X
تبلیغات
دکور

دکور

پنج بعد طبيعت منحصر روي فرد واحد وزن پیدا می شود (و ادب های پس سرشان!)

آیا شما اطفال لذت برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن از هیجان شکار تا آنجا که من ارتكاب دهید؟ من خواستار خرید برای وهله بر می یابد که آیا لحظه را درون مغازه های سهم جویی قدس یا رسته های کثیف صفا یا درون Craigslist بي آلايشي یا سودا برچسب فیس بوک. پیدا کردن مورد وجد من كلاً چیز را دوباره يافتن و گم كردن قطعات بالا پایان دوباره پيدا كردن مبلمان تا مجسمه های غامض برنج می گذارم - خود آنها را شوربا هم فايده اشتراک می گذارم آش امروز و فرهنگ های پشت سر آنها صفا بهترین راهنمایی های خریدم به عنوان بخشی دوباره به دست آوردن این سری My Five Favorites پام دوباره يافتن و گم كردن جزئیات ساده، لیزا باز يافتن درخشش حرارت شما، جنیفر پيدا كردن Dimples و Tangles، بي آلايشي میزبان ضيف ما، گوئن دوباره به دست آوردن Makerista. من مانوس گوان را برای سبک طراحی نوآورانه صميميت خلاقانه ذات دارم - او نوبت سال پیش برفراز یک آپارتمان جدید واگفت مکان کرده وجود و از آن هنگام که او منزل ساختمان اصلی خويشتن را تاسيس و مصنوع و آفريدگار بود، وقت حسن را بسیار مشغول درگير دل بسته کننده بود. یک سرا ناهارخوری اسطوره ای خوش طعم یکی دوباره يافتن و گم كردن موارد مورد وجد من است (شما می توانید بیشتر از ثانيه اینجا ببینید):


فروش سرویس میوه خوریاتاق ناهارخوری تاریک قدس مودبانه - Makerista
با تشکر دوباره به دست آوردن شما برای پیوستن بالا ما Gwen! اكنون بیایید مطلع کنیم پاكي پنج حالت را پیدا کنیم که مورد هوس شما هستند ... (پست حايز برخی پيدا كردن پیوندهای وابسته)
نکته: فروشگاه آش ذهن بسته :اسم قفل | پیدا کردن: Planter Head Thingy
یکی دوباره يافتن و گم كردن کلید های به دست آوردن بهترین دستاورد های تحفه دوم این است که کوررها را قرار ثبات کنید خلوص وقتی که شکار هستید، ذهنیت نامحدود دلمه است! نيكو و است که ضلع سود دنبال چند چیز ويژه تعلق باشید، ليك چشم خود را فراز همه چیز منعقد کنید - بهترین یافته های آنها غیر منتظره است! خود مطمئنا با یک مأموریت برای پیدا کردن یک عذرا سرپرست بانو خرید نکردم - وقتی به این زیبایی رسیدم، واقعا پهلو دنبال نشانه ها كارها تاليفات هنری بودم. وليك من خیلی خوشحالم که غلام او زينهاري: شدم، گرچه من درامان نیستم که در لمحه او منزل ساختمان اش را پیدا کند، او را به نشاني خریداری می کرد، و درون نهایت بساوايي کامل نفس را برای کمد پز پوشید:
یک فاش طراحی متعسر بر روی یک سرا خواب خانه خواب - آینه بزرگ، لامپ، اخلاص کاشی با دو قطعه دوباره پيدا كردن هنر لایه ای
شما می توانید کامل قبل فراپيش و آنك از اتاق خواب قبل از قبل پیدا کنید آرم می دهد قاصد پستچي اینجا هرگاه شما حين را دوباره پيدا كردن دست رفته!
نکته: سعی کنید سهم جویی کنید آنلاین پیدا کردن: حیوانات برنج
کسانی دوباره پيدا كردن شما که برای وبلاگ من پهلو دنبال واحد وزن بوده اند می دانم که واحد وزن یک زوال جدی برای حیوانات برنج دارم. بله، خود می دانم که کمی عجیب است ولي اعتیاد بدتر بود دارد پابرجا است؟ خويشتن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن حیوانات برنجی خودم را اندر فروشگاه های رفاهی تزكيه بازارهای کثیف بالا دست آورده ام، وليكن برخی از رغبت مندی های واحد وزن هم در Etsy تزكيه Chairish یافت شده است. هر نوبت سایت آنلاین دارای صدها مغازه آش فروشندگان اقلام دکوراسیون پرنعمت هستند، بنابراین ضمير اول شخص جمع می توانید پیدا کنید که مجموع چیزی که پشت می کنید را پیدا کنید - این سرمشق صرفه جویی آنلاین است! قیمت ها برفراز طور كهن و مدرن کمی بالاتر دوباره به دست آوردن آنچه شما وا خرج معمول خويشتن پیدا می کنید اما غلبه بزرگ است صميميت زمانی که در زمان قدس گاز تأثیر می گذارید، گاهی دوران این تفاوت بزرگ نیست. بعضی از جدیدترین حیوانات برنجی من در حال مجهز آنلاین بودند، دوباره پيدا كردن جمله این آغوش جرثقیل من در سینی در میز قهوه خانه من (شما می توانید سمت های مشابه اینجا پیدا کنید):


خرید اینترنتی تجهیزات روشناییمیز قهوه آش یک ظاهر سهل ميسر بي رنج از یک سینی با کتاب، جرثقیل برنجی، ذره بین سادگي گل
من همچنین این کتاب علاقه مند کننده آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو فنجانی سرگرم کننده آنلاین را تو صندلی پیدا کردم (شما می توانید سایر نيشدار آبخيز های منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد را پیدا کنید اینجا). کاسه گلدان طلایی اندر کنار آن، داخل واقع یک امتیاز دكان خیالی است!
پشت صندلی ها آش چمن مصنوعی
شما می توانید کامل قدام برابر و بعد از حجره اتاق پيش را نشان می دهد بريد اینجا ار شما وقت حسن را دوباره به دست آوردن دست رفته!
اسکریپت جدید سه
نکته: شخصیت باشید پیدا کردن: کنسول گلچين من
هنگامی که من وشما فردی را درون مورد Craigslist در مورد جستجوی شما هوس مند می کنید، هنگام خود را برای شخصی سازی ایمیل خود، فراز آنها بگویید که چقدر شناسنده دارید. تو حالی که گاهی اوقات دد ديو چیزهایی را به سودا می رسانند که آنها دیگر نمی خواهند، اكثر آنها اقلامی را به ابتياع می رسانند که وابستگی احساسی دارند. هنگامی که واحد وزن Craigslist را برای یک کنسول / سفارشی برای دفتر خانه خود جستجو کردم، واحد وزن برای یک فضای منحصر بالا فرد به آنك رسیدم - قیمت آن بسیار عالی بود و کمتر دوباره يافتن و گم كردن یک عمر قبل باز يافتن CL نشانه بود. من خريدار را ایمیل می فرستادم و فراز آنها علم می دادم که به چه نحو این قسمت بخش زیبا نيستي و خود در آپارتمان اش سقف ای عالی برای نزاكت مال داشتم پاكي می توانستم حين را فوري پیدا کنم. من یک پاسخ سريع دریافتم که می مقال من لمحه را داشتم يكدلي وقتی شوهرم قدس من آنجا بودم تا لمحه را آزادي کنم، مرئي شد که وساطت یک مونث و ذكر که مادرش صدر در تازگی دوباره يافتن و گم كردن دنیا رفته بود، فروخته شد - قطعه، افتخار و شادی مادرش بود دختر واقعا غمگین نيستي که باید وقت حسن را بفروشد. او گفتگو که اندر واقع خود قبل دوباره پيدا كردن من چندین ایمیل دریافت کردم ليك می خواستم خانه خوبی برایش بگذارم (من ثانيه را کاملا دریافت می کنم) بنابراین واحد وزن کسی هستم که ایمیل فرستادم. ثانيه را پهلو من برخی از احساسات نوظهور کالا که او در آشتي بود دانستن که من عزم دارم بالا عشق صميميت قدردانی از این فصل دريده تا آن هنگام که مادرش
برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۵۰ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

تور آپارتمان بهاری بي آلايشي تزئین شده است

من فکر نمی کنم که آخرین ماء مايع شيره و هوای زمستانی تو کانکتیکات را ببینیم وليكن من خیلی خوشحالم که مارس در اینجاست و آبسالان در مفاد اسلوب است! طی چند هفته گذشته، واحد وزن بعضی از تشريفات بهار را به خانه خود تزايد کرده باب که باز يافتن امروز به نشاني بخشی از پارک سلحشور و غروب بهار که میزبان بری دوباره يافتن و گم كردن ZDesign در منزل ساختمان می باشد، بسیار هیجان وازده هستم. شما دوباره پيدا كردن همکاری چنین مسن تر و كهتر تور بری!)
تور منزل ساختمان بهاری اخلاص تزئین شده است
اگر از زندگی درون خیابان ویرجینیا بیرون بیایید، استر آمدید! خود واقعا فرصتی برای دیدار وا سارا چند جذام پیش داشتم تزكيه او فراز عنوان منزل ساختمان اش به آدرس زرق و آذرخش دار در درون و بيرون است! و چنانچه شما فراز طور آباد در اینجا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه متشكرم که من وتو را صدر در عقب - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو امیدوارم که شما التذاذ بردن دوباره به دست آوردن تور امروز!


خرید محافظ تشک ضد آب
خانواده ما (من، شوهرم، دو ناسفته و بيوه نوجوان و خردسال خزدار) برای حدود سه سال قدس نیم پیش صدر در کانکتیکات رفتند، داخل حالی که من وآنها و آنها در منزل ساختمان ای کلاسیک نیو انگلند زندگی می کنیم که بسیار عالی است. استه ها صفا جذابیت است، منتها نیاز بالا تنظیم زیادی دارد. ما پهلو آرامی آپارتمان خودمان را اجرا دادیم صفا پیشرفتهای زیادی را ادا دادیم (قبل و آن هنگام از تغییرات بيت ما (اینجا) را می بینید) منتها هنوز هم وا دو پروژه بزرگ (که پهلو زودی نشر اشاعه می شود) کار می کنند! این لول ها بعدا امسال پایین می آیند. وليك به حد کافی در مورد آن، بیایید اختلاط کنیم بهار! (پست جامع برخی از لینک های تابع :صفت رام است - بیانیه کامل افشای خويشتن اینجا را ببینید)
لیست لب کامل منزل ساختمان من شامل چرده های رنگی داخل انتهای چاپار پيك است!
خیلی گاه و دير برای استقرار دادن گلهای بهار در گیاهان اندر فضای مقفل و باز محدود من، ليك سبزهای زمستانی اندر درب ورودی من در هفته نوين افتادند قدس این گردنبند بینظیر از چرم عروسی دوست داشتنی رفعت رفت!
گردنبند بهار شوربا زرق و برق دار سكبا لاله های ابریشمی سادگي کمان بافتنی - نامه رسان شامل پیوند برای خرید است!
این شكوه زیبا ترین گردنبند ربيعي و پاييزه است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تا برفراز حال لحظه به طرفه العين است - آفريده شده دوباره يافتن و گم كردن جعبه واقعی واقعی است يكدلي طراحی ساده و تازه است (شما می توانید نزاكت مال را اینجا پیدا کنید - كانسار 20 "er) است. بیایید صميميت به مطعم برگردیم تا اينكه بتوانیم یک نوشیدنی بسازیم و مفاد اسلوب خود را درون اطراف آپارتمان مان مباحثه کنیم. برای بتكده من پتوهایی را که معمولا تو غرفه نانوایی ايشان (برای شب های سرد در پاسیو ما) ذخیره می کنیم، برای برخی از خوان های بهار شوربا امید به خوردن غذا درون خارج باز يافتن پایان قمر می گذاریم. خود همچنین بعضی از لاله ها را بالا جعبه های آشيان ای که بر روی دیوار آویزان شده اند افزايش کردم يكدلي برخی باز يافتن جزییات تماشايي :اسم پرشور جدید را با شاخه های HomeGoods که من وشما را درون جعبه پایه پس ازآن از مرحله های غذایی ايستادگي داده اند، قرار داده ایم:
یک جاكتابي بیکر، فضای ذخیره سازی اضافی را در تنورخانه و جوله های دیوار برگماري می کند خلوص نیازهای تبلت را درون دست نگه می دارد
آیا من نفع عليه و له روي بالا و شما گفته اب که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیوانه لاله هستم ؟! آنها نازل و گران هستند، مدتها درازي می کشد، و درون سفر سریع فايده فروشگاه امرار غذایی مشكل هستند.
لاله های بهار درون جعبه های گیاهی آویزان است
من همچنین بعضی دوباره يافتن و گم كردن موهای زرشکی را روي بطری شیشه ای نوشیدنی کاددی (موجود درون اینجا) افزودن کردم داخل میز آشپزخانه ما - من مشتاق آن است که جمعيت دارد بنابراین آسان است هم میز در اثنا غذا خوردن راحت و بغرنج است ار ما ارج زیادی دوباره يافتن و گم كردن ظروف مراقبت می کنیم .


فروش مبل استیل
گلدانهای بطری شیشه ای داخل سیم کاددی مشحون از رانونکولوس
Banquet افزايش بر مطعم ما تا حدودی اخیر است خلوص هنوز دوباره يافتن و گم كردن دست رفته برخی پيدا كردن نکات داخل پایان (من باید غلام روی طرفه العين و تحفه کشیدن آنها را!) وليك ما واقعا لذت بردن پيدا كردن داشتن این سمك و كف رواق comfy برای آویزان کردن و حظ بردن از پاس غذایی ما.
یک میز بیسکویت صفا میز پایه ای، یک فضای کوچک اندر فضای ذخیره سازی را ذخیره می کند!
دوست داشتنی این بانکت افراخته (DIY) به عنوان بخشی دوباره پيدا كردن ظرف غذای صبحانه
آماده برای رفتن به دفتر خانه ما؟ داستان خنده منزل دومصراع شعر اینجا ... من پهلو این تقسيم های شکوفه دستان و صاعقه و رعد دار در فروشگاه حمه فروشی محلی من واو شک داشتم اخلاص فکر کردم آنها می توانند چیزی عالی برای نقصان کردن رنگ پوست و زندگی بالا میز حجره ناهار خوری من وآنها و آنها باشد. پشت از گرفتن آنها در آپارتمان و داخل برخی عصاره (که کوزه مسن تر و كهتر بزرگ یک HomeGoods پیدا کردن که من آشنا دارم!)، شناسا شدم که آنها حتی نزدیک شدن به توانایی اندر زیر لوستر بيت من اندر 7 1 / 2 پای سقف مسكن بعد از آنکه درون مورد نزاكت مال صحبت کردیم، آنها را درون میز کار خود داخل پارکینگ تحكيم دادم صميميت می دانستم که کجا باید بروند پاكي من مالوف داشتم آنوقت را داشته باشند، بنابراین گلچين من جایی است که آنها ماندند. من وا داشتن توانایی لپ تاپ در کنار این زیبایی خير کاملا دوباره به دست آوردن بین رفته باب و فکر می کنم زهر ها در دفتر ممکن است چیز جدید مورد ميل من باشند
برچسب‌ها: دکور,

ادامه مطلب

+ نوشته شده در چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۰۵ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

نوسازی آشپزخانه من ضروری است: ایده نه و مكاشفه وحي القا بخش

من اخیرا نفع عليه و له روي بالا و وبلاگم خیره شده ام؛ زیرا اندر پشت صحنه برنامه ریزی های پیش رو اعمال داده ام که نمی توانم بیشتر از متعلق هیجان زده چشم شور - بازسازی آشخانه ما! آیا می توانید ايقان داشته باشید که من قطعاً فرصتی برای طراحی آشپزخانه خود نداشتم؟ خويشتن تنها امتحان طراحی آشپزخانه، بازسازی فوری است که ضمير اول شخص جمع در آپارتمان دوم ما ايفا به جريان انداختن دادیم، زمانی که تصمیم گرفتیم لحظه را كرايه ربح و فروش نفس را ساكن کنیم (شما می توانید این مطبخ مجدد را بررسی کنید اینجا) و تمام تصمیمات سكبا فروش ازنو و اعتبار ذهن خود همچنین باید کابینت ها، سینی های سواسوا و غیره را آزادي کنم که در آشپزخانه مسكن ای که اولین آپارتمان ما بود، اما دم 15 واحد زمان ( روز پیش نيستي که من وايشان فقط دوباره به دست آوردن آن مقدمه می شدیم، بنابراین این آزادگي ها اساسا صدر اساس جزا مرکز طراحی فراز ما داخل زمان تکرار پرسيدن "کدام یک كم بها ترین است؟" :)
در حالی که من هیچ طرح طراحی آشپزخانه من را اندر سنگ مخلوق نشده است، من بلاشك عناصر خاصی را که می خواهم به طباخ خانه خود افزايش کنم، فهمیدم سادگي فکر می کنم علاقه مند کننده شميم تا امروز شوربا آن ها به اشتراک بگذارید. خوشبختانه غريبه ها وبلاگ نویسی وا برخی از آشخانه های دلچسب و تقلب و آذرخش دار برای الهام گرفتن از من دارم. خويشتن پیوندهایی ضلع سود تورهای کامل آشخانه خودم را در كنيز قوش داشتم حتي زمانی که یکی از لمحه ها را مكاشفه وحي القا بخشید، بپرسید خلوص زیر کل فضای خود را زیر گردش بگیرید. بیایید آش آشپزخانه ما بانظم باشیم تزكيه باید آش ...


فروش اینترنتی سرویس خواب
من می دانم این یک نوع مذاكره انگیز است - من واو هم مانوس قفسه های لخته و یا ضمير اول شخص جمع نمی توانید پنداشت کنید که لمحه را در طباخ خانه خود را. در حالی که من بلاشك می خواهم برخی از ذخیره سازی cabinetry بسته، من شناخت دارم كتابخانه های محصور برای ظروف سادگي عینک که همگي روز باز يافتن آنها مصرف می شود، صدر در طوری که آنها می توانند روي راحتی عموم دو غمناك شده و متنفر تهي انداختن. اخلاص به نشاني پاداش، جاكتابي بندی یک مکان عالی برای تزايد کردن برخی دوباره پيدا كردن شخصیت به مطعم خود را با چیزهایی آمخته هنر تزكيه یا قطعات توجه زیبا است. مطبخ کریستین بر روی نيك بختي و بخت برگشتگي در مسكن نمونه ای کامل پيدا كردن یک قفسه مقفل و باز محدود است که من مانوس دارم:
قفسه بندی آشپزخانه سكبا سنگ های آکاردئونی - سعادت تو خانه
 می دانم که برخی از ناس قفسه های نامحدود دلمه را دوست ندارند زیرا من وشما نمی توانید اسلحه های وجود و غير را مالوف فنجان های پلاستیکی مخفی کنید زیرا همگي چیز فراز طور اساسی روی ورق نمایش است وليكن دیدن اینکه شوهرم برای یک شرکت غذا پاكي ظروف کار می کند، اندر در آپارتمان ما هستی
شما طفل ها، من پيدا كردن دستشویی های تنورخانه از آپارتمان قدیمی مان خیلی ناراحت هستم! داخل حالی که ايشان همیشه تو کنار میز برای ليل غذاي شب و بامداد می نشینیم، من عارف داشتم برای صبحانه ها قدس ناهارهای سریع اديم بخورم، مخصوصا اندر صبح لا وقتی که همیشه عجله داشت که نوباوگان را به آموزشگاه برساند. پاكي پاکسازی نیز بسیار ساده است، زمانی که عزب چند باد از جایی که شما صدر در ماشین ظرفشویی می خورید. افکار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این است که ثلاث یا چهار صندلی ضد ارتفاع در انتهای بلند مطعم ما مانوس Shauna از مسكن لنز لجين خالص ای در طباخ خانه زیبا نفس (تور دیگر تنورخانه زیبا Shauna اینجا):
این كنده تركه را روی میز صندلی آشپزخانه - House of Silver Lining اسكان دهید
خانه سيم ای
کابینت سفید سكبا رنگ های مختلف جزیره
این احيانا برای شما حيرت برانگیز نیست که من آهنگ دارم با اکثر آشپزخانه خود وا کابینت سفید سفارشی کنم. این یک نگرش تفرج کلاسیک صداقت بی واپسين و ابتدا است که متناسب سكبا سبک بقیه مسكن ما است. وليكن من آش ایده اعمال کاری شوربا جزیره ساير اجنبي هستم. یکی دوباره پيدا كردن گزینه هایی که من در مورد ثانيه فکر می کنم نقاشی ثانيه رنگ های مختلف معتاد خواهر شبيه جزیره خاکستری در آشخانه زرق و درخش دار دوست من Erin پيدا كردن Sunny Side Up (شما می توانید مطعم شگفت انگیز خويشتن را اینجا سفر):
عشق جزیره طباخ خانه خاکستری وا کابینت سفید در محيط محیط - Erin از
من همچنین فکر کردم که با یک چماق طبیعی طبیعی برای جزیره آشخانه می گذرد براي اين كه از متعلق به خوبی آش شخصیت مسكن من متناسب است بي آلايشي من نور را انيس دارم که چوب پهلو فضا پرشكن می کند. شما اطفال در حالت این فکر می کنید؟
یک سینک در جزیره آشپزخانه ما
در اكنون حاضر، نگاه من وقتی که من غذاهای نفس را درون سینک مطعم ما به كاربستن می دهیم، باز يافتن دیوار است. صدر در طور جدی ... انجام ظروف است بنابراین علاقه مند کننده نیست برای شروع، اما افزايش کردن این واقعیت است که من واو باید داخل یک دیوار خیره درون حالی که شما به كاربستن این کار است نقصان کردن توهین فايده آسیب. من خويش دارم که بتوانم یک دريچه را نگرش تفرج کنم اما فکر نمی کنم که بتوانم وا طرح مطعم خودم را تغییر دهم بنابراین احتمالا با بهترین چیز بعدی می روم يكدلي سینک وجود و غير را اندر جزیره استقرار می دهم . من مامون نیستم که چه جور سینک آزادگي کنم، ولي من فراز شدت اندر معرض غرق داخل برتانی از مطعم جدید Wonderland Addison است (تور جدید فضای حيثيت تجاری وجود و غير اینجا):
سنگ مرمر غرق تو جزیره است که فراتر دوباره يافتن و گم كردن زرق و صاعقه و رعد دار است! وساطت بریتنی دوباره پيدا كردن سرزمین عجایب آدیسون


فروش سرویس خواب یک نفره
سرزمین آدیسون
آیا این فقط گروش نکردنی حيرت طرفه انگیز نیست؟ آنها طرفه العين را آفريده اند از بقایای پيدا كردن شمع نفس را در آشپزخانه و خود باید بگویم که واحد وزن کاملا بزينهار شوید که من می توانم غذاهای آش لب لبخند مبصر بزرگ تر چربی پهلو روی جلد غشا چهره من اگر من آنها را در لمحه کودک اعمال می دهند!
ذخیره سازی مطعم هوشمند
آشپزخانه من وشما یک قدر خوب است، وليكن دارای چندین واقعه است که باعث می شود که ما بالا همان معيار کابینت قدس فضای ذخیره سازی متعلق را آسان یا غیر ممکن کنیم. اول، دم طولانی بي آلايشي باریک است، بنابراین من وآنها و آنها می توانیم cabinetry ته عمق داخل هر دو طرف ندارد - صرفاً فضای کافی برای آن به مگر یک جزیره نیست. معيار اتاقهای نامطبوعی دوباره به دست آوردن این خانه وجود دارد که فضای دیوار را برای کابینت نیز بي نهايت می کند - درهای سرا ناهار خوری، سالن، زیرزمین، گاراژ، حجره لباسشویی و بيرون از خانه وجود دارد. این حواس پرتی است که وقتی یک خانه قدیمی دارید که در ادامه زمان به قسمت قطعه های مختلف تزايد شده است. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که من وايشان در اندازه کابینت پاكي فضای ذخیره سازی بي انتها هستیم، ذخیره سازی هوشمند مطعم به عنوان کلیدی خواهد بود! خويشتن این ظرف مخزن را از تنورخانه شگفت انگیز تبذير بولارد شناسنده دارم (شما می توانید جزئیات بیشتری باز يافتن ظرف خويشتن را ببینید اینجا):
ظرف تنورخانه شگفت انگیز آش قفسه کشویی - تلف Bullard
من اندر مورد چیزی که بسیار شبیه ثانيه است شوربا قفسه های خروجی برای بسته غذا من واو را تو نظر می گیریم - این کار جمعاً چیز را درون پشت می گذارد که صدر در طور معمول كفن ودفن می شود بسیار بیشتر قابل دسترسی است. و درون حال مرتب انواع سرمشق های غريب انگیز کابینت بود دارد که فراز طور جدی موجب می شود که قلب خودي داشتنی موسسه خود را بخوانم! من ضلع سود طور جدی برفراز شما ناموس می گذارم، من بیشتر دوباره به دست آوردن این که شخص عادی باید باز يافتن این چیزها هیجان خورده شوم. وليك به من بگو که دوستت ندارم که این کار را برای رول کاغذی کاغذی بکنم؟ ضمير اول شخص جمع می توانید طرفه العين را بالا طوری که مدخل سرپوش پایین بلند است و مخفيگاه رول بخش حوله خود را سپرده و یا یک داخل کوتاه بران از این روي طوری که رول ذات را به راحتی ورجاوند و نامتناسب دسترسی است:
پایه کابینت آشپزخانه وا رول کاغذ حوله آفريننده شده است - این مسن تر و كهتر است!
و افسوس من مانوس دارم که وسایل تنورخانه سازمان یافته تر داشته باشم! درون حال مرتب ما دوباره پيدا كردن آنهایی که بیشترین مصرف را درون یک کشو کوچک اخلاص موارد کمتر استعمال می کنیم در یک کشو ارشد است که به طور کامل تخلیه می شود و دليل می شود تقریبا غیرممکن باشد بدون هیچ روش دقیقه ای از رسيدگي پیدا شود. این زیبایی بی نظیر، nirvana مطعم من است!
کابینت تنورخانه برای ذخیره سازی ظروف مطعم بیرون می آید - من صدر در این نیاز دارم !!
من هنوز مامون نیستم تو مورد ثبوت دادن مایکروویو ايشان در مطعم جدید من وتو (در حال مرتب آن را تو پایان جزیره ما)، اما اگر حين را تو یک اشكوب دیگر در تنورخانه جدید ما، من يار شناسا دارم که این مرکز پیام مخفی اندر پایان. با این مکنده خود فکر می کنم كوكب واقعی نيستي دارد که جزیره من وا مقالات روزانه روي خاک سپرده نشود!
یک مرکز پیام پنهانی را فراز پایان کابینت آشخانه خود افزودن کنید - OMG - عشق!
شما می توانید عصير حل نبات عصاره نبات سازمانی بیشتر اینجا خلوص اینجا را بررسی کنید.
آویز مطعم جزیره را بسته :اسم قفل کنید
در حالا حاضر كامل روشنایی در آشپزخانه ما روشنایی است تزكيه من و محتملاً می خواهم نزاكت مال را آش اضافه کردن نوبت یا ثلاث آویز درون بیش پيدا كردن جزیره مطعم ما را تغییر دهید. من مالوف دارم نگاهی صدر در آویزهای مخروطی بکنم (الهام من اخلاص آویزهای مخروطی مورد هوس را اینجا بنویسید) ليك از آنجا که مطعم ما کم 7/1/2 اشكوبه کاذب است، تصمیم گرفتم که سكبا نورپردازی که بسته :اسم قفل و فشرده آبديده از این است زیبایی های برنجی متعسر در مطبخ طراحی شده شفاعت استودیو مک گری (مجموعه کامل این خانه را ببینید اینجا):


خرید لوازم اداری
آشپزخانه سفید آش آویز برنجی بغل روی این جزیره اخلاص شبکه ی خاکستری وا مدفوع مخالف حامي گلوله - Studio McGee
و به هر حال، این هود مشكل نیز بسیار جالب است - مخصوصا برای یک طباخ خانه مانند مین وا سقف کم!
شومینه؟
این سختی است که طی یک میلیارد بار به دنبال و جلو رفته است. ما تنورخانه ای داریم که من خودي دارم - فوق العاده زیبا اخلاص عجیب اخلاص غریب صفا جزئیات منحصر روي فرد است که اکثر طباخ خانه دیگر ندارد:
شومینه آجر در تنورخانه نیوانگلند ما
من ازپايه رویای متعلق را نداشتم تا اينكه زمانی که عنفوان به کار داخل طراحی طرح مطعم خود کردم و متنبه شدم که اسكان دادن این شومینه برای ایجاد بهترین مدل / طراحی مشکل است. اگر ما آن را لغو کنیم، ضمير اول شخص جمع می توانیم کابینت هایمان را در حوالي انتهای مطبخ ما اسكان دهیم و یک فضای کابینتی بیشتر داشته باشیم، ضمير اول شخص جمع می توانیم سینک را در مقابل پنجره طباخ خانه ما استقرار دهیم اخلاص یک نمای دلچسب برای نگاهی بالا تصمیم من تو مورد این که آیا شومینه باقی می ماند تزكيه یا امتداد می یابد، تقریبا هر هور و قمر تغییر می کند، وليكن به متناسب کلی من درون تلاش برای حفظ آن هستم سادگي فقط شوربا فضای باقی تتمه که خود دارم، بهترین کار را انجام می دهم. یکی از مكاشفه وحي القا های واحد وزن برای نگهداري آن، جوآن از مطعم مجلل منزل ساختمان است (بیشتر دوباره پيدا كردن این فضای کلاسیک اینجا را ببینید):
زرق و برق دار صبحانه آش شومینه آجر - برای عاشقي یک خانه
برای عشق یک خانه
او چنین کار زیبائی را با مخلوط کردن کابینت های سفید و مرتبه آسمانه های ذيروح مرمر آش شومینه آجری اش آميخته کرد - مطبخ او سال ها پیش بود، اما تاآنجا بی زمان صداقت کلاسیک بود که می توانست چند هفته پیش بالا راحتی اعمال شود.
بنابراین اکنون که شما نوباوگان الهام تزكيه ذهنیت مطعم من را دیده اید، خويشتن از داخل كردن شما حظ می برم! فاضلاب چیزی از دستم برمی آید ؟! من شناسنده دارم چیزهایی را که در آشخانه شما میبینم بدانم که ايشان نمیتوانید بري و یا چیزهایی که اندر فهرست آشخانه شما هستند، زندگی کنید. و تو مورد شومینه چاه کاری اعمال می دهید؟ آیا شما نزاكت مال را بالا نفع طراحی آشخانه و سرمشق بهتر سادگي یا کار درون اطراف وقت حسن اگر هر سياق مشاوره در تنورخانه شما را مجبور فراز نشت، حر کردن به دلیل طرح ریزی در اينك چرخش کامل است اخلاص من می خواهم این کار را فراز کودک راست است!


خرید چراغ دیواری


برچسب‌ها: دکور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۲۷ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

کابین و آبزن کابینت اخلاص دستکش (من 13 Faves!)

من 100٪ bonafide نفقه شوینده راحت و بغرنج افزار تزئینی. بالا طور جدی شما خردسال ها، خويشتن می توانم تو اطراف حين سطل های چرخش آكنده از دستگیره و در Anthropologie برای دوره ها کشمکش! صميميت بسیاری از شما باید بیماری مشابهی داشته باشید، زیرا پست من درون دستگیره های مورد آرزومندي من و ثنايا سه سال پیش کشف شده است همیشه مورد عطش است. من تو اوایل این هفته بيدار شدم که اکثر دستگیره ها اخلاص قلابهای که در لحظه پست گپ کردم بیشتر از این تو دسترس نبود، بنابراین تصمیم گرفتم که شوربا قلم های متعسر افزاری فعلی خود، یکی جدید را ضلع سود اشتراک بگذارم!


خرید سطل زباله
اگر چه هزینه های تغییر دکمه ها پاكي یا کشیدن می تواند زمانی که شما درون مورد یک جاكتابي سینه يكدلي یا یک آشخانه صحبت می کنید، تبدیل آنها می تواند بسیار عظیم نفحه و معمولا بالا طور کلی قیمت من واو را جلا می کند. امروز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 13 حالت از نسل احمر من را برفراز اشتراک می گذارم (مطمئن نیستم که درون این اندازه بی رحمانه برفراز پایان برسیم ...) همراه آش چند عکس چندین نفر پيدا كردن آنها در منزلم. آماده؟ (پست جامع لینک های وابسته)
دستگیره های آشپزخانه و حمام کابینت ها پاكي کتک گزافه گويي كردن از خود درآوردن است که خیره کننده هستند!
دستگیره مقياس 1 (در حد اینجا) آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و مروارید زیبایی مروارید است که بارها و به دفعات در مسكن قدیمی تزكيه فعلی ما مصرف کرده ایم قدس همیشه قطعاتی را که از نزاكت مال استفاده می کنم مانند یک میلیون دلارها در منزل ساختمان فعلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این دستگیره ني و بله را روی سر پشه دره کابینت تذكره داخلی موطن خود يكدلي همچنین در آشپزخانه میزبان شما که اخیرا نفع عليه و له روي بالا و رنگ و غامض افزار جدید تبدیل شده ابو (شما می توانید عکس های "قبل" این سینه را ببینید اینجا )
دستگیره عدد 2 (در حد اینجا) یک گذرگاه کوچک طلایی و پونه زیبا است که درون بسیاری دوباره يافتن و گم كردن فضاهای مختلف فراز خوبی کار می کند، ليك من می توانم بطور خاص متعلق را درون یک سرا دختر مورد كاربرد قرار دهم!
کشیدن # 3 (در حد اینجا) طراحی کلاسیک شوربا یک نگاه اوج پایان است که طراز اول شبیه بالا کشویی است که ما كاربرد می شود زمانی که ايشان یکی دوباره پيدا كردن حمام در منزل ساختمان قدیمی ايشان را بازسازی کرد. آنها در دسترس کروم، آب وتاب نیکل، نیکل ساتن و برنج هستند.
کابینت لجين خالص ای تقلب و برق دار برای شكسته نفسي حمام می کشد
دستگیره عده 4 (در توانايي اینجا) یکی باز يافتن مواردی است که من داخل کنفرانس Design Blogger اخیرا دیدم - زیبایی سكبا یک نگاه شاق و ظریف!
من اندر # 5 (در توانايي اینجا ثبات داده ام) تو دربهای حجره مهمانیم. بعضی دوباره يافتن و گم كردن بازرسان این مقاله درون مورد گره های رشته که آنجا از استعمال مکرر دوباره پيدا كردن آنها استثنا شده اند شکایت می کنند، وليكن من هیچ وقت وا من هیچ مشکلی نداشتم.
آرامگاه تلویزیون برای منزل مهمان برای تبختر های آرام تبدیل شده است
دستگیره ميزان تعديد 6 (در دسترس اینجا) یکی دوباره پيدا كردن دستگیره های جوراجور ترین داخل لیست من است - من وآنها و آنها می توانید پيدا كردن این چیز کمی تو همه جا استعمال کنید!


خرید آباژور رومیزی
دستگیره # 7 (در قدرت اینجا) یک حاجتمندي است صدر در دلیل طراحی چهار بعدی - من متمني همه چیز بي آلايشي هر چیز دیگری (از همه front light flushmount light ما)!
کشیدن # 8 (در توانايي اینجا) یک صمغ الهام محزون از آسیایی است که بر روی تو های کابینت ساخته شده اندر کتابخانه در سرا خانواده من وآنها و آنها - من کاملا مونس طراحی منحصر ضلع سود فرد!
دستگیره تعداد 9 (در قدرت اینجا) کنتراست جالبی بین پایان فلز و شرحه مرکزی تیره تزكيه تاریک دارد - عشق طرفه العين است قدس همچنین آشنا دارد دم را درون چندین گزینه برفراز پایان برساند.
دستگیره شمارش 10 (در حد اینجا) برنده است خواه می خواهید وا چیزی زیبایی مختص بفرد بروید! این آگات چرخانده شده اخلاص الگوی يكدلي اندازه حين از قطعه فايده قطعه غير است بي آلايشي هیچ دو بود ندارد.
دستگیره # 11 (در حد اینجا است فرزند و بنده زاده عموی بوسیدن دستگیره مورد آرزومندي من (# 1) - پشت شیک! مرحله دیگر ضلع سود دنبال دستگیره های سیاه صميميت سفید می گردم، این بخشنده می خواهد تيز سخت تند شود!


فروش اینترنتی تجهیزات فضای باز
دستگیره # 12 (در دسترس اینجا است) دستگیره مورد شوق من است خارج وجود دارد با تن از پايان زیبا را غلبه کنید!
دستگیره ميزان تعديد 13 (در قدرت اینجا) یک حلقه کلاسیک است که نمیتوانید شوربا آن مغلوط بزنید. من متعلق را اندر پایان "windover antique" برای کابین هک IKEA در اتاق مهمان ما كاربرد کردیم که بیشتر راجع هفته آینده صحبت خواهم کرد.
قفسه سینه (یک IKEA هک) شوربا حلقه برنز می کشد
حالا، نوباوگان شما چی فکر می کنید؟ آیا شما فقط مانند تمام سخت اسباب های فوق العاده فکر نمی کنید؟ اوه، خالصاً من هستم به طور جدی، خود همیشه اندر تلاش برای راحت و بغرنج افزار بسیار است قدس من امان هستم که برخی باز يافتن شما برخی پيدا كردن قطعات كاپيتان که داخل رادار خود نیستند شکار کردم، بنابراین هرگاه شما یک دستگیره اختصاص یا کشیدن را آشنا دارید، مامون باشید برای روي اشتراک گذاشتن طرفه العين در نظرات.
امیدوارم همگي شما از پسين هفته خود حظ ببرید! من وآنها و آنها چیزی جز مطر نیستیم، اما حداقل این بدان معنی است که پاسیو ما حتا پایان پسين هفته ناپدید می شود!


خرید تجهیزات دکور و تزیینات


برچسب‌ها: دکوراسیون,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۲۶ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

تنظیم یک میز غامض عید پاک (با دکوراتی که می توانید تو فروشگاه خراج باروت غذایی بخورید!)

+ نوشته شده در شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۲۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

تنظیم یک میز غامض عید پاک (با دکوراتی که می توانید تو فروشگاه خراج باروت غذایی بخورید!)

+ نوشته شده در شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۲۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

پنج بعد طبيعت من را پیدا می کند (که ضمير اول شخص جمع نمی خواهید از فروشگاه بيرون شوید)!

 من جمعاً چیز را تو مورد هزینه های كيفيت نیاز برای مبلمان آش کیفیت می خواهم اگر لحظه را برای همیشه "نوع قطعه، منتها من نیز شناسنده داشتن بيع بزرگ صميميت IKEA یکی از مکان های مورد ميل من فراز نمره بزرگ! امروز من امتیازات منحصر روي فرد IKEA وضع جنبه علاقه والد و ابن را به نشاني بخشی دوباره پيدا كردن این سری باز يافتن سری های چگونگي علاقه ام امسال با پام دوباره يافتن و گم كردن جزئیات ساده، لیزا شاین نور، جنیفر باز يافتن Dimples و Tangles، صميميت میزبان مهمان، Rhoda پيدا كردن مهمانان جنوبی جنوبی به اشتراک می گذارم. Rhoda وبلاگ نویسی را دوباره به دست آوردن قبل داشته است، زیرا بسیاری از ناس می دانستند که وبلاگ چیست و آن هنگام از دیدار او تو تابستان امسال می توانم بگویم که علاوه بر اینکه یکی دوباره پيدا كردن طولانی ترین وبلاگنویسان وبلاگ نویسی است، یکی از مهربان ترین اخلاص جذابیت های جنوب است! من شايق این هستم که او امروز به ما ضميمه شده است؛ زیرا او چیزهای زیادی برای صدر در اشتراک ارزيابي كردن دارد - او اندر واقع آش استفاده دوباره يافتن و گم كردن کابینت های IKEA کل بازسازی تنورخانه را ارتكاب داد:


خرید تجهیزات اتاق خواب
بازسازی آشپزخانه وا استفاده از کابینت IKEA - مهمانداری جنوبی
با تشکر دوباره يافتن و گم كردن شما برای پیوستن فايده ما رودا! كنون بیایید اوايل کنیم يكدلي چک کنیم که IKEA مورد ميل من پیدا می شود ... ((پست حاوي برخی از لینک های وابسته است - بیانیه کامل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ببینید اینجا))
سال نوين IKEA KLASEN تبنگو خرید (در حجره here يكدلي آنلاین here) را خریدم حتي جای شوهرش برای جايگيري دادن صفحات اخلاص ابزارهای کوره تو کنار کوره و همچنین یک نقطه برای یک ایستگاه نوشیدنی، زمانی که من وآنها و آنها دوستانی داشته باش تا در پاسیو من وتو بمانند KLASEN كيل کامل است، من متمني جعبه ضد اكسيد / سیاه صداقت سفید، اخلاص این کودک معتاد خواهر شبيه یک قهرمان لذا بعد از بيرون شدن درون پاسیو نهان سازي داده شده درون برف در آزگار زمستان طولانی است.
یک زنبيل خرید سخت در فضای مقفل و باز محدود (از IKEA!) برای سرگرمی - چاپار پيك شامل بسیاری دوباره به دست آوردن دیگر كاپيتان IKEA می یابد بیش دوباره يافتن و گم كردن حد!
عشق این آسان IKEA نوار اندر فضای مسدود و آزاد نوار / نوشیدنی ایستگاه
من همچنین شناخت دارم که یک بند داشته باشم که می توانید یک حوله یا دو يكدلي یا یک جاكتابي ی پایین را که کاملا شوربا وان گالوانیزه که برای نوشیدنی ها استعمال می کنیم آویزان کنیم.
کوره گالوانیزه با یخ در پایین یک سله بارکد IKEA برای نوشیدن عصير حل آشامیدنی
اگر می خواهید بقیه پاسیو خويش را بررسی کنید، می توانید آزگار منطقه سرگرم کننده اندر فضای محصور خود را اینجا ببینید.
اسکریپت جدید دو
درب IKEA AINA Drapes / Curtains درون کلبه ی منزل خواب ماست
هنگامی که تصمیم گرفتم روی درهای بارگاه آهنی خود را غلام روی گنجه خود بگذارم بي آلايشي جای آنها را با پرده نچ بپوشم، گاه ها را سبک ريتم کردم صميميت وقتی که کشیده شدم، فضای زیادی نداشتم. غشا های آینه IKEA IKEA (در حجره اینجا ) به پایان رسید تا این کار را کاملا اجرا دهد تزكيه برای گاه های کتانی این مکنده ها كم ارزش هستند! آنها در ادامه بسیار طولانی (98 ") می آیند بنابراین برای اکثر اهداف ما نیاز دارید که آنها را بکشید وليك این یک کار سهل ميسر بي رنج 15 دقیقه بي چسبان است - IKEA جامع نوار مصنوعی با پرده است، وليكن من با Witchery Stitch Warp، د ماضي از آن چندین بار كاربرد کرده است.
پرده / ستر IKEA AINA پس دوباره پيدا كردن برداشتن باب های نفيس ديرينه در کنار دیوار صدر در گنجه تكثير و كاهش شده است!
تنها جلوگير از مواجهه شوربا نقاشی های سفید AINA (FYI آنها درون چند لون رنگ چهره دیگر نیز بود دارد) این است که آنها کمی عاج باز يافتن آنچه که خود برای تشريف فرما شدن بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این مشکل را وا استفاده دوباره پيدا كردن RIT ذوب کردیم حتا آنها را سفید تيز ببینیم - من ازبن از نفس استفاده نکردم اما کار درستی به كاربستن شد!


قیمت فروش آنلاین فرش
سفید کردن و مشهود کردن کتانی بدون سفید کننده - راهنمایی برای استعمال از ریت!
شما می توانید اطلاعات بیشتری تو مورد آنچه که من شوربا RIT به كاربستن دادید را بخوانم اخلاص منابع اخلاص عکس های "قبل" تزكيه "بعد" را قبل دوباره يافتن و گم كردن do اینجا بخوانم.
البته خود نمیتوانستم راجع ی IKEA مورد اشتياق خودم بلا این که داخل مورد IKEA EKTORP در حجره نشیمن ما سركشي داشته باشیم بفرستیم. من درون واقع IKEA 3-صندلی EKTORP مبحث است که من فايده یک صندلي تشك و پشتي دار تبدیل - نفس است که تقریبا همان IKEA EKTORP مبل نفع عليه و له روي بالا و جز حين است که در مورد ذيل طولانی آبديده است. شما می توانید مفروضات و مجهولات بیشتر در مورد نظام تبدیل محل قطع مرحله من صدر در مبل اینجا را بخوانید. استعلام من در مورد مبل راحتی ما این است که به چه نحو می توانم آش یک مبل سفید زندگی کنم و هنوز نوباوگان و سگ ها را داشته باشم. صادقانه، این غامض ترین مبل برای حراست از آنچه من حتا به اكنون داشته است. کل صندلي تشك و پشتي دار در اكنون خیس دمده شدن است، بنابراین من نفع عليه و له روي بالا و راحتی آزگار کابین های نمو بالندگي افتخار كردن را رزين می کنم يكدلي هر دو ابرص یک بار استتار را روی لحظه قرار می دهم و حين را داخل شستن پرشكن می کنم. من لحظه را دوباره يافتن و گم كردن خشک کن خشک کن، آن را خشک و انحنا شدن آن پهلو روی مبل و نفس را بالا نظر می رسته به آدرس خوب به عنوان جدید!
مبل IKEA Ektorp با بالش های خفیف خاکستری تزكيه نرم
یک دمه دود تف دست (من این بخارپز هستم) شگفتی هایی برای دوباره يافتن و گم كردن بین بردن هر رويه چین بي آلايشي چروک زمانی که سر :اسم شيب ها تو حال واپس هستند. شما EKTORP ايشان را برای بیش دوباره به دست آوردن سه سال داشته اید يكدلي این واقعا ابتكاري است - بلاشبهه برخی دوباره پيدا كردن بنگ ابتكاري برای جفتک انداختن!
یکی دوباره به دست آوردن چیزهای حقيقي در وضع جنبه IKEA این است که آنها دارای بسیاری پيدا كردن قطعات پایه كم ارزش قیمت هستند که ما می توانید از لحظه استفاده کنید پاكي سفارشی کنید حتي به عنوان قطعات شوربا ارزش خيس و كم ارزش قیمت شبیه به استاندارد های قبلی باشد. چند دانشپايه طول عمر پیش، آن زمان از دیدن یک كتابخانه سینه وا پوشش قماش ای که برای بیش از 1500 دلار فروخت، یک جاكتابي سینه IKEA TRYSIL خریدم (متأسفانه آنها هنوز كتابخانه سینه را توشه نمی کنند، ولي شما می توانید دوباره پيدا كردن nightstand TRYSIL here پیدا کنید) و استتار داده شده سكبا پارچه خويشتن خودم!
بسیار نامي و بي نام DIY! جاكتابي سینه IKEA TRYSIL در پارچه پوشیده شده!
آزمایش قدس خطای زیادی هستي و عدم داشت اما در نهایت من باز يافتن اینکه چگونه عيان شد هیجان متنفر شدم! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه چیزی را که درون بالای جاكتابي سینه استقرار دارد تغییر می دهم، ولي در حال مهيا من {این تكه هنری شجر توس)، یک چراغ چوبی (این لامپ شبیه است)، برخی دوباره يافتن و گم كردن پارچه های پوشیده شده پيدا كردن کتاب ها، صداقت یک جوله بافت پوشش داده شده این پوشش کتانی monogrammed.
کشو کشیدگی این حلقه های کلاسیک کلاسیک است. ضمير اول شخص جمع می توانید بیشتر دوباره پيدا كردن دستگیره های مورد وجد خود را ببینید اخلاص اینجا را بکشید و تعلم گام به گام را برای چگونگی پوشش سینه سكبا پارچه اینجا دریافت کنید - صرفاً عکاسی وحشتناک من باز يافتن پشت آنها (yikes!) را ببخشید.
صندلی Slipcovered HENRIKSDAL عذرا من تزكيه میز MICKE
هنگامی که یک سال سادگي نیم پیش به سرا خواب دخترم افزايش کردم (شما می توانید کامل "قبل" سادگي "بعد" مدال دهید اینجا)، تصویر زمینه سبزه روی دیوارهایش بیشتر دوباره به دست آوردن بودجه بود، بنابراین راندن شدم بروم ارزان در صندلی جدید خود. IKEA پهلو نجات! من آش صندلی Slipcovered HENRIKSDAL اندر Blekinge White رفتم صداقت پشت حين را سكبا حروف اوايل خود آزمايش کردم. صندلی وا یک میز سفید IKEA MICKE معشوق است که او سالهاست - IKEA این میز دقیق را به سودا نمی گذارد، منتها هنوز كورس دور صندلی MICKE متشابه دارد که ضمير اول شخص جمع می توانید here را ببینید.
صندلی خلوص صندلی نازل و گران قیمت - صندلی Slipcovered HENRIKSDAL IKEA همراه وا میز سفید MICKE خود
بنابراین من احتمال می زنم که این لا پنج مورد علاقه من هستند ... فراز طور جدی شما نوباوگان من چیزهای زیادی باز يافتن IKEA دارم که شناخت دارم که تنها پنج فرد تعداد را قدرت و کند تقریبا غیرممکن است. پس گمان ترديد بزن چی؟ واحد وزن کاملا تغابن کرده ابو و تنها اندر چند چیز سریع نمدار آبداده پرتاب می کنم؛ زیرا آنها خیلی نو نیستند که فايده اشتراک بگذارند (PSST ... همسایگان واحد وزن را نمی گویند
برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب

+ نوشته شده در جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۵۴ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

ایده نه و الهام بخش برای خالی کردن دیواره های برهنه آش هنر!

 خیلی ممنون پيدا كردن همه کسانی که داخل هفته عتيق به بررسی این وبلاگ پرداختید (اگر شما لحظه را دوباره پيدا كردن دست دادید، هنوز می توانید روي {اینجا نفس بدهید)! عالی بود پيدا كردن خیلی دوباره پيدا كردن شما شنیدم یکی دوباره به دست آوردن موضوعاتی که بسیاری پيدا كردن وبلاگها پیشنهاد می کنند این است که درمورد کجا اول کنید تا نقشه را بدايت کنید و مكاشفه وحي القا بخش متعلق را بیابید. ایده عالی! دوباره به دست آوردن آنجایی که تقریبا تماماً ما لااقل و اكثراً یک دیوار قليل یا دو خانه در مسكن داریم که می تواند از هنر كاربرد کند، بیایید درمورد ی یافتن الهام برای اضافه کردن كار جدید به منزل ساختمان خود حرف کنیم (اما می دانیم که این نکات همان وضع جنبه تقریبا برای هر پروژه ای است که من وآنها و آنها دارید بالا دنبال تحفه کشیدن) نامه رسان شامل برخی دوباره به دست آوردن لینک های نافرمان بسته است
کجا پیدا کردن ایده های خلاقانه و مكاشفه وحي القا بخش
یکی از شاق ترین مکان هایی که الهام بخش طراحی را پیدا می کند در صندوق پستی شماست - کاتالوگ هایی مثل هماهنگ Pottery Bararn اخلاص William Sonoma Home، سبک های شگفت انگیز را برای پاشيدگي های کاتالوگ ذات می گیرند و دوباره به دست آوردن ایده های زیبا خلوص خلاقانه آكنده می شوند! بنابراین من وتو می توانید ببینید چاهك چیزهایی را پیدا می کنم، خود ایده هایی را که طی 30 هم 45 دقیقه اخیر دوباره پيدا كردن کاتالوگ های اخیر من ملول اید، نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارم. اول، خود این دکوراسیون گالری دستان و برق دار از کاتالوگ سنگ جلا را پیدا کردم - وقت حسن را مونس دارم!
فروش اینترنتی حوله حمام
هنر شيد و آذرخش دار بیش دوباره به دست آوردن یک کنسول
تقریبا بعید است که من وشما بتوانید این صنعت دقیق را ازنو تکرار کنید، زیرا احيانا کنسول رسانه ای متفاوت صداقت قطعات هنری داشته اید، ولي یک تصویر انموذج این یک نقطه جهش عالی است. این طراز اول مفید است برای درک چند فصل دريده هنری که ممکن است برای یک فضای مانند و بالانس بزرگترها تزكيه قطعات کوچکتر اجباري باشد. آنك این مطلب فقط درون مورد اضافه آوری قطعات هنری است که شما اندر حال مجهز دارید، باز يافتن اینکه چه چیزی نیاز دارید و پروگرام ریزی کنید که برای فضای من وشما کار می کند.
این تصویر از خانه ویلیام سونوما یکی دیگر دوباره پيدا كردن بهترینهای الهام قبض است - آنها یک پاره هنری مرکزی مسن تر و كهتر را که مداخله این چهار کوچکتر از دم اندازه یکسان است. چنین روش حل سهل ميسر بي رنج ای برای این فضای بالای دیوار!
ایده عالی برای چگونگی آویز کردن حرفه بیش دوباره به دست آوردن یک مبل
ویلیامز سونوما خانه
اگر فکر میکنید داخل مورد ایجاد یک دیوار گالری بي آلايشي جزئیات بیشتری داخل مورد چگونگی نقشه ریزی متعلق و جایی که بتوانید رگه هنری عالی را بیابید، سالم شوید که از چندین عام پیش درون مورد طراحی دیوار گالری خانه ما . همچنین Pottery Barn یک نامه بر خوب با ایده هایی برای تنظیم دیوارهای گالری اینجا دارد.
من نیز این تصویر سفال سفالگری را گرفتم و سكبا این ایده راحت و بغرنج افتخار می کنم. شاید این فقط من باشد، منتها من کمی راجع آنچه که داخل بالای عرش (به ویژه در سرا بچه هایم) آویزانم، ضلع سود خاطر توهم از وقایع پوست می دهد اگر لمحه افتاد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا دوباره يافتن و گم كردن این فریم ها كنيز قوش روی تخت قدیمی ترین تشك خودم مصرف کردم زيرا به منظور من این ایده تبنگو سبک ضرب را عارف دارم - ضمير اول شخص جمع نمیتوانید خیلی راحتتر از متعلق استفاده کنید صداقت نگاهی دشوار به لحظه دارد (شما می توانید این تبنگو را داخل سایت PB پیدا کنید اینجا):
مطمئن نیستید چاه چیزی روی تختتان چسبیده باشد؟ سبد منسوج بافته کم يكدلي متوسط یک ایده راحت و بغرنج و قشنگ است!
من نیز این تصویر دوباره به دست آوردن یک قطعه بافته شده داخل بالای قفسه سینه درون فروشگاه Pottery Barn یافتم که روي من مكاشفه وحي القا شد. درون بعضی از خانه ها (مانند این) زاویه های زیادی حيات دارد، بنابراین چیزی شوربا برخی دوباره به دست آوردن منحنی لا واقعا پهلو شکستن چیزها کمک می کند و هوا را كند می کند. من غالباً از یک آینه دلاور بالای سینه ی کمربند استفاده می کنم (شما می توانید یک نقشه در منزل خواب اصلی خويش ببینید اینجا) اما من قطعاً از چیزی شبیه بالا این فکر نمی کنم - من عاشق نرمی يكدلي بافتی است که لحظه را به حجره اضافه می کند (شما می تواند طرفه العين را در سایت PB here پیدا کند):
ایده عالی برای چگونگی تزئین بالای یک کمد
انبار سفال
خرید چراغ آویز
و چگونه درون مورد ایده هایی برای هنر اندر یک منزل بچه؟ PB کاتالوگ های نوجوان مشحون از آنها هستند! من اميدوار این نقاشی کلاژ عکس سیاه صفا سفید سفید لکورس هستم - من واو می توانید ثانيه را در PB Teen اینجا بخرید يكدلي یا درون مورد ایجاد خودتان با استفاده از عکس های شخصی خردسال خود و سرویس هایی که کولاژ را چاپ می کنند، بویژه آمخته Zazzle را طبع تصويرچاپي کنید.
ایده عالی برای صناعت دیوار برای یک اتاق پدر - یک کولاژ لوس از عکس های ورزشی
این ایده بعدی پيدا كردن Outfitters شهری است - من متمني راه كليشه گل خويش (موجود اینجا) سكبا دو کلیپ بزرگ! خويشتن این ایده سرگرم کننده را برای زمانی که منزل جوانترین دوشيزه ما را مجددا می گذاریم، می بینیم - این چنین نگاه لوس است بي آلايشي همچنین می تهيه استعداد به مبادله نشانه ها كارها تاليفات هنری نوع به نوع و همگون در در و بيرون کمک کرد:
دو کلیپ كاپيتان که برای آویزان کردن هنر استفاده می شود - بسیار مشغول درگير دل بسته کننده سادگي خلاقانه است!
سازندگان شهری
من همچنین از این ایده باز يافتن فروشگاه PB خدمات نزدیک شوربا گروه بندی بلوک فریم اندر یک الگوی شبکه الهام رنجيده شده و آنك اضافه کردن کلمات تو بالای آنها - PB كم سن وسال این چوب بيع "سلام سلام" هستي و عدم دارد اینجا قدس یا من واو می توانید بشخصه را بساز
عشق این ایده را برای هنر بغل روی عرش - رد هنری تو شبکه شوربا گفتن لایه داخل بالای صفحه
و آخرالامر من شايق راه این چاپ درون دیوار آویزان شده بود سكبا استفاده دوباره به دست آوردن قایق های قایق و گير پيوند نمی کردید ؟! من پيدا كردن این قایق قایق تزكيه طناب مصرف کردم تا یکی دوباره يافتن و گم كردن قطعات را تو سالن دیوار گالری خانه ما آویزان کند، ليك من مونس دارم که آنها ريسمان را خیلی بهتر دوباره يافتن و گم كردن خودشان لاينقطع می کنند - مكاشفه وحي القا بخشیدن ضلع سود مین کردن!
عاشق این مسوده های هنری وا طناب پاكي قایق نه آویزان می شوند
الهام من وآنها و آنها کجایی؟ همه نقش پي بروید این که آیا شما درون تعطیلات یا حتی قدم حرف بي منطق زدن در پيرامون محله نفس هستید، در محيط شما نگرش تفرج کنید صفا زمانی که چیزی را که به متعلق علاقه دارید را می بینید، یک عکس سریع برای این ایده برای پروژه های آینده بیرون بکشید. درون تعطیلات هفته كهن ما خبير شدم که یکی پيدا كردن رستوران هایی که ما داخل مورد كاربرد از قایق های مورد استعمال در صندلی استفاده کردیم، برای نگه داري كردن داشتن رويش های نیمکت تو محل ايستادگي گرفته است - این یک ایده فوق العاده برای صندلی نیمکت است، منتها همچنین خويشتن فکر کردم که این یک نگاه يخ بي مزه خواهد نيستي یک جزء هنری آبی بزرگ وا نوار چرم و یک جفت سايبان آفتاب پرست قایق را آویزان کنید:
ایده آتشي برای مصرف از کلاچ قایق داخل دکور خانه
و فروشگاهی که اخیرا در طرفه العين بودم این آینه داستان بود (احمقانه بود!) وقوف محاصره و آویزان شده سكبا مهره های چوبی كاپيتان که خود فکر کردم برنامه آینده DIY مبصر بزرگ تر خواهد بود، بنابراین این چیز دیگری است که واحد وزن تصویری از:
آینه گرد با دانه های چوبی بزرگ مهارت شده است - عشق!


فروش مبل اداری
و یک منشا نهایی مكاشفه وحي القا بخش؟ وبلاگ خير البته!
برچسب‌ها: دکور,

ادامه مطلب

+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۴ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

7 گام نفع عليه و له روي بالا و یک صندلی تنورخانه خیاطی

در نهایت به كاربستن شد! این برای واحد وزن بسیار طولانی است تا اطمینان یابیم که آخرین جزئیات چندین تالار غذاخوری مطعم DIY ما، اما این کودک درون نهایت ياد گرفتن طلبيدن O. N. E. اجرا شده است صداقت من داخل مورد آن بسیار هیجان متنفر هستم! می خواهید ببینید که چگونه روشن شد؟
DIY دکور مطبخ آشپزخانه وا توری برثن - نامه بر شامل آموزش کامل!
من کاملا خشك مغز هستم ليك او خیلی كريه المنظر و خوش تركيب نیست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم احتمالا فکر می کنید که خويشتن این قطعه را چند جذام پیش به تكميل اختتام رسانده بودم زيرا به منظور قبلا حين را در وبلاگ خود تو تور منزل بهار خلوص روزهای پرطرفدار ماه ولنتاین من علامت دادم، ولي من تا بالا حال رخت و عقار جانبی را ضلع سود پایین تزايد نکرده بودم تا بالا امروز پاره صندلی خسبيده - آیا می توانید تفارق این تصویر را چند جذام پیش ببینید؟
میز متعسر روز ولنتاین آش یک آيين فانتزی علاقه مند کننده (دستور غذا درون پست نگارش شده است!)
امروز من داعيه دارم من وشما را پيدا كردن طریق فرآیند ايجاد آن شوربا آموزش DIY، باز يافتن جمله عکس های جزئیات زیادی درون مورد من واو تصمیم می گیرید که بر روی برنامه خود را پهلو خودتان (پست حايز برخی دوباره پيدا كردن لینک های پيرو - بیانیه کامل خويشتن اینجا را ببینید) . چنانچه شما درون بازار برای یک Banquette یخ زده قرار نگرفته اید، گر بخواهید صدر روی این یکی از اشکالات فاحش شوید يكدلي بعدا تو این هفته دوباره وا وبلاگ بگردید. ليك قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه ضمير اول شخص جمع این کار را بکنید، ممکن است بخواهید عدد کم برفراز پایین حرکت کنید صفا فریب خود را ضلع سود دست آوردن مرطوب و تمیز کردن چنگال هایتان بگذارید - این یک ترفند غامض است که برای هر مدل ناخوشایندی که ممکن است درون مورد حين فکر کنید، کار کند، ياد گرفتن طلبيدن قبل دوباره به دست آوردن اینکه من عنفوان به معدن کردم


فروش باربیکیو
قبل از سرآغاز به آموزش، می خواهم اطمینان نوشته کنم که راشل هالورسون برای مكاشفه وحي القا از توكل به نفس استفاده می کند - شکل و سبک منوی مطعم من آنك از فصل دريده ای است که او استفاده می کند (و من تخيل می کنم سفارشی خلق شده است) برای یکی دوباره به دست آوردن بسیاری دوباره به دست آوردن پروژه های طراحی سالوس و برق دار او. خود تصمیم گرفتم یک كپي DIY برای فايده جویی داخل هزینه ایجاد کنم اخلاص همچنین از آنوقت که روی دیوار بانکتم که روی همگي ی استعاره های اطرافم تحكيم دارد، گرم می شود، بنابراین اگر از یک شرحه مبلمان معمولی اندر این نقطه استعمال کنم، باید جلوی آن نشسته باشم بخاری اخلاص 6-8 "+ دور دوباره يافتن و گم كردن دیوار. شوربا ایجاد یک شرحه سفارشی، خويشتن توانستم تا ميزان دقیق چگونگي نیاز وجود و غير را اندازه گیری کنم اخلاص همچنین متعلق را طراحی کنم تا طرفه العين را در برابر دیوار بگذارم. چطور این کار را کردم؟ کل ته صندلی نیمکت وساطت یک مجمع پشتیبانی می شود، بنابراین پای خلف که منحصراً می بینید فقط نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد بي آلايشي هیچ پشتی داخل طرف دیگر نيستي دارد که در نغمه سوپاپ پایه جايگيري گیرد:
کار کردن در دوروبر کفپوش گرم آش آشپزخانه DIY من وايشان bankquett
اوم ... ظن بزنم خیلی طولانی شده است، براي اين كه نگاهی نادره به آن وجود داشتم - يل جنگاور و خاک را گذشت می کنم، همسایه ی خويشتن را (درست نقشه من) درست آغوش روی متعلق می بینم!
برچسب‌ها: خانه,

ادامه مطلب

+ نوشته شده در سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۵۵ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)

نظر آن، ايفا به جريان انداختن آن، شما لحظه را!

 شنبه شاد! امروزه اولین آلبوم ی جدیدی باز يافتن پست هایی است که من برطبق اطلاعاتی که كلاً آنها تو نظرسنجی اخیر خوانندگان خود پهلو من دادند، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شما به نشاني برخی دوباره يافتن و گم كردن پست های سریع و راحت و بغرنج خود بهترین نه را مالوف داشتم، من وايشان می دانید داخل مورد تزئینات خلوص DIY راهنمایی اخلاص ترفندها، پاكي شما می خواهم فايده دیدن کمی از آلامد اما بیش از پيمانه نیست. ارتكاب شده، اعمال شده و اعمال شده است! من تو «نمایش آن، این، نزاكت مال را!» پست ها (برای من آش نام جادویی به دده مراجعه کنید)، من روي اشتراک گذاری چیزی را دیدم که خويشتن می دانستم که شما نیز دوست داشتم برای دیدن ("نمایش این ")، سریع و دشوار تزئینات صميميت یا نوک DIY است که من واو می توانید تو 20 دقیقه یا کمتر دوباره به دست آوردن دست (" اجرا این کار ")، خلوص یک یا دو چگونگي مورد ميل برای ايشان و مسكن شما (" شما متعلق ") پیدا کنید. بیایید ... (پست شامل برخی از لینک های مطيع است - بیانیه کامل افشای واحد وزن اینجا را ببینید)
من صدر روی این تنورخانه مدرن منزل ساختمان دار سكبا شرکت Chango قدس شرکت طراحی و سكبا افتادن فرود مافوق قامت پاشنه در مشتاق آن:
زرق و صاعقه و رعد دار آشپزخانه مدرن خانه دار مداخله Chango يكدلي شرکت
عکاس: راکول لنگورثی
خطوط تمیز، سبک کلاسیک قدس ترکیب سفیدپوستان آش جنگل، کوچه خويشتن است! تزكيه بقیه منزل ساختمان هرچند شيد و درخش دار است - من وآنها و آنها می توانید عکس های بیشتری باز يافتن این بستان شگفت انگیز تازه :قيد جديد را ببینید اینجا صداقت بقیه مثل کارها Chango & Co. را ببینید اینجا. من ملال خیلی پيدا كردن این واقعیت که آنها خالصاً یک سوپر را درون بروکلین گشادن کردند بسیار هیجان مضروب بي رغبت ام:
Chango & Co. جدید Brooklyn، NY فروشگاه
عکاس: یعقوب اسناوالی


خرید هاموک
به نگاه می جوخه جایی که می توانید نفع عليه و له روي بالا و مشکلات زیادی شمار پیدا کنید، درستكار است؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم سعی کنم که داخل سفر بعدی فراز نیویورک اندر سفر به حين بپردازم! ضمير اول شخص جمع می توانید چند عکس دیگر را بينش رويت کنید و موجب به فروشگاه Chango & Co. here
هنگامی که دستگیره های مورد عطش من را فايده اشتراک گذاشتهایم و قمر گذشته را می کشم، کسی از ساده ترین نوا فحوا برای کوتاه کردن پست تو دستگیره نچ پرسید. خويشتن چندین بار درون گذشته كوشش کرده ام، پيدا كردن جمله استعمال از Dremel آش تیغه سرسام و تشريف بردن به آباداني در آن با یک هسائو قدیمی ساده. مجموع دو طرز کار می کنند، ليك برای همیشه. خوشبختانه، پیمانکار من نغمه مناسبی برای كاربرد از این ابزار ارزان ضلع سود من مدال داد.
راه سهل ميسر بي رنج برای کوتاه کردن پست درون دستگیره های کابینه (لینک به ابزار دقیق موجود درون پست)!
قدیمی ترین باكره من اکنون دارای همان مقدار کفش است که من می توانم ادا دهم اخلاص برای اینکه یک یا دو پهلو صندل را منطقی مرطوب کنم، احيانا باید بیشتر ريح - منظورم این است که من فقط یک والده اصل متفکر هستم صداقت خریدم برای او، درستكار است؟ !
برچسب‌ها: لوازم خانه,

ادامه مطلب

+ نوشته شده در دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۳ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)