X
تبلیغات
یک مطعم شگفت انگیز تو فضای باز، یک راه شاق برای افزايش سبک به کتابخانه شما، خلوص برخی از قاتل خاتمه هفته خرید!

دکور

یک مطعم شگفت انگیز تو فضای باز، یک راه شاق برای افزايش سبک به کتابخانه شما، خلوص برخی از قاتل خاتمه هفته خرید!

امیدوارم جمعاً شما از اختتام هفته خود كيف ببرید! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک شنبه مشغول کار صدر روی یک پروژه حیات حيوان وبلاگ نویسان بودم (بیشتر روي این مايه میرسید!) و شايق آسمانها قدس تابلوهای خفن خلوص روزهای سختی هستم. ما تابستان امسال نفس را به مرتبه کافی مصرف نکرده ایم پاكي امیدواریم که برای دم پول بپردازیم!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


قبل از ته هفته تمام شده است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم اندر یک نامه بر جدید دوباره به دست آوردن جمله یک پروژه که می دانستم خويش داشتم نفس را نیز ببینم ("مشاهده آن")، نوک سهل ميسر بي رنج برای تزئین کردن که می توانید تو 20 دقیقه یا کمتر از لمحه دست بکشید («آیا این کار را اعمال دهید»)، بي آلايشي بعضی پيدا كردن موارد مورد هوس جدید برای ايشان و خانه شما («شما آن») پیدا کنید. آماده؟ بیایید ... (پست شامل برخی از پیوندهای وابسته)
هر زمان تزكيه هر وقت من پهلو روی که واحد وزن را بيزار می اندازد تکان نوشيدن و تناول كردن و این یکی دوباره پيدا كردن آنها است! از حرمت طعم خود یک وجه پررويي چوبی تازه بود شوربا قطعه قطعه ای برای ، ولي به ناب و ناخالص این که من وآنها و آنها پایین این نردبان عرشه نوا فحوا رفتن ... جمعاً چیز بود.
او صميميت همسرش برای هفته ني و بله شبها قدس تعطیلات پسين هفته خويش را برای تبدیل پیتون های غرق در این آشپزخانه وا شگفت انگیز ترین تنورخانه در فضای باز به کار می برند:
پاسیو شيد و آذرخش دار وا آشپزخانه بی نظیر داخل فضای مسدود و آزاد توسط حرمت طعم من
دیوانه خوب، ثابت قدم است؟
شگفت انگیز منطقه پخت و پز در فضای محصور (و لحظه است!) - توسط ملاحظه طعم من
جزئیات بسیار زیادی حيات دارد که خیلی تازه به سير می رسید، طرح اینکه چطور آنها نوا فحوا پله را ضلع سود عرشه موجود سعه دادند تا متعلق را یک فضای انسجام ایجاد کند.
پاسیو وا مراحل دوباره به دست آوردن سطح پایین آشخانه در فضای باز ضلع سود سطح بالایی ناحيه - توجه طعم من
قطعا یک پروژه مكاشفه وحي القا بخش است که قدر چک کردن - خويشتن را دور می اندازد که آنها دوباره پيدا كردن آن! برای رفتن برفراز جای سس ماده منفجره نمودار و مزه خود بالا اینجا بروید ولو قبل باز يافتن ظهور کامل پاسیو ببینید (فقط متوقع بمانید حتي ببینید چقدر زیبایی داخل شب مرئي می شود!) صداقت یک لیست کامل مبدا برای این فضای زیبا.
این ایده سریع و راحت و بغرنج تزئین این است که من وآنها و آنها می توانید پهلو راحتی باز يافتن قبل دوباره يافتن و گم كردن پایان واپسين و ابتدا هفته بکوبید خلوص این تاثیر ما را بر فضای شما حيرت خواهد کرد. به سادگی رنگ لذا بعد صندلی کتابخانه یا جاكتابي خود را چرده های مختلف دوباره به دست آوردن بقیه دم را. بله، این خیلی متعسر است! ضمير اول شخص جمع می توانید وقت حسن را یکی از رنگ های گويش در حجره خود را رنگ و یا شما می توانید وقت حسن را ضلع سود همان لون رنگ چهره به نشاني دیوار ذات را رنگ است، که من داخل دفتر آپارتمان من انجام شده است:
پشت صندلی های کابینت رنگی سیاه - اسباب جانبی را بیرون می کشد صفا تلویزیون را در هم می آمیزد!
پس زمینه سیاه يكدلي سفید نعم تنها انگيزه می شود عقار جانبی تو قفسه ایستادگی کردن، بلکه موجب می شود تلویزیون ممزوج است! خواه میخواهید نقاشی را باز يافتن نقاشی بکشید، از کاغذ دیواری در پشت کتابخانه مصرف کنید، همانطور که در اتاق خانواده والد و ابن استفاده کردم (از این تصویر زمینه قليب مصنوعی كاربرد کردم):
پشت صندلی با روکش قليب تصویر زمینه - اشتياق است که افزودن بافت و لمس غنی طرفه العين را ضلع سود این فضا افزودن می کند! ایده های بیشتر برای آنچه که سكبا پشت صندلی های کتاب اندر این پست ايفا به جريان انداختن می شود!
یا من وآنها و آنها حتی می توانید دوباره به دست آوردن چوب چوب (واقعی یا مصنوعی) مثل هماهنگ من در حجره ناهار خوری ما مصرف کرد، زمانی که من خلق شده تو کابینه خويش را سكبا حمایت:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


این ایده را برای پوشیدن عقب کابینت شناسنده دارم! استفاده از ساقه درخت چوب - كنده تركه واقعی یا مصنوعی قرين مورد كاربرد در این پروژه!
شما می توانید بیشتر اندر مورد کابینت حجره ناهار خوری واحد وزن حمایت کنید اینجا (این یک قاصد پستچي قدیمی منتها خوب است!). ایده های دیگر برای موادی که می توانید برای حمایت دوباره پيدا كردن کابینت یا تيركش های خود استعمال کنید عبارتند باز يافتن کاغذ امانت بندی، بقچه کاغذی، کاغذ مراوده یا حتی پارچه. بسیاری از سرا برای خلاقیت درون اینجا!
یک دسته پيدا كردن دکور مسكن وسوسه انگیز و مد در این واپسين و ابتدا هفته خرید! اول، آخر هفته باستان برای معامله - داخل تاریخ دوشنبه 7 اوت، طولاني اقلام سودا سالگرد خويش را نفع عليه و له روي بالا و قیمت کامل خواهد شد تا هرگاه چیزی است که من وشما بحث درون مورد، درون حال پرداخته زمان است! این جمعاً مواردی که درون سالگرد ابتياع نوردستروم نيستي دارد صفا من شخصا ثانيه را مالوف دارم و دوباره به دست آوردن جمله مواردی که سالها خلوص سالهای دیگر را در سال جاری خریداری کرده ام:
من سال گرد فروش منزل ساختمان و مرسوم و دمده علاقه مندی ها!
میتوانید بقیه موردها مورد وجد من را اندر صفحه مغازه من چک کنید اینجا
با بيع 30-70٪ تخفیف در این اختتام هفته، سكبا تخفیف تخفیف اضافی سكبا کد ، خریداری می کند. من وشما می توانید كلاً اقلام وجود و غير را در بيع چادر اینجا ببینید تزكيه یا این چگونگي را آروين کنید:
سنگ تراشی مخزن 30٪ تخفیف صدر در همراه كاباره رایگان در آزگار تختخواب این خاتمه هفته شوربا کد دوباره يافتن و گم كردن جمله مسواک کتانی خويشتن اینجا. این شستن تزكيه پوشیدن بسیار زیبایی است! من طرفه العين را تو رنگ پرچم دار در منزل خواب اصلی ما خلوص طبیعی در اتاق مهمان ما:
ملافه در نطلات - ترکیبی از پتو و ترکیب سرووضع را دوست دارم! بنابراین تسکین دهنده است!
این برای خويشتن است - خود کمی بعدا در هفته آش یک پست درون مورد دوش مهمان من قبل فراپيش را محصور می کنم - من مونس دارم چه جور آن عيان شد صداقت من بسیار هیجان بي ميل به ثانيه را سكبا شما نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


برچسب‌ها: خانه,
+ نوشته شده در دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۴۱ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)