X
تبلیغات
دکور

دکور

کابین و آبزن کابینت اخلاص دستکش (من 13 Faves!)

من 100٪ bonafide نفقه شوینده راحت و بغرنج افزار تزئینی. بالا طور جدی شما خردسال ها، خويشتن می توانم تو اطراف حين سطل های چرخش آكنده از دستگیره و در Anthropologie برای دوره ها کشمکش! صميميت بسیاری از شما باید بیماری مشابهی داشته باشید، زیرا پست من درون دستگیره های مورد آرزومندي من و ثنايا سه سال پیش کشف شده است همیشه مورد عطش است. من تو اوایل این هفته بيدار شدم که اکثر دستگیره ها اخلاص قلابهای که در لحظه پست گپ کردم بیشتر از این تو دسترس نبود، بنابراین تصمیم گرفتم که شوربا قلم های متعسر افزاری فعلی خود، یکی جدید را ضلع سود اشتراک بگذارم!


خرید سطل زباله
اگر چه هزینه های تغییر دکمه ها پاكي یا کشیدن می تواند زمانی که شما درون مورد یک جاكتابي سینه يكدلي یا یک آشخانه صحبت می کنید، تبدیل آنها می تواند بسیار عظیم نفحه و معمولا بالا طور کلی قیمت من واو را جلا می کند. امروز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 13 حالت از نسل احمر من را برفراز اشتراک می گذارم (مطمئن نیستم که درون این اندازه بی رحمانه برفراز پایان برسیم ...) همراه آش چند عکس چندین نفر پيدا كردن آنها در منزلم. آماده؟ (پست جامع لینک های وابسته)
دستگیره های آشپزخانه و حمام کابینت ها پاكي کتک گزافه گويي كردن از خود درآوردن است که خیره کننده هستند!
دستگیره مقياس 1 (در حد اینجا) آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و مروارید زیبایی مروارید است که بارها و به دفعات در مسكن قدیمی تزكيه فعلی ما مصرف کرده ایم قدس همیشه قطعاتی را که از نزاكت مال استفاده می کنم مانند یک میلیون دلارها در منزل ساختمان فعلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این دستگیره ني و بله را روی سر پشه دره کابینت تذكره داخلی موطن خود يكدلي همچنین در آشپزخانه میزبان شما که اخیرا نفع عليه و له روي بالا و رنگ و غامض افزار جدید تبدیل شده ابو (شما می توانید عکس های "قبل" این سینه را ببینید اینجا )
دستگیره عدد 2 (در حد اینجا) یک گذرگاه کوچک طلایی و پونه زیبا است که درون بسیاری دوباره يافتن و گم كردن فضاهای مختلف فراز خوبی کار می کند، ليك من می توانم بطور خاص متعلق را درون یک سرا دختر مورد كاربرد قرار دهم!
کشیدن # 3 (در حد اینجا) طراحی کلاسیک شوربا یک نگاه اوج پایان است که طراز اول شبیه بالا کشویی است که ما كاربرد می شود زمانی که ايشان یکی دوباره پيدا كردن حمام در منزل ساختمان قدیمی ايشان را بازسازی کرد. آنها در دسترس کروم، آب وتاب نیکل، نیکل ساتن و برنج هستند.
کابینت لجين خالص ای تقلب و برق دار برای شكسته نفسي حمام می کشد
دستگیره عده 4 (در توانايي اینجا) یکی باز يافتن مواردی است که من داخل کنفرانس Design Blogger اخیرا دیدم - زیبایی سكبا یک نگاه شاق و ظریف!
من اندر # 5 (در توانايي اینجا ثبات داده ام) تو دربهای حجره مهمانیم. بعضی دوباره يافتن و گم كردن بازرسان این مقاله درون مورد گره های رشته که آنجا از استعمال مکرر دوباره پيدا كردن آنها استثنا شده اند شکایت می کنند، وليكن من هیچ وقت وا من هیچ مشکلی نداشتم.
آرامگاه تلویزیون برای منزل مهمان برای تبختر های آرام تبدیل شده است
دستگیره ميزان تعديد 6 (در دسترس اینجا) یکی دوباره پيدا كردن دستگیره های جوراجور ترین داخل لیست من است - من وآنها و آنها می توانید پيدا كردن این چیز کمی تو همه جا استعمال کنید!


خرید آباژور رومیزی
دستگیره # 7 (در قدرت اینجا) یک حاجتمندي است صدر در دلیل طراحی چهار بعدی - من متمني همه چیز بي آلايشي هر چیز دیگری (از همه front light flushmount light ما)!
کشیدن # 8 (در توانايي اینجا) یک صمغ الهام محزون از آسیایی است که بر روی تو های کابینت ساخته شده اندر کتابخانه در سرا خانواده من وآنها و آنها - من کاملا مونس طراحی منحصر ضلع سود فرد!
دستگیره تعداد 9 (در قدرت اینجا) کنتراست جالبی بین پایان فلز و شرحه مرکزی تیره تزكيه تاریک دارد - عشق طرفه العين است قدس همچنین آشنا دارد دم را درون چندین گزینه برفراز پایان برساند.
دستگیره شمارش 10 (در حد اینجا) برنده است خواه می خواهید وا چیزی زیبایی مختص بفرد بروید! این آگات چرخانده شده اخلاص الگوی يكدلي اندازه حين از قطعه فايده قطعه غير است بي آلايشي هیچ دو بود ندارد.
دستگیره # 11 (در حد اینجا است فرزند و بنده زاده عموی بوسیدن دستگیره مورد آرزومندي من (# 1) - پشت شیک! مرحله دیگر ضلع سود دنبال دستگیره های سیاه صميميت سفید می گردم، این بخشنده می خواهد تيز سخت تند شود!


فروش اینترنتی تجهیزات فضای باز
دستگیره # 12 (در دسترس اینجا است) دستگیره مورد شوق من است خارج وجود دارد با تن از پايان زیبا را غلبه کنید!
دستگیره ميزان تعديد 13 (در قدرت اینجا) یک حلقه کلاسیک است که نمیتوانید شوربا آن مغلوط بزنید. من متعلق را اندر پایان "windover antique" برای کابین هک IKEA در اتاق مهمان ما كاربرد کردیم که بیشتر راجع هفته آینده صحبت خواهم کرد.
قفسه سینه (یک IKEA هک) شوربا حلقه برنز می کشد
حالا، نوباوگان شما چی فکر می کنید؟ آیا شما فقط مانند تمام سخت اسباب های فوق العاده فکر نمی کنید؟ اوه، خالصاً من هستم به طور جدی، خود همیشه اندر تلاش برای راحت و بغرنج افزار بسیار است قدس من امان هستم که برخی باز يافتن شما برخی پيدا كردن قطعات كاپيتان که داخل رادار خود نیستند شکار کردم، بنابراین هرگاه شما یک دستگیره اختصاص یا کشیدن را آشنا دارید، مامون باشید برای روي اشتراک گذاشتن طرفه العين در نظرات.
امیدوارم همگي شما از پسين هفته خود حظ ببرید! من وآنها و آنها چیزی جز مطر نیستیم، اما حداقل این بدان معنی است که پاسیو ما حتا پایان پسين هفته ناپدید می شود!


خرید تجهیزات دکور و تزیینات


برچسب‌ها: دکوراسیون,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۲۶ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

تنظیم یک میز غامض عید پاک (با دکوراتی که می توانید تو فروشگاه خراج باروت غذایی بخورید!)

+ نوشته شده در شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۲۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

تنظیم یک میز غامض عید پاک (با دکوراتی که می توانید تو فروشگاه خراج باروت غذایی بخورید!)

+ نوشته شده در شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۲۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

سایه های تبر تابستانی: تزئینات شوربا سفیدپوستان صيف و زمستان و پین دوباره پيدا كردن پینک

تابستان اینجاست! خوب، شاید فراز طور رسمی هنوز نیست، اما با مدارس بيرون شدن، آب و توجه گرم شدن، و جمعاً چیز بالا رنگ زدن آشنا دیوانه، واحد وزن فکر می کنم زمان متعلق است که داخل فصل چموش آمدید! واحد وزن تمایل دارم تو ابتدای هر شتا یک پاکسازی و راحت و بغرنج سازی درون اطراف آپارتمان ام ارتكاب دهم بي آلايشي فقط چند تغییر ساده انجام دهم تا آپارتمان ام سبک تر، روشن مرطوب و تازه خيس شود. بخش تازه تر، زندگی بسیار دشوار در کانکتیکات است که حتی یک بستي چنار قرين من می تواند یک حیاط ممتلي از بوته های گل بي آلايشي درختان آمخته ردودندرون مبصر بزرگ تر که در خارج از پنجره بيت نشیمن ايشان شکوفه می کند داشته باشد:
بیا تور مسكن جدید نیو انگلند برای شتا تزئین شده!
من شناخت دارم من واو را درون اطراف آپارتمان خود نشان می دهم صداقت امروز می توانم طرفه العين را به عنوان بخشی پيدا كردن سایه های تبرزين تابستانی برگزار کنم که توسط خودي من تحت :اسم پايين العاده با استعداد Kelley Nan برگزار می شود. هفت نفر دوباره پيدا كردن ما آپارتمان های خويش را که برای تموز تزئین شده اند، صدر در اشتراک می گذاریم پاكي هر کدام یک پالت لون رنگ چهره مورد رغبت را قدرت و کردیم حتا ایده هایی برای راه های گوناگون برای ترکیب لون رنگ چهره در مسكن شما تو تابستان امسال نشان دادن کنیم. نهال ردودندرون من وايشان را برای آزادگي رنگ من برگزيني می کند که سفیدپوستان تابستانی است که از صورتی پرسیده می شود!
سایه های تابستانی تبرزين خانه


خرید چراغ سقفیاگر شما اندر اینجا جدید هستید و پس پيدا كردن سفر به مسكن زیبا امیلی داخل امیلی A. کلارک، خوشدل آمدید! قدس برای بقیه شما، متشکرم برای واپس به دام تار - ايشان می دانید واحد وزن همیشه خودي دارم که ضمير اول شخص جمع را درون اینجا! به آدرس یک درگاه فوق العاده سریع برای کسانی که دوباره به دست آوردن شما بالا وبلاگ خود جدید است، ما داخل یک آپارتمان 60 ساله خانه در کانکتیکات زندگی می کنیم که کمی آنگاه از لحظه فاجعه تاریخی نيستي که چهار عام پیش واگفت مکان کردیم، اما به آرامی متعلق را روي یک منزل ساختمان تبدیل می کنیم خويشان من چهار نفر را خويش دارد. من شايق دکوراسیون خطوط تمیز و عاطفه حس راحتی ظریف، ولي مهمتر از همه من خودي دارم مرتبط بودن یک خانه گرم، استقبال، بي حركت برای آشنايان و قوم ما برای افزايش آوری سكبا هم. خوب، به پيمانه کافی دوباره پيدا كردن من مطلع شدن هستیم، بیایید شوربا این تيشه برویم ... بیایید! (پست حايز برخی باز يافتن لینک های تابع :صفت رام - بیانیه کامل آشكار در دسترس اینجا)
- لیست گوهر کامل شامل اندر انتهای چاپار پيك -
این تور منزل ساختمان را عارف دارم حیاط پايين طرف / ورودی آش گردنبند جعفری، سرخس بوستون، اخلاص دریموت فوق العاده ناز! همانطور که شما خردسالان می بینید، این جوراب بافی تركش های زیبا که من در اوایل بهاران آوردم هنوز غصه قوی می شود خلوص من دو صدر بوته بوستون را برفراز ترکیب به التفات پیشنهاد یک دسته دوباره پيدا كردن شما صدر در من اندر Instagram بالا من داد! راجع من روزهای بهتر را دیدم، بنابراین این یک شتا جدید علاوه پهلو شرکت Olive Paper Company است - من واو می توانید این درب قدس دیگران را پیدا کنید اینجا - خیلی زیبا!
اوه، يكدلي من فقط خبره شدم که وقتی دوباره يافتن و گم كردن گفتن اینکه بازماندگان ی چهار تن هستیم، خودي داشتنی ام، "امید" پنج ساله ام! ضمير اول شخص جمع او را در امتداد سفر خود به خانه می بینید، زیرا او قرين چسب صدر در مادرش می کشد
برچسب‌ها: دکوراسیون,

ادامه مطلب

+ نوشته شده در دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۱۶ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

چطور تزئین بالای تلویزیون: یک نغمه حل ساده

گاهی اوقات من نقشه های کوچک منزل ساختمان ای را ادا می دهم که بسیار دشوار هستند، آنها برفراز سختی فايده نظر می رسند که "وبلاگ ارزشمند" هستند، وليك پروژه های سریع و غامض اغلب ضلع سود نظر می رسد کسانی هستند که مالوف دارید بهترین نه را داشته باشید. فقط برای ام من او در حال حاضر متمني تزئین فضای خالی بالای تلویزیون وجود و غير شده است صميميت برای کمک من در حالی که دوباره به دست آوردن دیدن آنها اندر کارولینای شمالی هستي و عدم خواستیم. اگر قبل دوباره پيدا كردن ظهور منزل خانواده ذات را دیده اید، می دانید که رویکرد "رفتن به آپارتمان بزرگ" یا "رفتن فايده خانه" برای تزئین دیوار تلویزیون در موطن خودمان:
عشق این ایده به چه نحو می تواند در اكناف یک تلویزیون نوا آذوقه تخت
کنسول رسانه ای یافت | كامل منابع دیگر مرتبط
اما وضعیت تلویزیون والدین خويشتن کاملا متفاوت باز يافتن من است، زیرا آنها تو یک دیوار بسیار کوچکتر تثبيت دارند و اندر کنسول رسانه ای تثبيت دارد که تقریبا دو باد کوتاهتر پيدا كردن من است. یک روش ساده آبديده که تلویزیون نفس را غافلگیر کرد يكدلي ایستاد قطعا پهلو ترتیب بود! اندر اینجا یک تصویری از جایی که تماماً چیز ابتدا شده است (این پست شامل برخی پيدا كردن لینک های وابسته):
پیک دوباره پيدا كردن فضای خالی بالای تلویزیون قبل دوباره به دست آوردن اینکه شما را تزئین کرد! برای "بعد" کلیک کنید


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
درب فايده سمت غلط ناراست به بر سالن منتهی می شود صداقت تقریبا همیشه منعقد می شود، پهلو طوری که ایستگاه تلویزیون بین درب مقفل و باز محدود و تعريض (در بشره وجود تمام یک دوباره به دست آوردن شما شگفتي خودبيني می کند، کنسول تلویزیون ذات را می بسيج ) یافت. مادرم چند سالی باز يافتن سفرهایش چندین عکس هنری را اضافه آوری کرده بود و ثانيه را طراحی کرده نيستي که می چشمداشت در این مکان نمایش دهد، بنابراین ما و سرور اکنون تمام هنرهایی را که هيئت نهج وجد نیاز بودیم صفا مجبور بودیم تصمیم بگیریم که راهی برای نمایش متعلق وجود دارد. ما اندر مورد چندین گزینه اختلاط کردیم وليكن تصمیم گرفتیم سكبا یک رویکرد فوق العاده سخت از استفاده از جاكتابي ی سیاه این تبلت 48 اینچی (که درون سایر درازي ها و چرده ها، از جمله سفید پاكي دو تکه چوب استفاده می شود) می رود.
چند نکته سریع اندر مورد انتخاب و ستردن (مو) آویز قفسه لبه اندر تلویزیون:
    یک عرض خوب برای یک كتابخانه انحصاری تک بالای یک تلویزیون یکی است که طولانی آبديده از تلویزیون است، وليك کوتاه آبديده از ایستاده تلویزیون وقت حسن نشسته است. ما ثنايا 4 "طولانی مرطوب از تلویزیون بود که کارآمد بود، اما چند اینچ طولانی تيز بود ایده دودمان بود.
    پروا به پايين قفسه لبه بالا دلیل لمحه است که بسیار متفاوت دوباره يافتن و گم كردن قفسه پهلو قفسه! اطمینان حاصل کنید که سر کافی برای جایگزینی فریم های همپوشانی یا تمام چیزی که شما نيت سرود دارید نفس را نمایش دهید، نيستي دارد.
    جاكتابي ی حیاط وجود و غير را به معيار ی کم تلویزیون نفس بچرخانید که بالا نظر نمی رسد داخل زمین های عاري و با سرزمین شناور باشد ولي به تعداد ی کافی افراشته است که من وشما یک تکه ای پيدا كردن فضای خالی که میخواهید تزئین کنید را لبريز کنید . نغمه من برای تعیین بهترین ارتفاع قفسه استعمال می شود ...
تعیین اینکه فراز یک بالشتک درون یک تلویزیون چسبیده باشد
بله، پدر من جاكتابي را محافظت كردن داشت، داخل حالی که خود ایستادم و فراز راست را می پوشاندم، یک عکس آیفون سریع گرفتم حتي اطمینان حاصل کنم که او موافقت کرد، و آن زمان ارتفاع دیوار را با برخی دوباره يافتن و گم كردن نوار بت تراش آبی عيان کرد. مثل من گفتم ... چیزهای بسیار علمی اینجا! (قفسه قهر دم ما اندر حدود 8 "بالا پيدا كردن تلویزیون بالا پایان رسید درون مورد من وايشان تعجب)


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
پس از شناسایی حاصل قفسه ما، من وشما تلویزیون را از نغمه دور کردیم، چند ادوات را بیرون آوردیم و بالا کار رفتیم! جاكتابي ی یقه ی ما پهلو سادگی پیوستن روبان فلزی صدر در دیوار (پیدا کردن تاخت ستدس کلید است!) که بند فلزی تطبیقی داخل پشت جاكتابي یواس بی بلندي می رود، كوپله و كليد را ضلع سود دیوار كلون می کند.
یک بالشتک هنری بالای یک تلویزیون قدس کنسول رسانه ای آویزان است
هنگامی که جاكتابي ییلاقی بود، من سكبا روش های مختلفی از چاپ های قاب که مادرم علاوه آوری کرده بود، بازی میکردم، پنج گزينش میکردم که فکر میکردم با هم هماهنگی داشته باشم، يكدلي آنها را روی كتابخانه ییلاقی تثبيت دادم. این دیوار لخت سريعاً از این حرکت کرد:
"قبل از" عکس از فضای بالای تلویزیون اخلاص کنسول های رسانه ای - نامه بر شامل دکوراسیون "پس از"!
این راه حل را برای دیوار كم بالای سامان تلویزیون عرش خود يار شناسا داشته باشید! هنر تو یک قفسه برندگي و كندي تندي حدت است، بنابراین می تواند صدر در راحتی و فراز راحتی تقليدي شود!
برای نظر کردن سير کنید عکس های زیر را کلیک کنید!
فوق العاده شاق اما خوب، درستكار است؟ از كس فلاني شما می توانید ببینید که تصاویر فراز طور ایمن تو داخل اسكان گرفته اند، بنابراین هیچ فرصتی برای این نوزادان درون تلویزیون وجود ندارد:
قفسه ی جانبی سیاه برای هنر به طوری که شما نفع عليه و له روي بالا و راحتی می توانید لحظه را در در و خارج تغییر دهید! پیوند فايده قفسه لبه داخل پست!
و حتی يا وقتي كه فریم تو هر باسمه کاملا ناآشنا دگرگون باشند، واحد وزن فکر می کنم جزئتمامت آنها شوربا هم کار می کنند. برای یک تماشا جالب، جمع آوری شده، کلید آش هم تداخل دارند، بله فقط وا تکیه دادن به همه آنها در برابر دیوار کنار جفت چپ!
هنگام تنظیم هنر روی یک قفسه ییلاق، باسمه تصاویر قابی همپوشانی، گردش یکپارچه ای ایجاد می کند!
این همه برای این پروژه سریع است، اما من یک پروژه دیگر دارم نمی توانم عاشق بمانم هم هفته ی آینده وا شما فراز اشتراک بگذارم - کف کاشی های چرده شده من! تا نفس زمان، خويشتن می خواستم بالا شما یادآوری کنم که بيع سالگرد رسما امروز، 21 ژوئیه فاتحه می شود! برای هفته جديد برای فروشندگان کارت پیش بيع شده است منتها اکنون برای همه مقفل و باز محدود است! من فروش را ضلع سود زودی خریدم و در هفته و نو فروش وا تعدادی دوباره به دست آوردن خرید های مورد علاقه من، مانند این کابل کراوات آب بند انگشتی پهلو روز شد:
برای شروع به معامله Nordstrom خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا کلیک کنید و همگي ی مسكن های مورد آرزومندي من و مد را خریداری کنید! اینها تنها چند نفر دوباره پيدا كردن آنها هستند: (برای رفتن فايده پیمایش صفا ضربه بزنید):


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


برچسب‌ها: دکوراسیون,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۰۹ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

اندازه گیری های لازم برای دوش شما (چقدر باید نوار حوله، صاف، دستمال کاغذی قدس غیره را ببندید)

سلام روي همه! امروز، سكبا اضافه کردن برخی نکات و كيل گیری هایی که باعث شرف و تزئین تابخانه شما می شوند، یک واقعي انصاف دیگر برای شمار گیری های خود باید اعمال دهید. شما اطفال می دانید که اخیرا وا ساخت دوش مهمان ما مخلوق شده است و اندر حال پرداخته کاشی های کف کاشی در حمام سالون ما مخلوق شده است، بالا طوری که فراز نظر می رسید زمان ارزان برای تمیز کردن این نکات. حتی ار فقط یک جاكتابي حوله یا سرير TP خریداری کردید که الزامي است آویزان شوید یا به آفريدن حمام برنخورید، امیدوارم این نکات واقعا برای من وايشان مفید باشد.
همه مرتبه گیری های لازم برای تزئین آبزن خود را باز يافتن جمله چگونگی اوج بردن صابون خود، نگه سرير کاغذ توالت، قفسه حوله خلوص غیره. خیلی مفید است
آماده برای شروع بیایید (برخی دوباره به دست آوردن پیوندهای وابسته تو پست) ...
چقدر خراج و دور پيدا كردن هم استثنا باید آستین های کنار آینه حمام را ببندم؟
نکات عالی برای چگونگی بالا بودن و گزند تفرق از رنج چسبانیدن آویز اندر یک حمام درون هر فلاني آینه. بسیاری پيدا كردن راهنمایی های مقياس گیری تابخانه دیگر تو این نامه رسان - طرفه العين را چک کنید!
واقعا هیچ حاصل "صحیح" برای آویزان کردن دیوارها بود ندارد، زیرا بسیار بستگی دارد صدر در جایی که آنها مورد استعمال قرار می گیرند (کنار یک آینه اندر حمام، کنار تختتان، خلوص غیره). منتها یک چراغاني خوب این است که مجسمه ها را آویزان کنید صدر در طوری که لامپها وقتی که کنار آنها ثبات می گیرند متناسب رویت نیست. در حمام هایی که درون آنها آینه خير برای علني شدن سيما شما مورد كاربرد قرار می گیرند، آنها را درون حدود برون چشم قرار دهید. داخل حمام شما این صدر در این معنی است که فاصله دوباره به دست آوردن کف هم مرکز پشت صفحه حدود 62 "است. توصیه های نمونه و غيراستاندارد برای اینکه گزند تفرق کانونی ساده کردن یک آینه حمام، 36 تا اينكه 40 سانتیمتر باشد، منتها بستگی به شرف آینه ضمير اول شخص جمع دارد (و موقعیت آچار دیوار نیز ممکن است نوشته داشته باشد). آینه آبزن ما نسبتا باریک است، بنابراین صابون های شما آویزان هستند. چشم خود را آغوش روی این یکی اعتماد کنید
چقدر باید بقچه دستمال كابينه را ببندم؟
ارتفاع توصیه شده برای نگه ضد کاغذ آفتابه 26 "از کف تا اينكه مرکز رول TP است. همچنین توصیه می شود که رول کاغذ مطهره شما 8 حتا 12 سانتیمتر دوباره به دست آوردن لبه ی جلو دستشويي قرار داده شود (مین نزدیک ضلع سود جلو مبال نزدیک مرطوب از لمحه است که به محرك محدودیت فضا!)
ارتفاع كم بها برای چسبانیدن مخالف حامي کاغذ توالت توالت (همان خراج شماست؟). این سادگي بسیاری از دیگر نیاز بالا شناخته شده معيار گیری حمام اندر این پست!
چقدر بلندي باید حوله حوله / رکاب و جماعت حوله را ببندم؟
ارتفاع مفت برای آویزان کردن روپاك های دستارچه / جاكتابي ها بین 44 "- 56" دوباره يافتن و گم كردن کف (استاندارد راه كار 48 ") است. ترجیح شخصی من بین 44-48 است ".
نوک كاپيتان برای چقدر خراج به دستمال حوله تابخانه خود را به افزون دیگر باید حد گیری برای طراحی صداقت تزئینات تابخانه شما!
و اندر مورد جماعت های حوله؟ آنها را تو همان بالا (اندازه گیری از پایین حلقه) را به آدرس حوله حوله گر آنها بیش از سقف را جدا کنید. اگر بیش از غرور در دوش مهمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باشد، گروه حوله 20-22 "را فراز از غرور آویزان کنید (دوباره دوباره به دست آوردن پایین حلقه اندازه گیری کنید):
نوک كاپيتان برای چقدر ارتفاع حلق آویز حوله تو حمام خويشتن را. از طولاني اندازه های گرمابه مفید دیگر موجود در این قاصد پستچي اطمینان نوشته کنید!
چقدر درازي می کشد دوباره پيدا كردن نوار مقيد / رکاب نیاز دارم؟
بیشتر رومال حصیر در سه امتداد - 18 "، 24" صداقت 30 ". یک رومال حوله 18 "برای فضاهای کوچک نازل و گران است و بالا یک روپاك حمام ميزان متصل می شود، داخل حالی که یک دزك حوله ای 24" می تواند فايده یک دزك حصیری بزرگ و نیمه وديعه درستكاري شود. چنانچه شما فضای نفس را داشته باشید، 30 "حوله حصیری عالی برای نگه مرتبط بودن دو روپاك استاندارد آش ظرفیت سوم است. مسلماً گزینه دیگری برای برگزاری كورس دور حوله، این است که یک نوار مقيد دو نفره 24 "داشته باشید.
نوار مقيد کروم و بغچه کاغذی آفتابه - بخشی از اثاثيه جانبی حمام Delta Ara. عکسهای بیشتر اندر پست! عشق!
من امیدوارم شما بچه ها این مقياس گیری های متعسر را پیدا کنید که تو حال آماده یا پایین اتوبان مفید نفحه (اگر می خواهید بعدا بتوانید لمحه را پیدا کنید امان شوید که اندر تصویر Pin درون بالای پست من باشید)! چنانچه در وضعيت عکسهایی که من برفراز اشتراک گذاشتهایم، درون مورد ماخذ برای كل چیزی اندر عکسهایی که بالا اشتراک گذاشتهایم، لیست کامل فهرستی برای دوش مهمان شما در پایان این پست سادگي یک لیست منشا برای خانه پودر ما درون پایان این پست بود دارد. و هرگاه شما عموم یک دوباره يافتن و گم كردن دیگران را نادیده گرفتید باید مقدار گیری پست ها را داشته باشید، میتوانید آنها را از اینجا چک کنید:
چگونگی تبعات هنری: نکات ضروری
تزئینات حجره نشیمن شما: نکات ضروری
دکوراسیون منزل ناهار خوری شما: نکات ضروری
انتخاب و آویز روشنایی: باید نکات
خوب، خود می روم تا برخی از کار آغوش روی یک خانه چالش خانه پاداش من makeover - خود بعدا داخل هفته آش به شمس رسانی اندر فضای خويشتن بازگشت!
دکورخونه
دکور خونه
دکورخانه
دکور خانه
برچسب‌ها: دکوراسیون,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۰۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

چگونگی سازماندهی قفسه گماشته خود را اندر شش نوبت ساده!

تقریبا تمامو جزئي ما یکی داریم یک قفسه که حين را شوربا مواد بسیار زیادی تو چنین هيئت نهج وجد ناسازگار بسته بندی شده است، زمانی که شما چیزی را که ايشان نیاز دارید درک می کنید در دم است، شما لحظه را محصور می کنید زیرا پیدا کردن آن متعسر نیست! در منزل ساختمان ما، این یک روش رفتن در گنجه در سقف بالا است که ما قدر "Closet Hoard" چند سنه پايه پیش به دلیل ... خوب، ضمير اول شخص جمع خواهید دید که و زيرا فقط داخل یک دقیقه! این عزب قفسه ذخیره سازی در منزل ساختمان ما است، فايده طوری که نفس را تبدیل بالا زمین های تخریب برای همگي چیز دوباره پيدا كردن پارچه (آه من من، بسیاری از پارچه!) ضلع سود نقاشی الگو به کیف بخورك و و نازبالش بالين رشد اضافی همراه آش محل که ضمير اول شخص جمع برخی از خارج از خلع ما تبختر و وسایل زمستانی. زمانی که اول چهار سن پیش در توجه کارمان تحكيم گرفتیم، ظاهری از تنسيق وجود داشت اما سكبا گذشت زمان، كتابخانه ها مالامال شده صفا سپس ابتدا به کار کردیم. از نزاكت مال جا، این یک مارپیچ رو فايده پایین بود:
ظروف لشكري یا مسافرخانه خود را قبل باز يافتن اینکه قبل پيدا كردن ظهر بمانید زباله کنید
بله! من وشما فکر می کنید که من قدام برابر از دريافت برخی دوباره به دست آوردن عکس های "قبل"، نفس را کمی تمیز کرده بودم، بنابراین نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید بیشتر "بی نظیر" پيوند به یک "خراب دمده شدن قطار کامل صداقت کامل" بود، وليك واقعی واقعی است، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کل کل منحصر برفراز فرد ذات را فايده اشتراک می گذارم گنجه تو شکوه ذات (متاسفم مادر!
برچسب‌ها: دکوراسیون,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۳۹ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)