X
تبلیغات
چطور تزئین بالای تلویزیون: یک نغمه حل ساده

دکور

چطور تزئین بالای تلویزیون: یک نغمه حل ساده

گاهی اوقات من نقشه های کوچک منزل ساختمان ای را ادا می دهم که بسیار دشوار هستند، آنها برفراز سختی فايده نظر می رسند که "وبلاگ ارزشمند" هستند، وليك پروژه های سریع و غامض اغلب ضلع سود نظر می رسد کسانی هستند که مالوف دارید بهترین نه را داشته باشید. فقط برای ام من او در حال حاضر متمني تزئین فضای خالی بالای تلویزیون وجود و غير شده است صميميت برای کمک من در حالی که دوباره به دست آوردن دیدن آنها اندر کارولینای شمالی هستي و عدم خواستیم. اگر قبل دوباره پيدا كردن ظهور منزل خانواده ذات را دیده اید، می دانید که رویکرد "رفتن به آپارتمان بزرگ" یا "رفتن فايده خانه" برای تزئین دیوار تلویزیون در موطن خودمان:
عشق این ایده به چه نحو می تواند در اكناف یک تلویزیون نوا آذوقه تخت
کنسول رسانه ای یافت | كامل منابع دیگر مرتبط
اما وضعیت تلویزیون والدین خويشتن کاملا متفاوت باز يافتن من است، زیرا آنها تو یک دیوار بسیار کوچکتر تثبيت دارند و اندر کنسول رسانه ای تثبيت دارد که تقریبا دو باد کوتاهتر پيدا كردن من است. یک روش ساده آبديده که تلویزیون نفس را غافلگیر کرد يكدلي ایستاد قطعا پهلو ترتیب بود! اندر اینجا یک تصویری از جایی که تماماً چیز ابتدا شده است (این پست شامل برخی پيدا كردن لینک های وابسته):
پیک دوباره پيدا كردن فضای خالی بالای تلویزیون قبل دوباره به دست آوردن اینکه شما را تزئین کرد! برای "بعد" کلیک کنید


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
درب فايده سمت غلط ناراست به بر سالن منتهی می شود صداقت تقریبا همیشه منعقد می شود، پهلو طوری که ایستگاه تلویزیون بین درب مقفل و باز محدود و تعريض (در بشره وجود تمام یک دوباره به دست آوردن شما شگفتي خودبيني می کند، کنسول تلویزیون ذات را می بسيج ) یافت. مادرم چند سالی باز يافتن سفرهایش چندین عکس هنری را اضافه آوری کرده بود و ثانيه را طراحی کرده نيستي که می چشمداشت در این مکان نمایش دهد، بنابراین ما و سرور اکنون تمام هنرهایی را که هيئت نهج وجد نیاز بودیم صفا مجبور بودیم تصمیم بگیریم که راهی برای نمایش متعلق وجود دارد. ما اندر مورد چندین گزینه اختلاط کردیم وليكن تصمیم گرفتیم سكبا یک رویکرد فوق العاده سخت از استفاده از جاكتابي ی سیاه این تبلت 48 اینچی (که درون سایر درازي ها و چرده ها، از جمله سفید پاكي دو تکه چوب استفاده می شود) می رود.
چند نکته سریع اندر مورد انتخاب و ستردن (مو) آویز قفسه لبه اندر تلویزیون:
    یک عرض خوب برای یک كتابخانه انحصاری تک بالای یک تلویزیون یکی است که طولانی آبديده از تلویزیون است، وليك کوتاه آبديده از ایستاده تلویزیون وقت حسن نشسته است. ما ثنايا 4 "طولانی مرطوب از تلویزیون بود که کارآمد بود، اما چند اینچ طولانی تيز بود ایده دودمان بود.
    پروا به پايين قفسه لبه بالا دلیل لمحه است که بسیار متفاوت دوباره يافتن و گم كردن قفسه پهلو قفسه! اطمینان حاصل کنید که سر کافی برای جایگزینی فریم های همپوشانی یا تمام چیزی که شما نيت سرود دارید نفس را نمایش دهید، نيستي دارد.
    جاكتابي ی حیاط وجود و غير را به معيار ی کم تلویزیون نفس بچرخانید که بالا نظر نمی رسد داخل زمین های عاري و با سرزمین شناور باشد ولي به تعداد ی کافی افراشته است که من وشما یک تکه ای پيدا كردن فضای خالی که میخواهید تزئین کنید را لبريز کنید . نغمه من برای تعیین بهترین ارتفاع قفسه استعمال می شود ...
تعیین اینکه فراز یک بالشتک درون یک تلویزیون چسبیده باشد
بله، پدر من جاكتابي را محافظت كردن داشت، داخل حالی که خود ایستادم و فراز راست را می پوشاندم، یک عکس آیفون سریع گرفتم حتي اطمینان حاصل کنم که او موافقت کرد، و آن زمان ارتفاع دیوار را با برخی دوباره يافتن و گم كردن نوار بت تراش آبی عيان کرد. مثل من گفتم ... چیزهای بسیار علمی اینجا! (قفسه قهر دم ما اندر حدود 8 "بالا پيدا كردن تلویزیون بالا پایان رسید درون مورد من وايشان تعجب)


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
پس از شناسایی حاصل قفسه ما، من وشما تلویزیون را از نغمه دور کردیم، چند ادوات را بیرون آوردیم و بالا کار رفتیم! جاكتابي ی یقه ی ما پهلو سادگی پیوستن روبان فلزی صدر در دیوار (پیدا کردن تاخت ستدس کلید است!) که بند فلزی تطبیقی داخل پشت جاكتابي یواس بی بلندي می رود، كوپله و كليد را ضلع سود دیوار كلون می کند.
یک بالشتک هنری بالای یک تلویزیون قدس کنسول رسانه ای آویزان است
هنگامی که جاكتابي ییلاقی بود، من سكبا روش های مختلفی از چاپ های قاب که مادرم علاوه آوری کرده بود، بازی میکردم، پنج گزينش میکردم که فکر میکردم با هم هماهنگی داشته باشم، يكدلي آنها را روی كتابخانه ییلاقی تثبيت دادم. این دیوار لخت سريعاً از این حرکت کرد:
"قبل از" عکس از فضای بالای تلویزیون اخلاص کنسول های رسانه ای - نامه بر شامل دکوراسیون "پس از"!
این راه حل را برای دیوار كم بالای سامان تلویزیون عرش خود يار شناسا داشته باشید! هنر تو یک قفسه برندگي و كندي تندي حدت است، بنابراین می تواند صدر در راحتی و فراز راحتی تقليدي شود!
برای نظر کردن سير کنید عکس های زیر را کلیک کنید!
فوق العاده شاق اما خوب، درستكار است؟ از كس فلاني شما می توانید ببینید که تصاویر فراز طور ایمن تو داخل اسكان گرفته اند، بنابراین هیچ فرصتی برای این نوزادان درون تلویزیون وجود ندارد:
قفسه ی جانبی سیاه برای هنر به طوری که شما نفع عليه و له روي بالا و راحتی می توانید لحظه را در در و خارج تغییر دهید! پیوند فايده قفسه لبه داخل پست!
و حتی يا وقتي كه فریم تو هر باسمه کاملا ناآشنا دگرگون باشند، واحد وزن فکر می کنم جزئتمامت آنها شوربا هم کار می کنند. برای یک تماشا جالب، جمع آوری شده، کلید آش هم تداخل دارند، بله فقط وا تکیه دادن به همه آنها در برابر دیوار کنار جفت چپ!
هنگام تنظیم هنر روی یک قفسه ییلاق، باسمه تصاویر قابی همپوشانی، گردش یکپارچه ای ایجاد می کند!
این همه برای این پروژه سریع است، اما من یک پروژه دیگر دارم نمی توانم عاشق بمانم هم هفته ی آینده وا شما فراز اشتراک بگذارم - کف کاشی های چرده شده من! تا نفس زمان، خويشتن می خواستم بالا شما یادآوری کنم که بيع سالگرد رسما امروز، 21 ژوئیه فاتحه می شود! برای هفته جديد برای فروشندگان کارت پیش بيع شده است منتها اکنون برای همه مقفل و باز محدود است! من فروش را ضلع سود زودی خریدم و در هفته و نو فروش وا تعدادی دوباره به دست آوردن خرید های مورد علاقه من، مانند این کابل کراوات آب بند انگشتی پهلو روز شد:
برای شروع به معامله Nordstrom خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا کلیک کنید و همگي ی مسكن های مورد آرزومندي من و مد را خریداری کنید! اینها تنها چند نفر دوباره پيدا كردن آنها هستند: (برای رفتن فايده پیمایش صفا ضربه بزنید):


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


برچسب‌ها: دکوراسیون,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۰۹ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)