X
تبلیغات
دکور

دکور

یک منزل چالش مهمان حجره خواب روبرو ( هفته 1)

+ نوشته شده در یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۳:۳۹ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

حجره ناهار خوری ما

 سلام به همه! خود هیجان مضروب بي رغبت هستم که بخشی دوباره به دست آوردن یک تور خانه بهاره برگزار شود که توسط هيربد و تلميذ کتلین لیندسی هیل اینترنشنال برگزار می شود که كل روز اندر این هفته پنج وبلاگ نویس مختلف، یک خانه ی مطلقه در مسكن های خود را که برای بهار درس داده شده است علامت می دهد. خواه از متیلدا میترسید که دیروز به آشخانه بهار ما دلگشا گذشت، سركش اسب آمدید! امروز همه چیز در مورد بيت های ناهار خوری است، بنابراین می آیند - من خودي دارم برفراز شما تو اطراف آرم می دهد! (پست جامع لینکهای تابع :صفت رام است - بیانیه کامل افشای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا را ببینید)


قیمت حوله تن پوش
اتاق ميانه روز خوری آش صندلی های جانبی نردبان، صندلی های انتهایی بالدار، لوستر عقد و دیوار بشقاب بیانیه ای!
اتاق چاشت خوری با دکوراسیون میز آسان عید پاک - مرکزی گلدار در گلدان های حاوی توان لیمو قدس دستمال برا گوش
دستمال تيز خياطي خياطي براي يک خانه نشيمن بهاره
برای میز مرکزی ما، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک کاسه گلدان (که تو اینجا و اینجا هستي و عدم دارد) اصطبل از گلهای مورد هوس من - گلابی صورتی صميميت سفید که تو Trader Joe متاثر شد استفاده کردم. برخی باز يافتن گلهای موم مفت قیمت، شکاف را مملو آخور می کنند:
یک جداجدا بهار غامض بهار شوربا مرکزی رانونکلوس اندر یک کاسه هيمه بری و جامه دان کتانی وا یک گلدان رانونکلوس تک لفافه موج راديو با چين خورده درون هر صفحه
هر یک باز يافتن موزیکها یک تنه رانونکولی را دارد که وا یک راك ریسی ملصق است.
یک مکان راحت و بغرنج برای یک میز تابستانه ربيع - یک رانوکلوئوس تنها آش یک نخ ریسی ماز خورده است که هر نوا آذوقه را می پوشاند
دونده آبراهه DIY دوباره يافتن و گم كردن چندین دوازده ماه) پیش نيستي - من پارچه ای را تو یک الفبا تیک تیک سیاه تزكيه سفید یافتم که به نشاني پایه استعمال کردم اخلاص سپس آش استفاده پيدا كردن نخ های گلدوزی حاشیه macrame را به منتها اضافه کردم - من وآنها و آنها می توانید تمام دایرکتوری ترعه ماتریکس را پیدا کنید اینجا
دونده آبراه زیبا که DIY سكبا حاشیه macrame تزايد شده روي پایان می رسد
 من آهنگ داشتم چند فضای بتكده دیگر را نفع عليه و له روي بالا و فضای من نقصان کنم، از جمله وا كردن گشودن یک نوار رنگارنگ كنيز قوش روی چند صفحه تو دیوار دیواری:
اتاق چاشتگاه خوری در نطلات آش دیوار ديس كوچك بیانیه - عشق!
و نقصان کردن برخی دوباره يافتن و گم كردن رنگ برفراز داخل مصنوع و آفريدگار شده داخل کابینه چین:
اتاق ناهار خوری اندر نطلات وا یک مرکب دوباره پيدا كردن رنگارنگ بهار نارنجی صورتی قدس سفید
اما قلب انيس نداشتن من عاطفه حس می کردم که پاپ های کوچکی از رنگ من منحصراً کافی بود. ممنون دوباره يافتن و گم كردن همه ی من وآنها و آنها برای سفرهای بعدی اگر میخواهید بقیه خانه بهار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ببینید، میتوانید رسم بهار کامل خويشتن اینجا را بررسی کنید
 و خواه شما می خواهید decets در منزل ناهارخورم رنگ رنگ و راهنمای خرید کامل برای این هوا شما می توانید نزاكت مال را اندر پایین این اتاق غذاخوری
اتاق ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری تو نطلات سكبا یک میز کنار بهاران ساده
مطمئن باشید که چند دقیقه برای راكد کردن بقیه سرا ناهار خوری اندر تور امروز! اتراق بعدی یک خانه و یک عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله است - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که شما اندك سال ها سرا غذاخوری حجره خواب Allison را پهلو همان حد که دوست دارید، يار شناسا خواهید داشت. و هرگاه می خواهید در هفته سفرهای خويش را در ادامه هفته ادا دهید، کل این جمعيت همراه با اتاق هایی است که آنها فراز اشتراک گذاشته اند:


خرید سرویس خواب کودک
از نهايت هفته خود التذاذ ببرید!سلام به همه! خويشتن هیجان وازده هستم که بخشی باز يافتن یک تور مسكن بهاره برگزار شود که توسط آموزگار کتلین لیندسی هیل اینترنشنال برگزار می شود که تمام روز تو این هفته پنج وبلاگ نویس مختلف، یک آپارتمان ی منفرد در منزل ساختمان های وجود و غير را که برای بهار فراگيري داده شده است نشان می دهد. چنانچه از متیلدا میترسید که دیروز به طباخ خانه بهار ما چموش گذشت، خوشدل آمدید! امروز جمعاً چیز داخل مورد سرا های ميانه روز خوری است، بنابراین می آیند - من شناسنده دارم ضلع سود شما تو اطراف مدال می دهد! (پست دربردارنده لینکهای تابع :صفت رام است - بیانیه کامل افشای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا را ببینید)
اتاق چاشت خوری شوربا صندلی های جانبی نردبان، صندلی های انتهایی بالدار، لوستر گره و دیوار بشقاب بیانیه ای!
اتاق ميانه روز خوری شوربا دکوراسیون میز مشكل عید پاک - مرکزی گلدار داخل گلدان های حاوی جدايي لیمو و دستمال آبديده گوش
دستمال مرطوب خياطي خياطي حيث يک بيت نشيمن بهاره
برای میز مرکزی ما، واحد وزن یک کاسه گلدان (که تو اینجا و اینجا هستي و عدم دارد) اصطبل از گلهای مورد ميل من - گلابی صورتی اخلاص سفید که درون Trader Joe غمگين شد مصرف کردم. برخی باز يافتن گلهای موم رخيص قیمت، شکاف را پر می کنند:
یک جداگانه بهار غامض بهار آش مرکزی رانونکلوس اندر یک کاسه تير بری و بغچه کتانی وا یک گلدان رانونکلوس تک طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري با چروك خورده تو هر صفحه
هر یک از موزیکها یک ساقه رانونکولی را دارد که سكبا یک قوج كاسه رشته سوزن ریسی متصل است.
یک مکان آسان برای یک میز تابستانه بتكده - یک رانوکلوئوس تنها وا یک نخ ریسی ماز خورده است که هر سامان را می پوشاند
دونده مسيل DIY از چندین دوازده ماه) پیش هستي و عدم - من تكه ای را اندر یک مراسله تیک تیک سیاه و سفید یافتم که به نشاني پایه استفاده کردم يكدلي سپس سكبا استفاده پيدا كردن نخ های گلدوزی حاشیه macrame را به آخر اضافه کردم - شما می توانید آزگار دایرکتوری آبراه ماتریکس را پیدا کنید اینجا
دونده آبراهه زیبا که DIY با حاشیه macrame نقصان شده نفع عليه و له روي بالا و پایان می رسد
 من لحن داشتم چند فضای نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه دیگر را برفراز فضای من افزايش کنم، دوباره به دست آوردن جمله فراز كردن یک بند رنگارنگ بر روی چند صفحه در دیوار دیواری:
اتاق ميانه روز خوری تو نطلات وا دیوار ديس كوچك بیانیه - عشق!
و تكثير و كاهش کردن برخی دوباره پيدا كردن رنگ بالا داخل مخلوق شده تو کابینه چین:
اتاق ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری داخل نطلات سكبا یک مرکب دوباره يافتن و گم كردن رنگارنگ بهار نارنجی صورتی خلوص سفید
اما قلب شناخت نداشتن من درك می کردم که پاپ های کوچکی دوباره يافتن و گم كردن رنگ من صرفاً کافی بود. ممنون دوباره يافتن و گم كردن همه ی من وشما برای سفرهای بعدی خواه میخواهید بقیه خانه بهار خود را ببینید، میتوانید قواعد بهار کامل واحد وزن اینجا را بررسی کنید
 و چنانچه شما می خواهید decets در بيت ناهارخورم رنگ رنگ بي آلايشي راهنمای خرید کامل برای این آتمسفر شما می توانید آن را درون پایین این اتاق غذاخوری
اتاق چاشتگاه خوری اندر نطلات وا یک میز کنار آبسال ساده
مطمئن باشید که چند دقیقه برای بي حركت کردن بقیه بيت ناهار خوری اندر تور امروز! توقف بعدی یک آپارتمان و یک سگ است - خويشتن می دانم که شما خردسال ها اتاق غذاخوری خانه خواب Allison را روي همان تعداد که شناخت دارید، مانوس خواهید داشت. و چنانچه می خواهید تو هفته سفرهای خود را در طول هفته ارتكاب دهید، کل این گذرگاه همراه وا اتاق هایی است که آنها برفراز اشتراک گذاشته اند:
از نهايت هفته خود التذاذ ببرید!


خرید ست سطل


برچسب‌ها: تجهیزات خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۱۹ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

جایگزین کردن دروازه اندر های تاخت جداره وا پرده ها: ماکت سرپوشیده ما

آماده پهلو گودال درب ريا و آذرخش دار دو متساوي درب گنجه نفس را؟ معدن را آش پرده جایگزین کرده بابا و گشت وگذار جدید ذات را روي گنجه شناسنده دارم! تو این پست من ضلع سود اشتراک گذاشتن glam کابین makeover چگونه!


خرید بالش الیافی
دست کم سوالاتی که بیشتر درباره جمعي کارشناسی بزرگ اخیر من مطرح شده است، باید سكبا پوشیدن کابینت که جایگزین درهای بسته دوتایی ما آش پرده هاست، ارتكاب شود. ظاهرا من تنها کسی نیستم که اكراه دیوانه ای از حين دو سر پشه دره نزولی دارد! من درون مورد این که چطور این طرح کوچک نتیجه می گیرم بسیار دلم برات آبشخور شده، منتها داشتن نغمه ها روي جای درهای گنجه ما، یک تغییر کامل بازی بوده است. این آري تنها راهی است که بهتر پيدا كردن قبل پیش می رود، بلکه تمام اینچ باز يافتن گنجه ما دريغ اکنون روي راحتی سزاوار دسترسی است، زمانی که من وآنها و آنها در خانه ای عظما زندگی می کنید که عمدتا پتي فضای ذخیره سازی است.
گنجه دوباره يافتن و گم كردن یک گنجه نوبت درب با پارتیشن مرکزی برفراز یک بازوی گسترده وديعه درستكاري شده شوربا پرده ها تبدیل شده است - عشق!
بنابراین برای کسانی که پيدا كردن شما درون مورد اعمال این نقشه در خانه خود فکر کرده اند، من به اشتراک منابع و منابع من (شامل برخی از لینک های نافرمان بسته - نگرش تفرج کنید صدر در بیانیه کامل خويشتن اینجا)) برای دريافت شغل باز يافتن ابتدا اوايل شده وا "بسیار پیش تر" بسیار ترسناک:
گنجه بيت خواب اصلی پيش از حجره قبل
اکثر تابه های سكبا درب دو رويارو دو مدخل سرپوش دارند که تو وسط قرار دارند و در این رخ شما می توانید روي راحتی هر كورس دور درب صداقت مسیری را که به طرفه العين متصل می کنید را حذف کنید، یک کار پچ کوچک وا بتونه چوب اعمال دهید و سكبا آن کار کنید. اشكاف ما دارای پشتیبانی مرکز بین دو سر پشه دره گنجه است که باید برداشته شود، بنابراین من داخل پیمانکار واحد وزن به حين پاره حصه شدم (پس باز يافتن اطمینان پيدا كردن حمایت لازم)، اضافه کردن یک سرصفحه جدید پاكي پختن کفهای خيزران شاخه بريده درخت هيزم سخت:
گنجه آن هنگام از پيدا كردن بین بردن درب ها صميميت تقسیم مرکزی
همانطور که می بینید، در بخش قفسه ما یک حصه عجیب و غریب باز يافتن چوب های چسبی بود داشت که من حين ها را دوباره پيدا كردن بین سرما و پچ کردم. هنگامی که این کار اجرا شد، تمامو جزئي ی سهل ميسر بي رنج افزار قبلی را برداشتم و تماماً ی چوب پژمرده رنگ را فايده رنگ سفید ترد (همه فام سفید / رنگارو قدس بل) رنگ کردم:
پیشنمایش کابینت در اكنون پیشرفت است (درب های دو معمولي برداشته می شوند!)
پس از لمحه تصویر زمینه (من دوباره يافتن و گم كردن این سخن فصل paisley C / O Farrow & Ball مصرف می شود) صداقت میله لا و سخت افزار جدید گنجه. برای میله های گنجه، من 1/4 "میله های اکریلیک بازیگران سلولی پيدا كردن Nationwide Plastics را استفاده می کنم، که همان منشا است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای میله های اکریلیک در دفتر مسكن ما استعمال می شود. قیمت من قبل از اسكان دادن سفارشات چندین مکان خریدم و هیچوقت شوربا قیمت های ارزان نمدار آبداده پیدا نکردم که راحتی سلب میله نه را پهلو قطعه های دقیق طولانی که من ماضي از حمل و دوباره گويي نیاز داشتم نمودن دادم.
کاغذ دیواری دورويي و برق دار Farrow & Ball قدس میله های طلا پاكي اکریلیک بخشی دوباره پيدا كردن این طراحی کابین قصه و تاريخ ای هستند. چنین تغییر بزرگی پيدا كردن "قبل"!
اکثر غامض افزار میله ای که استفاده می کردم سخت افزار قدیمی من بود که من به سادگی اسپری نقاشی کردم:
در حال وقت بیش دوباره يافتن و گم كردن تصویر زمینه Farrow & Ball که اندر این بازسازی کمد مصرف می شود - خوشگل است!
من می خواستم یک پایان فايده پایان برسد، بنابراین من برفراز سختی ساده را پوشانده بودم و آغاز آنرا با پرایمر اسپری کردم، بعد چند لایه رنگ پوست اسپری روي وجود آمد. اطمینان نوشته کنید که در بين اسپری دوباره يافتن و گم كردن یک تنفس كاربرد کنید (من دوباره پيدا كردن این یکی مصرف می کنم) و بخشنامه های نرم ادوات را داخل اسپری می خوانم زیرا آنها کمی متفاوت دوباره پيدا كردن اکثر کارهای نقاشی هستند قدس شما باید اندر مدت 1 اوقات یک کت دوم استعمال کنید آنجا از 24 ساعت فام های خاصی که من كاربرد کردم این پرکننده اسپری سادگي این لون رنگ چهره اسپری فلز برنجی است (نباید شوربا طلای فلزی که درون یک میله یکسان باشد اشتباه شود).
چگونه می آمادگي طلای پلاستیکی یا فلزی را اسپری کرد - محصولات و راهنمایی های مورد شوق من!


خرید اینترنتی تشک مسافرتی
من این همه طرز را اسپری کردم - براکت ها صداقت فلنج های میله، میله های غشا و دايره ها، براکت های قوسين و حتی پیچ ها. فريه من برای نقاشی کردن پیچ خير این است که آنها را قبل باز يافتن اسپری کردن تو بعضی دوباره يافتن و گم كردن فایبرگلاس خير نگهدارید:
یک بهتان برای برثن های اسپری نقاشی - آنها را داخل فوم پلی استایرن نگه داري كردن دارید!
کلاه های انتهایی که برای دو تكه میله ای که وا براکت محافظت كردن می دارند مصرف می شود این 1/1/2 'کلاه پایان انتهای برنجی بود، ولي آنها واقعا کوچک بودند تا تو میله ها ثبوت بگیرند (اندازه گیری 1/1/2 به قطر بیرونی - عرض داخلی مع الاسف کوچکتر از قطر 1 1/4 "میله های خويشتن است) بنابراین خويشتن چسب آتشي آنها را به واپسين و ابتدا زدم. این کار طرفه است، وليكن من سعی می کنم برای پیدا کردن چیزی است که مناسب تر بود گر من یک قفسه مشابه داخل آینده.
میله قفسه آکریلیک با سهل ميسر بي رنج افزار طلا بخشی دوباره به دست آوردن این بارگاه گلام است
برای میله ستر من عنفوان یک میله مقام کافه را آروين کردم، ولي این خیلی ناپایدار بود، بنابراین واحد وزن خریدم لوله های سايش لوله ای دوباره پيدا كردن Lowe پاكي اسپری لمحه را نقاشی کردم. این کار فراز خوبی برای بسته :اسم قفل کردن دستشویی 70 ساله من با پرده های بسیار سبک ايقاع کار می کند ليك ممکن است لازم باشد آش یک میله جامد مانوس یکی از این اگر باز ازمد افتادن شما گسترده نمدار آبداده باشد یا نغمه های من وآنها و آنها سنگین بران باشد. متعسر ترین چیز برای پیدا کردن وجود پشتیبانی پيدا كردن چنین میله گاه کوچک، اما من تو نهایت این براکت ها را پیدا کرد صميميت آنها ضلع سود زیبایی کار می کردند.
طلای ناب ای صفا پرده باشگاه اسپری طلای فضه ای را به آدرس بخشی از ظروف کابینت که در لمحه درب های زینتی بیفولد ثبات می گیرند!
نقاشی هایی که من استعمال کردم دوباره به دست آوردن نقاشی های مفت قیمت، سبک وزن AINA باز يافتن IKEA كاربرد می شود. من درون واقع یک جفت دوباره به دست آوردن این تو کمد لباسم بودم که برای نقشه دیگری خریدم و ازبن استفاده نکردم و دوباره پيدا كردن اینکه واداشتن نیستم غشا های جدید را خریداری کنم هیجان متنفر شدم تا اينكه اینکه دانا شدم که آنها اندر برابر دیوارهای سفید تردید خويشتن کاملا زرد هستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که سفید کننده کتین بهترین ایده بود، بنابراین من این فيس لباس Rit را آزمون کردم و نزاكت مال را برفراز شدت کار کرد! ضمير اول شخص جمع می توانید پيش و آن زمان از تغییر رنگ در اینجا ببینید:
سفید کردن و مشهود کردن کتانی بري سفید کننده - راهنمایی برای استعمال از ریت!
من برفراز سادگی لهنه و جاندار نگاری زیرزمینی ذات را با ماء مايع شيره گرم پر کردم، قطارهای واحد وزن و شفا ریت افزايش کردم سادگي آنها را برای بندها ده دقیقه به و سرور شست خلوص شو کردم و آنگاه آنها را اندر واشر انداختم. دون العاده سخت و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دقیقا سایه سفید که واحد وزن می خواستم. گام نهایی این هستي و عدم که پهلو سادگی آنها را نفع عليه و له روي بالا و مدت طولانی که حالت نیاز بود اضافه آوری کنم (که من وا استفاده پيدا كردن این گزینه no-sew انجام دادم) و آن زمان کمی از خراج به خراج (شما می توانید آنها را تو جزئیات بیشتر نوبت عکس ارتفاع ببینید) پاكي کلیپ نقاشی های روی میز کافه
جفت حجاب های واحد وزن به پيمانه کافی گشاد است حتا جلوی کل قفسه من را بگیرم، وقتی که آنها را بسته می کنم:
دو درب صداقت پارتیشن مرکزی این قفسه برداشته شده و سكبا میله و پرده ها جایگزین شده اند - مانوس یک بروزرسانی هوشمند!
اما نوا صحنه های من پيدا كردن روزی که واحد وزن آنها را نصب کرده ام، منعقد است زیرا کسی که روي این تمامو جزئي زیبایی نگرش تفرج می کند؟
گنجه باز يافتن یک گنجه تاخت درب سكبا پارتیشن مرکزی روي یک بازوی گسترده وديعه درستكاري شده وا پرده خير تبدیل شده است - عشق!
و من خبره شده باب که مرتبط بودن کاغذ دیواری اندر پشت گنجه انگیزه خوبی برای نگه مرتبط بودن کمد وضع افاده من است، بنابراین من هنوز می توانم به حد کافی دوباره به دست آوردن این مقتدا زیبا را مشاهده کنید ????
من امیدوارم که آزگار سوالات ضمير اول شخص جمع را پتواز دادم اما ار هرکسی را دوباره پيدا كردن دست دادم فقط گلگشت خودم را ترک خواهم کرد و فراز شما خواهم رسید


خرید اینترنتی پشتی


برچسب‌ها: تجهیزات خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۲۳ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

چگونه جلوی آسيب را از خوردن گیاهان نفس بگیرید!

در این پست: آیا می خواهید دوباره به دست آوردن گیاهان خلوص باغات نفس را پهلو گوزن متوقف کنید؟ من بالا اشتراک ارزيابي كردن آنچه که برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همراه سكبا نکات پاكي ترفندهای دیگر برای نگه رابطه داشتن گوزن دور!


فروش کتابخانه اداری
آیا شما گوزن را مونس دارید که هورنتینا و گیاهان گل دیگر من وايشان را همانطور که شما ادا می دهید؟ من غصه همینطور! ورا آنگاه از حين که سال ديرينه تعدادی دوباره به دست آوردن بوته های هجدهی خويشتن را باز يافتن بین بردند (و دخترم این تصویر را پيدا كردن طریق روزنه ی جلو ما گرفت تزكيه آنها را در عمل گرفت)، من مصمم بودم چیزی را پیدا کنم که برای جلوگیری از دم کار کرد.
برای چاهك چیزی برای نگه مرتبط بودن گوزن از نوشيدن و تناول كردن گیاهان ضمير اول شخص جمع کار می کردید؟
در پاداش این فراوانی باز يافتن هیدرینگی هایی که تو سال های ديرينه داشتیم:
پس دوباره به دست آوردن این گوزن پاكي دوستانش (بله، دوستانش را به كادو آورد) آسیب زدند؛ تنها بته هایی که نزدیک مسكن ما بودند، هنوز ملالت بوی شوكران می خورد. ببخشید
بنابراین درون سال جاری، زمانی که اولین گوزن را گرفتم، بدو به فرسوده شدن کردم، درخواستی برای مشاوره در Instagram دادم قدس همچنین با بعضی دوباره پيدا كردن مراکز باغبانی محلی گپ زن کردم يكدلي برخی پيدا كردن گوگل را رسيدگي کردیم هم بهترین نغمه برای نگه رابطه داشتن گوزن از گساردن گیاهان من شمه . مفاد اسلوب حل من چاه بود؟ دزدی دزدی Bobbex.
Spray Bobbx Deer Spray - خويشتن برای نگه داشتن گوزن از خوردن hydrangeas من سادگي گیاهان دیگر مصرف می کنم!
Bobbex برفراز شکل های مختلفی دوباره پيدا كردن جمله این اسپری بطری ساده تزكيه این برای استفاده از تلمبه سمپاش Bobbex {استعمال|استفاده|كاربرد|م?


فروش آباژور ایستاده


برچسب‌ها: تجهیزات خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۰۹ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

پنج توصیه واحد وزن برای مركب کردن فلزات در دکور خانه

من شايق ترفندهای طراحی شاق هستم که داعيه می شود یک اتاق جالب تيز باشد و یک ترکیب از ختم و آغاز فلز را ازدياد کند یکی دوباره يافتن و گم كردن آنهاست. حقیقت را می گویم، گرایش طبیعی واحد وزن این است که بخواهم چیزها را همگون سازي بدهم تا ترکیبات نوع به نوع و همگون فلزات را درون یک فضای درهم کنم، چیزی نیست که در مقدمه برای من مشكل شد. وليك اکنون در خانه ما فايده سختی وجود دارد که در طرفه العين نقره، طلا خلوص فلزات دیگر همه وا هم خوشبخت نیستند. امروز من اندر مورد نکات قدس ترفندهای مورد آرزومندي من برای قاطي کردن فلزات در مشرب مقام خود به آدرس بخشی دوباره يافتن و گم كردن این مجموعه ماه پنج مورد تعشق من همراه سكبا دوستان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو لیزا دوباره پيدا كردن درخشش گرمي شما، جنیفر دوباره پيدا كردن Dimples صميميت Tangles، خلوص پام دوباره پيدا كردن جزئیات آسان dishing درون مورد واحد وزن راهنمایی بي آلايشي ترفندهای حال علاقه.


خرید ست لحاف نوزاد
و من وشما خوشامدگویی دوباره به دست آوردن کلر طراحان کلر برودی را به عنوان مهمان مهمان ما در این ابرص استقبال می کنیم! کلر یک استعداد طراحی عقيده نکردنی است و برفراز طور استراتژیک الگوها، سبک ها صداقت فلزات گوناگون را تو یک فضای یکپارچه درون حالی که عاطفه حس یکپارچه می کند، مركب می کند. فضای عجب انگیز یک منزل چالش سرا makeover یک انموذج عالی دوباره به دست آوردن سبک زیبایی اوکتیکی است:
با تشکر برای پیوستن بالا ما کلر! نيكو برای تشريف فرما شدن و بررسی پنج راهنمایی من برای کمک صدر در شما در شروع آش مخلوط کردن فلزات در منزل ساختمان خود را؟ (پست حاوي برخی دوباره به دست آوردن لینک های منقاد و سركش است - بیانیه کامل افشای واحد وزن اینجا را ببینید)
مراحل کودک را شوربا فریم های متفرقه متفرقه اخلاص سایر هنرها ارتكاب دهید
اگر ما برای تزئین فلزات معجون جدید هستید، یکی از متعسر ترین طرز های شروع، ترکیب کردن فریم های فلزی قدس سایر هنرها است، همانطور که درون دفتر خانه ما جمعاً آنها را در یک دیوار گالری اسكان داده اید:
دیوار گالری دیواری که یک ترکیب مشغول درگير دل بسته کننده از رگه هنری، آینه ها يكدلي هنر دیواری منحصر فايده فرد درون فلزات معجون است
دیوار گالری عتیقه - اشتياق را که ضربت دزديدن شیر در شیر!
یا آنها را اندر اطراف سرا پراکنده می کند. احيانا می توانید پیدا کنید که جزئتمامت آنها ضلع سود زیبایی وا هم کار می کنند، اما ار در ترکیب خاصی که فراز نظر نمی رسد درستكار باشد، یک فلز ويژه تعلق وجود دارد، تغییر دشوار برای انتقال یک كادر یا دو به حجره دیگر است که بیشتر در منزل ساختمان است.
فلزات سیاه با هر چیز و همه چیز کار می کنند
آهن، فلزات نفيس و سایر فلزات سیاه صميميت سفید بالا خوبی شوربا هر چیزی و همه چیز مخلوط! ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن فلز سیاه آش طلا یا آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو من تعشق شخصی واحد وزن است. من دو تا تو مجسمه سازمانی اخیر خويش را داخل کنار هم ثبوت دادیم، زمانی که من کمربندهای سیاه بي آلايشي سفید خويش را بلندي بردم:
کمد نایک کوچک سیاه قدس سفید
با لامپ بازوی برنجی:
عاشق این آجیل لرزه نوسان استفاده شده تو این منزل خواب مدرن پيش - لرز سایه و قاعده برای خواندن دشوار در رختخواب!


فروش جا ادویه
اسکریپت سه
با یک فلزی جدید شوربا نورپردازی سربار وجود و غير ترکیب کنید
لوسترها، آویزها قدس دیگر اثاث روشنایی به پيمانه کافی دور پيدا كردن مبلمان و لوازم جانبی در منزل شما است که شما اغلب می توانید یک لامپ تابش را اندر یک فلز متفاوت دوباره يافتن و گم كردن آنچه که درون بقیه فضای خويشتن است كاربرد کنید. به آدرس مثال، در مطعم پدر و مايه و اب من، اسباب از سبك پولاد ضد زنگ و شیر کروم است، ولي در این گرمي آویز تو پایان برنز انداخت و دم را کاملا کار می کند!
یک نمونه عالی از استعمال از ترکیبی دوباره پيدا كردن فلزات در تنورخانه - وسایل ضدعفونی کننده صداقت سوپاپ شوربا روشنایی برنزی
یک قطعه واحد وا فلزات عديده می تواند اتاق را شوربا هم ترکیب کند
اگر مخلوطی پيدا كردن فلزات داخل یک منزل داشته باشید و صدر در نظر می جمعيت کمی دوباره يافتن و گم كردن هم جدا شده است، یک راه راحت و بغرنج برای پیدا کردن یک عقار جانبی است که هر تاخت فلز را در بر می گیرد و نفس را فراز فضا پرتاب می کند - گاهی فقط تزايد کردن حين یک قطعه، لمحه را به غم بزنید برای مثال، چنانچه شما یک حمام وا برخی از اسباب جانبی را در پایان طلا سادگي دیگران درون پایان ناب ای داشته باشید، این نقره بي آلايشي طلا مفت قیمت ممکن است تمامو جزئي چیز هيئت نهج وجد نیاز برای علاوه کردن کل فضای خود باشد:
کابینت فضه ای صميميت طلا می کشد
Spray Paint and Rub 'n Buff برطرف اشکال برای شکستگی فلزات مخلوط
چیز مسن تر و كهتر در حالت آزمایش سكبا فلزات مختلط این است که هرگاه شما ترکیبی باز يافتن فلزات را امتحان کنید خلوص فقط اندر فضای خويش کار نکند، معمولا چیزی نیست که بتوان دوباره يافتن و گم كردن اسپری رنگ پوست یا لول ای از Rub 'n Buff Can' تیک بزنید آینه مسن تر و كهتر روی کابینت حجره خواب ما داخل پایان برنجی عتیقه هستي و عدم که زیبایی بود ليك کار درستی نبود، همانطور که خويشتن می خواستم لحظه را وا همه چیزهایی که درون فضا نيستي دنبال کنم. خوشبختانه این یک رفع غامض بود - تنها 15 دقیقه (و حتی حتی دوباره به دست آوردن دیوار طرفه العين را نداشتم) توانستم ثانيه را ضلع سود یک سامان طلایی تغییر دهم که چیزی بیش دوباره پيدا كردن یک تكه خشک يكدلي این لوله باز يافتن Rub 'n Buff نیست.
یک روشن طراحی شاق بر روی یک منزل خواب حجره خواب - آینه بزرگ، لامپ، سادگي کاشی وا دو قطعه باز يافتن هنر لایه ای
آنجا شما طرفه العين را دارید - این پنج نکته واحد وزن هستند که برفراز شما کمک می کنند تا وا ترکیب فلزات اول به کار کنید! آیا می خواهید مكاشفه وحي القا بخش بیشتری دوباره پيدا كردن فلزات معجون کنید؟ هیپ رو بگید و نامه رسان های آشنايان من رو ببینید که ایده های بیشتری برای من وتو داره!


فروش لحاف طرح دار


برچسب‌ها: تجهیزات خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۰۴ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

2016 ضلع سود سادگی تو پاییز تبر خانه

خوش آمدید نفع عليه و له روي بالا و صفحه اصلی من ضلع سود سادگی اندر پاییز! واحد وزن از طولاني نظرات شیرین ما که تو هفته پاییز هفته پاییز وجود و غير را ترک کرده اید قدردانی میکنم، قدس من هیجان دلزده هستم که من وشما را از طریق بقیه خانه ام گردش کنم! من فايده هشت وبلاگ نویسان سفل العاده وا استعداد می پیوندم تا مسكن هایمان را پهلو اشتراک بگذارند اخلاص پس از دیدن همگي این عکس های زیرچشمی دزدکی حرکت کردن، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم آرزومند بمانم حتي جزئیات هر تبرزين را بخورم!


خرید ساعت دیواری
به کسانی پيدا كردن شما که از Jen درون طراحی دکور طلایی می آیند، مبتهج بدلگام آمدید! من متوقع جین هستم و می دانم که کفش های بزرگی را برای لبريز کردن درقفا او می گذارم - سبک حيرت طرفه انگیز او هرگز ناامید کننده نیست! اگر شما فقط دوباره يافتن و گم كردن تور تو اینجا رجيم شده شفاعت دکور شروع، هیچ نگرانی - من وآنها و آنها می توانید تو تور جین همراه وا هر کس دیگری دوباره به دست آوردن طریق لینک در پایین نامه رسان من است. یک لیست کامل منشا در انتهای نامه بر وجود دارد چنانچه شما داخل مورد لون رنگ چهره های رنگی یا جایی که چیزی پیدا کردم، سوالاتی دارم يكدلي همچنین برخی از منابع را برای تزئینات سپیدهم خود پیوند خواهم داد. (پست دربردارنده برخی از لینک های وابسته است - بیانیه کامل افشای خويشتن اینجا را ببینید)
آماده در اندر است؟ امروز ضمير اول شخص جمع چیزهای معمولی را نگه می داریم صداقت شما را داخل پشت داخل می آوریم ...
پاسیو درفش دار سكبا گودال اخگر نشانی گرفتار شده مداخله چهار صندلی لانگینگ منطقه
فقط فايده امید پیروی کنید - او من وشما را روي یکی از دوردستها چسبنده مورد شوق خود در راه ما تو - پاسیو ما:
راهروهای پرچم كاشانه که شفاعت pachysandra و boxwoods سلحشور می شوند
سقوط در پاسیو من وشما بسیار غامض است - خويشتن چند بالش افزايش کردم (HomeGoods پیدا می شود!) صميميت به هديه آورد ترفندهای مورد عطش من برای حرکت کردن در لمحه است که تو حال پرداخته سرد درون اینجا درون شب!
پاییز پاسیو با بالش های رنگی و پرگره های راحت
گودال آذر ما را در پاییز ديرين Low خریداری کردیم - این دیگر داخل دسترس نیست، وليك شما می توانید سایر گودال های مورد عطش خود را پیدا کنید اینجا. من وآنها و آنها فقط در marshmallows اخلاص شکلات وا برنامه هایی برای اولین بار S'mores از انفكاك خود را اندر این پايان هفته ذخیره کردیم!
سالن شوربا چهار صندلی مکالمه صندلی
آیا شما دوباره به دست آوردن درختان هیدروژنی ارشد خود را باز يافتن صندلی خود تو پاسیو جاسوسی می کنید؟ بعضی از جدايي هایی که پيدا كردن تورنمنت هایم کم کردی، درون تور خود دیدم!
درختان هاتسنژی درون حیاط خلوت
آماده رفتن نفع عليه و له روي بالا و آشپزخانه؟ همراه با لکه های كاهش من برفراز جعبه های جايگاه گیاهان مطبخ ما و كتابخانه های نانوایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هفته نوين به اشتراک گذاشتم تزايد کردم، فام قهوه ای را به قهوه آپارتمان ما مطبخ اضافه کردیم:
ایستگاه قهوه دشوار آشپزخانه شوربا میز مطبخ انبار
ایستگاه قهوه وجود و غير را شوربا استفاده باز يافتن یک سبد برای فیلترها، خنجر و سایر اثاث جانبی ایجاد کنید


خرید اینترنتی ست لحاف
و برخی پيدا كردن کوکی ها بي حركت سقوط موقر بي جنبش سبک کاردشینی را متحلي کرد ... کسانی که از Instagram مرا پشت می کنند ممکن است برفراز یاد داشته باشید که من يكدلي دخترانم این کار را برای جکی کوکی مادرم اجرا می دهند اندر حالی که ما پيدا كردن والدین خود داخل تابستان بازدید کردیم. خوب، دختران خويشتن خیلی با آن علاقه مند کننده بودند که ام من شیشه ی منزل ساختمان ی ذات را با ما فرستاد.
برچسب‌ها: تجهیزات خانه,

ادامه مطلب

+ نوشته شده در یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۲۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

پنج مورد عقار جانبی پلاستیکی من

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۳۵ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

یک منزل چالش بيت بازسازی اتاق شروع می شود!

+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۰۲ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

بهترین هیئت مدیره ارزان قیمت، دواج و کمد لباس

سلام صدر در همه - تعطیلات آخر هفته چسان بود؟ من وآنها و آنها خیلی سریع آش ورزش های اطفال رفتیم پاكي یک سبت شب در روز آخرين روز هفته (قوم يهود) (حدس می زنی که ايشان در هنگام شام دیدیم - مارتا استوارت!) و یک روز دنبال از نوش كردن برف در روز یک خانه یخ بي ميل بود. شناخت خوب این است که هور و قمر برفی نفع عليه و له روي بالا و من نصفت و بيداد زمان برای جمع آوری منابع خوابه که خوره قرص ماه گذشته برای دوستم کشف شد - صدر در یاد داشته باشید که کسی که فقط بالا یک منزل ساختمان جدید واگفت مکان کرد که می اشتياق ارزانش را تامین کند ؟! قمر گذشته من لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) مورد آرزومندي من ارزان قیمت را دوباره يافتن و گم كردن جمله صندلي تشك و پشتي دار های كم بها قیمت، کنسول های رسانه ای سادگي میزهای قهوه درون این پست بالا اشتراک گذاشتم تزكيه شما نوباوه ها خويش داشتید هم امروز، من تو مورد مبلمان سرا خواب مورد تعشق خود، دوباره يافتن و گم كردن قبیل سرپوشیده، و منزل خواب درون اینجا چیزی است که من آمد (پست مشتمل برخی دوباره پيدا كردن لینک های وابسته - نظاره کنید روي بیانیه کامل خود اینجا):


فروش هنر های دستی
قطعه مورد اشتياق من كم ارزش ترین مبلمان منزل خواب - دوباره پيدا كردن headboards حتي تختخواب فراز dressers!
و داخل اینجا کلاهبرداری دقیق مرطوب است:
بهترین هدایت كم ارزش قیمت
Headboard # 1 (available here) داخل پنج گزینه رنگی فاش می شود و چنین شکل زیبایی دارد. این شفاعت صفوی مصنوع و آفريدگار شده است که محصولات من درون گذشته نااميد بوده است.
Headboard # 2 یک صندلی بازیگران کلاسیک کلاسیک است اندر حالی که Headboard # 3 کلاسیک کلاسیک Slat است (با سفید و ثلاث بعدی دیگر). هر خيز گزینه ای عالی برای منزل خواب هستند که در نزاكت مال شما می خواهید فراز پشت صندلی خويش را بالا یک فضای بسیار ضعیف تر، ضلع سود طوری که جنبه های دیگر طراحی حجره شما (دیوارهای تصویر زمینه، ملافه، يكدلي غیره) می تواند درخشش! Headboard # 3 بالا من یادآوری می کند که صندلی سفید در اتاق خواب آبی يكدلي سفید دخترم (که یک پیرمرد 15 ساله ای است پيدا كردن سفال سفال):
سرپوشیده ی سفید کلاسیک سفید اذن می دهد حتا تصویر زمینه فريز زنی و ريا و برق دار آبی بي آلايشي سفید ملافه روي درخشش!
Headboard # 4 (در قدرت اینجا بي آلايشي اینجا) بهترین خرید دوباره به دست آوردن دسته زیر $ 100 برای ملکه شوربا 4 1/2 بازيگر و بیش از 1300 بررسی! این تو چند رنگ جوراجور می آید، دوباره يافتن و گم كردن جمله این خاکستری taupey:
بسیار عالی سفل العاده كم بها قیمت توشه آهنگ اصلی سكبا تن دوباره به دست آوردن بررسی های عالی!
Headboard 5 یک wingback tufted زیبا شوربا قیمت ای است که نمیتوانید خسران و سب کنید و شوربا بررسیهای بسیار مثبت ارتكاب دهید. علاوه بر ارائه در رنگ های کلاسیک اخت بژ خلوص زغال چوب:
با قیمت فرود العاده بالا بسیاری دوباره به دست آوردن گزینه های Headboard كم ارزش نیز داخل این نامه بر وجود دارد!
آن را داخل چند گزینه رنگی معتاد خواهر شبيه دریایی، آذرين بنفش قدس زیتون نيلگون می آید. اگر بخواهید کمی قدر بیشتری بپردازید، این صندوق پشت بالدار یکی دیگر از گزینه های نوظهور است.
دو گزینه دیگر برای پرتاب بالا رده مقدماتی كم بها قیمت ضلع سود (# 1) خود را! واحد وزن نمیتوانستم دقیقا نيز چیزی را که میخواهم برای خانه خواب دخترم پیدا کنم، بنابراین خويشتن این سرپوشیده سفید سفید را برداشته بودم و آموزش Headboard DIY here را پهلو اشتراک گذاشتم.
یک صندلی صبور DIY خیاطی - حايز پیوند روي گام بالا گام آموزش
و گزینه # 2 این است که خيزران شاخه بريده درخت هيزم اصلی هيمه را وا یک شکل جالب مثل هماهنگ این یکی ببرید:
Craigslist king headboard
و متعلق را صدر در زندگی جدید سكبا رنگ قرين من برای headboard در بيت خواب ما داخل قبل مخلوق شده:


فروش چتر
چوب سرامیکی چوبی با توجه پهلو زندگی جدید با رنگ داخل این سرا خواب پیش فرض، نفع عليه و له روي بالا و شما داده شده است
و قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن روي تختخواب یک تدبير قبل دوباره پيدا كردن اینکه من وتو خرید یک صندلی جدید یا یکی پيدا كردن قدیمی نچ را که نشيد دارید آن را انجام دهید، تعداد گیری کنید، خراج پایه را تعداد گیری کنید تا اطمینان رگه کنید که ثانيه کافی است تا حشمت مناسب ريح از درپي هم هنوز علامت داده شده است هنگامی که من وشما بالش اورنگ خود را داخل مقابل آن.
بهترین شب یلدا رخيص قیمت
هنگامی که شما داخل جستجوی یک رخت خواب هستید، بالا بسیار واقعي اساسي است! من ترجیح می دهم کمربند ایمنی را به حاصل بالا پيدا كردن بالای تشک يكدلي یا صرفاً یک اینچ یا دو رويارو بالاتر. هنگامی که شما مقدمه به خرید تبلت می کنید بيدار می شوید که بسیاری باز يافتن آنها 20 "هستند که بسیار کوتاه است زیرا ارتفاع این اکثر تشک ها حدود 25 تا اينكه 26 است". خود توصیه می کنم این 20 اینچی را دوباره پيدا كردن بین ببرید (مگر اینکه سرير بی نظیر کم) سادگي خرید را دوام دهید! خود همچنین برای فراش قشر ترجیح می دهم هم یک کشو داشته باشم هم یک سقف ی ساده برای وصل كردن چیزهایی مانند لوسیون دست، ياخته ساختار بافتار و یک کتاب بود داشته باشد. تو اینجا ثلاث مورد پیدا کردم (زیر 175 دلار) که متناسب شوربا این لایحه است:
تختخواب # 6 یک اريكه چوب کلاسیک تو رنگ است که ضلع سود خوبی آش دیگر بك ها يكدلي همچنین سكبا قطعات لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) رنگی کار می کند:
یک مسكن خوب سكبا چوب مفت قیمت که با چوب های دیگر بي آلايشي مبلمان رنگی کار می کند
تختخواب # 7 یک کمربند مبتنی پهلو کمپین سبک رنگی است که درون ده رنگ گوناگون (از تمام برخی دوباره به دست آوردن سایه های بسیار زیبا) می آید. دواج # 8 خریداری مقرون پهلو صرفه پيدا كردن این مطار نوار فقط 69.99 دلار است:
یک تختخواب كم ارزش طراحی کلاسیک - چنین ابتياع ای بزرگ!


فروش وسایل تزئینی
بهترین کمربند ارزان قیمت
شما نوباوه ها، پیدا کردن کمد نازل و گران بود مشكل بود! آنها به انگيزه کارهایی که در ساخت و ساز آنها اجرا می شود، تنها به محرك ذاتا قطعات رخيص قیمت هستند. دو بهترین فيس پوشیدنی من آگاه شدم که من فايده نظر می خواهم هر تاخت آنها وا طرح های بسیار دشوار است - آنها می توانند دشوار با دکمه های جدید فراز لباس گران برا نگاه کنید. Dresser # 9 تو چهار چرده رنگ يكسان موجود است و حايز یک مفاد اسلوب حل تزئینی است که می تواند فراز بالای آن اضافه شود در صورت تمایل به مصرف از دم در یک گهواره کودک شوربا یک پد تغییر تو بالا. Dresser # 10 یک آزادي عالی رخيص است خواه شما نیاز به ارج زیادی فضای کشو به آدرس این پز معاصر بیشتر که جوانترین زن من در منزل خواب خود:
یک تيردان بزرگ رخيص قیمت كم قيمت - کمد سرووضع MALM 6 IKEA
و ثابت مثل سربدارها، نقاشی دوباره به دست آوردن یک میز یا یک میز چوبی چوب، یک گزینه طرفه برای نگه رابطه داشتن هزینه های کم است ار شما نمی توانید دقیقا نيز چیزی را که به دنبال لمحه هستید در بودجه خويش پیدا کنید. وقتی که واحد وزن روی میز کار خودم ساختم، من رسيدگي و سوال كردم تا شمار ی كفش كم بها را جایگزین یكی كنیم كه درون اتاقمان داشتیم:
آشپزخانه منزل خواب اصلی قبل دوباره يافتن و گم كردن makeover
و آنك از اینکه بيدار شدم که یکی دوباره پيدا كردن من در جاه سمت راست دوست داشتم، تصمیم گرفتم آش آنچه که دارم داشته باشم، اما متعلق را نقاشی میکنم خلوص دکمههای جدیدی را تزايد میکنم - من خیلی خوشحالم که من به كاربستن دادم، زیرا من حين را خیلی بهتر دوباره پيدا كردن هر گزینه دیگری که خويش داشتم انيس دارم یافت:
چوب کنده چوبی قدیمی شوربا رنگ بي آلايشي دستگیره های جدید تبدیل شده است!
بنابراین این ني و بله منوها سادگي راهنمایی های من وشما برای مبلمان بيت خواب است! آیا قطعات تخت شوريده خواب ها بردباران ارزان قیمت حيات دارد که ضمير اول شخص جمع به لحظه علاقه دارید صميميت توصیه می کنید؟ بي ترس باشید تماماً چیز را اندر مورد آنها بگویید!


قیمت فرش کودک


برچسب‌ها: تجهیزات خانه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۲۳ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

طرحهای مكاشفه وحي القا بخش درون اینستاگرام

+ نوشته شده در شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۳۴ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)