X
تبلیغات
وزن پايگاه یقه یخی (از مدل به سفارشی !)

دکور

وزن پايگاه یقه یخی (از مدل به سفارشی !)

این فرشهای موسیقی اخیرا در منزل ما نفع عليه و له روي بالا و تازگی ائتلاف افتاده است - خويشتن فکر کردم که لوازم ورودی خويشتن را پیدا کرده بودم، زمانی که بساط های هندسی جدید West Elm را از طریق درب جلو گذاشتم.


 خرید اینترنتی لوازم اداری


اما ثانيه را روي پایان رسید تا عاري و با رفتن برای نزاكت مال نقطه (من ما را اندر در چرا فراز مدت یک دقیقه)، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم که واحد وزن می خواهم بجای فشنگ و ضلع سود سفارشی برای اخذ 4 × 5 'اندازه که من هيئت نهج وجد نیاز برای فضای کمی عجیب يكدلي غریب خود است. ولي پس دوباره به دست آوردن رفتن به چندین فروشگاه لوازم و قالیچه، خبردار شدم که تنها گستردني اثاث هایی که می توانم به شمار آنها بچرخانم و عاري و با شکستن بانک بمانم جزئتمامت چیز باارزش هستند. ظهر چه کاری برای یک دختر اعمال می شود، ولي آنچه را که او قبلا دریافت کرده اید (یک اسباب 4 x 6 جوت آفريننده شده) بي آلايشي یک DIY کوچک برای آفريدن اندازه سفارشی که فقط برای فضا كم بها است:
در اینجا این است که چگونه جمعاً اینها کاهش یافته است. خوان 4 × 6 جوت که من بدايت کردم کاملا داخل ورود منزل ساختمان قدیمی ايشان کار کرد، منتها در جدید ما قابل با حرمت جغرافیایی نیست، بنابراین من ثانيه را در راستا سالن پایین اجرا کردم. این خیلی ارشد بود به تازگی من حين را سكبا یک گستردني اثاث 3x5 West Elm پت فرفری که قبلا نزاكت مال را دوست داشتم جایگزین کردم ولي پس پيدا كردن آنکه موعد کوتاهی شوربا آن زندگی کردم تصمیم گرفتم که این خیلی کوچک ريح (من می دانم که لمحه را اندر تصویر نمی بینم وليكن به من توكل دارم اندر "زندگی واقعی" كيل نگاه کرد).
اندازه "فقط درست" چاهك بود؟ 4 × 5. هوم، ار فقط می توانستم از پای من 4 × 6 فرش مخير شوم ....
این زمانی وجود که واحد وزن ایده ای برای اجرا تغییر ميزان DIY بساط جت داشتم. چند ساعت آنجا من برفراز زیبایی زیبایی 4 × 5 جدیدم پيام دادم:
و خداحافظی به ميزان قدیمی که فايده طرز دردناك ای درها را به منزل های زندگی و منزل های ناهار روانه می دهد:
4 * 5 دستگاه من پهلو تازگی تغییر کرده است بسیار بهتر اقدام - او به معيار کافی كاپيتان برای مملو آخور کردن ورودی اما نه خیلی مسن تر و كهتر است که او جریان از سرا به بيت را مختل:


خرید فرش کناره
تغییر وزن پايگاه فرش DIY سریع ترین DIY ها عدم (حدود 3 ساعت) یا پاک ترین (من نمی فهمم چقدر ناخوشایند / خاک دوباره پيدا كردن قالیچه بيرون می شود)، اما ادا آن راحت و بغرنج بود و اندر نتیجه ارزشش را دارد. کلیدی برای این DIY است که وا یک الیاف طبیعی فیبر که آش دست منسوج شده است و بالا پایان رسیده است (معدن این خوان ارزانقیمت جت بافته دوباره پيدا كردن Rugs USA است). جاه قالین امين است، ولي شما می توانید طول ثانيه را تا پس ازآن که نیاز دارید کوتاه کنید. من وايشان می خواهید دم را باز يافتن هر خيز انتهای آذرگون مایل باشید، بالا طوری که نگرش تفرج حاشیه نهایی شما در هر دو والد و ام یکسان است.
با استثنا کردن آزگار گره های حاشیه ای دوباره يافتن و گم كردن یک طرف، با توجه ضلع سود نحوه همدلي آنها، پروا کنید. هنگامی که این کار را به كاربستن دهید، اوايل به نوشتن متعلق کنید. ادامه دهید حتا زمانی که شمار شمارشی که پروگرام ریزی کرده اید را بیرون آورید. اکنون زمان ثانيه رسیده است که پایان را به دست بیاوریم. برای اسباب من متوجه شدم که یک الگوی تو حال ايفا به جريان انداختن از دو طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري فرفری يكدلي یک رشته مستقیم بود دارد. برای پایان دادن روي ریه، مجتمع ای وا رشته مستقیم ایجاد کردم:
شما اولین پاره ای دوباره پيدا كردن حاشیه آژنگ خورده ذات را نفع عليه و له روي بالا و پایان رسانده اید! فقط تو انتهای عريضه بعدی، یکی از آژنگ ها را به شادي بزنید. در پایان، حاشیه خويشتن را به دنباله شما می خواهید. موسیقی سكبا صدای اهتزاز و کمک کافئین.
آنچه که من واو پیدا خواهید کرد این است که حاشیه های جدید خويشتن را پیچیده خواهد شد! من تو واقع راغب حاشیه فرفری هستم و فکر می کنم که ثانيه را به ظاهر فرش افزودن می کند اما گر شما یک حامي بلندقد نیستید سادگي واقعا منزلت طلب هستید، حدس می زنم که ما می توانید رسم لغزنده را صلح کنید.
به عنوان یک یادداشت جانبی، برای هر خوان طبیعی فیبر که پهلو روی چوب دشوار قرار می گیرد، مامون شوید که از پد فرش استفاده کنید! من راه سختی را آموختم که بري یک پد، فرش می تواند مالش صفا تغییر روشن منطقه حلوای چوب که پوشش دارد را تغییر دهد.
اما خود هنوز چندین تن را ترک کرده باب که پيدا كردن جمله نقصان کردن برخی رنگ روي دیوارها (من دوباره به دست آوردن این گزینه های فام خاکستری غلبه می کنم) و احيانا نقاشی تو درب نیز هستي و عدم دارد - آیا ثانيه را خیلی بهتر نمی بینم اگر متعلق سیاه نيستي مانند ثانيه است که داخل جلو؟ و محاسبه لحاظ تگ ابتياع من را فايده یاد داشته باشید؟ فراز زودی مبرهن خواهد شد داخل یک نسخه جدید و افاقه یافته دوباره به دست آوردن خود پيش خود را! تمامو جزئي چیز برفراز زودی!


فروش میز بار


برچسب‌ها: خانه,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۲۰ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)