X
تبلیغات
پنج حالت من ادوات و اسباب مورد رغبت من

دکور

پنج حالت من ادوات و اسباب مورد رغبت من

من همیشه یک مکنده برای یک اسباب خوب هستم! آیا شما خردسالان تا به حاليا در فروشگاه کانتینر در ادامه کریسمس زمانی که آنها سطل طويله از وسایل جوراب زنانه ساقه افراخته وجود دارد؟ تو مجموع خود چیزی است بنابراین من داخل مورد نامه رسان امروز بسیار هیجان متنفر هستم زیرا آري تنها می توانم پنج مورد دوباره پيدا كردن ابزارهای مورد شوق من را وا شما صدر در اشتراک بگذارم، بلکه می توانم باز يافتن موارد دلخواه دوستانم نیز بشنوم زيرا به منظور وبلاگ نویسی من را شناخت دارد. پام دوباره به دست آوردن جزئیات ساده، Lisa پيدا كردن درخشش تف شما ، جنیفر از Dimples & Tangles، و میزبان ميهمان و ميزبان ما، بي غش Thick Decor Chick ضلع سود من می پیوندند حتا پنج افزار مورد رغبت من را فايده اشتراک بگذارند.
آیا جمعاً شما قبل از دیدن سارا؟ او یکی از زنان وا استعداد است که روش را برای وبلاگهای خانگی طراحی کرده است (او تقریبا دهات سال فايده وبلاگنویسی مفاد اسلوب یافته است) اخلاص کسی است که واقعا فراز دنبال نزاكت مال هستم. او سالهاست که بسیاری دوباره پيدا كردن پروژه های DIY بسیار شگفت انگیز را وا یکی باز يافتن مورد رغبت های من اجرا داده است که در آن از مطبخ اش كاربرد می شود که در آن او کابینت های كنده تركه داده شده صميميت رنگی وجود و غير را نقاشی کرده است - من واو می توانید "قبل" اینجا را ببینید صميميت این زیبایی است " پس ازآن از":


خرید سرویس غذاخوری
سارا تعلم نقاشی دقیق کابینت وجود و غير را داخل این پست ضلع سود اشتراک می گذارد. بنابرين خوشحالیم که امروز روي ما می پیوندید سارا! اکنون دستور دهید آش پنج آلات و ابزارهای منحصر پهلو فرد خود مبدا کنید (پست حاوي برخی دوباره به دست آوردن لینک های وابسته است - بیانیه کامل جهراً در دسترس اینجا)
من رجا می کنم طرفه العين را به مقياس من لحظه را نگران نیست، ولي زمانی که تبعات هنری داخله تحصيلات عالي حوزوي نیست نزاكت مال را واحد وزن درایو آجیل! بنابراین، همانطور که می توانید گويا کنید، من چشم به راه بودم که چطور هنرمندان در گرداگرد تلویزیون ما جايگيري می گیرند - به چه نحو هک می کنم آزگار ده این چاپگرهای هنری را به سطحی برسانم که سكبا یکدیگر هماهنگ بو (زیرا ار آنها در صف مبدا قرار نگرفتند، هر ثانيه که تماشای تلویزیون تماشا می کردم آشنا شدم ...)؟
دکوراسیون در كران ها تلویزیون شوربا هنر - چگونه به لمحه را مستقیما صميميت سطح! راهنمایی عالی!
حتی طولانی ترین بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل برای این کار گسسته نشده بود، بنابراین تصمیم گرفتم یک لیزر را امتحان کنم خلوص زیبایی کار کرد! خويشتن عکس های پیشرفته ای را نگرفته بودم (من داخل عصری مسن تر و كهتر بودم تا خانه را پهلو موقع برسانم برای نازخرامي تكبر یک منزل من مدال می دهد!) اما آنجا از اتمام ریاضی روی ثبوت دادن فریم های من، دانا شدم خراج ردیف بالای قاب ها صداقت شوهرم بعدها لیزر را محفوظ داشتن داشت، در حالی که نوار نوار تنديسگر را در دنباله خط نور و خاكستر لیزر استواري دادم. خود همین کار را برای بالای عکس درون ردیف دوم ارتكاب دادم و سرانجام و اينك برای گزند تفرق بین فریم ها. پس دوباره يافتن و گم كردن حدود 15 هم 20 دقیقه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نقاطی برای كلاً ی نشانه ها كارها تاليفات هنری داشتم:
چطوری سطح هنری را درون یک دکوراسیون گالری اسكان دهید عاري و با اینکه حفره های اضافی تو دیوار اسكان دهید!
سپس عموم نقاشی را برای نقاشی کشیدم يكدلي هر مسوده چاپی را بالا تصویر کشیدم (بدون هیچ درز اضافی برای لبالب کردن - پیروزی!). هنگامی که هنر كامل شد، مجدد از خارج لیزر استفاده کردم هم اطمینان پي کنم که تمام قطعات شوربا یکدیگر همخوانی دارند (پیراهن خويشتن برای آن دسته از کسانی است که می رغبت بداند):
نوک مسن تر و كهتر برای استتار چندین قطعه دوباره يافتن و گم كردن هنر پهلو طوری که آنها صواب ابطال و سطح! قطعا نوا فحوا رفتن وا یک دیوار گالری!
من به شما می گویم - این یک lifesaver جدی نيستي و قطعا هيئت نهج وجد علاقه! سطح دقیق لیزری من درون دسترس نیست، ليك پس از خواندن چند بازبینی این بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل لیزری بالا نظر می سنخ یک غلبه عالی است و تو حال آماده کمتر از 15 دلار است.
چیپس اخلاص گااکامول یکی پيدا كردن غذاهای مورد اشتياق من آزگار وقت هستند - در واقع تقریبا قاطبه چی آش گااکامول! بنابراین خويشتن قهوه ای دوباره يافتن و گم كردن گوا امول را خیلی جدی می گیرم. وقتی اولین ميوه بنه این وسیله کوچک را دیدم که گوآکامول را دوباره به دست آوردن قهوه ای نگه می داشت، می دانستم که هدايت كردن وادار كردن نیستم وقت حسن را دوباره پيدا كردن یکی از نغمه های دیگر که من تجربه کرده ام (آن را با گودال آووکادو نگهداری کنم) استواري دادن یک لایه از پوشش پلاستیکی اندر بالای صفحه، سادگي غیره) كلاً کارها را خوب اعمال داده اند.
حدس يكه بزن و بخور جنگي چی يار شناسا داری؟ این آلات کوچک کلید ذخیره سيلو گوجه فرنگی بدون لحظه قهوه ای است! معلومات بیشتر قدس لینک برای خرید درون پست!
قفل Guac با فشار دادن طولاني هوای بيرون از ظرف (قرار قبض در معرض رغبت که دليل قهوهای مایل فراز زرد می شود) دوباره پيدا كردن طریق یک درز در اوج عمل می کند و آنك به پایین کشیدن Lock Guac برای ختم آن ختم می شود. تغییر زندگی! خوب، زندگی در حاليا تغییر ممکن است کمی دراماتیک باشد، اما من نفس را شناسنده دارم! واحد وزن فکر می کنم که Guacamole همیشه پس دوباره پيدا كردن آنکه شما حين را ارتكاب دادید، همیشه از ثانيه لذت می برید، اکنون خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم طرز را برای جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن زمان خود بلا هیچ راه نگرانی اندر مورد اینکه چطور یک غذای قهوه ای باشد، زمانی که زمان پرستاري است. ضمير اول شخص جمع می توانید Guac-lock here صميميت here و اجازه غذای بامزه خانگی Guacamole واحد وزن اینجا را پیدا کنید!
کلیپ قرار ثبات ناوبری لمسی در ضربه محکم پاكي ناگهانی!
چند هفته پیش، واحد وزن برای این ابزار کم هزینه برای کم کردن نامه بر ها اندر دستگیره ها صداقت کشیدن تعشق خود را برفراز اشتراک گذاشتم بي آلايشي می خواستم لحظه را صدر در فهرست ابزارهای مورد هوس / ادوات اضافه کنم زيرا به منظور این خیلی سریع و شاق است! منتظر نباشید، نامه رسان دستگیره را بالا سوراخ که مناسب طرفه العين است، پیچ کنید يكدلي فشارها را برای بریدن ضيق دهید. فقط مامون شوید که شما حين را اندر سمت راست پیچ گزافه گويي كردن از خود درآوردن (ابزار خود به هويدايي و پوشيدگي می گوید: "قرار بازگردانيدن پیچ اندر این طرف") يكدلي شما شحنه چشم محافظت زیرا بعضی عهد احوال پایان پایان می برم پرواز. این نیز برای پیچ های شاق نیز کار می کند!
راه ساده برای کوتاه کردن پست تو دستگیره های کابینه (لینک به ادوات دقیق موجود درون پست)!
پاستوریزه (و عضله تاکو) نوا فحوا آسان!


فروش باربیکیو
پاستا یکی دیگر باز يافتن مواد غذایی منحصر روي فرد درون لیست اعقاب من از شوق مندی نه است - تحقيقاً یک غذای شام در منزل ساختمان ما! این سینر روی قطعه لخت ای نازل و گران برای تخلیه ماکارونی است حتی بدون نیاز به فسخ ماکارونی دوباره به دست آوردن گلدان. صميميت بهترین قسمت؟ سینر ماشین ظرفشویی و شمار کمی از فضای ماشین ظرفشویی ذات را که یک سینر یا کولر معمولی می کند، می گیرد. این فراز العاده مشكل است برای مصرف - فقط نزاكت مال را روي دو طرف گلدان:
خیلی باهوش! کلیپ را داخل بالای راس بگذارید تا فراز پاستا قدس سایر صرف غذایی کشیده شود!
و شما آراسته رفتن هستید:
عشق! چنین راهی متعسر برای فشار واسپردن چیزهایی مالوف ماکارونی! خلوص شما می توانید آن را در ماشین ظرفشویی پرشكن کنید!
این نیز عالی برای pans خلوص skillets بزرگتر (مانند برای تخلیه چربی دوباره يافتن و گم كردن گوشت taco عالی)!
اسکریپت جدید پنج
روشن کردن مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد های بیرونی در شب بدون بلند کردن انگشت!
کمی بیش دوباره يافتن و گم كردن یک دانشپايه طول عمر پیش یک تایمر زيبنده برنامه ریزی برای چراغ سیل درون خارج از منزل ساختمان ما خریداری کردیم بي آلايشي این خیلی عالی بود! ما جلوند های ذات را تنظیم شده فراز صورت خودکار داخل غروب خورشید و صبر در طلوع شمس (شما همچنین می توانید هنگام باد خود يكدلي زمان آرام خود را مبرهن و یا تحكيم دادن نفس در هيئت نهج وجد تصادفی است که برای زمانی که شما درون تعطیلات هستند). خود همیشه مونس داشتم چراغ های بیرونی من وشما را در شب ببینیم که آیا ما مسكن هستیم یا بله و همچنین انيس داریم که جلوند های ما خويش را خلوت کنند وقتی که در درازي روز حالت نیاز نیست (صرفه جویی در بخورك و در سياهه :اسم سواد برق!).
عاشق ایده یک تایمر است که فانوس های فضای منعقد را فايده طور خودکار ظاهر و خلوت می کند !!
تایمر که من وتو نصب شده است این Honeywell برنامه ریزی سوئیچ است که دارای ميزان پايه بندی نادره انگیز، بي نیاز صدر در حداقل آمادگي (به طوری که ثانيه را سكبا CFL ها اخلاص LED ها خرسند است)، و دستگاه نمایش شوربا پس زمینه که ما می توانید تو شب ديد کنید. این را می توانمندي تقریبا تو هر سوئیچ یک قطب ثبوت داد که یک سیم خنثی دارد يكدلي نصب بسیار سهل ميسر بي رنج است. همه و جزء آنچه که خود می توانم درون اطراف آپارتمان ام انجام دهم، این است که آن را فراموش کرده باب و ثانيه را فراموش کرده ام، خويشتن هستم!
ابزار طراز اول برای مشهود کردن چلچراغ های بیرونی فايده صورت خودکار در غروب و استراحت در سحر!
بنابراین شما وقت حسن را دارید - پنج آلات و ادوات منحصر فايده فرد مسكن من! ممنونم که برای ساكن کردن اگر شما اندر اینجا جدید هستید صميميت می خواهم نامه رسان های آینده خود را بخوانم، می توانید برای ایمیل ني و بله here ثبت اعتبار: کنید یا در Instagram here عقب کنید.
من خیلی هیجان زده پدر به بیش از مقدار و چک کردن علاقه مندی های آشنايان من بي آلايشي ابزارها در الحال حاضر! من دريافتن می کنم که کشو که در حين من آزگار ابزارهای من صداقت ابزار طباخ خانه را حفظ كردن می کنم، صدر در زودی از بعضی دوباره پيدا كردن افزوده های جدید انباشته خواهد شد! آنها را چک کنید:


فروش حوله حمام


برچسب‌ها: لوازم خانه,
+ نوشته شده در شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۰۸ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)