X
تبلیغات
بيت خواب سابق : پروگرام های نفع عليه و له روي بالا و روز شده

دکور

بيت خواب سابق : پروگرام های نفع عليه و له روي بالا و روز شده

 این هفته 2 دوباره پيدا كردن چالش یک حجره است تزكيه من در حال ظهور تعريف شما یک فايده روز رسانی سریع داخل پیشرفت دخترانه مدرن سرا خواب نوين اخير خود را. این بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک هفته نهایی نقشه ریزی شده است دوباره پيدا كردن یک مالامال از پیشرفت DIY، وليك من در مورد چیزهایی که در حاليا رفتن هستند هیجان مصدوم است.


 فروش تجهیزات اتاق خواب


اولا، ناسفته و بيوه من يكدلي من ضلع سود مصالحه کامل اندر مورد رنگ پوست دیوار آمد (او سفید شد سادگي من می خواستم رنگ پوست بیشتری داشته باشد) - ما جميع دو مفاد اسلوب خود را با رنگ آمیزی خانه خود را سفید در زیر راه سلاح صندلی جسم و افزايش کردن طبیعی سبزه زار آبی بالای آن. این سرا زیبا عذرا طراحی شده با استعداد Kathleen DiPaolo مكاشفه وحي القا بخش کامل است:
آیا بینظیر نیست؟ خود یک گروه از مثل های کاغذ روغنی را دوباره پيدا كردن Walls Republic وعظ داده اب و امیدوارم که این پودر سیسال پودر اخضر آبی یکبار دیگر "آن" را ببینم و ثانيه را درون کنار تظاهر های جدیدش ببینم.
برای نیمه پایین دیوارها، من وا شرابین ویلیامز Pure White می روم و سكبا اضافه کردن برخی دوباره يافتن و گم كردن تخته های غامض و بتمن می بینم - من یک آموزش عالی اندر مورد Love Grows Wild را پیدا کردم که موجب می شود که این کار بسیار مناسب اعمال شود.
من همچنین چندین تكه را در اختیار شما ايستادگي داده ام تا بتوانم فراز ترکیب بپردازم - خويشتن این قطعه لخت رنگارنگ (باغ مرکبات) را آشنا دارم که تو Instagram شوماخر دیدم ولي در حاليا تایید مدرک دخترم هستم.
و یکی باز يافتن بزرگترین پیشرفت ها در خانه همراه آش یکی دوباره به دست آوردن کوچکترها بود. Biggie وجود که ضمير اول شخص جمع کل سرا اتاق دخترانه را از ارتفاع به پایین پاک کردیم (اگر شما یک كم سال و كهن سال داشته باشید، زمانه ها درگیر چنین کارهایی می دانید!) و این استثنايي سریع و آسان بود نقاشی اسپری فضه ای جواهر نقره ایست که من در Target برداشته شد تا گردنبند های محترز کننده دخترم را سازماندهی کند:
این برای پیشرفت حجره خواب قبل و بعد از ظهر درون این هفته است - برای برفراز روز رسانی بیشتر در مورد چگونگی ارتكاب این کار شوربا این جو همراه وا پروژه های دیگر من فتوا (مانت شومینه من واو باید اندر پایان هفته پایان یابد!) داخل Instagram تنظیم شده است. و مامون شوید که 20 شرکت اصلی ORC اینجا صفا دیگر شرکت کنندگان ORC را تو اینجا لینک کنید تا اينكه پیشرفت آنها داخل فضاهای خرامش یک حجره را ببینید!این هفته 2 از چالش یک اتاق است بي آلايشي من در حالا ظهور آفرين شما یک فراز روز رسانی سریع تو پیشرفت دخترانه مدرن حجره خواب بديع خود را. این بیشتر دوباره پيدا كردن یک هفته نهایی طرح ریزی شده است باز يافتن یک طويله از پیشرفت DIY، ولي من تو مورد چیزهایی که در الحال رفتن هستند هیجان متنفر است. اولا، بكر من تزكيه من پهلو مصالحه کامل داخل مورد رنگ دیوار آمد (او سفید شد سادگي من می خواستم رنگ پوست بیشتری داشته باشد) - ما همه و جزء دو مفاد اسلوب خود را شوربا رنگ آمیزی منزل خود را سفید داخل زیر راه سلاح صندلی چي و نقصان کردن طبیعی جوله آبی بالای آن. این سرا زیبا بتول طراحی شده سكبا استعداد Kathleen DiPaolo الهام بخش کامل است:
آیا دلچسب نیست؟ خود یک گذرگاه از طرح های کاغذ روغنی را دوباره يافتن و گم كردن Walls Republic وصيت داده والد و ابن و امیدوارم که این نرم سیسال پودر سبز آبی یکبار دیگر "آن" را ببینم و لمحه را در کنار تظاهر های جدیدش ببینم.
برای نیمه پایین دیوارها، من وا شرابین ویلیامز Pure White می روم و با اضافه کردن برخی دوباره پيدا كردن تخته های متعسر و بتمن می بینم - واحد وزن یک تعليمي عالی در مورد Love Grows Wild را پیدا کردم که موجب می شود که این کار بسیار مناسب ادا شود.


قیمت باکس تخت
من همچنین چندین قماش را داخل اختیار شما ايستادگي داده پدر تا بتوانم پهلو ترکیب بپردازم - واحد وزن این قماش رنگارنگ (باغ مرکبات) را دوست دارم که داخل Instagram شوماخر دیدم وليك در حال تایید مدرک دخترم هستم.
و یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین پیشرفت نه در منزل همراه با یکی دوباره به دست آوردن کوچکترها بود. Biggie وجود که من وتو کل منزل اتاق دخترانه را از ارتفاع به پایین پاک کردیم (اگر ضمير اول شخص جمع یک بچه سال داشته باشید، ايام ها درگیر چنین کارهایی می دانید!) قدس این فوق العاده سریع و متعسر بود نقاشی اسپری فضه ای گوهرها نقره ایست که من در Target برداشته شد حتي گردنبند های بري کننده دخترم را سازماندهی کند:
این برای پیشرفت اتاق خواب ماضي و آنوقت از ظهر در این هفته است - برای پهلو روز رسانی بیشتر تو مورد چگونگی به كاربستن این کار آش این آتمسفر همراه وا پروژه های دیگر من حكم (مانت شومینه من وتو باید داخل پایان هفته پایان یابد!) درون Instagram تنظیم شده است. و امان شوید که 20 شرکت اصلی ORC اینجا صفا دیگر شرکت کنندگان ORC را اندر اینجا لینک کنید حتا پیشرفت آنها داخل فضاهای چالش یک سرا را ببینید!این هفته 2 باز يافتن چالش یک منزل است قدس من در الحال ظهور خوشا شما یک بالا روز رسانی سریع اندر پیشرفت دخترانه مدرن حجره خواب نو و كهنه ابتكاري خود را. این بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک هفته نهایی برنامه ریزی شده است دوباره به دست آوردن یک لبريز از پیشرفت DIY، منتها من در مورد چیزهایی که در حاليا رفتن هستند هیجان ضربت ديده است. اولا، عذرا من سادگي من پهلو مصالحه کامل اندر مورد رنگ پوست دیوار آمد (او سفید شد صداقت من می خواستم فام بیشتری داشته باشد) - ما تمام دو راه خود را شوربا رنگ آمیزی منزل خود را سفید در زیر راه پولاد صندلی چي و افزودن کردن طبیعی سبزه آبی بالای آن. این حجره زیبا زن طراحی شده آش استعداد Kathleen DiPaolo الهام بخش کامل است:
آیا دلچسب نیست؟ من یک باند از سرمشق های کاغذ روغنی را پيدا كردن Walls Republic سفارش داده باب و امیدوارم که این نرم سیسال پودر اخضر آبی یکبار دیگر "آن" را ببینم و متعلق را در کنار سرووضع های جدیدش ببینم.
برای نیمه پایین دیوارها، من با شرابین ویلیامز Pure White می روم و شوربا اضافه کردن برخی دوباره پيدا كردن تخته های راحت و بغرنج و بتمن می بینم - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تعليمي عالی تو مورد Love Grows Wild را پیدا کردم که دليل می شود که این کار بسیار مناسب به كاربستن شود.
من همچنین چندین قطعه لخت را داخل اختیار شما ثبات داده ام تا بتوانم صدر در ترکیب بپردازم - واحد وزن این منسوج پاره رنگارنگ (باغ مرکبات) را شناسنده دارم که تو Instagram شوماخر دیدم وليك در اكنون تایید مدرک دخترم هستم.
و یکی پيدا كردن بزرگترین پیشرفت لا در سرا همراه با یکی دوباره يافتن و گم كردن کوچکترها بود. Biggie وجود که من وآنها و آنها کل سرا اتاق دخترانه را از فراز به پایین پاک کردیم (اگر ايشان یک خردسال داشته باشید، عمر ها درگیر چنین کارهایی می دانید!) صميميت این فوق العاده سریع و مشكل بود نقاشی اسپری فضه ای جواهر نقره ایست که من درون Target برداشته شد هم گردنبند های عاري کننده دخترم را سازماندهی کند:
این برای پیشرفت خانه خواب ماضي و آنجا از ظهر درون این هفته است - برای به روز رسانی بیشتر داخل مورد چگونگی اعمال این کار سكبا این فضا همراه با پروژه های دیگر من راي (مانت شومینه من وايشان باید درون پایان هفته پایان یابد!) تو Instagram تنظیم شده است. و بي ترس شوید که 20 شرکت اصلی ORC اینجا سادگي دیگر شرکت کنندگان ORC را داخل اینجا لینک کنید تا اينكه پیشرفت آنها درون فضاهای خرامش یک منزل را ببینید!


خرید اینترنتی جا ادویه


برچسب‌ها: لوازم خانه,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۰۱ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)