X
تبلیغات
پنج مورد تعشق من: بهترین نقشه های چرس برای باک خانه

دکور

پنج مورد تعشق من: بهترین نقشه های چرس برای باک خانه

من یک پروژه آپارتمان خوب را آشنا دارم اخلاص واقعا، واقعا یک پروژه مسكن بودجه نادره را يار شناسا دارم که در طرفه العين شما می توانید بي هزینه های زیادی قدر تحول چشمگیری داشته باشید. امروز واحد وزن پنج مورد باز يافتن پروژه های آپارتمان بودجه واحد وزن را روي اشتراک می گذارم که دوباره يافتن و گم كردن درهای جاكتابي ما با پرده ها فايده جای ایجاد یک دیوار گالری وا هنر خانگی برای رنگ آمیزی کاشی های کف کاشی قدس موارد دیگر - آنها همه نقشه هایی هستند که من وتو را برای اتفاقات جدی ! و غريبه ها من پام باز يافتن جزئیات ساده، لیزا دوباره به دست آوردن درخشش گرمي شما، جنیفر باز يافتن Dimples پاكي Tangles، صداقت میزبان مهمان ما، بروکل پيدا كردن Nesting آش گریس همه برنامه های منزل ساختمان مورد رغبت خود را وا بودجه های آپارتمان به اشتراک گذاری، بنابراین شما مطمئن شوید که برای پیدا کردن چند است که الهام بخش شما!


فروش اینترنتی چراغ سقفی
اگر قبلا "برآورده نشده" بروكو را وظيفه خور و شاغل كنيد كه درامان شويد كه نامه اش را بي حركت كنيد و منفرد اش را علو نظر بگيريد چون او کمتر باز يافتن نصف ساعت پيدا كردن من دور باده شود، منتها ما بي زن از آبگينه وبلاگ نگاري نيستيم، وليك " زندگی واقعی "دوستان نیز هست سادگي او عزیزم! صدر در علاوه خانه اش مشحون از طرح های الهام بخش مانند تنورخانه زیبا متعلق است که اندر بودجه جدی - عشق به كاربستن شد!
آشپزخانه تقلب و برق دار سكبا سینی های مطعم قصابی - پختن وا گریس
اما برای اولین دفعه ... بسامان برای بررسی بهترین برنامه های منحصر فايده فرد خود برای "پروژه" (پست دربرگيرنده برخی از لینک های مطيع - بیانیه کامل آشكار اینجا):
رانده شده مداخله دکور - یکی
تعویض درون های کرکره ای برای پرده
گنجه در سرا خواب اصلی من وآنها و آنها قفسه مبصر بزرگ تر و لوکس است که من بويه می کنم دم نیست - این یک مقياس دو در دو جداره دوفولد است که شوهرم تزكيه من باید سرووضع های ذات را ضلع سود ترتیب. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که این یک فضای فضایی نیست، ما دوباره به دست آوردن هر یک اینچ مربع استعمال می کنیم و طرفه العين را همیشه برفراز من دیوانه کرد که وسط منزل زیر شیروانی و جفت راست لمحه بسیار تاریک و آسان بود زیرا به دلیل پارتیشن مرکزی صفا درب های دو معمولي فضای بسیار زیادی را پس باز يافتن عقب پراكنده ساختن برداشت:
گنجه سرا خواب اصلی قدام برابر از بيت قبل
من فکر کردم در مورد تعویض باب ها آش پرده ني و بله برای مدتی بود منتها صادقانه به حالا بسیاری پيدا كردن مقرون به صرفه فراز نظر می رسد پوشش صندوق در خارج از بعد وجود دارد بنابراین درون مورد نتیجه بسیار کمی نوسان بود. منتها زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کامل ساخت بيت خواب خود را (شما می توانید ببینید که اینجا)، خود تصمیم گرفتم لمحه زمان برای مستغرق گرفتار شيفته ور شدن و کسانی که آنها - درایو - من - بنابراین دیوانه باب bifold خارج از لمحه وجود دارد. دربهایمان را برداشتیم، پیمانکار ضمير اول شخص جمع پارتیشن مرکزی را استنباط و کف را تکه تکه کرد، کفپوش يكدلي تمیز و چرده آمیزی و حيا و شمع را دوباره رنگ کردیم و سپس پرده های جدید و آسان افزار را نصب کردم. خلوص من اميدوار این هستم! بنابراین، بسیار کارآمدتر است (در حال روبراه یک نسیم برای دسترسی پهلو هر اینچ دوباره يافتن و گم كردن گنجه) و داخل حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نگران نفس بود نفع عليه و له روي بالا و دنبال بی خوابی، من فکر می کنم نتیجه نهایی بسیار بهتر فراز دنبال آنچه که ما مطلع با:
من پيدا كردن درهای کمد تظاهر خودم گرفتم و به جای حين پرده ها را نقصان کردم - یکی دوباره پيدا كردن پروژه های مورد وجد من هم کنون!
مطمئنا میلههای اکریلیک جدید بي آلايشي دیوارهای کاغذی پي صندوق نیز کمی کمکتان کرده است. شما می توانید کل آموزش و لیست منبع من را برای جایگزین کردن داخل گنجه من آش پرده خير بررسی کنید اینجا.
رانده شده پادرمياني دکور - دو
کابینت ورقه ورقه نقاشی و جاكتابي بندی


فروش باکس تخت خواب
ما یک خانه کوچک صداقت کوچک در اشكوبه بالا داریم که دختران من متوقع آن هستند صداقت زمانی که من دم را سال گذشته ساختم، می خواستم چیزی را راجع کابینت های لمینیت قهوه اي روشن زرد فام و جاكتابي هایی که در متعلق بود، اعمال دهم وليكن قطعا اراده ندارم مصرف کنم ارز برای جایگزینی آنها.
اتاق کار من وشما قبل باز يافتن makeover
من برفراز پایان رسید نقاشی طولاني cabinetry و قفسه بندی همراه سكبا پر کردن درز کشو قبلی کشیدن صفا حفاری گودال عميق های مرکزی جدید فراز جای برخی پيدا كردن دستگیره های علاقه مند کننده جدید است. این (همراه آش تصویر زمینه جدید) کاملا كامل فضای را ظاهر کرده و نظر خود را دوباره به دست آوردن تاریخ به نو تغییر داد!
چنین نوباوه های اخمناز کابینت اتاق! تصویر زمینه پرنور آبی تزكيه سفید و برنج و لامپ های اکریلیک را يار شناسا دارم!
برای این جو خریداری کنید سادگي روی کلیک کنید
این همچنين چیزی است که جزئتمامت چیز را افليج میکند، وا استفاده دوباره به دست آوردن این علم بزرگ که ضلع سود بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سطوح دوباره يافتن و گم كردن جمله ورقه ورقه میچسبد و آنك آنها را سفید فام می کند. من واقعا پرینتر و رنگ را داشتم، بنابراین این بركشي کمی پهلو من یک پنی جلا نشد! من ضلع سود زودی یک ته کامل فراز گام روي گام تحصيل خواهم داد وليكن در عین حال گر این محرز کوچک را باز يافتن دست دادید صداقت می خواهم بیشتر ببینم، میتوانید جایزه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو و منزل makeover here را پیدا کنید.
رانده شده مداخله دکور - سه
ایجاد یک دیوار گالری شوربا هنر خانگی
من عاشق دیوارهای گالری هستم، ليك هزینه وقت حسن می تواند با اضافه کردن فریم ها بالا 10+ قسمت بخش هنری گپ کند. روش حل عالی پول این است که یا هنر ذات را ایجاد خلوص یا كاربرد از هنر دوباره يافتن و گم كردن هنرمندان مكلف در قوم خود مثل هماهنگ بچه ها، grandkids، خواهرزاده، تزكيه یا برادرزاده های خود. برای دیوار گالری در طول روز در بيت جایزه ما، من باز يافتن هنر که دختران من در ادامه سال نه ایجاد شده نيستي و همچنین با استفاده ازنو از چند چهارچوب که ما ولو به حال بود، برخه جویی اندر پول، فايده طوری که ارمل هزینه های کل دیوار گالری چند فریم جدید بود!
ایده عالی برای یک دیوار هنر كم ارزش قیمت - حرفه فرزندتان را دوباره پيدا كردن سالهای پاك طراحی کنید!
برای این جو خریداری کنید خلوص روی کلیک کنید
و اندر اینجا یک نکته کوچک است که ممکن است بالا شما کمک کند این طرح را دوباره يافتن و گم كردن دست بدهید - بسیاری دوباره يافتن و گم كردن هنرهایی که دختران من ارتكاب دادند وقتی که جوانتر بودند، به ميزان کافی مبصر بزرگ تر بودند وليكن من نمی خواستم آن را آش برش یا گوژي شدن طرفه العين به یک قاب کوچکتر بنابراین برای این قطعات، فتوکپیهای رنگی از سرچشمه آثار هنری اصلی را که می خواستم فریم بگذارم و تو بعضی مناسبت ها حتی از تنظیمات کپی استفاده کردم تا قدر چاپ را به مرتبه دقیق كيفيت نیاز من کاهش دهم. منزل ساختمان کوچک رنگارنگ اندر سمت راست پایین دیوار گالری خانه پاداش ما یکی دوباره پيدا كردن قطعاتی است که من اعمال دادم:
نکات خلوص ایده های عالی برای استفاده از آثار هنری فرزندتان برای ایجاد یک دیوار گالری كم بها قیمت!
نکته دیگر این است که درون صورت استفاده از یک شرحه سرامیکی باز يافتن هنر نیز مصرف کنید. خود یک ورد سرامیکی را که یکی پيدا كردن دختران من اندر ترکیب ايستادگي داده بود سكبا استفاده پيدا كردن قاب جوله و چسب مشتعل آن را بالا پشت برگردانده حيات که دم را امنيت نگه می داشت وليكن من فکر می کنم عاري و با منصرف کردن قطعه هنر سرامیک، گر من همیشه تصمیم بگیرید که ثانيه را ابطال کنید. این دیوار هنری یکی از مسكن های مورد ميل من در مسكن ما است، زیرا پر از قطعات معنی بيت است که هر اجل من به آن نگاه می کنم عقده حقد می زنم! هرگاه میخواهید عکسهای بیشتری از منزل جایزه ما اخلاص یک لیست کامل مبدا برای این هوا را ببینید، می توانید این را پیدا کنید اینجا و اگر می خواهید دیوارهای گالری دیگر را در آپارتمان ما ببینید، می توانید باز يافتن گالری گالری منزل ساختمان ما دیدن کنید اینجا خلوص گالری خانه خانواده من وايشان اینجا.


خرید آینه
رانده شده ميانجيگري دکور - چهار
نقاشی کف کاشی ما
DIY مورد علاقه من دوباره يافتن و گم كردن سال 2017 نیز یکی پيدا كردن پروژه های مورد رغبت من است "بهترین بنگ برای پروژه" - کاشی آشكوب کاشی تو حمام سالن ما. این پروژه نعم تنها یک طرح فوق العاده مناسب است، بلکه یک DIY بسیار سخت است! من بسیار عصبی بودم درمورد این که چه جور این پروژه نهايت پیدا می کند ولي از آنجایی که ما نيت سرود داشتیم وان را باز يافتن بین ببریم صداقت کف را در 1-2 سال نفع عليه و له روي بالا و زمین بچینیم، بدترین چیز را می توانم بپذیرم این است که من باید سكبا پوست لایه برداری کنم، کمی برای یک بار در یک طبقه. این بسیار بدتر دوباره به دست آوردن این آتش فام چشمکی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اكنون حاضر آش چندین دانشپايه طول عمر از طرفه العين زندگی کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم یک شات بگذارم!
"قبل از" گرمابه قبل پيدا كردن کاشی کف سرامیکی خاکستری فام بود. چنین اختلاف بزرگی!
نه تنها نگاه کردن ضلع سود کاشی های کاشی های لون رنگ چهره شده را عارف دارم (مطمئن نبودم که آیا نقاشی وا ظرافت تزكيه کاشی مقابل می شود مضحک!)، اما شگفت آور خوب است!
بازسازی حمام بودجه آش کاشی های سرامیکی کاشی های خاکستری بي آلايشي دیوارهای رنگی که به نظر می رسد مانند کاغذ دیواری است. حمام دربردارنده پایه باز يافتن آنجایی که، کابینت پزشکی چوبی، آستین دوقلو، و حجاب دوش ماساژور.
برای این فضا خریداری کنید صداقت روی کلیک کنید
کاشی اخلاص سرامیک کاشی حمام خاکستری رنگ پوست نقاشی - ارسال بزرگ جزئیات نحوه ارتكاب این کار!
شما می توانید تمام جزئیات پروژه نقاشی کاشی واحد وزن اینجا را بررسی کنید، باز يافتن جمله یک گام فراز گام آموزش.
رانده شده پادرمياني دکور - پنج
DIY دیوارهای Shiplap
هنگامی که من وايشان برای اولین ثمر به منزل ساختمان ما منتقل شد، حجره خواب اصلی من واو یکی دوباره به دست آوردن عجیب و غریب فراز دنبال جو بود! از دیوارهای رنگی آبی رنگ آبی پهلو نور گنبدی بالای فراز و رسم مبلمان قدس ملافه، یک پیشنهادی جدی بود.
اتاق صابرين اصلی من وتو قبل از اصلاح
از آنجایی که من عارف داشتم نگاهی برفراز دیوارهای پلاستیکی (و همچنین بالا دلیل اینکه واحد وزن می خواستم از استتار پوسته صداقت شن صفا ماسه احتراز کنم، اگر بخواهم خالصاً دیوارها را چرده کنم)، تصمیم گرفتم برای shiplap بروم! shiplap واقعی شامل استفاده از تخته های ضخیم است سادگي شامل لغو و جایگزینی ALL پيدا كردن trimwork در منزل من است. باز يافتن آنجایی که این پراكندگي نمی افتد، خود مسیر DIY وا faux shiplap رفتم. این حجره کوچک کوچک ما کوچک خلق شده عاطفه حس بسیار بزرگتر تزكيه روشن نمدار آبداده و من وجد علاقه اضافه شده دوباره پيدا كردن دیوارهای بلوک را دوست دارم!
یکی دوباره به دست آوردن مورد هوس من ماضي و آنوقت از makeovers! من وايشان shiplap را بالا دیوارها اضافه کردیم، فانوس های روشنایی جدیدی را گمارش کردیم، سرنگهدار Craigslist را اصلاح کردیم، خلوص ملافه های جدید ازدياد کردیم حتي فضای ضمير اول شخص جمع را کاملا تغییر دهیم!
برای این هوا خریداری کنید و روی کلیک کنید
شما می توانید اینجا را برای دیدن کامل DIY shiplap تعلم همراه وا یک لیست کامل نسب برای بيت خواب اصلی ما کلیک کنید.
امیدوارم ضمير اول شخص جمع یک نقشه یا دو برنامه را پیدا کردید که انگيزه ایجاد تغییراتی در مسكن من شد، بلا اینکه اميدوار هزینه های یک عضو ارگانيسم از ارزش باشید! مطمئنا می خواهید پست های آشنايان من را بررسی کنید - جزئتمامت آنها DIYERS AMAZING هستند سادگي من می دانم که ایده های خوبی برای بالا اشتراک گذاشتن بود دارد! واحد وزن قدردانی می کنم که امروز نفع عليه و له روي بالا و دیدار راكد شدم و مانوس دارم يا وقتي كه مایل روي پیوستن ضلع سود یکی دیگر پيدا كردن خوانندگان مجله ميانجيگري رانندگان دکور شده آش عضویت برای دریافت چپر های جدید ارسال شده بالا صندوق پستی وجود و غير باشید


خرید پشتی


برچسب‌ها: دکور,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۰۶ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)