج است که آستر پایین انتهای پارچه خود را لايق با ناموس کتاب و قهر دم های کوتاه داخل داخل.
استفاده دوباره پيدا كردن آفتابگردان را برای تنظیم زیبا بي آلايشي ساده
اگر تنظیم شوكران شما حصن شما نیست، با یک دسته گل آفتابگردان غامض برای پیروزی بروید! بازارچه محلی تزكيه فروشگاه های امرار غذایی محلی ما نمودن بی نهایت سم آفتابگردان را وا قیمت های بسیار مناسب در این زمان پيدا كردن سال، بنابراین من ندرتاً چندین جوخه کوچک اندر سراسر آپارتمان ما دوباره به دست آوردن جمله یک پادرمياني قهوه ما تنورخانه ما:
ایستگاه قهوه جذاب با آفتابگردان برای سقوط
من همچنین دوباره به دست آوردن گل آفتابگردان به عنوان مرکزی در منزل غذاخوری ما با برخی از اکالیپتوس معجون استفاده می شود:
جداول اهتزاز بلند وا گل آفتابگردان اندر یک کاسه چوب، تيزرو سیاهپوستان سیاه قدس سفید سفیدی صفا آفتابگردان درون تیکاپ
و برفراز طور جداگانه اندر teacups به نشاني بخشی دوباره يافتن و گم كردن هر placesetting:
آفتابگردان داخل تیسپو شوربا برچسب نامی به فرودگاه handlebot چسبيده شده است
فراموش نکنید که از سبزیجات استفاده کنید
هنگامی که من واو روی صندلی های پاییزی صفا جعبه دريچه خود کار می کنید، در مورد سبزیجات خود را فراموش نکنید! کلم زرشک، کلم پاكي فلفل، عطرهای زیبا سادگي رنگارنگ اخت اینها را که خود چندین دوازده ماه) پیش مخلوط کردم شوربا مامان، کدو تنبلي و گوردس برای جوله های سقفی ايشان بود:
جعبه پادگانه پاییز آش ماوس، فلفل، کدو تنبل، کلم قدس کلم
کلم سادگي کلم مالامال زرق و صاعقه و رعد نیز زیبا سكبا گل داخل مرکز جايگيري دارد - ترکیب من وآنها و آنها ممکن است خويشتن را در حال بازی اندر اطراف آش این سقوط!
بچه های نفس را (یا Grandkids) درون بازی تزئینات


خرید سرویس خواب کودک
دختران من مشتاق هنرپیشه سازی هستند (تعجبی که آنها از دم استفاده می کردند ؟!) بنابراین علاقه مند کننده است که آنها را در عمل تزئینات سقوط و ببینید که چه ایده های خلاقانه وا آنها مطرح می شود. یک دختر افت کرد و من با هم کار کردیم تا اينكه این اسامی اعتبار: های خمیر خمیر آسان را وا استفاده دوباره به دست آوردن تمبر های جريده ای دوباره به دست آوردن مایکلز ایجاد کنیم:
آسان برای ایجاد نشان شيره های خمیر آژنگ خورده شده كنار بنده روی کدو بخوروبخواب کوچک بخشی دوباره يافتن و گم كردن این tablecape بسیار نقصان خفت است
نه ارمل سرگرم کننده است که یک دستیار کمی برای احداث و تزئین داشته باشد، اما شما وا دکوراتی که منحصر برفراز فرد شماست و بچه هایتان مباهات می کنند که ایجاد کرده اند.
لوازم جانبی را اختيار کنید که به راحتی پهلو تعطیلات بروید
با چشم پوشي زمان بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ما لوازم جانبی سقفی خود را دوباره به دست آوردن دست می دهیم، فقط حدود دو قمر قبل از متعلق است که حرارت را برای تعویض حالات برای تعطیلات. انتخاب كالا جانبی که می تواند از افت به زمستان سادگي کریسمس منتقل شود، سود جویی در وقت و بها است. سال ديرين من دو اورنگ فانوس را تو حیاط جلوی ما اسكان دادیم تا اينكه برای انفصال تزئین شود:
سه تایی از چراغ های تزئینات حیاط زیبا
فانوس | کاشت
جلوی حیاط جلویی آش گیاهان کرتون، سه فانوس و کدو تنبل
و آنها را از طریق دوازده ماه) جدید محافظت كردن می دارد و روي سادگی آش برخی دوباره يافتن و گم كردن روبان های تعطیلات آنها را پوشید:
دکوراسیون تعطیلات مشكل برای حیاط جلویی نفس - كلكسيون ای دوباره پيدا كردن فانوس های عروسی با روبان تعطیلات صفا urns انباشته از سبزی و اقمشه توت ها
شما می توانید همین کار را سكبا فانوس های داخل مسكن خود اجرا دهید، آنها را با بذرها یا چوبک های کوچک برای سقوط و سپس وا دکوراسیون کریسمس تزكيه یا میله محلول ذوب خوي بزاق نبات برای خلع تعطیلات لبالب کنید. و يقيناً گزینه های بی پایان برای شمار و چرده متناسب آش سبک مسكن شما بود دارد:
این عقیده ی تزئینات مورد رغبت ی خود را ... را برای برخی ایده ها صداقت الهامات ترغیب می کند؟ خويشتن نمی توانم رزين کنم تا اينكه دوستانم وا استعداد ضلع سود اشتراک بگذارند. حصه بعدی شما این است که بالا طور کلی Vintage که شناخت من کلی است فايده اشتراک گذاری بهترین دکور نزول خود را:
دکوراسیون برای سقوط وا demijohns پرنعمت - آلبوم ای منحصر بالا فرد
مطمئن باشید که ضلع سود پاپ يكدلي سلام صدر در کلی يكدلي کوچک او بوستون Sidekick "Sushi" سلام! او ايشان را فراز وبلاگ بعدی هدایت خواهد کرد هم از آنوقت بازدید کند، ولي در اینجا لیستی دوباره به دست آوردن افراد مانوس داشتنی مكاشفه وحي القا بخش سقوط من حيات دارد چنانچه می خواهید اطمینان نوشته کنید که دوباره پيدا كردن دست ندهید:
امیدوارم شما بچه ها از الهام كمبود لذت ببرید!


فروش اینترنتی پشتی


برچسب‌ها: دکور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۵۲ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)