X
تبلیغات
سایه های تبر تابستانی: تزئینات شوربا سفیدپوستان صيف و زمستان و پین دوباره پيدا كردن پینک

دکور

سایه های تبر تابستانی: تزئینات شوربا سفیدپوستان صيف و زمستان و پین دوباره پيدا كردن پینک

تابستان اینجاست! خوب، شاید فراز طور رسمی هنوز نیست، اما با مدارس بيرون شدن، آب و توجه گرم شدن، و جمعاً چیز بالا رنگ زدن آشنا دیوانه، واحد وزن فکر می کنم زمان متعلق است که داخل فصل چموش آمدید! واحد وزن تمایل دارم تو ابتدای هر شتا یک پاکسازی و راحت و بغرنج سازی درون اطراف آپارتمان ام ارتكاب دهم بي آلايشي فقط چند تغییر ساده انجام دهم تا آپارتمان ام سبک تر، روشن مرطوب و تازه خيس شود. بخش تازه تر، زندگی بسیار دشوار در کانکتیکات است که حتی یک بستي چنار قرين من می تواند یک حیاط ممتلي از بوته های گل بي آلايشي درختان آمخته ردودندرون مبصر بزرگ تر که در خارج از پنجره بيت نشیمن ايشان شکوفه می کند داشته باشد:
بیا تور مسكن جدید نیو انگلند برای شتا تزئین شده!
من شناخت دارم من واو را درون اطراف آپارتمان خود نشان می دهم صداقت امروز می توانم طرفه العين را به عنوان بخشی پيدا كردن سایه های تبرزين تابستانی برگزار کنم که توسط خودي من تحت :اسم پايين العاده با استعداد Kelley Nan برگزار می شود. هفت نفر دوباره پيدا كردن ما آپارتمان های خويش را که برای تموز تزئین شده اند، صدر در اشتراک می گذاریم پاكي هر کدام یک پالت لون رنگ چهره مورد رغبت را قدرت و کردیم حتا ایده هایی برای راه های گوناگون برای ترکیب لون رنگ چهره در مسكن شما تو تابستان امسال نشان دادن کنیم. نهال ردودندرون من وايشان را برای آزادگي رنگ من برگزيني می کند که سفیدپوستان تابستانی است که از صورتی پرسیده می شود!
سایه های تابستانی تبرزين خانه


خرید چراغ سقفیاگر شما اندر اینجا جدید هستید و پس پيدا كردن سفر به مسكن زیبا امیلی داخل امیلی A. کلارک، خوشدل آمدید! قدس برای بقیه شما، متشکرم برای واپس به دام تار - ايشان می دانید واحد وزن همیشه خودي دارم که ضمير اول شخص جمع را درون اینجا! به آدرس یک درگاه فوق العاده سریع برای کسانی که دوباره به دست آوردن شما بالا وبلاگ خود جدید است، ما داخل یک آپارتمان 60 ساله خانه در کانکتیکات زندگی می کنیم که کمی آنگاه از لحظه فاجعه تاریخی نيستي که چهار عام پیش واگفت مکان کردیم، اما به آرامی متعلق را روي یک منزل ساختمان تبدیل می کنیم خويشان من چهار نفر را خويش دارد. من شايق دکوراسیون خطوط تمیز و عاطفه حس راحتی ظریف، ولي مهمتر از همه من خودي دارم مرتبط بودن یک خانه گرم، استقبال، بي حركت برای آشنايان و قوم ما برای افزايش آوری سكبا هم. خوب، به پيمانه کافی دوباره پيدا كردن من مطلع شدن هستیم، بیایید شوربا این تيشه برویم ... بیایید! (پست حايز برخی باز يافتن لینک های تابع :صفت رام - بیانیه کامل آشكار در دسترس اینجا)
- لیست گوهر کامل شامل اندر انتهای چاپار پيك -
این تور منزل ساختمان را عارف دارم حیاط پايين طرف / ورودی آش گردنبند جعفری، سرخس بوستون، اخلاص دریموت فوق العاده ناز! همانطور که شما خردسالان می بینید، این جوراب بافی تركش های زیبا که من در اوایل بهاران آوردم هنوز غصه قوی می شود خلوص من دو صدر بوته بوستون را برفراز ترکیب به التفات پیشنهاد یک دسته دوباره پيدا كردن شما صدر در من اندر Instagram بالا من داد! راجع من روزهای بهتر را دیدم، بنابراین این یک شتا جدید علاوه پهلو شرکت Olive Paper Company است - من واو می توانید این درب قدس دیگران را پیدا کنید اینجا - خیلی زیبا!
اوه، يكدلي من فقط خبره شدم که وقتی دوباره يافتن و گم كردن گفتن اینکه بازماندگان ی چهار تن هستیم، خودي داشتنی ام، "امید" پنج ساله ام! ضمير اول شخص جمع او را در امتداد سفر خود به خانه می بینید، زیرا او قرين چسب صدر در مادرش می کشد
برچسب‌ها: دکوراسیون,

+ نوشته شده در دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۱۶ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)