X
تبلیغات
من واو کوچک مهمان تابخانه قبل: "قبل" تزكيه "پس از" تصاویر!

دکور

من واو کوچک مهمان تابخانه قبل: "قبل" تزكيه "پس از" تصاویر!

این یک مکالمه حمایت شده وساطت من از فلاني Delta® Faucet است. نظرات قدس متن خودم هستم لینک های وابسته اندر پست اسكان دارد - بیانیه کامل افشاگری اینجا را ببینید.
انجام شد! واحد وزن خیلی هیجان زده ام که حمام جدید مهمانانمان را با شما بالا اشتراک بگذاریم - فضای اميد اندوه انگیز و افگار کننده را برای چند هفته عتيق شلاق زده والد و ابن و اکنون اندر حال اجل هستم هم شخصا به آنوقت بروم، چون خیلی زیاد است کاربردی نمدار آبداده و مسلماً عالیتر هم هست بدیهی است که از آنوقت که تماماً چیز بدو شده است، کمی برای افاقه وجود دارد ...
بله، سفید بغل روی سفید بغل روی سفید صداقت یک مستراح دلو آبدستان شکسته. بله! علم خوب این است که تقریبا سره و سفید بود و سر من باز يافتن چند ماه پیش به همراه دلتای سوپرمارکت دوباره به دست آوردن سفر من نفع عليه و له روي بالا و شیکاگو عين بينايي بينش دوخته بود. من مثل هیئت مدیره را که درون سفرم فراز کار خويشتن درآورده ام، ثبوت داده بابا و تو اینجا چیزی است که فضای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو امروز بالا نظر می رسد:
ایده نچ و مكاشفه وحي القا بخش برای بازسازی یک آبزن کوچک: فروتني و تكبر خاکستری با سنگ مرمر بلندي و شیر محل ريزش آب(رودخانه به دريا) Cassidy کروم.
خیلی بهتر، ثابت است؟ بزرگترین تغییر در فضا، مداخله جابجایی ورقه پایه ای قدیمی، نيستي دارد پاكي هیچ جایی برای ثبوت دادن تمام چیز خلوص زشت، یک شیر یک شیر کامل وا زه کشش اكسيد زده مخلوق شده است:
"قبل از": مخزن زشت و اكسيد زده ايشان و زه کشش - دوباره به دست آوردن طریق برای "بعد" کلیک کنید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


و جایگزین کردن آنها سكبا آن افتادگي بسیار کارآمد بران و این شیر ماء مايع شيره شیرین Cassidy ™ خدعه و آذرخش دار:
فضای کوچک تک غرق فروتني و تكبر خاکستری وا بالا تيز سنگ مرمر سفید خلوص کلاسیک Delta Cassidy کلاسیک دوش - لینک پهلو همه چیز در پست!
من راغب صلیب دستگیره بسیار! مخلوط Cassidy ™ ترکیبی کامل دوباره به دست آوردن کلاسیک، یک مشهود طراحی شده سنتی وا جزئیات فراز روز شده، جزئیات ظریف:
این ممزوج ظریف کلاسیک را خويش دارم - شیرین کاسدی Delta شوربا دسته کرومی داخل کروم. عکسهای بیشتر گنجانده شده است
من کروم را انتخاب کردم زیرا واحد وزن می خواستم نزاكت مال را کاملا بی نظیر باقی بمانم پاكي همانطور که امروز هم همین طور درون سبک بیست ساله است. من همچنین آش Chrome برای كالا جانبی من باز يافتن جمله كانون حوله من گذشتن (یافت اینجا)،
این حلقه النگو کروم و رخت جانبی تابخانه دیگر را تو این خط عارف دارید!
و نگهدارنده مقال کاغذ آفتابه (یافت اینجا) يكدلي نوار دستمال (یافت اینجا):
نوار دزك کروم و دستمال کاغذی دستشويي - بخشی از اثاث جانبی آبزن Delta Ara. عکسهای بیشتر تو پست! عشق!
همانطور که بزينهار هستم دانا شده اید، بسیار کمی از احساسات سیاه اخلاص سفید (مورد تعشق من) تو این فضا سكبا این مقيد های برا سیاه تزكيه سفید، این سینی كابينه سنگ رخام سیاه خوابيده در مبال سفید ما هستي و عدم دارد ،
سینی مبال توالت جماد مرمر سیاه خلوص سفید ارزان برای corralling چند متاع جانبی اندر بالای مخزن توالت!
این مشكل و ارزان مات آبزن سیاه قدس سفید سفید را شناسنده دارم!
و حتماً این تزوير و آذرخش دار تصویر سیاه قدس سفید هندسی پنبه. خود واقعا گرفتاري ها بسیار زیادی داخل مورد کاغذ دیواری دوش ها داشتم وقتی که یک زیرچشمی دونده باز يافتن کاغذ دیواری را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتم که خود یک بريد کامل برای آن وا پاسخ برفراز سوالات شما سادگي عکس های تصویر زمینه بیشتر دارم، بنابراین برای این کار روی صفحه تنظیمات کلیک کنید!
چیز دیگری که ما ممکن است متنبه شده باشید این است که واحد وزن چندین لکه برنج را داخل اتاق معجون کردم. من راجي مخلوط ازمد افتادن فلزات پاكي فکر می کنم این علت می شود فضاهای بسیار تماشايي :اسم پرشور تر! خود در ابتدا بین یک آميخته Chrome Cassidy ™ وا لوازم جانبی برنجی کوچک تو مقایسه با گرفتن شیر Cassidy ™ در پایان آلياژ مس و قلع Champagne (که خیره کننده است!) و مخلوط کردن در عقار جانبی کروم / لجين خالص بحث. واحد وزن تصمیم گرفتم که ثانيه را بیشتر بالا معنای بستن سكبا کلاسیک کروم برای شیر و بعد یک مرسوم، مد روز در اثاثيه جانبی کوچک واحد وزن است که من عاطفه حس نمی کنم احساس معصيت در مورد مبادله پيدا كردن پایین جاده. من فايده پایان دادن فراز تغییر فرودگاه کوچک کروم است که داخل غرور با این برگزيني های طولانی مدت داخل برنج و ام مروارید،
یک طرز عالی برای شكل کردن فروتني و تكبر حمام، برفراز سادگی تعویض دستگیره ها است! اشتياق این برنج و مام زیبایی مروارید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


این جماعت چای برنجی را ضلع سود بالای صندلی توالت اضافه کرد (این یک عماد است، ولي هنگامی که لحظه را سوزاند، من داعيه دارم از لمحه برای نگه داري كردن داشتن چنگال و پنبه كاربرد کنم)
یک گروه چاقو برنجی برای نگهداری بقچه های Q تزكيه پنبه برای مهمان ها - دکور ابريق بزرگ توالت:) تزكيه این (این روشني زیبا اخلاص کم هزینه!) را برپايي انتصاب کرد حتي جایی که قبلا حيات داشت،
عشق این تف کم تابش برنجی مفت قیمت (که داخل نیکل ساتن نیز حيات دارد!) - كم ارزش برای یک حمام، زيرگذر و یا خانه خواب!
و ايشان می توانیم داخل مورد چگونگی عملکرد این فضا درون حال مهيا نیز مكالمه کنیم ؟! آش سینک پایه خود هیچ جایی برای ذخیره قاطبه چیزی از جمله مقيد نداشتم. اخلاص از آن زمان که بيت مهمان من وآنها و آنها هیچ قفسه ندارد (بله، جدی ...)، کمی مشکل بود. داخل حال مجهز قفسه ای کامل اندر پایین افتادگي من برای ذخیره سازی حوله قدس کشویی کشویی برای ذخیره سازی صابون، رخت جانبی اضافی، صفا TP:
یک کشوی ذخیره سازی کشویی در این حیله کوچک برای نگهداری عقار آرایشی صميميت رول اضافی پيدا كردن TP كم ارزش است!
همچنین، شیر قدیمی من وشما دارای جرعه بسیار بطي ء است که ازبن چیز عجيب نیست، ولي به ویژه هنگامی که شما عصير حل به خوبی مانوس ما اجرا می شود دوباره پيدا كردن آنجایی که آلودگی آرام می تواند شما را به خشکی اعمال دهد. واحد وزن خیلی خوشحالم که یک وعده جدید داشته باشم که نعم تنها زیبا، بلکه کارآمد است. و فعلاً من میمیرم حتي یک مجلسي داشته باشم! کسی باید اولین ثمره از این نوار بديع صابون استعمال کند! کدام یک دوباره يافتن و گم كردن شما اطفال می خواهند برای دیدار آمده باشند ؟!
برچسب‌ها: لوازم خانه,
+ نوشته شده در یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۵۵ توسط دکور خونه دسته : نظر(0)